Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2016., 22:57   #381
Razmišljam o Iskon DUO paketu, net+TV. Imam optiku dovedenu do stana. TV bi bio sa HD paketom. Zanimaju me vaša iskustva. Koji router i koji STB se dobiva? Kakav je STB ( sučelje, brzina, smrzavanje)? Da li povremeno zastajkuju HD kanali?
Hvala
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 23:55   #382
Wau, fora.

Quote:
[Svi pitate kad će. Evo, sad će!] Kompletan HD paket kanala (a ne samo HTV 2 HD) od 10.6. do 31.8. postaje dostupan korisnicima Iskon.TV-a! Poklanjamo vam ga za bezbrižno i zabavno ljeto uz najoštriju, besprijekornu sliku.
Naš HD paket uključuje: SportKlub 1, 2 i 3 HD, HTV 2 HD, Cinestar TV Premiere 1 i 2 HD, Kino TV HD, iConcerts HD, National Geographic HD, NatGeo Wild HD, Viasat History HD i Novu TV HD.
[Važno!] Korisnike bijele zone molimo da nam se što prije jave na 0800 1000 kako bi aktivirali svoj HD paket u slučaju tehničkih mogućnosti. Aktivaciju je moguće zatražiti i online putem https://moj.iskon.hr/ sučelja.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 00:07   #383
Pomagajte!

Vecer svima :*

Danas sam napravila glupost. U ljutnji sam bacila daljinski, tocnije lupila po stolu jako s njim. I nakon 3 sata, pali se tv doma, i naravno - ne radi.

Jos se gluplje osjecam, jer nisam neki divljak i galamđija, ali eto, danas sam "pukla" - i eto sranja.

Sad je ponoc, tipkam, trazim kako zamjenit, popravit, kolko dodje.
Ko slag na tortu, od prije par mjeseci vise ne zivim sa svojima.

Imate ideja, savjeta, utjeha (je isto dobro dosla) ili cu morati izmisliti 180 kn (koliko sam procitala da dodje)...ili pak ima nade promjeniti baterije?

Pozdrav i laku noc, nadam se nekom dobrom odgovoru kad se probudim. Pusa
Dobricaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:26   #384
Ima li Iskon vertikalni prikaz tv kanala? Ono, da izabereš samo jedan kanal i pregledavaš tv program na tom kanalu odozgo prema dollje?
__________________
All you need is Faith, Trust and a little bit of Pixie Dust...
Blue Bell Pixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:51   #385
Quote:
Blue Bell Pixie kaže: Pogledaj post
Ima li Iskon vertikalni prikaz tv kanala? Ono, da izabereš samo jedan kanal i pregledavaš tv program na tom kanalu odozgo prema dollje?
Prebaciš na kanal koji želiš pregledavati i onda na daljinskom strelica lijevo.
__________________
Bože, sad kada si uzeo Tošu, možemo li dobiti Hendrixa nazad!
*floyd* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 21:56   #386
Hvala Na MaxTv toga više nema na novoj platformi, a horizontalni pregled nas kolektivno izluđuje. Biramo novog operatera pa mi se Iskon čini ok...vertikalni pregled tv rasporeda je definitivni plus
__________________
All you need is Faith, Trust and a little bit of Pixie Dust...
Blue Bell Pixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 12:14   #387
Meni na epic drama kanalu od jucer pri vrhi ekrana stoje titlovi koji nemaju veze s onim sto se trenutno prikazuje. Resetirala sam sustav, ali nije pomoglo. Pa me zanima da li je jos nekome tako.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 12:51   #388
Lud zbunjenoga

Godinama imam Iskon paket (bila sam mu i "nevjerna", ali sam se vratila jer najviše odgovara mojim navikama: gledanje SNIMLJENIH sadržaja, tj. ima veliki izbor kanala koji se mogu snimati).

Prije nekoliko mjeseci pojavio se problem kratkotrajnog smrzavanja slike pri reprodukciji snimljenih emisija (sa snimalice ili iz videoteke) i nakon dinamične korespondencije s teh. podrškom problem je otklonjen.

