Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Ladislav Ilčić je
mahniti ksenofob 130 57.27%
nepravedno demonizirani konzervativac 97 42.73%
Glasovatelji: 227. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2015., 17:35   #61
Ilčić nije stvarao ni mržnju ni nasilje prema migrantima, ali zato su njegovi kritičari stvarali mržnju prema njemu.

Ilčić je žrtva govora mržnje, jer je predložio strožu kontolu granice i stroži model prihvačanja migranata, ali on nije pričao o mržnji i nasilju. Mržnju i nasilje su protumačili/iščitali/predpostavili njegovi kritičari, oni se, kad napadaju Ilčića, uzdaju tek u taj svoj hunch.

Quote:
the edge kaže:
Ja mislim da su Hercegovci biološki i plemenski nadmoćniji Zagrepčana, da su nekulturniji od njih i da imaju lošije radne navike. Nipošto ne bi trebalo dopustiti naseljevanje pedeset tisuća Hercegovaca u Zagreb i mislim da bi gradske vlasti trebale poduzeti oštre mjere protiv te useljeničke najezde Hercegovaca.
Ti misliš da su Hercegovci takvi, ali Ilčić može dokazati da muslimani koji dolaze iz potpuno različite kulture uistinu jesu takvi. Ilčić može ponudit brojke, a ovaj tvoj primjer se temlji na običnim predrasudama.
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:42   #62
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Kako upitnik?
Pa dotični gospodin je javno izjavio da je drkanje zlorabljenje seksualnosti i da nikad u životu nije drkao.
Hrastovci ne drkaju.
Meni nije jasan paradoks, da ono koji najviše napadaju kršćanstvo i hrvatstvo, oni su nekako najglasniji kad su u pitanju prava "izbjeglica" koji doista imaju drugačiju kulturološku pozadinu od nas.

Netko tko ne može smisliti (primjerice) hercegovca u Zagrebu, bit će jako oduševljen "izbjeglicima" iz Sirije.

Netko tko ne može smisliti katolika koji ne drka, postaje jako liberalan prema onima koji će jebavati 72 djevice u raju.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:44   #63
Quote:
dr.laki kaže: Pogledaj post
Ti misliš da su Hercegovci takvi, ali Ilčić može dokazati da muslimani koji dolaze iz potpuno različite kulture uistinu takvi.
Mogu i ja, po istim principima kojima se koristi Ilčić. Broju djece, količini hračkanja po cesti i lijenosti. Usput, meni je hercegovačka kultura potpuno strana. Jezično razumljiva, kao i srpska otprilike, ali poptuno strana, kao i srpska otprilike.
the edge is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:45   #64
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Zamisli, covjek je rekao da su muslimani drugaciji od nas krscana, sa drugacijim obicajima, drugacijim odnosom prema zenama ,drugacijom kulturom, drugacijim odgojem, drugacijom navikama i drugacijim stilom zivota. Kakav ksenofob.
I još je izjavio da ne drka, pa nije ni čuda da su sekusalni liberlisti popizdili, pa čovjek misli malo drugačije od njih i onda slijedi linč linč linč linč
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:46   #65
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Bravo za tebe. I tvoje susjede.
Ilčić je MOJ susjed. I ne govorim napamet.
Njegova sestra je moja susjeda... Ti si optuzio sve njegove da su drzavni uhljebi, ja ti odgovaram da to nije tocno...



Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Ne, neg zato jer je klerofašist i zatucanac najniže vrste.
Daleko od svjetonazora.
Davno su ekipa iz Frankfurt Schule ustanovili obrazac... Kad nemaš argumenata onda svog protivnika optuži za fašizam... Klasičan primjer Vjerojatno bi Ilčić sve muslimane, homoseksualce, i tko zna koje sve ne potrpao na vlak i u koncentracijski logor... Ili primjenio formulu 3x1/3.. Slično kako je u predreferendumskoj kampanji notorni Neša Stazić predvidio da će u ponedjeljak, dan nakon referenduma, Željka Markić i njeni uhvatit sve homoseksualce u Hrvatskoj i poslat ih u Jasenovac... Pa se poslije na sudu uvijeno ispričavao da nije baš tako mislio... Zatim se i glavna regijonska posvoduša Severeina Kojić povela za Nešom, pa je u predreferendumskoj kampanji pred TV gledateljstvom prosipala, da ce ako referendum prodje, u ponedjeljak doći po homoseksualce, u utorak po lijevoruke, a u srijedu po one rastom ispod 150 cm...



Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
I "piše" se piše sa "š"...

