Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2008., 15:54   #61
E molim vas dali mi netko može reći gdje se u zagrebu može kupiti MALI šareni,veseo kofer na kotacice a da nije preskup i po mogucnost da se s njim dobije toaletna torbica ili samo mali crni kofer na kotacice? Molim vas da odg što prije...Hvala
one7girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2009., 14:17   #62
Gdje se u zagrebu mogu naći Carlton plastični koferi i jel imao tko kakva iskustva s njima? Da li je općenito povoljnije takve stvari kupovati u Grazu, Ljubljani i sl.?

I like this one http://www.carltontravelgoods.com/Pr...KU=118&cat=20#

Zadnje uređivanje moschino! : 05.08.2009. at 14:27.
moschino! is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 14:43   #63
Quote:
moschino! kaže: Pogledaj post
Gdje se u zagrebu mogu naći Carlton plastični koferi i jel imao tko kakva iskustva s njima? Da li je općenito povoljnije takve stvari kupovati u Grazu, Ljubljani i sl.?
Mene zanima isto. Zna li itko?

Google ne daje nikakve rezultate..
crna_dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 15:29   #64
trazim u zgu neki kofer. biste li mi mogli preporuciti nesto sto se nece brzo raspasti (često putujem, ugl busom) a da nije preskup, max stotinjak eura?
shae is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 13:52   #65
Možete li mi preporučiti gdje u Zagrebu ima veliki izbor kofera? Hvala!
melania1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 16:25   #66
Maras dućani, ako si spremna dati više novaca. lli npr. Benetton.
Ako hoćeš jeftinije onda Pitarello.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 18:21   #67
Imam ovakvog http://topteam.hr/tt%20novo/putni_pr...7,%2075548.jpg

tamno plavog...odličan je...koristim ga već nekoliko godina i preživio je razna nabacivanja po aerodromima čak su ga i zagubili
elias_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 21:05   #68
gdje bi mogla naci povoljno oooooogroman kofer??
blue_angel_83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 16:07   #69
Quote:
blue_angel_83 kaže: Pogledaj post
gdje bi mogla naci povoljno oooooogroman kofer??
nedavno sam vidjela jedan predivan šareni mislim da je bio u deichmannu odmah na ulazu je bio ali nisam gledala cijenu
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 16:39   #70
kupila sam u turbo sportu ogroman crveni za 400 kn.
mislim da ce biti ok
blue_angel_83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 17:36   #71
ima ko carpisa kofere? kakvi su?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 17:46   #72
Ljudi, vidim da su mišljenja podijeljena oko Samsonite-a.. Planiram kupiti onaj njihov najveći, košta oko 1200 kn, ali onda nekako računam da ću ga imati duugoo.. Osim aviona, kakva imate iskustva u putovanju s njim autobusom ili autom?
zumbagirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 09:14   #73
Trebam čvrstu putno torbu, u kojoj mi stanu stvari do 23kg jer idem preko bare, idealna cijena do 600kn. Jel ima tko prijedlog gdje pogledati.
Bella100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 10:16   #74
Ja imam jedan ogromni kofer,velik kao lijes,tamnoplavi,od čvrste tkanine i ima kotačiće,platila sam ga 190 kn na nekom sniženju u Konzumu,svugdje smo bili,puno km prešli i još je savršen
Ove godine ćemo možda prvi put negdje avionom i treba mi neki manji,vidjela sam one "plastične" u žarkim bojama u Plodinama,zanima me da li je to netko kupio/isprobao?!
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 22:02   #75
Pozdrav, prodaje li koji trgovački centar/kineski dućan jeftinije tvrde/meke kofere?
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 17:42   #76
Bok svima

Čini mi se da je tema pomalo "mrtva", ali voljela bih čuti od vas kakav imate kofer, neki srednje veličine me zanima, a da ste zadovoljni? Gdje ste ga kupili? Koliko ste ga platili?

Stvar je u tome da stvarno nemam sreće sa tim koferima. Predzadnji sam kupila u Pittarellu za kojih 500 kuna, u to vrijeme sam ga dosta koristila ali pokazao se kao nekvalitetan, tj. kotačići su mu se izlizali i mislim čak da je poslije neki i otpao. Ostalo sve uredu, ali kako je neupotrebljiv sad čuva neke stvari u spremištu.

Kasnije sam kupila jedan carltonov isto oko 500 bio. Navodno dobra marka. Bio je neko vrijeme jedan dućan tamo skroz u centru, na početku Petrinjske tu sam ga kupila. Njemu nakon godinu dana zapela ona ručka što se vadi kada se vuče i ne može se od tada izvaditi. Kofer sve u redu ali ne može se vući. Kad se to dogodilo odem do toga dućana, nema ga više zatvorio se.

