Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2017., 05:41   #561
Quote:
InterMag kaže: Pogledaj post
Gle ako sam te dobro razumio objasnit cu ti to na sljedeci nacin;

demoni nemaju nista vise prava na covjeka od Boga,znaci na istoj liniji počiva start za oboje,ali cim covjek pocne naginjati na jednu stranu svojim odlukama i nacinom zivota, ta strana ima za pravo da te sve vise vrbuje ka sebi,jer ti si se izjasnio. Ako si odabrao stranu sotone,ti si automatski otvorio vrata za demone da slobodno ulaze,i sada te oni tjeraju da sto vise grijesis i dalje,da bi ih moglo uci jos i vise,i onda ih se nakupi toliko da dođe do simptoma šizofrenije (uzmimo ekstrem za primjer),cuju (stvarne) glasove u glavi itd..

Ako pak naginjes na Boziju stranu ono sto uđe u tebe u tom slucaju je Duh Sveti,i onda te on sve vise vrbuje ka Bogu,pa dobijas samim time i darove obecane od Isusa,mozes drugima istjerivat demone,mozes ih trenutno izljeciti od bolesti itd..

Da se razumijemo,cijelo vrijeme je tvoja zadnja,sto se tice svih tvojih odluka,znaci slobodna volja je cijelo vrijeme na snazi,ali sada imas nekog u sebi koji te nagovara da odabres odluke shodno strani koja je zastupljena vise,ali kazem jos jednom,tvoja je zadnja,ti si na kraju odlucio da li ces poslusati taj "glas u sebi" ili ne..

Gore navedeno ti mogu potvrdit iz vlastitog iskustva..(ozim šizofrenije )
Razumljivo, ovdje na temi se ne diskutira o šizofreniji, i četiri stupnja, od kojih eventualno jedan ili dva, doduše, upozore na mogućnost opsjednutosti demonima. Dakako, sama polazna točka 'moguće se radi o - ' automatski izazove sto nastalih upitnika, znanost veli jedno, duhom nadahnuti kaže drugo, idealna prilika za nesporazum. Zato razumni pribjegavaju sporazumu, kažu ljudima je na koncu konca ipak ostalo dovoljno inteligencije i to je dobra vijest.

Demoni, pak, u principu ne moraju ulaziti u ljudske duše, dovoljno im je već samo da s vanjske strane ljudima prislože koprenu i eto odmah čitav svijet u zlu, na sve četiri strane svijeta, ako ste čuli 'svijetom je zavladala mržnja, ali to ne vladaju ljudi, nego demoni' , plus nezgodno također i po savjetu 'ljudi, slušajte glas u sebi', parole ne.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 13:25   #562
Quote:
InterMag kaže: Pogledaj post
Ja sam živ i znam 100% da postoji.. i sta cemo sad objesit na rep!!?
Ne možeš 100% znati. Možeš jedino vjerovati. Nitko od živih ne zna sa sigurnošću. Jedino mrtvi možda znaju ako su nekako svjesni u tom afterlife bitstvu i pri tome ne mislim na kliničku smrt ili nde...

lp, W.
Wolfdale is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 15:47   #563
Quote:
Wolfdale kaže: Pogledaj post
Ne možeš 100% znati. Možeš jedino vjerovati. Nitko od živih ne zna sa sigurnošću. Jedino mrtvi možda znaju ako su nekako svjesni u tom afterlife bitstvu i pri tome ne mislim na kliničku smrt ili nde...

lp, W.
Vjeruj u ono što ti ima smisla vjerovati. Za razliku od ostalih živih bića, čovjek ima moć logičkog razmišljanja. Misliš da je slučajno to što preispituješ neke stvari, što sumnjaš i tražiš odgovore? Sve je to dio tvoje svijesti, koju ti je podario sam Stvoritelj. On je htio, da mi, ljudi, budemo najinteligentnija bića na svijetu. Smatram kako je i njemu u interesu da pronađemo odgovore na ova pitanja.

