Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2013., 10:10   #1081
ima i u polzeli stezne čarape
malikali is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 14:26   #1082
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
De da i ja dodam haljine za vintage ljubitelje.
www.voodoovixen.co.uk

Njihove idu do 3x (18) broja, dostavljaju u Hrv.
Radila sam shoot za njih pa znan, a modelushe su nam bile visoke. (5'10' najvisa, 5'7'' najniza)
ajme, radila shooting za voodovixen??
obozavam ih.
i, za razliku od ostalih retro ducana, nisu toliko (extremno) skupi.
Bogomoljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 14:36   #1083
Jesam, da.
Radim uskoro jos jedan....za jesen/zimu.
BTW, Voodoo Vixen imaju i jednu Hrvaticu u uredu, pa ako im ikad saljete upit ili slicno na mail, mozete i na hrvatskom.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 14:52   #1084
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Jesam, da.
Radim uskoro jos jedan....za jesen/zimu.
BTW, Voodoo Vixen imaju i jednu Hrvaticu u uredu, pa ako im ikad saljete upit ili slicno na mail, mozete i na hrvatskom.
weeee
sad gleda malo njihove haljine - nisam bas nasla 3x
Bogomoljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 14:56   #1085
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
u uredu, pa ako im ikad saljete upit ili slicno na mail, mozete i na hrvatskom.
Zakon.

Pogledala sam haljinice, ima ih baš fora. Možda ugnjavim tu Hrvaticu sa svojim mjerama jer sve neelastično me totalna frka kupovat online.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 15:02   #1086
@Bogomoljka, web shop jos sredjuju, zato nema jos svih velicina. Al inace ih ima. Vjerojatno ce ih polako dodavat. Takodjer sad im valjda ide nova kolkecija u shopove za jesen/zimu, a ovo sto trenutno imaju na web shopu je ljetna kolekcija.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 15:13   #1087
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Cure, jel znate gdje u Zagrebu kupiti nesto tipa stezna potkosulja ili bodi? Dakle ne bas steznik, nego samo da zagladi malo . Googlala sam, imaju u Lidlu trenutno, ali brijem da se to brzo proda, a htjela bi i probat. Pala mi je Nama na pamet, ali osim toga ne znam di da pogledam? Treba mi za sljedeci tjedan naravno . I ne bi dala vise od 200 kuna .
Pratim temu, i hvala svima na info. Puno ste mi pomogle.

Lidl sam probala, kvaliteta je ok, ali ja sam našla do 95D, košarica mi je premala i nekako su kratki u trupu. Izgleda da sam opet narasla..

Ovakvih sam kupila do sad par komada, i drže već 4-5 godina, i ne treba mi grudnjak (cice mi su oko 95E). Ovdje piše 228 kn,ali zadnji sam kupila na popust, izašao me 160 kn.
zombie_chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 15:47   #1088
I da, kad sam već tu, da napišem par o dućanima u zg.
Još sam malo skeptična prema kupovini preko neta, jer mi je zlo od same pomisli da se moram mjeriti prije svake kupnje.
Više volim život u iluziji, pa hodočastim po dućanima, u šta stanem, stanem..

Poslije trudnoće mi je ostalo dosta kila, a u t sam ušla sa viškom, tako da je rezultat konfekcijski 48-50, engl 20-22, cice, mislim oko 95E, visoka sam 172.

Vratila sam se na posao, i krenula je panika sa nabavkom robe.

Dakle, nešto poslovne odjeće sam našla

- C&A, npr košulje, tunike - ja stanem u njihove košulje 48.
Međutim, većina njihove plus size robe mi jako bapska.
- M&S - malo su skupi, ali imaju velike popuste, npr baloner sa 600kn na 180kn, kupila sam veličinu 20. Najbolja investicija su mi bile njihove crne hlače na gumicu, ravnog kroja, oko 400kn.
Kupila sam ih još u trudnoći, i rastu i skupljaju se skupa samnom.
Lijepo padaju, i uopće se ne kuži da su na gumicu. Mislim da ću uskoro po još jedne.
- H&M - apsolutno ništa, eventualno tajice.
Inače sam prije godinama kupovala u Grazu, na njihovom BB odjelu, i otad još imam i neke košulje i hlače. Tada su bili jako kvalitetni.
- Totalno pozitivno iznenađenje u zadnje vrijeme, TAKKO i KIK.
Kupila sam traperice i hlače u TAKKO, sve 48, i jako povoljno.
U KIK-u sam našla tuniku i vestu, od konca, sve zajedno nekih 100isitno kuna. KIK ima stvarno ok odjel sa velikim veličinama.
Čizme - jako volim čizme, ali rijetko nađem one u koje mogu progurati nogu, iako, navodno, noge su mi relativno tanke - jabučni tip
- Tamaris, najbolji izbor, doduše malo skuplje.
- Deichmann - imaju veliki izbor, ali sad, ne po zimi. I čak se dobro drže, nisu promočile.
- NAMA - ono što mi se sviđa, ne mogu prevući preko lista. Ostalo su za kumice sa placa.

