Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2012., 19:05   #61

yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 19:07   #62

yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:11   #63
the row- pročitala sam negdje komentar kako su olsenice sa the rowom uspjele stvoriti nekakavu novu viziju američkog luksuza. meni se taj "luksuz" sviđa jer je dosta pritajen (krojevi, boje) a opet, na neki način, itekako vidljiv. jedino što iskače je krzno, valjda su ipak morale ubaciti neki svoj jako osoban touch (mislim da ga obje jako često nose)



theyskens' theory- što reći? opet hit kolekcija, pomalo po receptu prošle. daj vamo sve


Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:14   #64
theyskens' theory


Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 02:50   #65
Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post

Simpatično
__________________
Čovek sa srcem punim ćutanja i čovek sa srcem punim tišine ne mogu biti isti
kljucarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 02:39   #66
Nekoliko trendova se vrlo brzo pokazalo na NYFW za sezonu jesen 2012. Daleko najviše je bilo vojničkog izgleda i gotovo svi su dizajneri dali neko svoje vidjenje. Jason Wu i Victoria Beckham bili su najdirektniji i njihovi bi modeli mogli smjesta nastaviti komandirati po kasarnama, bez većih modnih preinaka


Jason Wu


Victoria Beckham


Vojni trend je vladao i na muškim tjednima mode u Milanu i Parizu. Najdirektniji je bio Dior Homme.


Dior Homme


Canali
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 02:46   #67
Ovdje je već ranije spomenut metallic look kao lako mogući trend u nastavku sezone i crvena boja kao jedna od dominantnih boja iduće jeseni. Metal je blještao na sve strane, a crvena je boja doista bila najzastupljenija. Kako u pretkolekcijama, tako i na revijama. Neki su dizajneri odlučili pojednostavniti stvar i vojsku, metal i crvenu boju stopiti u jedan izgled. Styling bez puno muke.


lijevo: Rag & Bone, desno: Jason Wu


Metal - lijevo: Marc by Marc Jacobs, desno: Suno


Jakne s krznenim rukavima bile su prilično zastupljene na njujorškim revijama.


s lijeva: Hervé Léger by Max Azria, Jason Wu, Moncler Grenoble, Narciso Rodriguez (Pre-Fall 2012)


Zanimljiv oblik kratke napuhane jakne (lakirane) pojavio se kod Antonia Berardia u kolekciji za proljeće ove godine. Neki drugi dizajneri prihvatili su taj oblik (izmedju ostalih, Lanvin i Mugler kod muškaraca za sezonu jesen 2012), a sad se može vidjeti da se taj oblik ponovo pojavljuje kod žena i to kod dizajnera potpuno suprotnih smjerova. Ideju dijele romantične Rodarte sestre i izuzetni Thom Browne kojem su na reviji (Jeff Buckley i prekrasni taktovi pjesme 'Hallelujah' u glazbenoj podlozi revije) manekenke izlazile iz mrtvačkih lijesova (jer umiru za modom).


lijevo: Rodarte, desno: Thom Browne
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 02:48   #68
Našivena koža i kožne aplikacije na odjeći bile su takodjer vidljive na većini revija. Počevši od Rag & Bone prikazanog na gornjim fotografijama (njihove su manekenke bile kao himalajske Šerpe. Baš sve što postoji dizajneri su im natovarili na ramena i poslali na modnu pistu), pa sve do sjajnog Marc Jacobsa. Usput, loše kritike koje MJ-u daju čitaoci tfs-a samo govore o nevjerojatnoj zajedljivosti i težem obliku pakosne ljubomore dobrog dijela tih čitalaca. Kao da smo doma.

Trend je sjajno započeo YSL muškom kolekcijom za sezonu jesen 2012 i još mu se nitko nije uspio niti približiti. Ali, NWFW je izrazito komercijalni sajam bez prevelike želje dizajnera za istupanjem u nesigurna područja i ono pravo tek počinje.


s lijeva: Rag & Bone, Alexander Wang, Marc Jacobs


Yves Saint Laurent jesen 2012
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 09:51   #69
bbcOdlican izvjestaj.
Ajme ja obozavam vojnicki stil, ali na visokoj peti.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 11:28   #70
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Usput, loše kritike koje MJ-u daju čitaoci tfs-a samo govore o nevjerojatnoj zajedljivosti i težem obliku pakosne ljubomore dobrog dijela tih čitalaca. Kao da smo doma.
To je to! Isto sam pomislila, ne znam šta drugo bi moglo biti razlog onako ružnim komentarima.
Meni je MJ isto bio divan, prava i iskrena MJasta kolekcija, igranje s uzorcima, bojama, materijalima (koji su me najviše oduševili), oblicima, slojevima, stajlingom. Onakav kakvog ga najviše volim.

Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
NWFW je izrazito komercijalni sajam bez prevelike želje dizajnera za istupanjem u nesigurna područja i ono pravo tek počinje.
I ovo bih potpisala. U velikom broju slučajeva sam imala dojam da me netko zeza i da su cure poslane na pistu obučene u asos i HM .
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 11:50   #71
S druge strane, MJova Marc kolekcija je bila "smirenija" u odnosu na prijašnje Marc kolekcije. Samo jedan ženski džemper je imao one prepoznatljive MbyMJ prugice . I ovdje je vidljiv trend "neboje + crvena".
Najdraži dio su mi tipične MJaste haljine, te nekoliko divnih suknji.


__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 11:56   #72
Nepogrešivo kombinira različite materijale, koji svojom kvalitetom sasvim sigurno ne zaostaju za main kolekcijom.


__________________
Say something perfect, something I can steal.

Zadnje uređivanje me in honey : 16.02.2012. at 12:04.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 12:12   #73
Rodarte sestre su napravile jako lijepu kolekciju. Kako i style.com kaže, vidljivo je da su pazile da roba bude komercijalna, no nikako nisu izostavile svoj prepoznatljivi potpis.
Za mene su one jedne od rijetkih "umjetnika dizajnera" danas, i uvijek ću navijati da prevagne "umjetnik" kad rade svoje kolekcije.


__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 12:36   #74
New York fashion week je gotov, a na redu je onaj Londonski, raspored je ovdje.
Meni najdraže NY revije su bile Proenza Schouler, J.Mendel, Zac Posen, Victoria Beckham i Cynthia Rowley.
KillinHOES is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 23:40   #75
Thyskens
Carrie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 21:55   #76
Topshop Unique F/W 12.13 London-odlična kolekcija!


yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 21:57   #77

yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 21:59   #78

yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 22:03   #79




Ostatak ovdje:
http://www.style.com/fashionshows/re...12RTW-TOPSHOP/
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 22:21   #80
znam da svi prate Susie, ali ako je nekome slučajno promaklo - ova Simone Rocha kolekcija je zbilja beyond gorgeous
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:36.