Glede odlaska mrtvih u raj recimo, ima li ti smisla vjerovati u priče kako duše lete u oblacima? Ako je tako, zašto bi Bog onda stvorio kopno? Svi bismo onda letjeli u oblacima, ovo kopno onda ne bi imalo smisla. Ništa ne bi imalo smisla, od stabala, zelenila, do životinja. A sve oko nas postoji s nekim razlogom zar ne? Postoji hrana, voda, postoje životinje, mora oko nas, postoji vatra. Zašto svega ovoga, što je pojam obilja, ne bi bilo i na drugom svijetu? Svejedno nas uvjeravaju kako ćemo se opet susresti sa svojim pokojnicima, kada za to dođe vrijeme, znači da nismo jedni od drugih toliko daleko, koliko se čini. To znači da nas od raja dijeli samo jedan zid.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 05:27   #564
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Vjeruj u ono što ti ima smisla vjerovati. Za razliku od ostalih živih bića, čovjek ima moć logičkog razmišljanja. Misliš da je slučajno to što preispituješ neke stvari, što sumnjaš i tražiš odgovore? Sve je to dio tvoje svijesti, koju ti je podario sam Stvoritelj. On je htio, da mi, ljudi, budemo najinteligentnija bića na svijetu. Smatram kako je i njemu u interesu da pronađemo odgovore na ova pitanja.

Glede odlaska mrtvih u raj recimo, ima li ti smisla vjerovati u priče kako duše lete u oblacima? Ako je tako, zašto bi Bog onda stvorio kopno? Svi bismo onda letjeli u oblacima, ovo kopno onda ne bi imalo smisla. Ništa ne bi imalo smisla, od stabala, zelenila, do životinja. A sve oko nas postoji s nekim razlogom zar ne? Postoji hrana, voda, postoje životinje, mora oko nas, postoji vatra. Zašto svega ovoga, što je pojam obilja, ne bi bilo i na drugom svijetu? Svejedno nas uvjeravaju kako ćemo se opet susresti sa svojim pokojnicima, kada za to dođe vrijeme, znači da nismo jedni od drugih toliko daleko, koliko se čini. To znači da nas od raja dijeli samo jedan zid.
Je ovako je kako je. A da je drugačije, prihvatili bi to kao 'onako kako mora biti'. Mi mislimo da smo savršeni i da je baš ovako najbolje, a ne znamo za drugačije. Npr, kada bi imali veće glave i mozak ili štajaznam, prihvatili bi to kao normalno. Hoću reći, ovaj planet je pogodan za razvoj života kakvog poznajemo jer je smješten dovoljno blizu i dovoljno daleko od Sunca, i mi smo tu. A da smo nekim slučajem stvoreni na nekom drugom planetu puno dalje od sunca, imali bi drugačije karakteristike, i opet bi vjerojatno mislili da je tako najbolje i da tako mora biti... Ovo nije savršeno ni blizu, a da je drugačije, možda bi bilo i savršenije.
Ko kaže da je baš ovako moralo biti?

I kažeš da smo najinteligentniji na svijetu. Ok. Razvili smo i tehnologiju i sve, ali mnoge životinje su stvarno dosta inteligentne da se zapitaš. Recimo orangutani. Gledao sam dokumentarac u kojem su orangutanima na zaslonu prikazali dosta brojeva ili nekih geometrijskih oblika u određenom nizu, i to im je bilo prikazano u djeliću sekunde i oni bi nakon toga sve to ponovili, točno posložili i točno unijeli sve brojke/oblike u ispravnom nizu...
I onda imamo i dupine i mnoge druge životinje koje su zaista dosta inteligentne... Čudo jedno kako za one za koje smo mislili da su inferiorni su sada pokazali da ipak razumiju nekog đavla i da nisu baš toliko glupavi...

lp, W.
Wolfdale is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 12:23   #565
Quote:
Wolfdale kaže: Pogledaj post
Ne možeš 100% znati. Možeš jedino vjerovati. Nitko od živih ne zna sa sigurnošću. Jedino mrtvi možda znaju ako su nekako svjesni u tom afterlife bitstvu i pri tome ne mislim na kliničku smrt ili nde...

lp, W.
Znam da je tebi to sada tesko za shvatit,jer ti mislis da vjera u Boga je samo to,nista drugo nego cisto vjerovanje i to je to..

