Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2010., 14:29   #41
Koja je uopće cijena naknade za priključak koja se plaća T-comu?
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 18:52   #42
Evo dragi kolege forumasi da se i ja pohvalim svojim katastrofalnim iskustvom sa Optimom. Ukratko, ugovor o prijenosu fiksne linije iz T-com mreze u OT mrezu potpisao sam prije nekih mjesec i nesto dana. Gospodja kod koje sam potpisao ugovor objasnila mi je da se na prijenos broja ceka oko 20 dana, a nakon sto se fiksna linija prebaci u OT, u roku od 24 sata HP expressom na kucnu adresu dolazi novi router sa korisnickim podacima za adsl. Do tada su stvari jos kako-tako i funkcionirale, mada sam vec tada razmisljao koliko je uopce pametno prebaciti se na operatera ciji centri rade samo radnim danom do 16 sati, a na telefone koji su oglaseni na njihovoj stranici se uopce ne javljaju (kamoli puste srece da sam tada zaista i odustao).
Dakle, nekih 20 dana nakon potpisa ugovora broj je zaista i prebacen u Optima mrezu, o cemu me obavijestio govorni automat tek sljedeceg dana mada mi je bilo receno da ce me se unaprijed obavijestiti, ali da ne sitnicarim... Sljedeceg dana stvarno mi stize samoinstalacijski paket sa routerom i korisnickim podacima. Sav sretan i nestrpljiv, otpakiram ja opremu, pospajam kablove i krenem sa instalacijom kad vec na trecem koraku, mucak, ne pali mi se lampica od dsl linije na routeru. Provjerio sam jos jednom spajanje opreme, i nakon sto sam utvrdio da sam sve ok. spojio nazovem internet helpdesk OT-a. Nakon sto me agentica jos tri puta ispitala kako sam spojio opremu, pokusala je daljinski izvesti one pizdarije koje oni inace rade u takvim situacijama s linijom. Nije nista uspjela rijesiti pa je prijavila kvar moje linije i rekla mi da ce vjerovatno sljedeceg dana proci tehnicar kako bi provjerio ispravnost linije i modema. Nakon dva dana se stvarno i pojavio nekakav „tehnicar“ kojeg su moji starci pustili u stan s obzirom da sam ja radio. „Strucnjak“ je bio taj dan dva puta, ali nije uspio cak ni dijagnosticirati kvar, odnosno, jedino je iskljucio kvar modema jer je pokusao spojiti i drugi modem koji je donio sa sobom. Naravno, nakon sto je otisao gospodin mi se nije niti javio, vec sam ja njega zvao kasnije toga dana da bi mi rekao da je nekakav cudan kvar na liniji za koji on bas nije siguran o cemu se radi, ali da se na otklanjanju kvara intenzivno radi. To je bila zadnja „konkretna“ informacija koju sam ja uspio dobiti. Sada vec 15 dana nemam net i nitko mi se iz OT-a niti jednom nije javio. Svaki dan zovem helpdesk jednom ili dvaput kako bih se informirao o stanju kvara, ali od svakog agenta (a dosad sam razgovarao valjda sa svima koji su tamo zaposleni) slusam isti odgovor. Tehnicari su kvar zaprimili, nalog je otvoren, ali nikakve povratne informacije oni nemaju. Od nekih sam trazio i broj nekoga od njihovih nadredjenih, ali mi je jedan decko ljubazno objasnio da oni te brojeve ne daju kako njihovi nadredjeni ne bi bili ometani upitima nezadovoljnih korisnika. Jedan drugi agent me je na moje inzistiranje spojio s nekom sluzbom za prituzbe, a nakon mojeg petnaestminutnog izlaganja, gospodja mi nezainteresirano kaze da mi ona tu nikako ne moze pomoci, sve sto ona moze jest da mi posalje obrasce za pisanu prituzbu, i da eventualno mogu traziti prijevremeni raskid ugovora. Sve u svemu, nakon 15 dana, vise od 20 razgovora sa raznim ljudima u OT-u, nekoliko „pozurnica“ koje agenti ostavljaju nakon svakog razgovora sa helpdeskom mene jos uvijek nitko nije niti nazvao. Iskreno, da mi je netko pricao da je takvo divljastvo moguce u Hrvatskoj, ja mu prije nekoliko dana ne bih vjerovao. Nije mi jasno tko je ovim ljudima uopce dao dozvolu za rad jer ovakav idiotizam i neprofesionalnost se vjerovatno ne bi tolerirao niti u zemljama treceg svijeta. Eto, ja se raspisao, a nisam napisao ni tri cetvrtine svega onog sto sam prozivio u ovih 15 dana.
Sugeriram svima sa slabijim zivcima koji planiraju prijeci na Optima telekom – nemojte ni za zivu glavu ako si zelite ustedjeti koju godinu zivota. Pozdrav svima!
glavaidol is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 19:39   #43
Thumbs up

