Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2016., 21:08   #61
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
Ti, on i gay frend sami? Neš mi tu ne štima baš
Khm, znam, i meni je čak i taj mikrouzorak predložak za neku sapunicu ZNAM da će ljudi sad misliti da trollam, ali ovo se zbilja desilo (nastojat ću više ne izvlačit iz šešira razna sladostrasna iznenađenja), ali taj zajednički gay frend i ja smo se jednom prilikom, prije mnogo godina, u zajedničkom društvu, mrtvi pijani, pred svima zažvalili u bučnom klubu - što je dokaz da nije gej 100%, ali mene jako voli, pogotovo u fazi kad sam s njim jahala na alkoholnim brzicama

Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
Nek ti da tu kuću na korištenje na nekoliko dana, pa odeš sama i fino se odmoriš na moru od svih tih pastuha. A možeš uzeti i mene i moju pesicu, mi te sigurno nećemo seksualno napastovati. Ja ću stalno plivati, a pesica se izležavati na suncu.
Zajeb je da kuća nije na moru, već u štrumpfovastoj istarskoj unutrašnjosti, ali možemo potegnuti do Rovinja To je gejeva ostavština, ali ne znam koliko je posesivan što se tiče tog posjeda i paranoičan da ga netko ostavi u raspadajućem stanju. A i sumnjivi su mi njih dvojica: planirali su ići sami, ali sad sam ja upala u kombinaciju. Što bi njih dvojica radila pod svijećama ili petrolejkama, obliveni malvazijom ili pinotom
Vivian Volcano is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 21:47   #62
Čitam tvoje postove VV, reko koja elokventnost... onda čitam tvoje misli i doživljaje, zatim opise frendova i njihovih želja, tvojih želja... i mislim si, čovječe, koliko mi je to nepoznato i strano... uopće nemam takvih iskustava niti sam takvo što čuo od nekog iz moje okoline. Zato i je zanimljivo. Na prvu. Kasnije mi se čini da tim kićenjem i vatrometom atributa zapravo zamagljuješ samu bit vlastitih postova... jbg, sori.

Kaj ja mislim... ova pretjerana erotiziranost tvog nastupa odaje dojam da s lakoćom pristupaš takvim temema i da očito imaš labave granice... na taj način i frendovima daješ nekakvi signal da mogu krenut u akciju (s druge strane gdje uopće nalaziš takve likove... pa brate mili, u najmanju ruku imaju nekakvo pomaknuto poimanje seksualnosti ako baš i nisu perverznjaci). Naravno, taj dojam je lažan jer u suprotnom ne bi imala tisuću i jednu dilemu.

Čini mi se da ti je to isticanje seksualnosti (pa i ovo verbalno) zapravo mamac kojim dobivaš kakvu takvu pažnju odnosno ljubav, a ovaj drugi ne dobiva ništa odnosno dobiva „prijateljstvo“ ili je uho za slušanje. Pretpostavljam da ti fali roditeljska ljubav koje možda nisi imala, a koju pokušavaš dobit od nekog ko ti je u stvari ne može dati, ali zato može dati nešto slično... no u drugoj strani s vremenom raste frustracija budući da nema fer razmjene jer, kamon, ne možeš reć da ne znaš što ti silni muški frendovi od tebe žele.

