Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2014., 08:08   #5101
Shopping online

Naglasi im da posalju obicno postom, nikako kurirom. Ali ces tako duze cekati. Platit ces samo 25% PDV jer je iznos ispod 122€.
I da, imas i opciju obicnog slanja kad budes isla na check out, no svejedno im posalji i poruku.
__________________
Dame biraju, pogrešne tipove, uvek.
Bubamaraaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 15:15   #5102
Hvala curke
onda ću tako, javim kako je prošlo
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 17:05   #5103
Prvi put pišem na ovom pdf-u pa ako je slično pitanje već bilo postavljeno, ispričavam se.
Uglavnom, kratko i jasno: je li tko odavdje naručivao što s Monika posredovanja? Kakva su iskustva? Je li odjeća bila u redu ili? Nakon koliko dana je stigla pošiljka? Je li bilo problema pri plaćanju?
Mislim se već neko vrijeme bih li naručila par stvari od tamo, ali nekako sam nesigurna jer sam zadnja dva puta imala neugodno iskustvo s online shoppingom pa bih sada htjela prvo dobiti neke korisne informacije koje će mi koliko-toliko pomoći.
__________________
Memento mori.
Ghostflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 17:48   #5104
ima tko iskustva s kupovinom parfema na biraj.hr? kako je moguće da u mulleru dolce&gabbana parfem košta 900 kuna, a tamo 300ak? jesu li to stvarno originali?
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 17:58   #5105
Jesi sigurna da gledas istu militrazu? Jel edp ili edt?
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 00:19   #5106
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Jesi sigurna da gledas istu militrazu? Jel edp ili edt?
http://www.biraj.hr/main.aspx?id=13&...uery=&IsNew=-1 piše edp. što to je?a jedan je i edt

edit: nađla, jedno je voda, jedno je parfem. ali i dalje je puno jeftinije or originala, ne kužim
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 00:30   #5107
Quote:
Ghostflower kaže: Pogledaj post
Prvi put pišem na ovom pdf-u pa ako je slično pitanje već bilo postavljeno, ispričavam se.
Uglavnom, kratko i jasno: je li tko odavdje naručivao što s Monika posredovanja? Kakva su iskustva? Je li odjeća bila u redu ili? Nakon koliko dana je stigla pošiljka? Je li bilo problema pri plaćanju?
Mislim se već neko vrijeme bih li naručila par stvari od tamo, ali nekako sam nesigurna jer sam zadnja dva puta imala neugodno iskustvo s online shoppingom pa bih sada htjela prvo dobiti neke korisne informacije koje će mi koliko-toliko pomoći.
ima tema o Monika posredovanje i koliko mi se cini zadnjih par iskustava je jako lose.. ja konkretno sam imala uzasno nekulturno poslovanje s njima i nikako ih ne bi preporucila.. potrazi temu na njoj sam opisala i ja a i druge cure svoja iskustva
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 09:14   #5108
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
ima tko iskustva s kupovinom parfema na biraj.hr? kako je moguće da u mulleru dolce&gabbana parfem košta 900 kuna, a tamo 300ak? jesu li to stvarno originali?
Nemoguća je i nerealna takva razlika. Koji to D&G parfem u Mülleru dođe 900 kuna!? Pa nije to Chanel.

Kao što ti je već napisano, razlika je između edp i edt, a pripazi i na militražu.
Ja imam parfem s biraj.hr i nesumnjivo je original. Isto je nešto povoljniji nego po parfumerijama, al ne drastično.
Internet shopovi si mogu priuštiti povoljnije cijene, pa troškovi poslovanja su im manji, itd, itd...

Da naručujem parfem s neke hrvatske stranice, bila bi to ta.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 19:18   #5109
imaš na kozmetici temu biraj.hr pa odi pročitaj
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 14:38   #5110
Jeli itko narucivao s surfdome-a i da mu paket nije dosao, jesu ok po pitanju refunda
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 10:33   #5111
Curke ima li tko iskustva s ovom stranicom?
http://www.glasses-ebay.com/
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 10:45   #5112
Stigao mi je paket sa Bfashion http://www.hr.bfashion.com/?utm_sour...=54a1128bb4e0c
Tokom dana stavim slike na Recenzije. Jako sam zadovoljna, kupila sam 3 para čizmi na onoj akciji 2+1 gratis i ukupno ih platila 240kn. Toliko bi iste takve jedne platila u "talijanskim" buticima. Malo se na nekima nazire ljepilo ali na puno takvih sam naišla i u dućanima. Ne vjerujem da će trajati 100 sezona ali da dvije zime prežive bit će odlično. Uključila sam se još i u neki njihov program gdje nešto sitno novaca možete sakupljati tako da sharete link.
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 14:09   #5113
Question Hitno trebam savijet