Da se razumijemo vjera je definitivno prvi korak,ali nakon toga ti se Bog počinje očitovati na raznorazne načine_cim si Ga prihvatio,jer do tada se nije smio,znači počinje interakcija,gdje ti onda vidis sve vise i vise da je stvaran..

Cim prihvatis Boga počinju se desavati i neke druge stvari,sad si puno jače na meti demona,jer su te izgubili_posto si do tada bio njihov,počinju te jace napadati itd.,onda kad im zapovjedis u ime Isusa da prekinu,odmah stanu,te onda opet vidis da funkcionira i da ima istine u svemu sto pise u Bibliji,tako da prijatelju moj nije sve samo crno bijelo..

Ja te izazivam da sam probas,zatrazi od Isusa da ti se ocituje,neka ti dokaze da postoji,pa cekaj i vidi sta ce se poceti događati,ali ne onako preko volje posto znam da su to za tebe bajke,nego stvarno budi iskren u toj zelji,jer u protivnom nemoj niti pokusavati..
InterMag is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 16:44   #566
Quote:
InterMag kaže: Pogledaj post
Znam da je tebi to sada tesko za shvatit,jer ti mislis da vjera u Boga je samo to,nista drugo nego cisto vjerovanje i to je to..

Da se razumijemo vjera je definitivno prvi korak,ali nakon toga ti se Bog počinje očitovati na raznorazne načine_cim si Ga prihvatio,jer do tada se nije smio,znači počinje interakcija,gdje ti onda vidis sve vise i vise da je stvaran..

Cim prihvatis Boga počinju se desavati i neke druge stvari,sad si puno jače na meti demona,jer su te izgubili_posto si do tada bio njihov,počinju te jace napadati itd.,onda kad im zapovjedis u ime Isusa da prekinu,odmah stanu,te onda opet vidis da funkcionira i da ima istine u svemu sto pise u Bibliji,tako da prijatelju moj nije sve samo crno bijelo..

Ja te izazivam da sam probas,zatrazi od Isusa da ti se ocituje,neka ti dokaze da postoji,pa cekaj i vidi sta ce se poceti događati,ali ne onako preko volje posto znam da su to za tebe bajke,nego stvarno budi iskren u toj zelji,jer u protivnom nemoj niti pokusavati..
Ma dobro, gledaj, ja ne želim niti mogu promijeniti ni tvoje ni ičije mišljenje. Misli i radi što želiš dok god to ne škodi nekom drugome, to vjerujem. U boga sam izgubio vjeru i već dugo ne vjerujem u takvog biblijskog boga. U stvari sam agnostik, što znači da ne isključujem da postoji "nešto" više...
Po meni, logičnija bi bila reinkarnacija nego vječni pakao/raj nakon samo jednog jedinog života, ali što je na stvari, nadam se da ćemo svi nekada saznati.

Živili i svako dobro!
Wolfdale is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 18:36   #567
Quote:
Wolfdale kaže: Pogledaj post
Ma dobro, gledaj, ja ne želim niti mogu promijeniti ni tvoje ni ičije mišljenje. Misli i radi što želiš dok god to ne škodi nekom drugome, to vjerujem. U boga sam izgubio vjeru i već dugo ne vjerujem u takvog biblijskog boga. U stvari sam agnostik, što znači da ne isključujem da postoji "nešto" više...
Po meni, logičnija bi bila reinkarnacija nego vječni pakao/raj nakon samo jednog jedinog života, ali što je na stvari, nadam se da ćemo svi nekada saznati.