Koja je poanta te pametne rečenice?
Poanta je da pisem na engleskoj tipkovnici pa nemam slovo Š (prebacio sam)...

A druga poanta je da si ti kao ljevicar, koji ovdje s intelektualne visine svoje neistomisljenike prozivas za klerofasizam (sto je stari ljevicarski obrazac), ispao nepismen...
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Ljeta koja dolaze, šta mi novo donose, dal ću naći puteve, koji vode do tebe...
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:47   #66
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Usporedba je glupa, Ilčić u rukavicama i sa osmjehom na licu se pita trebaju li nam milijun ljudi druge vjeroispovjesti. To su se i nacisti pitali u vezi Židova, samo bez osmjeha na licu. To je razlika.
A ako se ja budem pitao treba li nam milijun ljudi Ilčićevog profila, ispao bi fašistoid.
Trebaju li nam uopće Hercegovci u Zagreba

a da ja sam u tolerantnoj Rijeci, gdje tu i tamo ima pokoji grafit ubi tovara, a ja slučajno tovar

Što će nam uopće katolici u Hrvatskoj??
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:49   #67
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Ja mislim da su Hercegovci biološki i plemenski nadmoćniji Zagrepčana, da su nekulturniji od njih i da imaju lošije radne navike. Nipošto ne bi trebalo dopustiti naseljevanje pedeset tisuća Hercegovaca u Zagreb i mislim da bi gradske vlasti trebale poduzeti oštre mjere protiv te useljeničke najezde Hercegovaca.
Hm , Dakle neke plemenske običaje su morali zadržat s obzirom na okruženje : D jednostavno da bi opstali :kl ap:

Radne navike -nije istina to je vrlo radišno Hrvatsko pleme - nisu imali pristup KPJ i beneficijama koje je to nosilo sa sobom , uglavnom zbog uključenosti u krivu stranu u 2sr te su živjeli isključivo od svog rada i gastarbajterstva :kl ap:

Sljedeće Ti i takvi Hercegovci :kl ap: bili su ključni za opstojnost i realiziranje moderne države Hrvatske :klap: te kao takvi zaslužuju beneficije :klap:

Inače : sadašnji , doživotni gradonačelnik je navodno Hercegovac :klap: izabran višestruko na iber demokratskim izborima
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:49   #68
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Ali je zato dokazano da te fertilne rate postupno, pa čak i drastično padnu kada isele u Europu. Zato i je tako mala razlika broja rođenih muslimana i broja muslimana u takvim zemljama, a razlika je sve manja, a ne viša.

Da vjerujem da bi došli i onda bi odbjegli dalje po Europi. Da, uvjeren sam da ovdje nitko normalan ne bi htio ostati, a ova tema je razlog zašto.

I evo još jedan statistički podatak. Trenutno je u Europi oko 1% muslimana. Kad bi sve izbjeglice koje su najavljene ovdje doselile(a to je više milijuna istih), taj postotak bi narasao na 2%....stvarno brojke za zgroziti se.



Po meni njegove izjave nisu ništa od toga, nego su kao što sam rekao, hrpetina gluposti i licemjerja od običnog političkog uhljeba.

Može se sumnjati u to što je on zapravo mislio tim izjavama, jer moj je osobni dojam da je baš pažljivo i temeljito birao riječi i zapravo rekao dosta toga što zapravo ne misli (nego da su mu prave misli daleko radikalnije, a to temeljim na činjenici da se on sam nalazi u stranci i koaliciji koja opasno vuče na radikalni konzervatizam, tj. zatvorenost u konzervama ), ali da, ja to samo nagađam. I da, samim time su svi koji su ga napali su i pretjerali. Bilo bi sasvim dovoljno da su ga prozvali budalašem ako su ga već htijeli kititi kakvim nazivima.
Netočno . muslimana u Europi ima najmanje 23-25 milijuna i to bez Rusije 15 milijuna, i Europski dio Turske (5 milijuna). A to na 730-740 milijuna stn. je najmanje 3,5% .


