Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2013., 17:33   #341
Da, točno je. Povremeno na Vestelu kod uključenja nema zvuka. A meni svaki put kod uključenja nema ni slike - dok se jednom ne promijeni kanal. Isto se događa kad stavim STOP na programu koji sam pauzirao. Javlja se poruka da nema streama tj. ne zna se vratiti na sliku pa treba promijeniti kanal. Ovo ne predstavlja problem ali vjerujem da će rješiti sa slijedećim nadogradnjama. Kakvo je stanje kod vas?
gip is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 23:03   #342
spajanje

Imam pitanje u vezi spajanja iskon tva.
Iskonov ruter je na gornjem katu ,a tv se mora spojit u taj ruter. No imam ruter viska kako sam presao na iskon tako mi je ostao ruter od tcoma (Model Thompson ) Pa me zanima dal mogu nekako spojit u taj ruter ili mozda neko drugo rjesenje?
detexr is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 23:06   #343
iskon je prestao emitirati bbc. da li je to privremeno ili trajno. i zašto su ga prestali emitirati
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 13:36   #344
trik kako dobiti PIP na Iskon tv...za one koji znaju da se podsjete a za one koji ne znaju eto novotarija.

dakle, gledate recimo kanal 5, za to vrijeme stisnite OK pa zatim još jedan put Ok u razmaku 2-3 sec, izbornik promijeni boju, tada stisnite recimo 8 i u gornjem desnom uglu će se pojaviti dotični kanal u malom ekranu.

eto, uživajte----
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 21:21   #345
Pojavilo se par HD kanala, promo razdoblje od 30 dana
G20Titan is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 23:17   #346
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
iskon je prestao emitirati bbc. da li je to privremeno ili trajno. i zašto su ga prestali emitirati
Samo se sjećam da je 1.4. završeno s emitiranjem. vjerojatno je za stalno, ali razlog ne znam
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 11:07   #347
Koliko "uzima" brzie uključena telka? 3 ili 5 Mbps?
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 21:43   #348
Samo problemi sa iskonom, da ne pišem kakve smo prije peripetije imali, sada nas opet sve zeza. Internet mi radi samo preko kabla, gospoda iz službe mi je rekla neka provjerim računalo što i jesam, kod nekoliko drugih mreža se može spojiti bežićno bez problema, dođem doma opet ne može, mobitel se jednom može spojiti, drugi puta ne, treći puta radi samo nekoliko minuta i onda prekid. Znači računalo je sasvim u redu kao i mobitel, i još su mi rekli neka se isprobam sa nekoliko uređaja spojiti na svoj ruter (mislim wtf, jel je zbilja negdje u ugovoru pisalo da trebam imati i 2-3 smartphona, laptopa, koji tablet i šta ja znam da u slučaju kakvog kvara prvo to isprobam pa da se onda žalim iskonu)

Već 4h nam šteka tv tj. zaledi se slika a zvuk ide dalje, zadnjih 2h uopće nemamo Novu ni RTL, gospoda nam je rekla kako će nas što prije kontaktirati u vezi kvara, no eto skoro sat vremena čekamo, da ne govorim da sam prije toga provela pola sata na telefonu kako bi ih uopće dobila jer su svi agenti zauzeti (btw oni su stalno zauzeti, nebitno koje doba dana, pogotovo ih je nemoguće dobiti od 18 do 20h, jer izgleda da čekaju da mi bedaci zovemo na telefon koji se plaća)

I super se uvijek sjete učitavati navečer nekakve svoje pizdarije i dotle onemogućiti korištenje tv kada je nešto bitno na programu (kao recimo tekma ili dnevnik)

Jedva čekamo da se maknemo od tog iskona, ovo više nije normalno, uslugu ne dobivamo u potpunosti, njihove račune redovno i uvijek na vrijeme plaćamo
a račun nije niti za lipu umanjen zbog njihovih nedostataka i kvarova...
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 21:57   #349
Quote:
Victory =) kaže: Pogledaj post

Već 4h nam šteka tv tj. zaledi se slika a zvuk ide dalje, zadnjih 2h uopće nemamo Novu ni RTL, gospoda nam je rekla kako će nas što prije kontaktirati u vezi kvara, no eto skoro sat vremena čekamo, da ne govorim da sam prije toga provela pola sata na telefonu kako bi ih uopće dobila jer su svi agenti zauzeti (btw oni su stalno zauzeti, nebitno koje doba dana, pogotovo ih je nemoguće dobiti od 18 do 20h, jer izgleda da čekaju da mi bedaci zovemo na telefon koji se plaća)
Ocito steka globalno jer ni ja nisam imala iste programe danas...
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 22:36   #350
Jel ih imaš bar sada ili još uvijek ništa? Nas još nitko nije kontaktirao.
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 23:37   #351
Sad da al šteka i svako i drgi programi i malo malo se router resetira...