Živili i svako dobro!
Također sve najbolje prijatelju.

Nadam se samo da vidis poantu iza mojeg 'izazivam te',to je bio pokusaj da se sam uvjeris u ovo sto ti govorim,jer drugacije niti neces povjerovat dok nemas osobno iskustvo.

Nisam niti ja vjerovao ni u Bibliju niti u Isusa,te sam također bio veliki pobornik reinkarnacije tj.bio sam 100% siguran u to,i u cijeli taj new age pokret koji je bio osnova mog shvacanja svemira,zagrobnog života,djelovanje afirmacija,vanzemaljaca itd.. ali dosao sam,nakon 8 god intezivnog traganja,do toga da je sve to cista obmana..

Tako da cemo SVI sigurno na kraju saznati..
InterMag is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 12:26   #568
Quote:
InterMag kaže: Pogledaj post
Ja te izazivam da sam probas,zatrazi od Isusa da ti se ocituje,neka ti dokaze da postoji,pa cekaj i vidi sta ce se poceti događati,ali ne onako preko volje posto znam da su to za tebe bajke,nego stvarno budi iskren u toj zelji,jer u protivnom nemoj niti pokusavati..
Isus nije lik koji gore sjedi, pije kavicu i sluša molitve vjernika pa se onda odluči pokazati onome koji mu se najvie svidio.
To dokazivanje postojanja na zahtjev su priče za malu djecu.
Bog/Isus/netko treći se pokazuje svakodnevno u milion malih sitnica, problem je samo da dovoljno otvoriš um i primjetiš te male slučajnosti, podudarnosti i događaje. Vjerovanje nije alat kojim ćeš ti molitvom nešto tražiti pa ćeš dobiti. Tvoja želja je irelevantna.
Za imati dokaz potrebno je samo malo ili neizmjerno puno, ovisi samo o tebi i kako gledaš. Dokazi su svuda oko nas.
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 13:00   #569
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Demoni, pak, u principu ne moraju ulaziti u ljudske duše, dovoljno im je već samo da s vanjske strane ljudima prislože koprenu i eto odmah čitav svijet u zlu, na sve četiri strane svijeta, ako ste čuli 'svijetom je zavladala mržnja, ali to ne vladaju ljudi, nego demoni' , plus nezgodno također i po savjetu 'ljudi, slušajte glas u sebi', parole ne.
U principu moraju,zato jer iznutra imaju najjaci efekt/moć/kontrolu..Iznutra djeluju na tvoje odluke direktno,iz vana bi to bilo puno teže..

Tako da danas ne postoji covjek koji nema demona da zivi unutar njega,i velika vecina ih ima na 10ine u sebi,ali problem je u tome sto ih je tesko prepoznat kada djeluju..
Po meni najlakse ih je prepoznat kad vidis da te vuce zelja za necim,stalno ti je ta stvar u glavi dokle god ju ne rijesis,bilo to zelja za slatkim,za cigarom,za kockom itd,kako to da te nikad ne vuce zelja za jabukom koja je zdrava,nego uvijek te vuce zelja za jest sranja..

Ovisnost je jedan od ocitih primjera djelovanja demona,da nema demona nebi bilo niti ovisnosti,sto znaci da je demon u biti sama ovisnost po sebi.

Kocka ti je zivi primjer.Kako mozes bit ovisan o necemu kada to čak niti ne konzumiras,znaci ti jednostavno imas zelju da kockas konstantno,i koliko god gubio i tonuo ti ne stajes,zasto,jer ti demon i dalje sapće kako je sljedeca runda 100%dobitna_uplati,poduplaj,zavrti..