* including an estimated 19 million in the EU (3.8%)... podaci iz 2010
https://en.wikipedia.org/wiki/Islam_in_Europe
frane2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:50   #69
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Ja mislim da su Hercegovci biološki i plemenski nadmoćniji Zagrepčana, da su nekulturniji od njih i da imaju lošije radne navike. Nipošto ne bi trebalo dopustiti naseljevanje pedeset tisuća Hercegovaca u Zagreb i mislim da bi gradske vlasti trebale poduzeti oštre mjere protiv te useljeničke najezde Hercegovaca.
Pa dobro, to je tvoje misljenje kojeg imas pravo izreci, bez da te netko prozove da si nacist ili fasist. Ja, iako se s tobom ne slazem, necu reci za tebe ove lijepe pridjeve, za razliku od ljudi poput Jovanovica ili Glavasevica koji ce SVE ONE koji ne dijele njihove misljenje glede ovog problema prozvati nacistima. Dakle gospon moderatore edge, vi imate potpuno pravo reci i napisati to sto ste napisali, da ne zelite Hercegovce u Zagrebu iz tih i tih razloga. Zivimo u demokraciji, hvala bogu, ne u komunizmu gdje se moralo paziti sto se govori i pise. Pruzam punu podrsku izrazavanju vaseg slobodnog misljenja!

Iako, trebao bi potkrijepiti ove svoje tvrdnje o bioloskoj nadmoci Hercegovaca nekim dokazima ili istrazivanjima, jer mene je zadnji puta jedan moderator upozorio da sve tvrdnje treba potkrijepiti dokazima, inace se one smatraju trolanjem i podlozne su sankcioniranju. Dakle ako su Hercegovci bioloski jaci od Zagrepcana, bilo bi lijepo vidjeti ta istrazivanja pa da onda svi nesto naucimo.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:52   #70
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Meni nije jasan paradoks, da ono koji najviše napadaju kršćanstvo i hrvatstvo, oni su nekako najglasniji kad su u pitanju prava "izbjeglica" koji doista imaju drugačiju kulturološku pozadinu od nas.

Netko tko ne može smisliti (primjerice) hercegovca u Zagrebu, bit će jako oduševljen "izbjeglicima" iz Sirije.

Netko tko ne može smisliti katolika koji ne drka, postaje jako liberalan prema onima koji će jebavati 72 djevice u raju.
Kako dobro receno!

Za zamislit se...
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:52   #71
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Ja mislim da su Hercegovci biološki i plemenski nadmoćniji Zagrepčana, da su nekulturniji od njih i da imaju lošije radne navike. Nipošto ne bi trebalo dopustiti naseljevanje pedeset tisuća Hercegovaca u Zagreb i mislim da bi gradske vlasti trebale poduzeti oštre mjere protiv te useljeničke najezde Hercegovaca.
To su bile poruke Matanićevih filmova...

Zaista, nadupravnik je positovjetio razlicitost Hercegovaca naspram Zagrepcana, naspram razlicitosti Arapa muslimana naspram domicilnih europljana...

Pa da li u Sesvetama postoji neka hercegovačka četvrt u kojoj ne vladaju hrvatski zakoni, a policija u nju ulazi samo kad je najnuznije i s teskom orzzijem...
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Ljeta koja dolaze, šta mi novo donose, dal ću naći puteve, koji vode do tebe...
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:53   #72
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Pa dobro, to je tvoje misljenje kojeg imas pravo izreci, bez da te netko prozove da si nacist ili fasist.
Da sam ja ovo napisao prije nego što je Ilčić napisao svoje, imao bi otvorenih pet tema protiv sebe dole na žalbama s napoganijim etiketama koje se mogu zamisliti. Obojica to savršeno dobro znamo.
the edge is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:54   #73
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Mogu i ja, po istim principima kojima se koristi Ilčić. Broju djece, količini hračkanja po cesti i lijenosti. Usput, meni je hercegovačka kultura potpuno strana. Jezično razumljiva, kao i srpska otprilike, ali poptuno strana, kao i srpska otprilike.
Velis, postoje neka istrazivanja koja su mjerila kolicinu hrackanja po cesti i njihovu podjelu s obzirom na etnicke i vjerske skupine?

Hajde ih nam onda pokazi, svi bismo voljeli nesto nauciti.

Mene takodjer zanima koja etnicka skupina najvise hracka po cesti, jer mi je stalo da moj grad bude cist i uredan.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:55   #74
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Nije originalna izjava toliko strašna koliko izjave nakon.
Čovjek je ponovio mantru o muškarcima s 1000€ i mobitelom
Neka Ilčić odgovori u koju se vojsku treba javiti prosječni Sirijac, gdje bi nakon tolikih godina rata i ruševina on trebao boraviti.
Kako je Sirijac kriv što Emirati nikog ne primaju?

U prvoj izjavi naglašavao je različitosti i tu nemam problem.
Ono što je porazno je to što ispada da je po njemu prosječni Arap kad se rodio sanjao o Švedskoj
Ni riječi o uzrocima, krivici.
Hrvatska zna što su izbjeglice i nisu najprije bježali muški, pa se vraćali po obitelji, već su im obitelji bile na prvom mjestu, a onda su se muški vraćali u borbu (čast našem premijeru, on je usavršavao jezik, pa sad polje habla od Karamarka i Vase strane jezike, kao i svaki pristojni konjušar).

