Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 23:19   #1
Google tražilica sve sprema

Pozdrav,

imam problem da mi Google tražilica sve sprema što sam ukucavao u tražilicu kad god pritisnem neko slovo pojave se ljubičaste riječi i pojmovi koji su bili ukucavani i ne samo to, već se to događa paralelno na kompu na moru. Ono što ukucavam u ZG vidi se isto na kompu na moru i obrnuto. Kako da to deaktiviram?

Unaprijed zahvaljujem.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 00:15   #2
Kad otvoris google, dole na dnu odi na postavke za pretrazivanje i tamo si ugasi to....

G6-Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 11:36   #3
Odi na https://myactivity.google.com/ tamo se može to sve pogasiti.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 03:08   #4
Ma svašta sam probao i opet sve ostane po starome, sve se vidi.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 17:27   #5
I samo da kažem da Forum.hr lažno softverski nabija broj čitanja.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 00:03   #6
Quote:
PREDSJEDNIK kaže: Pogledaj post
I samo da kažem da Forum.hr lažno softverski nabija broj čitanja.
Kako ti to znas?
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 16:50   #7
Zato što u početku u kratkom vremenu nabije veliki broj čitanja, a kako se tema razvija i dolaze odgovori, porast broja čitanja nije proporcionalan brojem odgovora. Nije to samo na ovom podforumu, kompletni je tako isprogramiran radi oglašivaća.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 17:12   #8
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Kako ti to znas?
Svatko ima svoje teorije "zavjere".
__________________
Welcome to Silent Hill.
snico is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 23:08   #9
Ja ti kažem da sam vidio da je nakon pola sata u pola sata nabio skoro 1000 čitanja i onda se rast broja čitanja zaustavio i neznatno je rastao i to sam nekoliko puta doživio. Kompletni Forum.hr je tako isprogramiran da pokrije podforume koji su slabije posjećeni da se prikaže da je gužva kako bi korisnici i oglašivači mislili da je tu jako puno ljudi posjetilo stranicu.

Slične softvere koriste zvijezde na YouTube i prikazuju se da su jako posjećeni i popularni i još k tome ih YouTube plaća prema posjećenosti.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 00:04   #10
Pa logično je da broj čitanja pada s vremenom, jer je broj korisnika (pod)foruma konačan i veća je vjerojatnost da netko vidi temu prije nego kasnije.
Broj će doći do neke određene količine i više neće rasti jer su jednostavno pročitali svi koji su htjeli i jednostavno nema više nikoga novog da pročita.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 01:19   #11
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Pa logično je da broj čitanja pada s vremenom, jer je broj korisnika (pod)foruma konačan i veća je vjerojatnost da netko vidi temu prije nego kasnije.
Broj će doći do neke određene količine i više neće rasti jer su jednostavno pročitali svi koji su htjeli i jednostavno nema više nikoga novog da pročita.
Tocno to.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 01:21   #12
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Pa logično je da broj čitanja pada s vremenom, jer je broj korisnika (pod)foruma konačan i veća je vjerojatnost da netko vidi temu prije nego kasnije.
Broj će doći do neke određene količine i više neće rasti jer su jednostavno pročitali svi koji su htjeli i jednostavno nema više nikoga novog da pročita.
Razumno rješenje.
__________________
Welcome to Silent Hill.
snico is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 03:13   #13
Da u sat vremena čitanje skoči na 800, nema nikakve logike. Izgleda da je za vas onda dobra i demokracija, do sada još niste ništa posumnjali, nema teorije zavjere.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 04:21   #14
Znači ne smiješ upisati "p" u tražilicu?
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 13:41   #15
Smijem ja sve upisati.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 14:22   #16
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Znači ne smiješ upisati "p" u tražilicu?

kurijoza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:46.