za razliku od kolege sve 5 za optimu 12:30 t-com mi iskopčao internet u 12:40 kurirska služba donijela opremu za net. optime. u 00:00 spojen radi sve ko urica. neznam možda je i gore navedeni zaslužan za brzinu i ažurnost, ali sve je to isto svagdje i lijepi i loši iskustava .(t-com , optima ili neko treći)pozz
kvakomekiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 18:55   #44
Moja iskustva sa optimom

Bio sam na t comu gdje sam imao flat adsl. Istekom dvogodišnjeg ugovora na t comu, čekao sam dostupnost na optimi telekom koja se pojavila, te sam prešao na optimu telekom. telefon opti fix gdje je 100minuta razgovora uključeno u cijenu, te opti dsl di je flat 50kn te sam uzeo brzinu od 60kn.
Sve sam si sam instalirao i sve savršeno radi, upute instalacije su lijepo objašnjene u uputama koje su zapisane u knjižici koju dobijete.
Tu imam i besplatan prikaz broja, telefonska linija mi je čišća i bržina neta mi je malo veča nego kod istih opcija na t comu..

Morate si naravno odjaviti korisničko ime u t com poslovnici ako ste prije imali adsl kod t coma., optima ostalo riješava.
Gledajte da si to odjavite kada več budete imali net kod optime, i recimo prije kraja mjeseca čiji račun čete platiti t com.

Ja sam imao problem kod optime a tu je u njihovom agentu koji me je prevario kada mi je došao u kuću. Ja sam htio sve navedeno uz ugovor od dvije godine, a on mi je napravio ugovor uz jednokratno plačanje navevši mi da se to podrazumjeva što je krivo. Kada je ugovor uz jednokratno plačanje onda se plača 550kn telefonski priključak te oko 800kn ruter, mada onda niste ugovorno vezani sa njima.
A kada sve to uzmete uz ugovornu obvezu od dvije godine onda plačate oko 100kn opremu, što je i kod t coma bio šlučaj.
Ja sam obavijestio opttimu o tome da me je njihov agent prevario. nakon dopisa što sam im poslao faxom, dobio sam nihov dopis da je ugovor promijenjen i da je stvar riješena.
Međutim početkom mjeseca sam si pogledao račun na njihovim stranicama i piše da moram platiti 1150kn.
Opet sam ih zvao i rekli su mi da nije stvar bila proslijeđena toj službi sto mora to ispraviti, rekli su mi da če to riješiti te da če me kontaktirati.
Javim vam što je kasnije bilo..

P.s Pazite što potpisujete i čitajte ugovore koje potpisujete, jer svi smo naučili to potpisivati čim nam daju papir na potpis, čitajte ih pa makar pola sata ih čitali pred njima...


Mislim da je njihova tehnička usluga ok, samo mislim da su ponekad krivi ljudi koji su nesposobni da riješavaju određeni problem ne zato što ga ne žele riješiti, več zato jer ga neznaju riješiti, tu mislim na pojedince....
matkoooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 20:44   #45
ok

