Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2013., 13:24   #321
Je da!! Nemam pametnijeg posla nego čekat 2 sata na mobitelu dok mi se netko od njih ne javi da na kraju opet ne bi riješili moj problem....
__________________
It's only messy if you step in it
andrelena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 13:37   #322
onda budeš nekoliko mjeseci bez fiksnog

nadam se da će ti se brzo javiti putem maila i rješiti problem . suižba za korisnike im je koma
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 18:57   #323
Ljudi, od kad je došlo ovo novo sučelje, kad idem na "mute" na iskon tv ili kad stisam do kraja, zvuk mi se ne zagasi do kraja vec ipak bude zvuka medutim jako tiho, je li tako i vama?
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 01:32   #324
Ja sam sad išao pogledat emisiju koju je bila večer i uopce je ne mogu gledat. Nudi mi da je snimim. A kad udjem u snimalicu nema nista. Ima li netko slični problem?
passionfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 00:20   #325
novo sucelje- brze, jednostavnije, bla bla..-kazu oni
sporo ko k*-kazem ja, i daljinski lovi na svaku petu..nisam mislila da moze sporije od onog sto je bilo al eto MOZE
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 13:16   #326
može li se snimljeni film/emisija (preko snimalice) na neki (pretpostavljam nedozvoljeni način) prebaciti na usb?
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 19:31   #327
Iskon TV problem

Pozdrav,posjedujem iskon trio paket sa 2 IPTV prijemnika,međutim zadnjih tjedan dva , svako malo moram raditi reset (isključivati iz struje) .Drugi problem je veliki kada je neko nevrijeme , slika šteka užas , audio je totalno nerazumljiv..
Da ih zovem u tehničku ili ? ? ? ?
strilkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 19:36   #328
da, i budi dosadan. i meni je tako. svaki dan moram resetirati uređaje. zvala sam ih prije 10-tak dana, napravili tvornički reset svega što bi kao trebalo pomoći ali nije. u biti pomoglo je u smislu da sad moram samo jednom do dvaput dnevno resetirati sve a prije sam morala i 5-6 puta u par sati. zvat ću ih opet uskoro da mi zamjene stb uređaje.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 20:42   #329
Ok,hvala na pomoći Napast ću ih da mi zamijene uređaje
strilkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 19:37   #330
Da li se netko susreo sa problemom restartanja Motorolinog prijemnika? Naime, u zadnje vrijeme mi se prijemnik sam od sebe pali i gasi. Onda ga moram ručno ugasiti i onda sve radi normalno dan-dva, i onda ponovo se počne restartati sam od sebe. Hvala!
hrc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 10:19   #331
meni se sam pali kad se modem restarta u 4-5 ujutro.
najbolje je da ih zoveš pa nek provjere u čemu je problem
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 09:16   #332
Imam se namjeru prebaciti s MAX TV-a na Iskon.

Obzirom da nema baš svježih informacija, molio bih iskonovce da mi kažu svoja iskustva (kako usluga radi, jel ima štekavanja i koliko...), da mi se ne bi desilo da pređem s konja na magarca...
kakataka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 14:43   #333
Quote:
kakataka kaže: Pogledaj post
Imam se namjeru prebaciti s MAX TV-a na Iskon.

Obzirom da nema baš svježih informacija, molio bih iskonovce da mi kažu svoja iskustva (kako usluga radi, jel ima štekavanja i koliko...), da mi se ne bi desilo da pređem s konja na magarca...
Kod mene ne radi telefon ponekad (zvoni minutu nakon što te netko nazove, a tad kad te zove ne čuješ ništa, a osobi koja zove zvoni normalno). Pomaže reset routera. Također router je potrebno zbog interneta par puta mjesečno resetirati. Tv mi ne šteka, ali je novi software jako spor. Iskon je dosta jeftiniji, ali velika je šansa da će i tebe nešto zezati kod iskona pa ako nisi spreman to istrpiti (služba ti neće pomoći, savjet je uvijek da provjeriš i promijeniš žice) moja preporuka je da ostaneš kod t-coma
Cirflexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 16:43   #334
Hvala, ovo je bilo od pomoći...

Da mi se baš ne bi desilo s konja na magarca.

Da se razumijemo, nije baš ni T-com konj, slika povremeno trza, dešava se pucanje interneta, ali u znatno manjoj mjeri nego si ti opisao svoje probleme s iskonom.

Reci mi još jesi li na iskon infrastrukturi (to je ovo šta oni u svojoj ponudi nazivaju narančasto) ili iznajmljenoj (u njihovoj ponudi bijelo).
kakataka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 20:02   #335
sve ti zavisi koliko si blizu njhove centrale za određeni kvart. ja uopće nemam problema s njima, godinama imam iskon u oba stana. ali sam čula od dosta ljudi iz drugih dijelova grada da samo probleme imaju. u početku kad su uveli iskon tv malo je štekalo i kad su sad prešli na novi softver, ali uglavnom nema nikakvih problema. tu i tamo se zblesira pa treba resetirati modem i to je sve.

u zadnje vrijeme je baš spor stb, treba mu hrpa vremena da skuži da si stisnuo gumb i prebaci.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 11:42   #336
Quote:
kakataka kaže: Pogledaj post

Reci mi još jesi li na iskon infrastrukturi (to je ovo šta oni u svojoj ponudi nazivaju narančasto) ili iznajmljenoj (u njihovoj ponudi bijelo).
Zaboravio sam da sam pisao u ovoj temi , pa oprosti na čekanju. Na njihovoj sam infrastrukturi. Prije tog imao maxtv na t-comu i nije bilo problema.
Cirflexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 16:18   #337
Ne znam da li je netko još vidio problem koji mi se javio s novim sučeljem; svaki, recimo, 10 put kad upalim Iskon (pri tome mislim da je na standby i onda kliknem da skoči sa crvene na zelenu lampicu), nema zvuka. I onda nakon resetiranja modema radi normalno.
Magres is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 19:19   #338
Evo mi imamo Iskon već dvije godine, jedan tv, trio paket.
Za sada sve šljaka, ne moram resetirati router i sl. Ako se i dogodi kakav zastoj, ali jako rijetko, sve isključim i uključim. Što se tiče same aparature, gasim samo tv i komp. Ostalo ne diram.
Živim u Kastvu, malo van Rijeke, 300 m nadmorske visine

Još uvijek ne znam kako sam prije živjela bez funkcija snimi i ostalih pogodnosti.
bartolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 21:37   #339
kako mi ide na živce što zeznu raspored kanala svaki put kad dodaju novi kanal. jučer su već dodali kino tv i jednostavno se pojavio na 111. mjestu bez ikakvih promjena. danas upalim tv i sve poremećeno
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 22:18   #340
TV program

Evo ispravio sam kanale pa si možete isprintati dok ne zapamtite, no uskoro treba očekivati gašenje Sportske TV, pa će opet biti premještanja, pun mi je gepek ....

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...anala novi.pdf
daitarn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.