Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2017., 22:45   #341
Ne znam je li netko spominjao...

ali kad netko uleti u sobu i kaže:''upali tv, Kanal 4''.
Ovaj upali i uvijek je na tom programu, ne mora prebacivati, tražiti... i uvijek je vijest od početka. Nikad se ne dogodi da upali, a ono:''Bile su to vijesti..''
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 23:03   #342
"god damn it kowalski, you're a loose cannon, but you're a damn good cop!"
digweed is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 00:56   #343
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
...a prozor spavaće sobe je uvijek otvoren, vjetar puše i miče zavjese.
a jeste, u starim vampirskim filmovima kad je svima već jasno da je vampir stigao i siše sve što mu dođe pod očnjake nekoj se krasotici i pored niza stravičnih ubojstava uvijek vijori zavjesica na otvorenom prozoru pred spavanje

i zašto uvijek ali uvijek na policijskim sahranama sviraju škotske gajde
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 02:31   #344
Inace serijal sa definitivno najvise kliseja je onaj o James Bondu. Na neki nacin taj film mi je sam po sebi klisej te us sami kliseji u njemu dovedeni do vrhunca
Gotovo u svakom filmu
Zbari preksrasnu zenu bez ikakvog problema, tuce se sa masom njih koja koji dolaze jeddan po jedan. Najbolje je odjeven, uvijek dobiva na kocki. Vrlo cesto kocka i sa glvanim protivnikom. Ima znanja koja je naprosto nevjerojatno da ima.
Tajni agent koji bi trebao biti neucljiv vozi auto od valjda 300000 eura, svadja se sa nadredjenim te ispada da je on uvijek u pravu. nevjerojatne utrke sa automobilima. Ima bolje sprave valjda nego Batman.
Ako je ranjen to je dovoljno premotati. Kada ga pokusaju ubiti to mora biti ultra spektakularno.
Prvo bez problema pobije pola nekakve vojske, onda ima dugu borbu u kojoj gubi od tjelohranitelja od glavnog neativca ali ipak dobije. Onda na kraju jos ima dugu borbu sa nekim starkeljom koji je glavni negativac. Neizbjezni su i dijalozi u borbama. U ogromnim opasnostima se smije kao da je dobro jutro i ne pokazuje trunke straha
Zna valjda 50 stranih jezika, te je posjetio valjda sve te zemlje. Da se razbuddi iz nesvjesti mu treba 3 sekunde i potpuno je svjestan kao da niceg nije niti bilo. Zna voziti od svemirskog broda, jedrilice, aviona helikopter.
To inace ima u dosta drugih filmova ovo je zgodno jer je sve na okupu
Ima toga jos ali se nemrem sjetit
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 04:38   #345
Ma to je kurac, trebo si ti upoznat Vladimira Dedijera...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 14:35   #346
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Ma to je kurac, trebo si ti upoznat Vladimira Dedijera...
Valjda Stevana
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:56   #347
Kada glumci rade neku pretragu ili bilokakvu radnju na računalu, oni uopće ne koriste miša nego samo bezveze tipkaju slova po tastaturi, nitko ne poseže za mišom ili kombinira miš i tipkovnicu, a ako pratite malo sebe sve što radite je unutar nekog sučelja gdje najviše koristite miša, a tipkovnicu samo za kratke pretrage.
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:53   #348
Quote:
dalal kaže: Pogledaj post
Valjda Stevana
Ae...

Quote:
Luis Wu kaže: Pogledaj post
Kada glumci rade neku pretragu ili bilokakvu radnju na računalu, oni uopće ne koriste miša nego samo bezveze tipkaju slova po tastaturi, nitko ne poseže za mišom ili kombinira miš i tipkovnicu, a ako pratite malo sebe sve što radite je unutar nekog sučelja gdje najviše koristite miša, a tipkovnicu samo za kratke pretrage.
Ja sam skoro pao sa stolca kad sam u jednom filmu vidio da je neko ufatio miš.