Stvar je riješena, napokon je proknjiženo kako triba...
matkoooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 18:51   #46
Quote:
MissAnuška88 kaže: Pogledaj post
evo, da i ja dodam svoja iskustva s optimom..
nisam dugo njihov korisnik, ali dovoljno dugo da su mi prisjeli i žalim što mi je takva bedastoća kao prebacivanje na optimu uopće pala na pamet!
za početak, čekala sam 20 dana da mi pošalju modem!
kad god sam ih zvala da provjerim jel poslano, vele- a bit će do kraja tjedna, ako ne onda početkom sljedećeg..
ma nemoj?
a da, usput da napomenem, operateri u call centru su krajnje neljubazni!
i tako, dođe napokon taj prokleti modem, kad ono opet sranje!
kako sam potpisala ugovor za opticarnet, očekivala sam da će to normalno radit..
naravno, oni ti usput pošalju i njihovo korisničko ime preko kojeg se ja uopće ne spajam nego preko carnetovog..
ugl, zovem ja opet da pitam zašto to ne radi, a oni meni da nek zovem carnet da je do njih..
i zovem ja tako carnet, naravno, i dečko mi objasni da nije do njih, da mi je sve vezano uz njih (korisničko ime i lozinka) važeće..
zovem ja opet ove idijote da to riješe! bla bla bla, natezanje cijeli dan, prebacivanje carnetu koji uopće nema veze s tim, dok oni to nisu proslijedili bogapitajkome da to sredi!
i da, kaže mi ljubazni operater, da ću dobit račun i za to što sam se povezala sa njihovim korisničkim imenom, samo da znam..!
užas! napokon se mogu spojit preko carnetovog imena, a ono, veza non-stop puca!!
ne znam jel to loše sreća ili je inače tako s tom opticarnet tarifom, al ovo je za poludit!

dakle, optimu toplu ne preporučam!
ja sam cekala 3 mjeseca!!!

Kikiriki firma? Nemojte im laskat! Meni su takvu patku uvalili da jos ne mogu doc k sebi! Pri potpisivanju ugovora sam pitala kako ide procedura za promjenu paketa i vec tada mi je receno da sve mogu telefonski obavit! I krenila ja to telefonski obavljat, prebacivam se sa O2 start na O2 surf, zovem sluzbu za korisnike, agent mi kaze da ce zaprimit zahtjev, zove nakon 10ak min da ne moze kompjuterski napravit,da ce sutradan rucno???ok,ajd,samo mi prebaci..i naravno,ja nesmetano koristim net..kad dolazi racun da sam jos uvijek korisnik O2 start paketa i da sam prekoracila..hm,poprilicno!! Opet zovem sluzbu, kazu napisite prigovor..onako nervozna i ljuta krenem vikat kako mi nisu prebacili na flat,oni da ce sad to sve sredit. ok,prigovor poslan,cekam rjesenje,kad nakon nekoliko dana stize na kucnu adresu formular za promjenu paketa??? Racunam,necu nista OPET potpisivat, ako su mi rekli da sve ide telefonskim putem,nek bude tako. U medjuvremenu,nakon zvanja na sve moguce brojeve, javlja mi netko „nadlezan“ i kaze mi da su vidjeli pogresku te da ce prigovor vjerojatno bit rijesen u moju korist!
I gle cuda, NIJE! Prigovor nisu uvazili, da sam zatrazila promjenu paketa tek onda kad sam i bunila na stanje racuna i zasto im nisam vratila potpisani formular??da promjene paketa idu na potpis,ne telefonski!! Dakle, cetiri agenta koja su mi rekla da se promjena vrsi telefonski lazu??? I sasvim slucajno su sva cetiri zaboravila reci da tek nakon 15 DANA stize taj formular, kad ga potpisete i vratite tek onda ce zaprimiti zahtjev?? I ne, nisam zvala usred mjeseca ako se netko pita,nego na kraj tekuceg tako da mi novi zatrazeni paket ide od iduceg! I ne, nisam dobila takav formular kad sam prvi put zvala, sto znaci da agent NIJE uveo zahtjev! I sad ja zbog njegove pogreske moram platiti OGROMNI racun!
Jos jedna koja toplo NE preporuca Optimu!