Možda fulam, al mislim da bi u tom pravcu trebala prčkat po sebi... vidi kaj ti točno treba, što ti zapravo najviše fali... samo bez deluzija i samozavaravanja.
nitko&ništa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 21:48   #63
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
I da, od svih tih 6-7 trenutno napaljenih muških frendova, konačno me jedan počeo privlačiti, i sad se kolebam da li da popustim svojim unutrašnjim plamenovima ili ne
He,he sad te odjednom baš ko za inat jedan počel privlačit!? Prigodno! Moram priznat vrhunski si troll!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 22:29   #64
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
He,he sad te odjednom baš ko za inat jedan počel privlačit!? Prigodno! Moram priznat vrhunski si troll!
Ovo me vrijeđa. Imam veoma mnogo posla i zaista nemam vremena za trolanje: pišem isključivo istinu. Nisam balavica.
Počeo me privlačiti jer smo komentirali onaj sado-mazo par i kako je inače vrlo stidljiv, introvertiran i inhibiran, iznenadilo me kad me pitao jesmo li se ja i jedan treći zajednički prijatelj jebali (prije sto godina, na jednom udaljenom dalmatinskom otoku) i njegova upotreba te riječi bila je tako kontrastna njegovoj djevičanskoj čistoći i tako razoružavajuća, i u meni je dirnuo perverzni nerv, i tada sam skužila da u njemu čuči zvijer, te da me pali ta njegova umiljatost u srazu s tom zvjerkom. Ne znam što je tu čudno. A možda je i ova tema u meni nešto pokrenula.
Vivian Volcano is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 22:51   #65
Quote:
nitko&ništa kaže: Pogledaj post
Čitam tvoje postove VV, reko koja elokventnost... onda čitam tvoje misli i doživljaje, zatim opise frendova i njihovih želja, tvojih želja... i mislim si, čovječe, koliko mi je to nepoznato i strano... uopće nemam takvih iskustava niti sam takvo što čuo od nekog iz moje okoline. Zato i je zanimljivo. Na prvu. Kasnije mi se čini da tim kićenjem i vatrometom atributa zapravo zamagljuješ samu bit vlastitih postova... jbg, sori.
Pa, zapravo sam se poprilično primirila što se tiče flambojantnosti izraza u odnosu na prethodne godine, nastojeći se usredotočiti na bitno i ogoliti temu, oljuštiti s nje naslage dekorativnosti i estetike.

Quote:
nitko&ništa kaže: Pogledaj post
Kaj ja mislim... ova pretjerana erotiziranost tvog nastupa odaje dojam da s lakoćom pristupaš takvim temema i da očito imaš labave granice... na taj način i frendovima daješ nekakvi signal da mogu krenut u akciju (s druge strane gdje uopće nalaziš takve likove... pa brate mili, u najmanju ruku imaju nekakvo pomaknuto poimanje seksualnosti ako baš i nisu perverznjaci). Naravno, taj dojam je lažan jer u suprotnom ne bi imala tisuću i jednu dilemu.
Da, imam labave granice, ali i ovi frendovi s kojima se znam mnogo duže nisu pervertiti, samo su slobodoumni i skloni eksperimentiranju.

Quote:
nitko&ništa kaže: Pogledaj post
Čini mi se da ti je to isticanje seksualnosti (pa i ovo verbalno) zapravo mamac kojim dobivaš kakvu takvu pažnju odnosno ljubav, a ovaj drugi ne dobiva ništa odnosno dobiva „prijateljstvo“ ili je uho za slušanje. Pretpostavljam da ti fali roditeljska ljubav koje možda nisi imala, a koju pokušavaš dobit od nekog ko ti je u stvari ne može dati, ali zato može dati nešto slično... no u drugoj strani s vremenom raste frustracija budući da nema fer razmjene jer, kamon, ne možeš reć da ne znaš što ti silni muški frendovi od tebe žele.

Možda fulam, al mislim da bi u tom pravcu trebala prčkat po sebi... vidi kaj ti točno treba, što ti zapravo najviše fali... samo bez deluzija i samozavaravanja.
Da, fali mi još to nešto iz najranije dobi, i očito tom naglašenom seksualiziranošću nastojim kupiti pažnju, ali, naravno i za očekivati, kad se razgovor vrti samo oko toga, ostanem s osjećajem praznine i usamljenosti. Tek kad se muška osoba samnom dotakne ozbiljnijih tema i kad me počne istinski slušati, osjetim bliskost i toplinu koja me napuni i da mi nadu da nisam sama. Najviše me utješi kad mi kažu da taj-i-taj-problem kao križ nosi većina ljudi - tada se osjetim kao integralna žilica u neraskidivom tkivu čovječanstva.

