Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 19:33   #21
Dosta dobar film s jebenom atmosferom, mogli su možda bolju glumicu naći, ali sve u svemu ja sam zadovoljan, volim takve filmove koji su spori i nekako depresivni, Jeremy Renner mi se sve više sviđa kao glumac i bome lijepo bira filmove u zadnje vrijeme. Kada krene akcija onda je stvarno napeto, tužna priča. Ipak slabiji od Farga i Simple Plana.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 20:12   #22
Nije mi loš, atmosfera je pogođena odlično ali priča mi je nekako slabašna. Poput prosječnog scenarija za bilo koju krimi seriju.

OLsim toga, bijeli junak je moralni autoritet (kojeg svi vole i neopisivo cijene) u indijanskom rezervatu - malo otrcano i propagandno nastrojeno. Pa što bi ti indijanci bez tako mudrog vodstva bijelog došljaka!!
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 04:18   #23
Bolji od farga, a simple plan nisam gledao
Ima li šta slično ovom filmu?
Film mi se izuzetno svidio
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 09:08   #24
A najbolje da je bolji od Farga, pogledaj ga opet.

Simple Plan je više sličan Fargu, ali slična atmosfera.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 15:01   #25
Quote:
nestalo kaže: Pogledaj post
Bolji od farga, a simple plan nisam gledao
Ima li šta slično ovom filmu?
Film mi se izuzetno svidio
Insomnia
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 16:56   #26
SPOILERI, naravno!

Ovaj film je tako jednostavan a opet tako efektan, pridonosi atmosfera i tempo i glumci, strpljiva režija i kamera, taj snježni pejzaž i snježne oluje, kombinacija svega toga diže film iz prosječnog u jako dobar.

U nekakvom hollywoodskijem filmu, smrt njegove kćeri bi bila povezana s trenutim umorstvom, ali ovdje nema toga, ovo je nastalo iz pijanstva i dosade i nedostatka žena, a za kćer mu ne znamo, ne zna ni on, ovaj slučaj mu je praktički iskupljenje za taj prijašnji previd, da ispravi nepravdu ili da barem sazna što se zbilo i utješi oca žrtve.

Olsenica mi je idealna za ulogu jer izgleda kao curica i u par navrata vidimo da je zelena i da pojma nema što radi, čak joj i otac ubijene kaže da je odrasla kad pita za dopuštenje da ode u spavaću kod njegove žene, ali i nadoda jedva jer je ona za njegovu kćer to isto nadodala, tako da joj je takav lik i nije ona tu puno mogla napraviti, a ni neka druga glumica. Dovoljno je ona kvalitetna glumica za nekakav veći raspon ali opet, lik joj je takav i služi u ovoj priči dobro.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 18:20   #27
Ok film, sve super, atmosfera, glumci, fotografija, samo je prica nekako prejednostavna i u nekim tockama preklasicnna, ne tjera te na razmisljanje, nema uopce zapleta zapravo, sve je nekako pravocrtno

Poslano sa mog D5503 koristeći Tapatalk
__________________
Čitanje kvari vid, dobro vide samo nepismeni
Rock in Rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 05:05   #28
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Insomnia
Hvala, gledao, ali davno. Skidam opet
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 07:39   #29
Quote:
nestalo kaže: Pogledaj post
Hvala, gledao, ali davno. Skidam opet
Imaš dvije verzije, tako da uvijek možeš pogledati ovu koji nisi.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 09:54   #30
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Imaš dvije verzije, tako da uvijek možeš pogledati ovu koji nisi.
Nisam znao da ima dvije verzije. Skinuo fargo i insomniu, ali ne znam koja je to verzija. Popodne ću malo istražiti. Jedino ako me ne sprdaš
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 10:01   #31
Quote:
nestalo kaže: Pogledaj post
Nisam znao da ima dvije verzije. Skinuo fargo i insomniu, ali ne znam koja je to verzija. Popodne ću malo istražiti. Jedino ako me ne sprdaš
http://www.imdb.com/title/tt0119375/?ref_=nv_sr_2
http://www.imdb.com/title/tt0278504/?ref_=nv_sr_1
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 20:10   #32
viđao sam i boljih prizora prirode, glavni junak mrtvački ozbiljan, sve što radi vrlo je bitno, izrazito sposoban lovac i čitač tragova, nezamjenjivi član zajednice, nosi tajnu bol u srcu, jednom riječju kliše s kojim će se lako poistovjetiti svatko odgajan na filmovima za zabavu maloumnih i treš literaturi, kaubojskim i krimi rotoromanima s crnobijelim likovima - jebi ga, ljudi odrastu, fizički i hormanalno sazriju, prave djecu međutim u duši ostanu infantilne karikature svojih plitkih super heroja
šugavo pseto is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 21:29   #33
Super Baš ti hvala. Prvi put vidim da ima ovaj iz 1997. Skida se
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 12:47   #34
Konacno sam i ja pogledao film. Najbolji film kojeg sam gledao od Allied s Bradom Pittom i Marion Cotillard. Film ima odlicnu atmosferu, gluma je uvjerljiva i nema preseravanja sto se rijetko vida danas sve zajedno u kompletu i zato ovo smatram izuzetno kvalitetnim filmom, pogotovo sto ima snijega, a snjezni filmovi su pozeljni tu izmedu 10. i 3. mjeseca. Ovima sta kazu da je sve klise porucujem: a koji film nije? -kod filma se treba traziti uvjerljive gluma i radnja i likovi, a ne jel klise il nije jer od toga nema nista. Pozdrav.
EarthExplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:52   #35
Pa sad da je gluma toliko uvjerljiva - nije. glavni lik se ponaša poput mješavine Nicholasa Cagea i Kevina Costnera.
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 19:54   #36
Renner katastrofa, Olsenica još gora. Film za hipstere.
Belzeb is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 20:13   #37
Odmah znaš o kojem je forumašu riječ, koji put se već ovo ponavlja?
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 21:50   #38
ok film
nažalost samo 8/10
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 23:56   #39
Nije mi jasna visoka ocjena na imdb a jos manje upisi forumasa o filmu. Cak malo ispod prosjeka i film i gluma.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 00:06   #40
ne kuzim sta je toliko dobro u ovom filmu

pogledao ga na osnovu komentara na fhr i mene osobno nicim nije odusevio
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:10.