Quote:
talic kaže: Pogledaj post
Ej, ne budi ovca, i nemoj im ništa pisati, nego zovi na njihov besplatan broj i zahtjevaj snimku razgovora s operaterom iz koje je razvidno da nisi pristao na produženje. Zašto bi ti zbog njihovih **zdrarija gubio vrijeme i slagao dopise.
Brže ti je nazvati, biti kulturan i rezolutan, informirano zahtjevati da kada sutradan ponovo nazoveš službu za korisnike, želiš da nema traga tim njihovim bezobraznim mućkama.
Radila mi je prijateljica u t-comu, i ja njoj, ono, bijesno pričam iskustva sa optimom, i smije mi se ona, jer na tom prncipu valjda svi posluju. Ona je honorarno bila zadužena za obmanjivanje penzića i ostalih naivaca na prometnim punktovima u gradu da potpišu produženje i nadogradnju kojekakvih usluga, i onda- ako nemaju djecu i unuke koji će za njih vojevati bitke protiv ove mafije, prođe- ako ne-opet dobro. Takozvani, APP (akoprođeprođe) princip. FUJ FUJ FUJ FUJ
FUJ
oni ne snimaju razgovore koji im idu na stetu ) znam iz vlastitog iskustva,nazalost..

Zadnje uređivanje assassin : 02.03.2012. at 22:20. Reason: Spojeno
crnkaim is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 10:55   #47
Ljudi moji, kad Vam akviziter koji hoda od kuće do kuće dođe do vrata i ponudi Optimu, tjerajte to ćim dalje od sebe.
Pred više od mjesec dana takav jedan se pojavio kod mene. Pošto već duže vrijeme razmišljamo o prelasku s t-coma na neku jeftiniju varijantu puštamo ga u kuću. Počinje s bajkovitom pričom o kvaliteti Optime, nudi sve i svašta i podosta jeftinije od T-coma. Proda nam priču kako OptiTV ima sve programe kao i MAX-TV plus one programe koji su na MAX-TV-u kodirani. Istina je ovo drugo, ali pola podosta programa koje MAX-TV ima uopće ne nude. Pošto sam ljubitelj sporta, pitam ga da li ima barem Arenasport1, on mi slaže kako naravno da ima. Dijete mi je stalno gledalo Nikelodeon na MAX-u, a Optima ni to ne nudi. Dakle, slagali me u startu. Dalje, proda mi priču kako prvih 6 mjeseci imamo HBO za jednu kunu, a nakon toga jednim telefonskim pozivom to otkažemo. Naravno i tu nas je zamutio, jer istina je da ako aktiviramo HBO, prva 3 mjeseca je 1 kunu, a nadalje do isteka ugovora po 60-ak kn, a ako hoćete prekinuti, plaćate penale. Ajde, mislim ulovio nas lakovjerne na spiku, ali barem je jeftinije, pa preživit ćemo.
Ali onda tek slijedi fešta. Kazano nam je kako ćemo dobiti obavijest kad prelazimo na Optimu, a prije toga i opremu. Nakon 20-ak dana u nedjelju oko podneva ostanemo bez MAX-TV-a, zovemo T-com-ovu korisničku službu i dobivamo informaciju da smo trajno isključeni zbog prelaska na drugog operatera. Pazi...U NEDJELJU. To stavljamo na dušu T-coma i postajemo još sretniji što od tih bezobraznih monopolista idemo pravoj europskoj firmi. Zovemo Optimu da vidimo u kojem smo sad mi to statusu. oni se čudom čude, telefon nam je preko njih, opremu nismo dobili, pa ne možemo gledati TV, ali internet i dalje imamo preko T-coma i nikome ništa nije jasno. I takvo stand by stanje traje tjedan dana. Iz Optime nas mole da se strpimo i da će sve biti OK.
Nakon 10 dana stiže ta famozna oprema, svi sretni to spojimo, ali ne radi. Zovemo Help desk Optime, a tamo treba u prosjeku sat vremena da se netko javi. Uz pomoć njihovih tehničara konačno to nekako proradi, ali već prvi dan dobijamo sijede. Slika se smrzava svako malo. Navečer tekma, a slike nema. Lud, hvatam telefon i pola sata slušam kako su svi operateri zauzeti, gasim sve i odlazim na spavanje s grčem u želucu.
Drugi dan ista stvar. Zovemo ponovo i pitamo koliko imamo nekakav probni rok, jer ako to ovako radi mi to želimo vratiti. Kažu nam da nam je probni rok istekao, jer smo ugovor potpisali prije mjesec dana. Ne vjerujem, a oprema stigla pred 2 dana. Naravno da nam je prodavač koji nas je u sve to uvalio da ukoliko nismo zadovoljni možemo u prva 3 mjeseca otkazati. Znači prevara br. 4. Ostalo nam je da tehničaru kojeg smo dobili nakon cca sat vremena prijavimo smetnje i čekao što će se dogoditi.