Problem je to što u Zagrebu nema nigdje za popraviti kofer. Pa tako kad nešto ne štima praktički ga možeš cijelog baciti i nije ti ni za što.

Sad razmišljam otići u maras. Da li se isplati kupiti samsonatov kofer i dati 1000-1500 kuna za njega. Vidjela sam da imaju i neke povoljnije brendove kao što je march, american tourister i sl. Ima netko nešto od njih? Kako ste zadovoljni? Zapravo mi se kod njih najviše sviđa što oni imaju i servis za svoje brendove i popravit će ti ako se nešto pokvari a daju i garanciju 5 godina na sve, pa si bar 5 godina miran.

Bilo kakva iskustva na temu dobro došla.
Hvala, pozdrav
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 15:18   #77
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Bok svima

Čini mi se da je tema pomalo "mrtva", ali voljela bih čuti od vas kakav imate kofer, neki srednje veličine me zanima, a da ste zadovoljni? Gdje ste ga kupili? Koliko ste ga platili?

Stvar je u tome da stvarno nemam sreće sa tim koferima. Predzadnji sam kupila u Pittarellu za kojih 500 kuna, u to vrijeme sam ga dosta koristila ali pokazao se kao nekvalitetan, tj. kotačići su mu se izlizali i mislim čak da je poslije neki i otpao. Ostalo sve uredu, ali kako je neupotrebljiv sad čuva neke stvari u spremištu.

Kasnije sam kupila jedan carltonov isto oko 500 bio. Navodno dobra marka. Bio je neko vrijeme jedan dućan tamo skroz u centru, na početku Petrinjske tu sam ga kupila. Njemu nakon godinu dana zapela ona ručka što se vadi kada se vuče i ne može se od tada izvaditi. Kofer sve u redu ali ne može se vući. Kad se to dogodilo odem do toga dućana, nema ga više zatvorio se.

Problem je to što u Zagrebu nema nigdje za popraviti kofer. Pa tako kad nešto ne štima praktički ga možeš cijelog baciti i nije ti ni za što.

Sad razmišljam otići u maras. Da li se isplati kupiti samsonatov kofer i dati 1000-1500 kuna za njega. Vidjela sam da imaju i neke povoljnije brendove kao što je march, american tourister i sl. Ima netko nešto od njih? Kako ste zadovoljni? Zapravo mi se kod njih najviše sviđa što oni imaju i servis za svoje brendove i popravit će ti ako se nešto pokvari a daju i garanciju 5 godina na sve, pa si bar 5 godina miran.

Bilo kakva iskustva na temu dobro došla.
Hvala, pozdrav
možda Carpisa?!
cijene jesu veće, ali na njihove kofere imaš garanciju dvije godine na kotačiće i ručku.
osobno ga nemam, ali ga planiram uzet u 8. mjesecu, i od svih koje sam gledala, oni mi se čine najviše ok...
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 15:35   #78
Ne znam odakle si ali imas po ok cijenama u Kik-u , ima onih mekanih i tvrđih, mozda oni od bennetona su isto dobri, ja imam jednog, tj dva s sports directa - odlicni su; jedino sto bi sad uzela je jedan tvrdji i da ima kotacice koji idu na 360 - da se vrte
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 12:19   #79
Hvala cure

Pogledat ću carpisu, pogledat ću maras pa ću vidjeti. Ali ovak put idem definitivno na nešto sa garancijom, jer se drugačije ne isplati.
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 22:10   #80
I ja sam u potrazi sa srednjim čvrstim koferom. Imam veliki (70x50x30cm) od Benettona i on je mekani s metalnom konstrukcijom koju su mi na aerodromu zgnječili i više se neda ispraviti (otrgnuli su i logo i sa strane ga na rubu rascufali). Super je jer mu se kotači okreću u svim smjerovima, no sada mi može poslužiti samo za odlazak na more s autom jer nije reprezentativan.
Istih dimenzija imam i čvrsti Timberlandov koji je zakon. Kod nas nije garancija kao u USA (mislim da je 1 ili 2 god.), ali je kofer savršen. No nije za kraća putovanja. Super je za dulje putovanje koje uključuje i shopping.
Imam jedan skroz mali kupljen u Emmezeti dok su još držali takve stvari. On mi je jako drag i puno smo zajedno putovali, ali je za do tjedan dana sa ljetnom robom i 3-4 sa zimskom robom.
Tako da mi treba neki srednje veličine i rado bi tvrdi, čisto zato što mi se sviđa. Razmišljam o Carpisi ili Samsoniteu.
Dakle iz mog iskustva cijena nije nužno povezana s kvalitetom. Također nisam sigurna što sve garancija pokriva. Bojim se da aerodromsko tumbanje ne.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.