Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2016., 15:11   #21
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
jel izbačeno išta za ps4? jer ni nepalim igru dok se to nesredi (iako sam ju kupio)
za PS4 od njemackih kolega

http://pesgalaxy.com/blog/index.php/...Playstation-4/

na engleski

http://pesgalaxy.com/blog/index.php/...Playstation-4/
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 19:52   #22
nevidim nigdje link za download
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 23:14   #23
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
nevidim nigdje link za download
sorry na njemackom je!
http://pesgalaxy.com/index.php/Threa...Version-0-9-0/

sve lige su kao extra zip da se sprijece moguci crash-evi

moras formatirat prije sve usb ali mislim da to znas.

EDIT: trenutno je ovako => sve osim La Lige 2, Liga MX i J.League mozes sve skinut i importirat.
Te tri su jos sa nekim greskama, ali za svaki slucaj jos pricekat!
Trebala bi ovaj tjedan i La Liga 1 doc...
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 10:06   #24
aha,njemacki nije problem kad ga cesce pricam nego hrvatski
inace vidim da bundesliga jos nije napravljena itd itd...pa cu mozda jos pricekat bolje

a kako ide instalacija uopce?
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 13:57   #25
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
aha,njemacki nije problem kad ga cesce pricam nego hrvatski
inace vidim da bundesliga jos nije napravljena itd itd...pa cu mozda jos pricekat bolje

a kako ide instalacija uopce?
eh to ti ni sam neznam, nisam dosad importirao stvari u PES.
Ali ako znas dovoljno njemacki, ucitaj se u formu, mislim da ima
sve objasnjeno.
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 10:08   #26
Nas devet s Cropesa se okupilo i igramo ligu (PC). Nije mi ovako zabavno bilo od PES 6-ice i turnira na Pes Serbia. Laga je dosad bilo jako malo, tu i tamo se netko požalio. Dvojica tu i tamo imaju problema s portovima. Ali, sve u svemu, kad vidim da smo odigrali 38 od 72 ligaške utakmice u samo 3 dana, da se nitko ne žali na igru nego na vlastite sposobnosti, znam da su ove godine nešto napravili dobro.
Snimao sam golove par prvih utakmica, da steknete dojam kak to izgleda:
Feyenoord - Dinamo https://youtu.be/Pb36Z-KG6M0
Feyenoord - Celta https://youtu.be/aCWvOCD7A-Q
Torino - Feyenoord https://youtu.be/zDyC_q1ySJo
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 12:37   #27
Bacim oko kada dođem doma...otkuda se najviše isplati uzeti, allkeys ili? Vidim da su krenuli patchevi pa bih onda i uzeo, jer dati pare na north club me iritira
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 13:43   #28
Ne znam ti točno, ja sam naručio prije izlaska u Svijetu medija (270 kn).
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 14:37   #29
Nakon odigranog triala Fife i demoa PES-a, definitivno opet i ove godine PES, uzet cu iduci mjesec...

Jebote demo PES-a je bolji od full igre iz prosle godine, stvarno rade odlican posao vec dvije godine u Konamiu, neka samo nastave, par godina su lutali..

Jednostavno fun factor se prebacio s Fife na PES, igra je prezabavna sto dugo s PES-om nije bio slucaj..
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 01:25   #30
je to konami bacio neku zaštitu pa nema još verzije za pc za skinut sa "gusarskih" izvora ili šta? ne mislim davat pare za punu verziju dok ne vidim kakva je, a svugdje vlada pustoš
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 08:54   #31
Denuvo zaštita. Nego mene iritira u Online malo sporost prebacivanja igrača, doda njihov, 3 moja stoje a ne mogu prebaciti na njih nego je cursor na četvrtom koji je bogu iza nogu.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 13:12   #32
Rekli su da su ispravili input lag pa je mozda do konekcije...
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 13:28   #33
Quote:
Levistej kaže: Pogledaj post
je to konami bacio neku zaštitu pa nema još verzije za pc za skinut sa "gusarskih" izvora ili šta? ne mislim davat pare za punu verziju dok ne vidim kakva je, a svugdje vlada pustoš
imaš demo.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 15:04   #34
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Rekli su da su ispravili input lag pa je mozda do konekcije...
Mislim da nije... 30/6, ako mi radi sve online uvijek kako treba, teško da je samo do PES-a...
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 10:22   #35
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
imaš demo.
Nema demo.
X-plosiv, koristiš unassisted, semi-assisted, assisted...?
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 13:19   #36
Kak nema demo, ja sam ga nedavno skinuoa sa Steama?
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 17:28   #37
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Nema demo.
X-plosiv, koristiš unassisted, semi-assisted, assisted...?
Brijem da je semi? Default ..Ma radi se o tome da se baš primijeti razlika između online i ML/Exhibition. Anyway, nije loša igra so far. Igram division, početak tek...makar me zna iritirati svakih par partija naletim na leavera pa bude "Match cancel", a lik gubi 2-0 ili tako nešto..
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 19:57   #38
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Kak nema demo, ja sam ga nedavno skinuoa sa Steama?
A sori!
Nije izašao kad i svi ostali, vidim da su ga izdali na dan kad je izašla puna igra... Previdio sam to jer sam ga već imao...
@X-plosiv, ja sam naletavao na cheatere na početku, na jednog čak i dvaput pa sam drugi put namjerno izgubio da ga mogu blokirati. Sad već duže vremena nisam.
Vjerojatno je najpametnije staviti filter da te spaja s ljudima sličnog rejtinga, s obziro da cheateri obično imaju 800+.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 21:24   #39
Mislim da mi je rating trenutačno negdje oko 650-700, tek sam počeo igrati...Inače, imaš kakav input koja je dobra taktika, slikati malo itd.? Ja većinom peglam nešto 4-1-2-2-1 slikam kasnije
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 08:54   #40
Ako ti je rejting tako visok znači da pobjeđuješ pa ti ja nemam što pametno za reći. Ja sam prvih 50 utakmica muku mučio dok se nisam privikao na ljudske protivnike i našao taktiku. Sad se tek polako dižem, u 5. diviziji sam...
Igram 41221
http://i.imgur.com/wj3cLg9.jpg
Imam managera sa possesion game, short passing, preko bokova. U advanced instructions uključim gegenpress i counter target za obranu i tiki taku i wing rotation za napad. Živio sam u zabludi da se advanced instructions moraju manualno uključiti kad počne utakmica, a zapravo su uključene čim počneš pa ih možeš isključivati ako želiš...
Recimo da sam tek zadnjih 20 utakmica počeo igrati kak se spada.
Ali, sve u svemu, bez obzira na rezultate, mogu reći da uživam u igri. Za razliku od prošle godine, kad te svaki idiot mogao pobijediti zbog scriptinga, sad je to svedeno na puno manju mjeru. Kad sam loš gubim, kad sam dobar pobjeđujem, u većini slučajeva. Vjerujem da skriptiranje još uvijek postoji, ali puno ga manje osjetim. Mislim da je najizraženije kad prvi put uđeš u višu diviziju pa te onda tjera da pišaš krv za pobjedu.
Ljudi se žale da su centaršutevi prenabrijani - možda jesu malo preprecizni, ali svemu ima lijeka. Ja imam totalno šupalj lijevi bok, a opet ne primam puno golova iz centaršuteva. Stvar je u prevenciji.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:35.