Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2017., 13:57   #4581
Molim vas ideje da li bi se ova haljina mogla isfurati na svadbu?

Hase87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:30   #4582
da, super je haljina.
ne vidim baš kak bi mogla fulati s njom (osim da staviš one cajka cipele s platformom).
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 15:03   #4583
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
da, super je haljina.
ne vidim baš kak bi mogla fulati s njom (osim da staviš one cajka cipele s platformom).
Mogu li neke crne sandale... crni remen, tako nešto?

Nešto u kosu..ili neku pundzu.. ili romantično..

(Ne znam je li bitno, ali pratnja kumu sam)
Hase87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 15:51   #4584
ne znam kakav ti je stil.
može i crno, ali ja ne bih.

na noge bih stavila neke jednostavne sandale u boji (imaš ih sad svuda s onim jednim remenčićem oko gležnja i preko prstiju).
vidjela sam simpa plave plišane u stradivariusu.
kosa može neka ležerna pundža.
s nakitom se ne bih previše mučila, nabacila bih jednostavne sandale u boji i neku ''otkačeniju'' torbicu.
npr.
https://www.zara.com/hr/hr/kolekcija...0p4602079.html

ne znam kaj se očekuje od pratnje kumu, ali haljina ti je baš lijepa i mislim da je prikladna.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 17:19   #4585
I meni je lijepa ta haljina iz zare, i prikladna je za svadbu (iako ju je moja frendica u subotu obukla u kino...
....nikako remen na nju jer haljina ne dode u struk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 17:45   #4586
Ja bih na nju crne salonke, ležernu pundžu, smokey eyes i od nakita bilo što jednostavno
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 11:12   #4587
Planiram dati sivati ovakvu haljinu, eventualno ce biti izmjene, da donji dio bude naprijed kraci, s time da bi onda i bio siri.



ovo su cipele koje cu imati

treba mi torba
zapele su mi za oko Nohaa torbice Betty ili Maggie model
https://www.facebook.com/18651562224...type=3&theater
https://www.facebook.com/18651562224...type=3&theater
https://www.facebook.com/18651562224...type=3&theater

ali nisam sigurna u boju, u biti nisam sigurna dali ta koza ide uz haljinu

ili Furla metropolis torba, ovaj model ili neki jednobojni
http://eu.furla.com/store/furlaeu/de...oryID.69835700

definitivno ne bih istu boju kao cipele
ako imate kakav prijedlog boje ili torbe bila bih vama zahvalna
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 19:02   #4588
Meni uz tu sivkasto/crnu haljinu nikako ne idu cipele u toj boji koju si stavila. Model cipela mi je ok, ali ja bi srebrne ili eventualno klasicne crne. Torbica isto tako, recimo nekakva ala ova koju drzi model na slici.
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 21:59   #4589
Meni isto nazalost ne pasu te cipele na tu haljinu. Ja bi cak isla na jednostavne sandale s remencicem oko gleznja i oko stopala.

https://www.aldoshoes.com/uk/en_UK/w.../p/46431391-96

Nekako mi na taj tip haljine ne idu cipele u jarkim bojama. Zapravo ne ide mi uopce brusena koza ako ce biti ovakvi materijali na haljini. Torbicu bi neki najjednostavniji clutch.
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 08:01   #4590
Nikako brušena koža na tu haljinu, a ni Metropolis u toj varijanti, prekičasto mi to sve skupa djeluje. Potpis na njanjine prijedloge za cipele i torbicu.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 19:19   #4591
Ja se isto slazem s njanja6 Ako je vjencanje u ovim ljetnim mjesecima onda definitivno sandalice.
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 09:07   #4592
Meni isto ne ide brušena koža na to...ali haljina je jako lijepa
sunceizora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 14:33   #4593
Hvala svima na savjetima
Svadba je sredinom listopada.
Ja bih onda bolje promijenila haljinu, jer su mi.ove cipele super i jako udobne. A jako mi je teško naći dobre cipele.
Pa eto onda može prijedlog kakav tip haljine bi išao na cipele?materijal? Boja?
I da napomenem da se uživo na cipelama teško primjeti da su brusena koža.
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 14:57   #4595
P.S. Sve su na snizenju
pamcocoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 07:45   #4596
Potpis na ove haljine uz fuksija cipele!
I definitivno neki mali clutch, a ne za na rame.
Ako mora bit na rame - onda one mini a la chanel klasične možda u prljavo bijeloj boji ili možda čak tamnoplavoj ili ako nije ta a la chanel već clutch onda u boji nakita - srebrna ili zlatna. Svakako ne crne cipele niti crna torbica.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 11:53   #4597
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Potpis na ove haljine uz fuksija cipele!
I definitivno neki mali clutch, a ne za na rame.
Ako mora bit na rame - onda one mini a la chanel klasične možda u prljavo bijeloj boji ili možda čak tamnoplavoj ili ako nije ta a la chanel već clutch onda u boji nakita - srebrna ili zlatna. Svakako ne crne cipele niti crna torbica.
torba moze biti kombinacija clutch/lanac-remen koji se sakrije u torbu po potrebi,ali to mi treba jer imam 2godisnje dijete i onda nije zgodno drzat torbu cijelo vrijeme u ruci + dijete


ove haljine su lijepe ali su za mene preuski modeli, imam nesto stomaka koji treba sakriti,a i treba mi nesto vise svecanije, svadba je bratova+ sto smo i kumovi

sto se same kombinacije boje tice, ja mislim da siva i pink/fuksija se mogu kombinirati. jedino onda trebam paziti na materijal i model haljine
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 12:51   #4598
Ova sakriva trbuščić i po meni paše uz fuksiju (mada bih ja na tvom mjestu fuksiju teško izdržala ne color blockati sa ljubičastom ili crvenom)
jopko_bopko is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 13:20   #4599
Quote:
maybelline kaže: Pogledaj post
torba moze biti kombinacija clutch/lanac-remen koji se sakrije u torbu po potrebi,ali to mi treba jer imam 2godisnje dijete i onda nije zgodno drzat torbu cijelo vrijeme u ruci + dijete


ove haljine su lijepe ali su za mene preuski modeli, imam nesto stomaka koji treba sakriti,a i treba mi nesto vise svecanije, svadba je bratova+ sto smo i kumovi

sto se same kombinacije boje tice, ja mislim da siva i pink/fuksija se mogu kombinirati. jedino onda trebam paziti na materijal i model haljine
Imas li neke online stranice sa kojih inace narucujes, a da imaju svecane haljine? Ja znam samo Asos
pamcocoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 13:27   #4600
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Ova sakriva trbuščić i po meni paše uz fuksiju (mada bih ja na tvom mjestu fuksiju teško izdržala ne color blockati sa ljubičastom ili crvenom)
ova je bas lijepa i mogla bi proci

razmisljala sam i o crvenoj, cak sam nasla jednu prekrasnu haljinu i zaljubila se u nju.
iduci tjedan idem na dogovor oko haljine i nosim cipele pa cu jos tamo s njima pokusati iskombinirati sve
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.