Vjerojatno si cuo za pocetnicku srecu,sta mislis kako to da uvijek pocetnici imaju toliko srece na pocetku,jer bome imao sam je i ja..Kuzis zamku,demoni ti namjeste da dobijes,jer to je njima pizdarija za slozit,tako da bi ti dosao i drugi put i treci put i onda si njihov,sto vise kockas vise ih ulazi u tebe i sve su jaci i jaci,ista stvar i sa svim drugim ovisnostima..

Da se razumijemo,pri teskim ovisnostima o drogama je ujedno i tjelo postalo biti ovisno s obzirom da si poremetio kemijsku ravnotezu,ali ljudi se izljece i odgule krizu i budu cisti po godinu dana,ali i dalje se bore sa jakom zeljom da se puknu,od kud to ako su se prije godinu dana ili vise ostavili svega..
InterMag is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 23:59   #570
Quote:
InterMag kaže: Pogledaj post
U principu moraju,zato jer iznutra imaju najjaci efekt/moć/kontrolu..Iznutra djeluju na tvoje odluke direktno,iz vana bi to bilo puno teže..

Ovisnost je jedan od ocitih primjera djelovanja demona,da nema demona nebi bilo niti ovisnosti,
Istina, demonski utjecaj na ljude je uzeo maha. Danas čovjek ne mora biti pod utjecajem narkotika, dovoljno je tek samo biti pod utjecajem novca, jer demoni žele ljude navesti na lažni osjećaj imaštine materijalnih stvari. I već tu ljudi kiksnu. Npr., pogledaj ljude na ulici, na tram il busnoj stanici, svi vrte najnovije ajfon uređaje, svjetle se po danu i po noći, ljudi ovisni uređaja koji ih zapravo nikud ne vodi non stop čataju u prolazu, komuniciraju i ne osvrću se na druge oko sebe, hodaju ko čipom automatizirani, skroz neprirodni ljudi. Kad ih pitaš što im je da tako, to već, trknu te laktom ili ti se narugaju, po njima mora da si frik koji je pitao nešto normalno ljudski.

S ljudima nešto ozbiljno ne štima.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 18:29   #571
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Isus nije lik koji gore sjedi, pije kavicu i sluša molitve vjernika pa se onda odluči pokazati onome koji mu se najvie svidio.
To dokazivanje postojanja na zahtjev su priče za malu djecu.
Bog/Isus/netko treći se pokazuje svakodnevno u milion malih sitnica, problem je samo da dovoljno otvoriš um i primjetiš te male slučajnosti, podudarnosti i događaje. Vjerovanje nije alat kojim ćeš ti molitvom nešto tražiti pa ćeš dobiti. Tvoja želja je irelevantna.
Za imati dokaz potrebno je samo malo ili neizmjerno puno, ovisi samo o tebi i kako gledaš. Dokazi su svuda oko nas.

Ja sve sto sam molitvom trazio sam i dobio,sto znaci da moja zelja ipak ima neku relevantnost,ali to ne znaci da mi vjerovanje sluzi kao alat za ispunjavanje zelja,nego ispunjene zelje djeluju kao alat za jos jace vjerovanje..


Mislim da si me krivo protumacio,nisam ni mislio da ce na poziv Isus se spustit na oblaku pred tebe.Rekao sam da zatrzi da mu se ocituje pa nek vidi sta ce se poceti desavati,znaci pocet ce se desavati stvari koje ce bit tesko opisat pukom slucajnoscu,te ce isto tako svatkome na svoj nacin biti slozeno..

Vjerujem da bi se Isus svatkome tko ga iskreno zatrazi,objavio na gore navedeni nacin,posto On sigurno zeli da ga sto vise ljudi otkrije/prihvati,pogotovo nevjernici..

Zadnje uređivanje InterMag : 13.10.2017. at 18:40.
InterMag is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:42   #572
Kako rješavati probleme s demonima

Lisa Renee, kako rješavati probleme s demonima. Vrlo konkretan i meni vrlo zabavan i zanimljiv, malo opširniji priručnik za rješavanje problema s demonima, na engleskom jeziku.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 23:53   #573
Quote:
InterMag kaže: Pogledaj post
Znam da je tebi to sada tesko za shvatit,jer ti mislis da vjera u Boga je samo to,nista drugo nego cisto vjerovanje i to je to..

