Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2017., 15:54   #1
Prijatelj ima probleme s registracijom

Dakle, prijatelj mi se par puta pokušao registrirati na forum, ali je svaki put dobio mail da iz nekog razloga ne udovoljava kriterijima za članstvo i da mu je acc. izbrisan, pa je zamolio mene da pitam o čemu se točno radi i zašto mu se odbija registracija?
Hvala.
Bookfreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 12:50   #2
Quote:
Bookfreak kaže: Pogledaj post
Dakle, prijatelj mi se par puta pokušao registrirati na forum, ali je svaki put dobio mail da iz nekog razloga ne udovoljava kriterijima za članstvo i da mu je acc. izbrisan, pa je zamolio mene da pitam o čemu se točno radi i zašto mu se odbija registracija?
Hvala.
Vjerojatno nick koji bira ne odgovara standardima, znači ima neku brojku, simbol, sugerira na osobno ime ili druge privatne podatke, neizogovorljiv je, drastično nepismen (u smislu da bi Drragon možda i moglo proći, ali Draaaaaagon ne bi) i slično.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 21:12   #3
Ili je neka 'prosta' riječ u nicku.
Kada sam se pokušao registrirati s nickom koji je sadržavao riječ 'sex', imao sam iste probleme. Nije bio neizgovorljiv, nije sadržavao broj ni ništa slično kao što je opisano u prethodnom postu.
Kada sam se ponovo išao registrirati sav info koji se upisuje je ostao isti, samo nick promijenjen, tako da pretpostavljam da je riječ o tome iako vidim da nešto stariji članovi imaju svakakve vrlo slične nickove, ali izgleda da su se pravila od tad promijenila.
Diamond Eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 12:26   #4
Quote:
Bookfreak kaže: Pogledaj post
Dakle, prijatelj mi se par puta pokušao registrirati na forum, ali je svaki put dobio mail da iz nekog razloga ne udovoljava kriterijima za članstvo i da mu je acc. izbrisan, pa je zamolio mene da pitam o čemu se točno radi i zašto mu se odbija registracija?
Hvala.
Ista stvar s mojom frendicom, i 3 puta su joj vratili da se ne može registrirati.

Ne kužim u čemu je kvaka, totalna glupost..pokušala je s svakakvim nadimcima, ali uzalud
__________________
kuku lele..
Ahh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:34.