Još jedan, kojeg nisam spomenula, rekao je na grupnoj cugi da je skužio da mi fali topline, i tada sam pomislila - konačno! Ovo je materijal za pravo prijateljstvo, on me razumije! Da bi se potom gorko razočarala tjedan dana kasnije kad me nazvao kasno navečer, i, očito napopaljen, počeo komentirati da još nije bacio pogled na moje dupe, da ga baš zanima kako bi nam bilo u akciji, i počeo opisivati svoje bivše koje su navodno bile tuke i intelektualni panjevi, dok ga kod mene, zapravo (olfo) najviše pale razgovori, umovanja i analize, te da na žensku ljepotu i fizis gleda kao umjetnik koji se divi fantastično izdjelanim baroknim skulpturama - što je, s razlogom slutim, laž, taj tobožnji platonizam, jer me nastojao pridobiti omekšavanjem inicijalnog otvorenog erotskog inuenda.

I kao šlag na tortu, počeo je pljuvati po feminizmu.
Vivian Volcano is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 23:45   #66
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
...
Da, fali mi još to nešto iz najranije dobi, i očito tom naglašenom seksualiziranošću nastojim kupiti pažnju, ali, naravno i za očekivati, kad se razgovor vrti samo oko toga, ostanem s osjećajem praznine i usamljenosti. Tek kad se muška osoba samnom dotakne ozbiljnijih tema i kad me počne istinski slušati, osjetim bliskost i toplinu koja me napuni i da mi nadu da nisam sama.Najviše me utješi kad mi kažu da taj-i-taj-problem kao križ nosi većina ljudi - tada se osjetim kao integralna žilica u neraskidivom tkivu čovječanstva.

Još jedan, kojeg nisam spomenula, rekao je na grupnoj cugi da je skužio da mi fali topline, i tada sam pomislila - konačno! Ovo je materijal za pravo prijateljstvo, on me razumije! Da bi se potom gorko razočarala tjedan dana kasnije kad me nazvao kasno navečer, i, očito napopaljen, počeo komentirati da još nije bacio pogled na moje dupe, da ga baš zanima kako bi nam bilo u akciji, i počeo opisivati svoje bivše koje su navodno bile tuke i intelektualni panjevi, dok ga kod mene, zapravo (olfo) najviše pale razgovori, umovanja i analize, te da na žensku ljepotu i fizis gleda kao umjetnik koji se divi fantastično izdjelanim baroknim skulpturama - što je, s razlogom slutim, laž, taj tobožnji platonizam, jer me nastojao pridobiti omekšavanjem inicijalnog otvorenog erotskog inuenda.

I kao šlag na tortu, počeo je pljuvati po feminizmu.
Hm, križ usamljenosti je stvarno sveprisutan... pa ko ne bi htio imat nekog s kojim ima razumijevanje, bliskost, toplinu, ljubav, povjerenje... nekoga ko te neće napustiti niti izdati. Ali paradoks je da je to stvarno rijetkost, a trebalo bi bit sasvim normalno i uobičajeno među nekakvim moralnim bićima. Malo osjećajniji ljudi imaju problem sa usamljenošću dok ljudi s emotivnom disfunkcijom imaju stvarno velik problem u tom segmentu.

Čini mi se da si dobro osvijestila to što ti treba, samo možda tražiš na krivim mjestima... frendovi, overall, imaju limitirani kapacitet za razumijevanje i teško zadržavaju neutralnu poziciju uz najbolju volju, a manipulanti i sociopati raznih vrsta jedva čekaju lake mete.