Međutim, izgleda da se to teh. podršci jednostavno posrećilo, s obzirom da sad opet imam isti problem i opet ispočetka vodimo iste razgovore: te da im javim točno kad jer da prijamnik generira tisuće redaka koda, ja javim, oni vele "aha" i dijagnosticiraju nekaj kaj blage veze nema, tj. zastajkivanje kad nešto prevrtim; velim ja njima, nije to glavni problem, nego to da slika trza kad gledam kontinuirano...

Je li netko imao isti problem i sjeća li se kako je otklonjen? Da pomognem i sebi i njima...
kafkalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 18:02   #389
Pozdrav trebam savjet/pomoć
Izgleda da je "riknuo" daljinski od iskon TV vestel 7630, ima ko kakav savjet, jel se može kaj skinuti na mob ili nešto...
Prijavio sam iskonu i obećali su mi da dolazi sutra, no bumo vidli
BEC is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 14:27   #390
Zna li netko hoće li Iskon imati kakvih dodatnih akcija za Uskrs?
__________________
All you need is Faith, Trust and a little bit of Pixie Dust...
Blue Bell Pixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 21:11   #391
Pitanje za iskusne korisnike. Danas su nam isporučili paket s opremom, a slijedeći tjedan će nas priključiti. Ono što me muči je što je u paketu s tv prijemnikom stigao prijemnik Motorola VIP1003 i daljinski Arris. Je li to ok? Hoće li to raditi? U knjižici s uputstvom je opisan Motorola daljinski koji izgleda drugačije
__________________
All you need is Faith, Trust and a little bit of Pixie Dust...
Blue Bell Pixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 21:56   #392
Ne brini. Radi normalno.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2018., 16:44   #393
Da li netko ima stari stb. Moj ima vec 10 god. Uglavnom, u zadnje vrijeme se cesto blokira i resetira. Takoder, dosta cesto nestane zvuk pa moram resetirati. Scart ulaz je u komi, moram jako paziti na kabel jer ako se slucajno drmne, slika bude plava ili zelena. Probala sam spojiti sa tv-om preko hdmi kabla, ali onda zvuk pucketa. Da li ga je moguce zamjeniti. Da nazovem iskon i pitam da posalju novi, da li bi htjeli zamjeniti
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2019., 22:09   #394
Kad ce Hrt HD kanali? Valjda ih nece u posebnom HD paketu davat kad ce bit u HD-u u DVBT2?
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2019., 12:57   #395
Pozdrav.
Planira li Iskon neku akciju ovih novogodisnjih dana?
Razmisljam uzeti tv uz postojeci net...
Tn

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
__________________
Ma se je trijeba s bremenom akomodavat; trijeba je bit vjertuozu tko hoće renjat na svijetu. Kralj je čovjek od ljudi, kad se umije vladat.
el oso is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2019., 02:05   #396
HD DVBT kanali u Iskon TV?

Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Kad ce Hrt HD kanali? Valjda ih nece u posebnom HD paketu davat kad ce bit u HD-u u DVBT2?
I mene zanima kad će HD DVBT kanali u Iskon TV?
__________________
Napredne tehnologije, PC oprema, Gaming, Satelitska tehnika...
njezic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2020., 12:04   #397
Posto mi je usluga zamrznuta. Je li istina da nemamo vise sport klub, a dobivamo arena sport?

Sent from my TA-1000 using Tapatalk
majimiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2020., 15:43   #398
Da.Imaš pravo na raskid bez penala zbog toga, u roku od 30 dana.
https://www.bug.hr/televizija/arenas...-detalje-13417
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2020., 18:54   #399
Dali ima netko Arenu Sport HD.
Trenutno imam samo obicnu arenu 1 i 2, aktivirao sam HD, odnosno Sportski paket prije 24h, ali jos uvijek nije aktivirano...
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2020., 18:23   #400
Juče mi je Iskon uveo optiku i tv sa svim mogućim kanalima.
Kad sam upalio tv imam šta za vidjet svi zemaljski programi u sd rezoluciji.
A ja potpisao ugovor 370kn x 24
PedalToTheMetal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:38.