Donje rublje - LISCA korzeti i grudnjaci. Prije sam kupovala i u M&S, minimajzere,ali ili su oni smanjili brojeve, ili sam ja van njihove kategorije. Opet.

Nešto svečaniju/poslovniju robu sam tražila u MOONSOONu, ali sve njihove haljine su podstavljene, tako da mi treba broj veće nego što inače nosim, a to je obično broj koji oni nemaju.

Eto, nadam se sam pomogla.
zombie_chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 16:47   #1089
Hvala, zombie_chicken!

Super je kad netko napiše ovako na jednom mjestu strukturirani kratki osvrt.

Ja sam od traženja čizama odustala. Iako imam doma nekoliko pari na koje sam slučajno naletjela dok sam kupovala cipele.

Ali za to baš baš nemam volje. Ni za grudnjake. To su mi dvije najveće more.


Mene je ovo online preporodilo. Doduše, ja sam već stara online šopingholičarka (jedno 6 godina, otkad je proradio Paypal za HR), samo dosad nisam odjeću kupovala klikom (najviše radi carine jer odjeća nije baš tako jednostavno prolazila carinske kontrole kao neke druge stvari).

U biti, skoro sve što mi treba sad kupujem online. Još mi fali hrana i više neću ni zalaziti u normalan dućan.

Ma i namještaj je online biran, ono što nije rađeno po mjeri. Valjda sam prošla onu točku kad više ne znam/nemam volje tražiti te stvari klasičnim putem. Što nema na netu, nema ni u mom posjedu. Uglavnom. Bar opis, cijena, slika... ako tako nađem, prošetam se do dućana, ali ne gledam ništa drugo - dam kod artikla, pokupim, platim, odem.

____

Malo ću bolje pogledati taj Tamaris.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 22:19   #1090
Kioko, malo je izvan teme, a jel imas mozda kakvi dobrih linkova za klince?
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 01:07   #1091
Quote:
BellaTheCat kaže: Pogledaj post
Kioko, malo je izvan teme, a jel imas mozda kakvi dobrih linkova za klince?
U zadnje vrijeme sam sa SportsDirect.coma uzimala za klince. A kozmetiku za klince i te slične stvari s iHerba (kod njih uzimam i sve suplemente, chia sjemenke i te stvari za sebe).
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 01:45   #1092
Quote:
Kioko kaže: Pogledaj post
U zadnje vrijeme sam sa SportsDirect.coma uzimala za klince.
Probaj i ovdje (nisam naručivala, ali mislim da je to ista firma, stranica ima isti dizajn, ponuda je slična /neke stvari se preklapaju/, način slanja je istim kurirom, po istoj tarifi): http://www.usc.co.uk/kids.

Uglavnom, robica stiže jako brzo, kroz nekoliko dana.

(P.S. Poštarina za HR je £5.83, a ne £8.33 kako piše u tablici - to im je valjda ostalo još od non-EU faze. Ovo se odnosi na oba dućana. I jeftinije je kupovati u dolarima, mislim da je AUD još najpovoljniji. Poigraj se pa provjeri. )
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 02:50   #1093
Upravo sam provela jedno 3h kopajuci po Sports D. I dosla pitati za iskustva, a kad ono taman si mi ju I ti preporucila
Super onda. Izabrala sam hrpu nekih stvarcica (super su I za klince), gledala I Plus size dio.. Uzet cu nesto 18, nesto 20.. Nisam nasla nista sto mi se svidja, a da je 22.
U biU biti me bune ti UK brojevi prvenstveno zbog jednih Marks and S. traperica koje su mi 18, a po svim tabelicama po netu kad gledam mjere, trebala bi uzimati 22.
Izgleda cu morati isprobati s necim narucenim pa vidit dalje..

Nego, ovo sto kazes isplativije u dolarima?! Jel ti znaci da je onda I dostava iz USA? Nije li tako riskantnije zbog carine?
Natrpala sam u kosaricu I djecjih par stvari I sebi nesto obleke I tene, a I muz bi sebi nesto. Sve su male cifre, al se nakupilo pa sam racunala da je UK sigurniji..ili (prosvijetli me )
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 03:54   #1094
Quote:
BellaTheCat kaže: Pogledaj post
Upravo sam provela jedno 3h kopajuci po Sports D. I dosla pitati za iskustva, a kad ono taman si mi ju I ti preporucila
Super onda. Izabrala sam hrpu nekih stvarcica (super su I za klince), gledala I Plus size dio.. Uzet cu nesto 18, nesto 20.. Nisam nasla nista sto mi se svidja, a da je 22.
U biU biti me bune ti UK brojevi prvenstveno zbog jednih Marks and S. traperica koje su mi 18, a po svim tabelicama po netu kad gledam mjere, trebala bi uzimati 22.
Izgleda cu morati isprobati s necim narucenim pa vidit dalje..