Sad mi je žao što sam zaboravio u kojem.
A jebiga, viš da nemrem ni Stevana zapamtit...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 14:31   #349
Quote:
Luis Wu kaže: Pogledaj post
Kada glumci rade neku pretragu ili bilokakvu radnju na računalu, oni uopće ne koriste miša nego samo bezveze tipkaju slova po tastaturi, nitko ne poseže za mišom ili kombinira miš i tipkovnicu, a ako pratite malo sebe sve što radite je unutar nekog sučelja gdje najviše koristite miša, a tipkovnicu samo za kratke pretrage.
I iz prve nađu to što traže makar tražili članak iz lokalnih novina starih 30 godina.
Tomo1972 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 17:18   #350
U 90-ima, a i malo u 2000-itima bilo je nekoliko scena na istu foru kada lik nešto kaže (važnoga za poslije) i tada nastavlja razgovor, a drugi ga upita 'What did you say?' I sad ovaj ponovi zadnju rečenicu, a drugi 'No no, before that?.'
I sad ovaj ponavlja nešto još od prije, a drugi opet 'No, what did you say after that'

Mislim da ima čak i parodija koja produžuje takvo natezanje, samo se ne mogu sjetiti filma...
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 18:36   #351
Počela sam čitati postove od početka i evo me umirem od smijeha
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 11:55   #352
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Ae...
Ja sam skoro pao sa stolca kad sam u jednom filmu vidio da je neko ufatio miš.

Sad mi je žao što sam zaboravio u kojem.
Scene su prisutne najviše u nekakvim špijunskim ili jeftikanerskom akcićima koji se odvijaju u cia ili fbi komandnim centrima.

Sergeant: "Carl, see if you can connect to the satellite and find this goddamn intruder!"

Tehničar Carl: "I'll try, sir!" <dskdfhjsfdf-.-...-.,,kdjfisdhjfididihdhifdifhdivkddkfdksdijkd>
"Search uncomplete! Connecting to two additional satellites and triangulating his position!"

Sergeant: "Ok, do it!"

Tehničar Carl: "Easy cake!" <dkdogflgkdmdpodd--....,,,,fgjgoglgldspodsgkfojgoffghggfjghhgjhfgjhg>
"Got him! Intruder is on his way to 52. street from Madison Avenue."

Sergeant: "Ok, send our reinforcements to meet this motherfucker there!"

Tehničar Carl: "You got it!" <fkdfkdkdkfpdkfld.-ćčšlšdlodpkgčfg.ldčskspkfg> "Reinforcements are on their way!"

Sergeant: "Excellent, Carl, keep up the good work!"

Tehničar Carl: "Thank you, sergeant! Will do!" <dkdfjfgnfdmjgdfdčfčlf4r4489gjporgmhjhgjztjzhgkhgm ghjmghjhg>
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 18:08   #353
Gledao sam Bones seriju i primetio sam nešto što mi godinama smeta. Likovi uđu u restoran/kafić, naruče jelo/piće i retko kad pojedu/popiju čak polovicu a ne kamoli celu narudžbu. U više slučaja niti ne diraju naručeno jelo/piće.
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:30   #354
slazem se, uzasna stvar. drugo je kad imaju neki razlog da hitno istrce iz restorana, ali ovako izgleda fejk.

covjek se zapita od cega su amerikanci tako debeli ako nikad ne zavrse do kraja
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 19:56   #355
Učitelji/profesori skoro uvijek voze Volvo karavan, po mogućnosti stariji model.



I uvijek nose sako/jaknu sa zakrpama na laktovima.