UGLAVNOM.... OPTIMA JE VELIKA PRIJEVARA. Njihovi akviziteri su educirani da lažu i varaju eventualne bubuće korisnike. Zato ako Vam netko od njih pokuca ba vrata, slobodno mu zabijte vrata u nos, ja ću Vam svjedočit ako Vas tuži
nenz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 21:45   #48
Kao šta ti nebiš preopručio Optimu tako vjerojatno ni moj brat nikome T-Com je mu Max tv nikad nije proradionatezao se godinu dana sa njima i na kraju sve o..eb.o,kao ni moja frendica koja je u Puli potpisala ugovor sa Iskonom da bi se na kraju ispostavilo zašto ne radi,jer nije DOSTUPNAomg P.s ja sam na Optimi od samoga početka,i nikada problema ni sa netom ni sa tv-om,no to je slučaj kod mene,živio!
__________________
Bez srca bili bismo samo strojevi...

Zadnje uređivanje tomisličak : 08.03.2012. at 23:47.
Pollux30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 10:51   #49
Dvije telefonske pretplate?

Ovako: prije nekih 5 godina sklopio sam ugovor s Optima Telekomom, prema kojem njima plaćam pozive. Citat s njihove web stranice:

Quote:
Uslugom predodabira operatora zakonodavac je omogućio djelomičnu promjenu telekom operatora svim korisnicima koji trenutno posjeduju T-Comov telefonski priključak ali žele da im se pozivi obračunavaju po znatno povoljnijoj tarifi.

Ukratko, to znači da je vaš telefonski priključak i dalje T-Comov. Ali pozive plaćate operatoru po svom izboru.

U tom slučaju ostvarujete značajnu uštedu za mjesečne telefonske računa koja može biti i do 35%, ali i dalje od T-Coma dobivate račun za mjesečnu pretplatu. Uslugu predodabira operatora može koristiti svaki vlasnik telefonskog priključka u Hrvatskoj. Dovoljno je da kliknete ovdje, ostavite svoje podatke i poštom će vam stići sve potrebno da uskoro počnete telefonirati znatno povoljnije. Nije li to fer?
Bilo je fer, sve do 11. mjeseca prošle godine, kada se na računu koji dobivam od Optime pojavila naknada za telefonski priključak. Nije mi jasno kako se za jedan telefonski priključak mogu naplaćivati dvije pretplate?