Nego, ovo sto kazes isplativije u dolarima?! Jel ti znaci da je onda I dostava iz USA? Nije li tako riskantnije zbog carine?
Natrpala sam u kosaricu I djecjih par stvari I sebi nesto obleke I tene, a I muz bi sebi nesto. Sve su male cifre, al se nakupilo pa sam racunala da je UK sigurniji..ili (prosvijetli me )
Iz UK je dostava, ne brini , nema carine i dostava je DHL-om (pogotovo ako si dosta toga potrpala u košaricu; vidim da su nekima slali i na poštu, vjerojatno za neke jako niske narudžbe). Ne kužim zašto je u dolarima jeftinije , nisam ni ja odmah skontala nego sam pročitala na forumu.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 04:07   #1095
Quote:
BellaTheCat kaže: Pogledaj post
U biU biti me bune ti UK brojevi prvenstveno zbog jednih Marks and S. traperica koje su mi 18, a po svim tabelicama po netu kad gledam mjere, trebala bi uzimati 22.
Izgleda cu morati isprobati s necim narucenim pa vidit dalje..
Po mom iskustvu, UK22 je najbliži našem 50. Ali, svaki proizvođač ima svoje neke dimenzije tako da mnogo o tome ovisi. Te tablice su uglavnom totalno naopake i nekorisne (po njima bi meni trebao UK22 za majice, a meni i UK18 onako... komotnije do vrećasto, ovisno o proizvođaču), ja to više ništa ne slušam nego pokušavam po komentarima ljudi skužit koliko su stvari "true to size" (recimo, kad Britanac kaže da je 18 "true to size" to je najvjerojatnije naš 46 koji ide prema 48).

Ako sam dobro zapamtila, ti nosiš 48? Onda prije gađaj UK20, mislim da je to bliže tvome broju. Vjerojatno bi i u UK18 stala ako su veći krojevi. Pročitaj u komentarima što ljudi pišu o tim artiklima koje si zapikirala, ja uglavnom naručujem samo stvari koje imaju komentare (ako nemaju, pogledam sličan artikl istog proizvođača) jer dolje ljudi stvarno napišu koliko je broj realan.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 12:03   #1096
Talking

Quote:
zombie_chicken kaže: Pogledaj post
I da, kad sam već tu, da napišem par o dućanima u zg.
Još sam malo skeptična prema kupovini preko neta, jer mi je zlo od same pomisli da se moram mjeriti prije svake kupnje.
Više volim život u iluziji, pa hodočastim po dućanima, u šta stanem, stanem..

Poslije trudnoće mi je ostalo dosta kila, a u t sam ušla sa viškom, tako da je rezultat konfekcijski 48-50, engl 20-22, cice, mislim oko 95E, visoka sam 172.

Vratila sam se na posao, i krenula je panika sa nabavkom robe.

Dakle, nešto poslovne odjeće sam našla

- C&A, npr košulje, tunike - ja stanem u njihove košulje 48.
Međutim, većina njihove plus size robe mi jako bapska.
- M&S - malo su skupi, ali imaju velike popuste, npr baloner sa 600kn na 180kn, kupila sam veličinu 20. Najbolja investicija su mi bile njihove crne hlače na gumicu, ravnog kroja, oko 400kn.
Kupila sam ih još u trudnoći, i rastu i skupljaju se skupa samnom.
Lijepo padaju, i uopće se ne kuži da su na gumicu. Mislim da ću uskoro po još jedne.
- H&M - apsolutno ništa, eventualno tajice.
Inače sam prije godinama kupovala u Grazu, na njihovom BB odjelu, i otad još imam i neke košulje i hlače. Tada su bili jako kvalitetni.
- Totalno pozitivno iznenađenje u zadnje vrijeme, TAKKO i KIK.
Kupila sam traperice i hlače u TAKKO, sve 48, i jako povoljno.
U KIK-u sam našla tuniku i vestu, od konca, sve zajedno nekih 100isitno kuna. KIK ima stvarno ok odjel sa velikim veličinama.
Čizme - jako volim čizme, ali rijetko nađem one u koje mogu progurati nogu, iako, navodno, noge su mi relativno tanke - jabučni tip
- Tamaris, najbolji izbor, doduše malo skuplje.
- Deichmann - imaju veliki izbor, ali sad, ne po zimi. I čak se dobro drže, nisu promočile.
- NAMA - ono što mi se sviđa, ne mogu prevući preko lista. Ostalo su za kumice sa placa.