Da se razumijemo vjera je definitivno prvi korak,ali nakon toga ti se Bog počinje očitovati na raznorazne načine_cim si Ga prihvatio,jer do tada se nije smio,znači počinje interakcija,gdje ti onda vidis sve vise i vise da je stvaran..

Cim prihvatis Boga počinju se desavati i neke druge stvari,sad si puno jače na meti demona,jer su te izgubili_posto si do tada bio njihov,počinju te jace napadati itd.,onda kad im zapovjedis u ime Isusa da prekinu,odmah stanu,te onda opet vidis da funkcionira i da ima istine u svemu sto pise u Bibliji,tako da prijatelju moj nije sve samo crno bijelo..

Ja te izazivam da sam probas,zatrazi od Isusa da ti se ocituje,neka ti dokaze da postoji,pa cekaj i vidi sta ce se poceti događati,ali ne onako preko volje posto znam da su to za tebe bajke,nego stvarno budi iskren u toj zelji,jer u protivnom nemoj niti pokusavati..
Ovo je točno. A točno je i to da kad se okreneš Bogu da se i on okrene tebi. Dođe nekako prirodno. To znam jer sam to iskusio.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 14:59   #574
Hm, Papa kaže da je Sotona fizičko biće....misliš da će jedan takav ustuknuti na spomen Isusa? Možda je nekad spomen Isusa imao simbolički naboj i snagu no u ovo mdoerno doba čini m ise da je sve to izgubio

https://www.rt.com/news/413020-pope-...s-devil-satan/
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 23:19   #575
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Hm, Papa kaže da je Sotona fizičko biće....misliš da će jedan takav ustuknuti na spomen Isusa? Možda je nekad spomen Isusa imao simbolički naboj i snagu no u ovo mdoerno doba čini m ise da je sve to izgubio

https://www.rt.com/news/413020-pope-...s-devil-satan/
Ne znam ja što on misli. Zapravo nije mi baš jasan.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 23:38   #576
S obzirom tko je i da mu je nadomak ruke znanje van googla.....možda zna o čemu priča
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 01:58   #577
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Hm, Papa kaže da je Sotona fizičko biće....
Pa je, rekli ljudi sam papa je sotona. Eto fizičkog bića.
Zato mu ena amerikanka pjesmom poručila Papa Don't Preach.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 14:43   #578
Quote:
InterMag kaže: Pogledaj post
Ja sve sto sam molitvom trazio sam i dobio,sto znaci da moja zelja ipak ima neku relevantnost,ali to ne znaci da mi vjerovanje sluzi kao alat za ispunjavanje zelja,nego ispunjene zelje djeluju kao alat za jos jace vjerovanje..
kako znaš da je u konačnici sve to što si dobio dobro za tvoju dušu?
Možda je ispunjenje tvojih želja odlično za tvoju materijalnu i ljudsku egzistenciju ali to uopče ne mora ništa značiti na duhovnom planu, zapravo može značiti i propast tvoje duše ili jako vezivanje za određenu iluziju u kojoj te demon odlučio držati.

Naravno da ne tvrdim da je tome nužno tako, samo kažem da ti nemaš pojma šta je dobro za tebe u konačnici a to ostvarivanje svih želja mi nikada nije bio znak dobrog puta...podsjeća me na lošeg roditelja koji sve daje svom djetetu i na kraju ga uništi svojom "ljubavlju"
salomee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 10:27   #579
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Pa je, rekli ljudi sam papa je sotona. Eto fizičkog bića.
Hm, s obzirom na sliku možda si u pravu
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 14:47   #580
Prozirno, jedva ste dočekali da uvučete i religiju u svoje gluposti.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:52.