Inače, od T-Coma koristim uslugu Interneta, MaxADSL Flat, tako da je na njihovom računu naknada za korištenje adsl-a i telefonski priključak.
__________________
Eyes are Gods.
arbos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 20:38   #50
Sad se telefonska pretplata ne naplaćuje više na t-comovom računu, nego na Optiminom. Koje točno stavke imaš na t-comovom računu?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 11:29   #51
Pozdrav! prešla sam sa t-coma na optimu(fiksni telefon) i optimi sam prije plaćala samo pozive tj koliko sam potrošila, a t-comu priključak. A sada kada sam prešla na optimu moram njima plaćati priključak, a fiksnog ne potrošim ni 15kn mjesečno, a moram plaćati 100kn svaki mjesec zbog tog priključka koji uopće nije od optime, nego sam samo prešla na njih.
mimica91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 13:00   #52
Sve ti je isto kao prije. Jedina je razlika da si prije pretplatu plaćala na t-comovom računu, a sad plaćaš na Optiminom.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 03:46   #53
Ja još nisam riješio svoj problem s Optimom. Kako sam samo zavidan ljudima koji imaju pozitivna iskustva s njima.
Eto, nama se već 2 tjedna uredno slika smrzava nekoliko puta dnevno, naročito navečer. I zamislite si sad situaciju kad se Messi nađe u 100-postotnoj šansi i sve se smrzne, sve moraš uredno resetirati i dok se ponovo slika pojavi on uvalio već 2 komada. Svakodnevno prijavljujemo kvar, a Optimini djelatnici su odlično educirani otkantavati takve slučajeve i odugovlačiti, valjda uz nadu da ćemo odustati i priviknuti se na situaciju.
Prije sam imao Max-tv i prvi dan mi se slično događalo, nazvao sam službu za korisnike i slijedeći dan su došli tehničari, zamijenili modem i od tada više NIKADA u 3 godine nisam imao problema. I u Optimi su mi ispočetka rekli da treba zamijeniti opremu i da će netko doći, ali eto nakon 2 tjedna još se nitko nije ukazao. A od dežurnih iz tehničke podrške svakodnevno slušam kako je kvar prijavljen, pa savjete u smislu: "dajte probajte kabel spojiti u drugi port" i sl. od čega mi se diže kosa na glavi, jer nema već što nisam isprobao i svaki put me ti pametnjakovići rade tehnički neukim i pokušavaju me vozati. Zadnji biser koji sam ćuo od njih je da je naš slučaj prebačen na višu instancu i da se čeka što će nadležni odlučiti, te nam dali mail na koji možemo napisati primjedbu, koju će vjerovatno obrađivati mjesecima. A dok oni to riješe, Messi će se još nadavati golova,a ja naresetirati. Pa ljudi moji kakva je to firma? Budite frajeri pa recite: radimo sa shit opremom koje smo uvezli nekoliko kontejnera iz Kine i svaki drugi uređaj je neispravan, pa vam nemamo ćime zamijeniti, jer nismo sigurni hoće li i zamjenski raditi kako treba!!!
Dođe mi da potrpam tu njihovu opremu, odem direktno k njima u Buzin i sve nekome bacim u glavu, a na dvorišna vrata ću izvjesiti natpis "Zabranjen ulaz akviziterima".
I za kraj: dragi naš najskuplji i nagori T-com, oprosti mi što sam ikada posumnjao u tvoje poslovanje, jer sam još jednom doživio dokaz da ono što je jeftino ne nudi i kvalitetu. Ne postoji badava izreka: "nisam dovoljno bogat da kupujem jeftino".
nenz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 04:00   #54
...a što misliš, čija je parica vlasništvo..?
...tjeraj non-stop prigovore, Optima će istie proslijedi tcomu,
a oni u mjesec dana zamijeniti i postaviti novu paricu...
...to ti je jedini način da dobiješ ono što tražiš za svoje novce,
zahtijevaj novu paricu, ili raskid ugovora...
__________________
tomisličak is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 14:14   #55
žao mi je što se više ljudi ne javlja na ovoj temi. danas nam je bio frajer iz optime jer starci žele smanjit račune i preć iz t-coma a ne znam koliko je to pametno pogotovo čitajući komentare
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 14:31   #56
pa racun ce ti se sigurno umanjiti, sad kolko, sve ovisi o vasim navikama
inace na podforumu internet ti je aktivnija tema vezana uz optimu
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 15:08   #57
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
pa racun ce ti se sigurno umanjiti, sad kolko, sve ovisi o vasim navikama
inace na podforumu internet ti je aktivnija tema vezana uz optimu
da, to mi je jasno samo ne želim stalno imati neke probleme i pyzdarije, štekanja smrzavanja, prekidanja.
hvala na linku!
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 12:42   #58
Quote:
assi kaže: Pogledaj post
da, to mi je jasno samo ne želim stalno imati neke probleme i pyzdarije, štekanja smrzavanja, prekidanja.
hvala na linku!
Ja sam konstantno imao problema kada sam imao tcom, a od kada sam na optimi sve je super.
Također mogu potvrditi da je h1 za 99 kn isto odličan.
iForce is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 01:00   #59
Ja sam optimom O2 paketom prezadovoljan, radi ko urica, a jeftin! Preporuka svima!
tytook is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 16:34   #60
Ja svog Optima akvizitera još uvijek čekam da dođe do otoka Murtera. Vjerojatno misli da za doći na Murter treba brod, tako da već 4 mjeseca čekam, a za to vrijeme ostajem na T-comu.
aturcinov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:58.