Donje rublje - LISCA korzeti i grudnjaci. Prije sam kupovala i u M&S, minimajzere,ali ili su oni smanjili brojeve, ili sam ja van njihove kategorije. Opet.

Nešto svečaniju/poslovniju robu sam tražila u MOONSOONu, ali sve njihove haljine su podstavljene, tako da mi treba broj veće nego što inače nosim, a to je obično broj koji oni nemaju.

Eto, nadam se sam pomogla.

Pozdrav svima,

tek jucer sam otkrila ovu temu I sva sam si hepi, jer muku mucim oblacenjem zadnjih par godina tj. muka mi je kupovati odjecu po ducanima a u 95% slucajeva u nist ne stanem ili ili preplatim ili kupim "motivacijsku" odjecu koja se godinama s etiketom poteze mi po ormaru, a ja nakraju nemam kaj pristojno obuci da to izgleda OK na 90+ kilazi jabukolig oblika oblika I 165 cm.

Danas idem obici Kik, Takko ( u zivotu nisam u tsj ducan usla, a nemam neki
oseban razlog zasto) M&S, a mozda I onaj Olter? u AM. Trebaju mi hlace traper I poslovne, koja suknja I baloner ili nekaj tome slicno da nosim do ujesen I na proljece. Bugg xa to sve; nadam se da bude cca 800 kn dosta.

Zombie;
taj baloner u M&S si nedavno nabavila?
zelena123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 13:26   #1097
@Kioko - thanx!!! Evo narudžba izvršena. Uzela sam jedan komad br.20 pa za probu da vidim jel trebam ciljati manje ili veće. A već sam vidila par stvarčica koje sam si zapikirala, al kad budem sigurnija u broj.
I hvala ti za ovo s dolarima, stvarno i je jeftinije. Taman sam uštedila za iznos poštarine koju naplaćuju u toj razlici "u tečaju".
Kako ono reče da stiže, za koliko?
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 13:28   #1098
Quote:
zelena123 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

tek jucer sam otkrila ovu temu I sva sam si hepi, jer muku mucim oblacenjem zadnjih par godina tj. muka mi je kupovati odjecu po ducanima a u 95% slucajeva u nist ne stanem ili ili preplatim ili kupim "motivacijsku" odjecu koja se godinama s etiketom poteze mi po ormaru, a ja nakraju nemam kaj pristojno obuci da to izgleda OK na 90+ kilazi jabukolig oblika oblika I 165 cm.

Danas idem obici Kik, Takko ( u zivotu nisam u tsj ducan usla, a nemam neki
oseban razlog zasto) M&S, a mozda I onaj Olter? u AM. Trebaju mi hlace traper I poslovne, koja suknja I baloner ili nekaj tome slicno da nosim do ujesen I na proljece. Bugg xa to sve; nadam se da bude cca 800 kn dosta.

Zombie;
taj baloner u M&S si nedavno nabavila?
za bold (sve smo iste)

Oltrea ti nažalost više nema zatvorili ga.. Isti vlasnik drži i Motive, a tamo je, čini mi se, samo do 44..

Baci se na online shoping, bit ćeš puno sretnija
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 13:34   #1099
Quote:
BellaTheCat kaže: Pogledaj post
@Kioko - thanx!!! Evo narudžba izvršena. Uzela sam jedan komad br.20 pa za probu da vidim jel trebam ciljati manje ili veće. A već sam vidila par stvarčica koje sam si zapikirala, al kad budem sigurnija u broj.
I hvala ti za ovo s dolarima, stvarno i je jeftinije. Taman sam uštedila za iznos poštarine koju naplaćuju u toj razlici "u tečaju".
Kako ono reče da stiže, za koliko?
Ma za nekoliko dana, brzi su jako. Ne znam rade li danas, ako će ti narudžbu obrađivati u ponedjeljak... ma do četvrtka je to na tvojim vratima.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 15:19   #1100
Vjerojatno su već bili spomenuti na ovoj temi, ali ne boli ponoviti: http://www.pinkclove.co.uk/.

Haljine su im, po punoj cijeni, od £14 do £26 (ove najskuplje su sa čipkom). U biti, sad kad malo prolistam, te čipkane haljine su najskuplje što imaju u dućanu.

Dakle, vrlo povoljne cijene.

Ako je netko možda naručivao, neka napiše kakva je kvaliteta.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.