Ti se moraš nekako dovest u situaciju da si zadovoljna sama sobom, zaokružena u sebi, bez potrebe za kačenjem na nekog drugog i kad postigneš to stanje eliminirat ćeš gomilu pacijenata iz svojeg života... ima za to više metoda, neki idu putem psihoterapije, neki vjeruju u boga, neki u sebe. Tada ćeš puno lakše primjetit nekog s gore navedenim atributima, a da nije fejker.
nitko&ništa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 23:56   #67
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Pa, zapravo sam se poprilično primirila što se tiče flambojantnosti izraza u odnosu na prethodne godine, nastojeći se usredotočiti na bitno i ogoliti temu, oljuštiti s nje naslage dekorativnosti i estetike.

misliš li da si uspjela u tome?
čitao sam tvoje postove i apstrahirao nebitno. mislim da se jako samozavaravaš. (ako imaš najviše tridesetak, onda je to ok. vjerojatno nemaš više.)
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 02:19   #68
Vivian.

Vivian.

Vivian. Predivna djevojko. Boginjo Strasti. Kraljice Noći. Crna Misterijo. Blažena Dubino. Hladni Oceanu. Zlatna Vatro. Magični Vjetru. Šamanko Ljubavi. Cvijete u Sjeni. Gospodarico Tame. Anđele Milosti. Nevina Dušo. Neslomljiva Istino. Indijanko Mudrosti. Neshvaćena Tugo. Beskrajno Srce.

Ali toliko je boli u tom srcu.. toliko boli. Vidim da neki ljudi ovdje ne svahaćaju realni realm ove situacije. Treba imat svijest.. i želudac.. da pojedinac uoči i suosjeti. Doista da re-producira u vlastitom mentalno-osjećajnom sklopu, tvoj život, tvoje iskustvo.
Jer.. Vivian.. vidim tvoju bol. I ona razara. Mučno. Krv izvlači. Rascjepava. Razdire.. ekstraktira i eksplotira ono najsvetije u tebi. Ubija ti slobodu. Raščetvorava. I bode ravno u najosjetljiviji "živac".. i bode.. i bode.. i penetrira.. i penetrira.. do uništenja.. i dublje. A ti.. ti možeš samo svjedočiti masakru vlastite duše.. osjećaš se kao su-krvnik.. apokalipsa je tvoj orgazam.


Vivian, uz svo poštovanje, i iskrenost, i nema zaebancie sad, dakle ja osjećam određen nivo vlastite nedostojnosti (ako sam to dobro frazirao) kada čitam tvoje postove. Osjetim i percipiram koliko čistoćom ti ustvari zračiš. Skoro da me sram išta ti pametovati i savjetovati. Jer što se mene tiče, ti si savršena.

Tvoja jezgra.. je najčišći Kristal u Univerzumu. To je tvoja moć. Ali i tvoje prokletstvo.
A vidiš.. ovi ljudi.. ljudi u tvojem životu.. tužni.. jadni.. depresivni.. slabi.. hladni.. pervezni.. prljavi.. pokvareni.. psihopati.. demoni.. oni su gladni ljepote, božanstva, čistoće (ti u ovom slučaju).. i što je njihova žrtva nevinija.. njihov obrok je slasniji. I moraš paziti.. djevojko.. jako paziti, na njihovu dobrotu.. jer njihova dobrota nije njihova - oni je posuđuju (glume) od tebe, i tvojom "žlicom" dobrote te zavode.. pazi se. Lukavi su muškarci (isto vrijedi i za mene, svi mi imamo vraga u sebi, zavisno koliko je osviješten - toliko je manipulativan).
Slušaj samo i samo svoje srce, svoj glas, svoju istinu.

Muškarci su toliko lukavi da će te uvjeriti kako ti mrziš muškarce iz neznam kojeg razloga.. kako bi se krivila i radila na sebi.. popravljala se, ispovjedala, plakala i patila... zbog njihove nesposobnosti da rade ono što svaki zreo muškarac treba da radi: da se divi, da poštuje i da voli ženu.

Mislim, ono.. jebemu mater.