Prvi put sam nesto narucila s neta. S neke kinske stranice. Par dioptrijskih okvira. Ukupna cijena narudzbe je 102$. Medutim nisam mislila sa ce poslati jer novci s racuna nisu uzeti 😳 i sad sam dobila doma od HP poziv za dostavu racuna itd radi postupka carinjenJa. Neznam kaj da napravim. Da napisem izjavu i da je vrijednost 500 kn. Posto mi nisu uzeli novce.
Ili da se ne igram i da posaljem mail od narudzbe? Ovdje sam procitala da s ozbirom na iznos da bih trebala platiti samo PDV. A carine bi trebala biti oslobodena. Druga stvar oni su u pozivu naveli da je posiljatelj king sau kit, sto uopce ne odgovara imenu stranice. Pa sam zbog toga mislila da napisem samo izjavu da mi salje fizicka osoba. Ali bude problem ako oni otvaraju postu. Sto mi savijetujete? Unaprijed hvala!

P.s sretna vam nova 2015.godina!!
cokoladne_oci is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 14:15   #5114
Sve iznad 160kn što nije iz EU podliježe carini, tako da hoćeš platiti i carinu. Otkud ti to da nisu skinuli novac s računa? Provjeri još jednom, jer niko neće slati bez da je uzeo pare!
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 19:18   #5115
pomooć
narucila sam haljinu sa sheinsede.com tocnije ovu:http://www.sheinside.com/Green-Long-...-cat-1727.html i platila sam je karticom, novac mi je odmah skinut sa računa. Kad je trebala biti dostavljena nisam bila kod kuće, već mi je u sandučiću ostavljena ona žuta ceduljica da je predignem u pošti ali tu mi stoji da moram još platiti 84,87 kn!!! Nije mi jasno zašto, ako na njihovim stranicama piše free shipping i nisam označila nikakvu brzu dostavu (došla je za 12 dana)?! Šta da napravim?
duonesquik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 20:52   #5116
parfem sa strawberry je od 23.12. u Sotckholmu. još ga nema u Zg. ima tko kakvih sličnih iskustava, ili da je u to vrijeem naručivao? carina prolazi ili naplaćuju?
hukers is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 21:55   #5117
Quote:
duonesquik kaže: Pogledaj post
pomooć
narucila sam haljinu sa sheinsede.com tocnije ovu:http://www.sheinside.com/Green-Long-...-cat-1727.html i platila sam je karticom, novac mi je odmah skinut sa računa. Kad je trebala biti dostavljena nisam bila kod kuće, već mi je u sandučiću ostavljena ona žuta ceduljica da je predignem u pošti ali tu mi stoji da moram još platiti 84,87 kn!!! Nije mi jasno zašto, ako na njihovim stranicama piše free shipping i nisam označila nikakvu brzu dostavu (došla je za 12 dana)?! Šta da napravim?
pise ti sigurno otkupnina a ne vrijednost? idi u postu i provjeri
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 21:58   #5118
Izgleda su te carinili, ali nije mi jasno zasto ako je haljina 19$, ne bi smjeli.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 22:49   #5119
Quote:
hukers kaže: Pogledaj post
parfem sa strawberry je od 23.12. u Sotckholmu. još ga nema u Zg. ima tko kakvih sličnih iskustava, ili da je u to vrijeem naručivao? carina prolazi ili naplaćuju?
Meni je pismo poslano 23.12. iz HR u HR stiglo 31.12.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 13:29   #5120
Quote:
duonesquik kaže: Pogledaj post
pomooć
narucila sam haljinu sa sheinsede.com tocnije ovu:http://www.sheinside.com/Green-Long-...-cat-1727.html i platila sam je karticom, novac mi je odmah skinut sa računa. Kad je trebala biti dostavljena nisam bila kod kuće, već mi je u sandučiću ostavljena ona žuta ceduljica da je predignem u pošti ali tu mi stoji da moram još platiti 84,87 kn!!! Nije mi jasno zašto, ako na njihovim stranicama piše free shipping i nisam označila nikakvu brzu dostavu (došla je za 12 dana)?! Šta da napravim?
bila u pošti, taj dan su mi stigla dva paketa, na haljinu nisam platila carinu, ali na čizme koje koštaju 295 kn sam platila carinu 84,87 kn ali nije mi žao, čizme su mi super, ali haljinu su mi poslali krivu, umjesto veličine L poslali su mi vel S (na kesi u kojoj je bila upakirana stoji vel L, a na haljini je otisnuta vel S), mala mi je, šta da napravim, da li se njima može vraćati (nisam nikad do sad naručivala sa sheinsede.com)?!
duonesquik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.