__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 10:20   #356
1. Ovo scena postoji u vecini akcionih filmova. Sporedni negativac nesto zabrlja i pokunjen ode kod sefa.
Sporedni-Oprostite mi gospodine. Ovo se nikada nece ponoviti!
Sef-Tu si potpuno upravu!
Sef ubije sporednog.
2. Svaki put kad pozitivac juri negativca, negativac stalno nalece na slucajne prolaznike koji su laksi od njega i koje sa lakocom odgurne. Nikad ne naleti na nekog velikog grmalja. Takodje se doticna jurnjava zavrsi tako sto i pozitivac i negativac ulete ili u kuhinju ili u spavacu sobu gde je neki goli par.
Eartwormjim is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 13:51   #357
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Inace serijal sa definitivno najvise kliseja je onaj o James Bondu. Na neki nacin taj film mi je sam po sebi klisej te us sami kliseji u njemu dovedeni do vrhunca
Gotovo u svakom filmu
Zbari preksrasnu zenu bez ikakvog problema, tuce se sa masom njih koja koji dolaze jeddan po jedan. Najbolje je odjeven, uvijek dobiva na kocki. Vrlo cesto kocka i sa glvanim protivnikom. Ima znanja koja je naprosto nevjerojatno da ima.
Tajni agent koji bi trebao biti neucljiv vozi auto od valjda 300000 eura, svadja se sa nadredjenim te ispada da je on uvijek u pravu. nevjerojatne utrke sa automobilima. Ima bolje sprave valjda nego Batman.
Ako je ranjen to je dovoljno premotati. Kada ga pokusaju ubiti to mora biti ultra spektakularno.
Prvo bez problema pobije pola nekakve vojske, onda ima dugu borbu u kojoj gubi od tjelohranitelja od glavnog neativca ali ipak dobije. Onda na kraju jos ima dugu borbu sa nekim starkeljom koji je glavni negativac. Neizbjezni su i dijalozi u borbama. U ogromnim opasnostima se smije kao da je dobro jutro i ne pokazuje trunke straha
Zna valjda 50 stranih jezika, te je posjetio valjda sve te zemlje. Da se razbuddi iz nesvjesti mu treba 3 sekunde i potpuno je svjestan kao da niceg nije niti bilo. Zna voziti od svemirskog broda, jedrilice, aviona helikopter.
To inace ima u dosta drugih filmova ovo je zgodno jer je sve na okupu
Ima toga jos ali se nemrem sjetit
Ne volim gledati Bonda ali ima jedna stvar koja mi najviše ide na živce a ti ju se nisi ni dotakao.

Barem jedanput bude uhvaćen i zarobljen a nitko mu odmah ne prisloni pištolj na glavu i opali barem 3 puta (da bude siguran da je definitivno mrtav ) nego smišljaju neke glupe ideje kako bi ga mogli mučiti ali uvijek im se negdje žuri i ne stignu to odmah uraditi makar svaki negativac znao da je već 10 puta pobjegao iz zarobljeništva i ubio osobe koje su ga zarobile.
Dragon3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 18:03   #358
Quote:
Eartwormjim kaže: Pogledaj post
1. Ovo scena postoji u vecini akcionih filmova. Sporedni negativac nesto zabrlja i pokunjen ode kod sefa.
Sporedni-Oprostite mi gospodine. Ovo se nikada nece ponoviti!
Sef-Tu si potpuno upravu!
Sef ubije sporednog.
2. Svaki put kad pozitivac juri negativca, negativac stalno nalece na slucajne prolaznike koji su laksi od njega i koje sa lakocom odgurne. Nikad ne naleti na nekog velikog grmalja. Takodje se doticna jurnjava zavrsi tako sto i pozitivac i negativac ulete ili u kuhinju ili u spavacu sobu gde je neki goli par.
Jurnjava se nastavlja kroz Chinatown, poruše neke štandove, onda ulete u restoran, obavezno poruše neke lonce i porazbijaju posuđe.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:43   #359
1. Kad dodju doma, nitko se ne izuva ili pere ruke.

2. Deset osoba u prostoriji. Ulazi jedanaesta, mora pricati s jednom od ovih deset, a ovih devet su zamoljeni da napuste prostoriju. Ne znam jel to neko iskazivanje autoriteta, zasto nije jednostavnije da dvije osobe koje moraju razgovarati izadju van??

3. Osoba A zove na mobitel: Znam tko je ubojica! Nadjimo se preksutra u parkicu sa zelenim cvjetovima.
Prekine vezu i bum, mrtva!

Sent from my MI 5 using Tapatalk
cjepidlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 22:37   #360
Quote:
cjepidlaka kaže: Pogledaj post
3. Osoba A zove na mobitel: Znam tko je ubojica! Nadjimo se preksutra u parkicu sa zelenim cvjetovima.
Prekine vezu i bum, mrtva!
AHAHAH :klap: too
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:39.