Al' Vivian.. tako mi je žao.. tako mrzim kao i ti sve te scene i osobe koju su ti učinili svu nepravdu.. taj zločin. Ne zaslužuješ to. Zaslužuješ samo najviše dobro. Jer ti to i jesi, kraljice. Boginjo. Mjesecu. Najdalja Zvijezdo. Najtoplije sunce. To si ti. To je istina. Ustvari.. istina je još bolja.. ja percipiram onoliko koliko mogu. Ali ti znaš najbolje koliko vrijediš.
I zapamti; nisu tvoje nečistoće! To su nečistoće svih tih ljudi koji te iskorištavaju, koji ti pristupaju tako nerespektibilno.. ostavljaju svoju prljavštinu po tebi.. svoje prljave emocije, prekrivaju tvoj sjaj.. guše te svojim smradom... a ti cijelo vrijeme misliš da sa tobom nešto nevalja?!? To nisi ti, to su oni!

Stoga.. watch your surroundings, it might make you forget who you are. It might distract you from self care and self love.

Toplo ti preporučam terapiju izolacijom. Tvoje srce je dovoljno razoreno.. tvoje tijelo previše istrošeno.. tvoj duh je previše dao. Previše daješ drugima. Ali sada je vrijeme za tebe. Vivian te treba, djevojko. Pazi ju i mazi ju.. budi si najdragocinjenije društvo na svijetu.
Jer to jesi, ali trik je u tome da si ti to prvo moraš demonstrirati, i onda ćeš znati, da si nešto najdragocinjenije, kao što ja znam. Voli svoje srce. Ono te treba. Želi samo tebe. Vivian želi samo tebe sada. Budi sa njome. Trebaš joj... jako joj trebaš. Pazi na nju.


Ona dvojica što te zovu u Istru.. dobro razmisli. Iako znam da znaš i sama što zapravo (ne) želiš/(ne) trebaš. Ti si prioritet. Nemoj da nekome budeš samo opcija. Nemoj si to dopustiti. Imaj samopoštovanja, molim te. Molim te.
Želim ti dobro. Nadam se samo da ćeš se pobrinuti za sebe.. ako je moguće i preseliti se.. napraviti životni reset.. nekakve radikalnije promjene.. ne znam da li pretjerujem sada, ako da, isprike.. pere me zabrinutost.. no dobro. Uglavnom.. sve najbolje, djevojko.

I još jedna bonus topla preporuka, za soliranje, daklem, probas pustis si ovako | https://www.youtube.com/watch?v=CAdh63OoMUE |i povedi bol sa sobom u ples. Ispleši bol.. be the Trance - the state of One; pain and pleasure intertwined.

I za kraj.. Ode to Vivian Volcano;

She is born divine,
but lived through darkness..

She grown sacred body,
but never given proper ritual..

She nurtured loving heart,
but nobody made her a temple..

She sustained an innocent soul,
but always being in the cold pain.

Her beauty - Ever known!
Her spirit - Forever strong!
Her love - Endlessly alive!

(ako imalo posumnjaš u moju mentalnu zdravost, kani se mojih riječi i slušaj sebe)
__________________
Sweat your prayers, dance your pain, and move on.
Iochannes` is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 11:02   #69
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post
Ovo me vrijeđa. Imam veoma mnogo posla i zaista nemam vremena za trolanje: pišem isključivo istinu. Nisam balavica.
Počeo me privlačiti jer smo komentirali onaj sado-mazo par i kako je inače vrlo stidljiv, introvertiran i inhibiran, iznenadilo me kad me pitao jesmo li se ja i jedan treći zajednički prijatelj jebali (prije sto godina, na jednom udaljenom dalmatinskom otoku) i njegova upotreba te riječi bila je tako kontrastna njegovoj djevičanskoj čistoći i tako razoružavajuća, i u meni je dirnuo perverzni nerv, i tada sam skužila da u njemu čuči zvijer, te da me pali ta njegova umiljatost u srazu s tom zvjerkom. Ne znam što je tu čudno. A možda je i ova tema u meni nešto pokrenula.
Pardonček al moraš shvatit razloge za skepsu. Neki dan nula bodova oko privlačnosti i želja za odmakom od muških frendova koji te žele ševit,a danas eto seksualna privlačnost i piknik sa frendom kojeg ti želiš ševit. Nekako mi je to naglo. No kaj sad.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 13:19   #70
Quote:
Vivian Volcano kaže: Pogledaj post