Zadnje uređivanje charmed84 : 10.07.2014. at 23:47.
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 14:06   #352
Tek prije 2h su nas zvali i riješili problem, navodno neke greške na mreži

tv nismo uopće mogli gledati, svake 3-4 sekunde bi se slika zamrznula na bilo kojem programu
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 11:36   #353
jel iskon nudi mogućnost hd programa, i koji su ti programi?
alphonso is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 18:02   #354
Da, CineStar Premiere 1 HD, CineStar Premiere 2 HD, KINO TV HD, Nova HD, iConcerts, Viasat History&Nature, Eurosport HD, National Geographic HD, National Geograpic Wild HD.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 22:47   #355
Quote:
game kaže: Pogledaj post
Da, CineStar Premiere 1 HD, CineStar Premiere 2 HD, KINO TV HD, Nova HD, iConcerts, Viasat History&Nature, Eurosport HD, National Geographic HD, National Geograpic Wild HD.
koliko se dodatno plaćaju hd programi?
alphonso is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 15:29   #356
Quote:
Victory =) kaže: Pogledaj post
I super se uvijek sjete učitavati navečer nekakve svoje pizdarije i dotle onemogućiti korištenje tv kada je nešto bitno na programu (kao recimo tekma ili dnevnik)

Jedva čekamo da se maknemo od tog iskona, ovo više nije normalno, uslugu ne dobivamo u potpunosti, njihove račune redovno i uvijek na vrijeme plaćamo
a račun nije niti za lipu umanjen zbog njihovih nedostataka i kvarova...
operater sti nije duzan smanjiti cijenu ako imas poteskoce oko koristenja usluge, jedino ako ti usluga nije dostupna vise od mjesec dana (obracunskog razdoblja). meni iskon radi fenomenalno, to sto ti je infrastruktura u komi to je druga pricaa.
__________________
Angry Unpaid Hooker !
SuperQueer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 09:53   #357
Quote:
alphonso kaže: Pogledaj post
koliko se dodatno plaćaju hd programi?
25 kn/mj. Inače, sve piše na njihovoj stranici.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 18:53   #358
ne da mi se čitati cijeli topic, zanima me dali je ArenaSport dosao na Iskon tv ?
zgfico is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 16:41   #359
Nije.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 12:22   #360
Quote:
SuperQueer kaže: Pogledaj post
operater sti nije duzan smanjiti cijenu ako imas poteskoce oko koristenja usluge, jedino ako ti usluga nije dostupna vise od mjesec dana (obracunskog razdoblja). meni iskon radi fenomenalno, to sto ti je infrastruktura u komi to je druga pricaa.
Dužan je umanjiti račun, pročitajte opće uvjete poslovanja, a ovo su meni poslali kad sam se žalio na račun zbog poteškoća u korištenju ISKON TV.

"Poštovani,

prema informacijama kolega iz Odjela tehnike potvrdili smo da su poteškoće s radom usluge bile prisutne u dužem trajanju. Molimo da primite isprike radi nastalih poteškoća i dužeg čekanja na otklanjanje istih.

Uzevši u obzir nastale poteškoće dodijelit ćemo Vam popust na računu za 10/2014 u iznosu od 251,99 kn + PDV, odnosno 100% mjesečne naknade za uslugu koju koristite. Navedeni popust je jednokratan i bit će iskazan na računu koji ćete primiti početkom 11/2014. Sukladno Općim uvjetima Iskon Interneta d.d. dužni smo Vam umanjiti račun razmjerno trajanju poteškoća, te na prvom idućem računu.

U slučaju dodatnih upita slobodno nas povratno kontaktirajte.

U slučaju primjedbi na odgovor, upućujemo Vas da, sukladno članku 50. stavak 13. Zakona o elektroničkim komunikacijama (NN 73/08, NN 90/11), možete podnijeti pisanu pritužbu Povjerenstvu za rješavanje pritužbi korisnika u roku od najviše 30 dana od dana zaprimanja odluke po reklamaciji, na adresu: "
dit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.