Hrvati se nisu baš sklanjali u Saudijsku Arabiju, jer je drugačija kulturološka pozadina.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:56   #75
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Pazi ovo, on zna što što Ilčić misli u sebi....
I ovo nije čisto trolanje?
Liberali bi uvodili i delikt mišljenja... ne više verbalni.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:56   #76
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
.

Pa da li u Sesvetama postoji neka hercegovačka četvrt u kojoj ne vladaju hrvatski zakoni, a policija u nju ulazi samo kad je najnuznije i s teskom orzzijem...
Pitaj Klicu.
the edge is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:59   #77
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Aha, sada smo dosli do toga da ovdje na formumu neki od vas cak znaju i to sto je Ilcic mislio.
Ne može se to sa sigurnošću znati, ali s obzirom na njegove ranije stavove o npr. masturbaciji, nije neka znanost da se vjerojatno radi o radikalnom konzervativcu.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:00   #78
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Da sam ja ovo napisao prije nego što je Ilčić napisao svoje, imao bi otvorenih pet tema protiv sebe dole na žalbama s napoganijim etiketama koje se mogu zamisliti. Obojica to savršeno dobro znamo.
Obojica znamo sto bi se dogodilo da se kojim slucajem dogodilo to sto ti mislis da bi se dogodilo. Ajde dobro. Glavno da mi to obojica znamo.

Inace, cak i da bi kojim slucajem i imao pet otvorenih tema protiv sebe na zalbama, nista ti se u tom slucaju ne bi dogodilo, jer ti si ionako moderator kojem se nista niti ne moze dogoditi, i obojica to savrseno dobro znamo.

Bez obzira na to, i dalje imas moju podrsku u slobodnom izrazavanju vlastitog MISLJENJA, sto je upravo ono za sto danas neki Ilcica priozivaju. Iste metode koje su se koristile i u doba komunizma i partijskog jednoumlja u kojem su svi morali misliti isto, a onaj tko ne misli isto bio je prozvan nacistom, fasistom, ustasom ili slicno. Dakle te iste etikete neki koriste i danas. Bas su lijepi uzor nasli. Drugi Tito bio bi ponosan.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:01   #79
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post

Iako, trebao bi potkrijepiti ove svoje tvrdnje o bioloskoj nadmoci Hercegovaca nekim dokazima ili istrazivanjima, jer mene je zadnji puta jedan moderator upozorio da sve tvrdnje treba potkrijepiti dokazima, inace se one smatraju trolanjem i podlozne su sankcioniranju. Dakle ako su Hercegovci bioloski jaci od Zagrepcana, bilo bi lijepo vidjeti ta istrazivanja pa da onda svi nesto naucimo.
Realno to je tocno...

Hercegovci su konzervativniji, a konzervativniji ljudi u prosjeku imaju vise djece.. U Zagrebu ih ima najvise u Sesvetama, a Sesvete su dio Zagreba s najvecim fertilitetom, odnosno broju rodjenih po glavi stanovnika...

Svako uvlacenje Hercegovaca u ovakvu pricu je uzas... Doprinos malih ljudi iz Hercegovine u Domovinskom ratu na teritoriju Hrvatske je nemjerljiv...

A kad sam došao još 1988 u Grude, premda nemam nikakve rodbinske veze s tim dijelom, osjecao sam se kao kod kuće, kao njihov, Hrvat, katolik, dinamovac...
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Ljeta koja dolaze, šta mi novo donose, dal ću naći puteve, koji vode do tebe...
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:01   #80
Quote:
hrvatina_i_po kaže: Pogledaj post
A zato stalno i serenda,vječiti uhljeb.Meni sa onim osmjehom liči na filmskog lika
Patricka Batemana (Christian Bale,Američki psiho).
Djeluje mi kao pravi ljigavac,onaj najgore vrste,kao rijetko koji na političkoj sceni.

Što što reći za tipa koji kaže da nikad nije drkao i koji to doživljava kao neko neko zlo.
Da li bi možda ispao veći ljigavac ili bolja faca, da je primjerice rekao da spava samo s muškarcima

Pitam se samo zašto dvostruki kriteriji od onih koji zastupaju liberalizam.

Ja se mogu slagati ili ne slagati, mogu se čuditi ili ne čuditi s nečijim aktivnostima ili neaktivnostima, ali čemu linč na one koji su drugačiji od liberalno-korektnih?
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.