Ne želim biti ničija ljubavnica, opcija, druga, treća, tisućita, igračka, guilty pleasure, tajna, avantura, seks bomba, vamp, platno za projekcije, idealizirana koju nitko ne želi do kraja spoznati, ili demonizirana i jednodimenzionalna. Čitav život bila sam u zapećku, mislim da zaslužujem čitavu tortu, umjesto bijednih mrvica.

Znam, pretpostavljam da "zaslužujem" zvuči bahato, ali za osobu koju volim zauzvrat dajem sve (naravno, bez da samu sebe dezintegriram ili poništim).

Eto ti odgovora gore. Sama si ga napisala.

Zašto "zaslužujem" zvuči bahato?

Počni pisati knjigu. Molim te
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 13:31   #71
stvarno jako inteligentni frendovi ako su im seksualni nagoni jači od mozga
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 15:27   #72
Quote:
descender kaže: Pogledaj post
Može biti i svetica i kurva, anđeo i demon, bog i vrag.. sve po potrebi (si.. unutar trena..). I istovremeno ako treba. Može biti što-kako god po-želi. Može biti što-kako god ne-po-želi. Može biti svaka svoja osuda sebe ili bilo koje uzdizanje se. Teza o idealu sebe. Bez percepcije osobne refleksije kroz društvenu osudu nekog tipa, može biti.. bez osude. Se. Bez osude se, u bilo kojem trenu, unutar upražnjavanja bilo čega. Može biti u sada; bez potrebe za grebanjem po površini i traženjem se u nekome davno, zakopanome, prošlome ja.. koji odavno nije (možda niti bio) dio bivanja; mjerodavan, potrebito postojan.... po pitanju bilo čega.. za trenutni.. bez osude se.. ja. Bez osude se, nema osnove.. modela.. koji i kakav želim ili ne želim biti, kako bi, što bi trebao ili ne bi trebao.. što mi je, kako mi je ili nije za činiti.. nema sanjarenja ili samokažnjavanja, nema dresiranja se nagradom za kvalitetno odrađeno djelovanje.. nema.... Jedino što ima, što postoji, zadani je tren unutar mistične upitnosti povodom dozvoljenosti si za biti onakav kakav nemaš pojma da bi mogao biti, da jesi.... Ispod, iznad, uokolo.. neke norme. Normativa "ja".

"Don't do what you want. Do what you don't want.
Do what you're trained not to want. Do the things that scare you the most."
Kaj tebi je?
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 19:12   #73
bez obzira što je autorica dobila hvalospjeve, ode i ljubavne šansone, slijedi još par pohvala/komplimenata u ovom postu
dakle draga Vivian, vjerojatno i sama primjećuješ koliko odudaraš od većine. svaki tvoj post do sada, bez obzira na sadržaj, po formi je umjetničko djelo koji svakog malo obrazovanijeg čitatelja ne zamara već predstavlja neko zadovoljstvo za čitanje. ne samo bogat vokabular kojim raspolažeš već i tvoje rečenice, višesložne, životopisne, sam izričaj svjedoče o kompleksnom toku misli i mentalno-emocionalnoj pozadini koja iza toga stoji. rijetki imaju takvu moć opisivanja i predstavljanja svojih misli i osjećaja.
dakle vidiš i sama da odudaraš. regularni posjetitelj foruma mogao bi pomisliti i da si troll
prozborila si o nekim detaljima (alkohol, heroin i tko zna što još poročno i devijantno) kojima si nam dala neku suprotstavljenu sliku - društvo kojim se krećeš i iskustva koja si prošla su jako različita prema nekim tvojim intelektualnim sposobnostima kojima se predstavljaš u svom izričaju. zato dopusti da pretpostavimo, da dolaziš iz društveno povoljne početne pozicije a našla si se u nekoj drugoj razini.
kakvi su to ljudi kojima si se okružila? i još važnije, kako si uopće uspjela steknuti takva prijateljstva? sama si se opisala kao izuzetno nekako, pasivnom povučenom introvertiranom u društvu. govoriš o traumama (množina čak) kakve definitivno ostavljaju dugoročne posljedice u karakteru i ponašanju, a opet evo te među totalno ekstrovertiranim, ekscentričnim ljudima s našoj sredini neuobičajenim životnim navikama. kako to uspijevaš?
iz tvoje priče čini mi se da ti društvo u kojem želiš zadovoljiti neke svoje potrebe jednostavno ne odgovara. traži drugdje.
izvor tvojih frustracija leži u, da se lijepo izrazimo nejebici, no odgovore nećeš naći u svojim krugovima već nekim drugim. očito nitko iz ekipe s kojom hengaš ne odgovara kriterijima koje si si postavila (i na koje, normalno, imaš pravo). otuda dolazi to "filozofiranje" na koje su se neki forumaši pozvali.
objasnila si da ti je za određene fizičke aktivnosti potrebna bliskost, no možeš li to pokušati zanemariti? recimo, uhvati par frendica, izađite van i vidite što se nudi jednom kad to "riješiš" možda ćeš na sve gledati malo.. mirnije možda će ti tad biti lakše (olakšanoj, lol) tražiti one prave stvari.
za te prave stvari, bliskost i sve što tražiš, nemoj se prilagođavati ostalima. vidiš drukčija si, posebna, ne treba raditi kompromise i ići protiv sebe.
a ovi tvoji prijatelji, gle. ako (još) nisi kadra postaviti granice na fini način, da se skuži iz stava, pa reci im otvoreno da cijeniš i njih i vaše prijateljstvo ali da se neke stvari koje si priželjukuju nikad neće obistiniti izvan njihovih glava.
priznala si i sama da malo potenciraš tu kemiju u druženjima, ali to proizlazi iz tvojih frustracija a ne iz stvarne kemije s njima. razluči to, riješi taj problem kao samostalnu cjelinu umjesto da brkaš svoje potrebe s ljudima koji su ti dostupni!
evo baš me zanima što ćeš reći na sve ovo..
proksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 23:20   #74
Quote:
proksi kaže: Pogledaj post
dakle draga Vivian, vjerojatno i sama primjećuješ koliko odudaraš od većine. svaki tvoj post do sada, bez obzira na sadržaj, po formi je umjetničko djelo koji svakog malo obrazovanijeg čitatelja ne zamara već predstavlja neko zadovoljstvo za čitanje. ne samo bogat vokabular kojim raspolažeš već i tvoje rečenice, višesložne, životopisne, sam izričaj svjedoče o kompleksnom toku misli i mentalno-emocionalnoj pozadini koja iza toga stoji. rijetki imaju takvu moć opisivanja i predstavljanja svojih misli i osjećaja.
Potpisujem sve ovo i moram priznati da mi je to cijelo vrijeme u glavi od prvog njenog posta
Draga Vivian, nije tema, al moj savjet ti je da se pocnes baviti pisanjem... stvarno ti ide!
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 23:39   #75
Vivian dobro piše ali u ovoj ljubavno-demagoškoj njonjavosti gotovo ništa nisam skužio. Čini mi se da je Vivian solidna umjetnica ali što to ona traži? O čemu to ona zapravo njonjavi?
Mallarme is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 23:42   #76
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Obzirom na cijelu tu situaciju pitanje je kakav je uopće tvoj doživljaj sexualnosti? Koliko ona sama po sebi tebi predstavlja negativno i traumatično iskustvo a tako nikako ne bi trebalo biti.. Ja recimo nikad nisam bio sexualno zlostavljan, ali sam bio psihički i fizički zlostavljan, toliko da mi je psihićka znala reći da se ne može načuditi kako sam ovakav uspješan ispao. Moja sexualnost je poprilično uvrnuta tako da mnoge stvari iz djetinjstva utječu na naš doživjaj sexualnosti. Ako želiš o tome otvoreno popričati da razmjenimo iskustva javi mi se na pp, ako mogu pomoći biti će mi drago...
Meni se čak čini da je lakše kad si bio loše tretiran eksplicitno, onda to lako prepoznaš i znaš s čim se boriš.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 23:44   #77
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
Vivian dobro piše ali u ovoj ljubavno-demagoškoj njonjavosti gotovo ništa nisam skužio. Čini mi se da je Vivian solidna umjetnica ali što to ona traži? O čemu to ona zapravo njonjavi?
O sexualnoj provokativnosti.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 23:53   #78
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
O sexualnoj provokativnosti.
Provokativna je dok piše i tu treba ostati njen teasing. Ovaj drugi aspekt, njonjavi aspekt, me kopka. Tako bih joj rado izbio taj aspekt.
Mallarme is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 00:00   #79
Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
Provokativna je dok piše i tu treba ostati njen teasing. Ovaj drugi aspekt, njonjavi aspekt, me kopka. Tako bih joj rado izbio taj aspekt.
Pa njonjavost prodaje priče. Nemreš imat bestseller bez njonjavosti.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 17:59   #80
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Meni se čak čini da je lakše kad si bio loše tretiran eksplicitno, onda to lako prepoznaš i znaš s čim se boriš.
Da, lakše je apsorbirat loše iskustvo ili traumu nego sjebanost bez opipljivog razloga...to je kao borba sa vjetrenjačama, prebireš po glavi koji me doživljaj iz života sjebao sexualno, je li krenulo od ruganja i ismijavanja kada bi me neka ženska poljubila u obraz i onaj gadljivi trag ruža koji se tako teško skidao i kao da te obilježio nečim vulgarnim, da li je možda očeva biblioteka erotike koju sam otkrio sa 6,7 godina i danima proučavao svaku sliku sa osjećajem istovremenog gađenja i jakog sexualnog uzbuđenja jer bih mogao biti uhvaćen i dobiti ogromen batine, da li možda prvi porno film kojeg sam pogledao sa 6,7 godina, da li štručno štivo o sexualnosti kojeg sam također u tom periodu prožvakao, da li nerješen edip iz tog razdoblja, da li batine i ponižavanja koje sam primao svakodnevno a psihičke tenzije rješavao maštanjem o sexu i erotskom uzbuđenju, da li zbog prvog sexualnog iskustva sa 7,8 godina kojeg sam imao sa dječakom svojih godina i pritom bio uhvaćen na djelu, da li zbog gadljivog osjećaja na povraćanje dok mi je stariji rođak uvalio jezik da mi začepi usta jer sam ga satima ispitivao kakav je osjećaj poljubiti se jezikom... da li onda kada sam gledao majku kako histerizira da se otac garant jebe sa nekom drugom ženom i da će nas ostaviti, da li dok sam gledao oca kako ispoljava svoje sexualne frustracije na perverzan način, da li zato što sam bio sramežljiv mnogo puta se selio i bio odbačen i ismijan od djevojaka...tko će to znati....


Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa njonjavost prodaje priče. Nemreš imat bestseller bez njonjavosti.
Ja ne znam što bih mislio o njoj, pari jako načitana ali izgubljena u prostoru i vremenu svog ekscesnog ponašanja..i pritsika od strane nepravednog svjeta u kojem žudi za ljubavlju i prihvaćanjem dok širi noge izazivajući muškarce. Što si time dokazuje i kome...ili sam ju potpuno pogrešno skopčao..?
__________________
Daj Mare pizde....

Zadnje uređivanje radical change : 21.05.2016. at 18:09.
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:31.