Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2016., 21:35   #921
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti malo ozbiljnije tenisice ili ležernije cipele koje su u stanju potrajati? Sve što kupim u roku pola godine propadne ispod pete i počne žuljati, i/ili se džon izliže do točke pucanja, iz čega onda proizlazi da mogu potrajati još koji mjesec na suhom, ali su za smeće ako ne primijetim pukotine i izađem s njima na kišu.

U principu mi ispada isto ako kupim nešto za 70 kuna u Lidlu ili 400 kuna u nekom dućanu s obućom; rok trajanja je praktički identičan, razlika je samo u nešto malo udobnosti.

Hodam 25-30 km tjedno u prosjeku.
probaj s talijanskim cipelama/tenisicama. nero giradini, paciotti, geox... ili bilo koje a da njima piše made in italy. ja imam svoje noname made in italy i nosim ih već 3 godine. njih nekako najitenzivnije, nosim ih kroz cijelu godinu i ok vidi se da su nošene, ali nisu se deformirale ni pukle ni iskrivile, napominjem da su na punu petu.
mamaje isto vjerna talijanskim tenisicama. godinama je nosila fornarina, sad je prešla na nero giardini.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 20:36   #922
imate li iskustva sa tenisicama iz pull & bear i zare? kakva je kvaliteta? upikirala sam nesto samo se mislim da li crno ili bijelo?
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 12:47   #923
Quote:
mirna1982 kaže: Pogledaj post
imate li iskustva sa tenisicama iz pull & bear i zare? kakva je kvaliteta? upikirala sam nesto samo se mislim da li crno ili bijelo?
ja imam iz pull&beara vec cca 4 mjeseca i okej su mi za svakodnevno nosenje.

bolja polovica je prosle zime uzeo neke kao tenisice/visoke gleznjace i nakon nepuna dva mjeseca su mu se raspale, a on doslovno iz auta u ured, i iz ureda u auto doma. ne hoda bas u njima, dok ja u svojima bas ono hodam
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 10:08   #924
Je li netko vidio u Zagrebu Nike Air Sculpt tenisice, sive ili crne? Jako mi se sviđaju ove tenisice i rado bi ih prvo isprobala, pa poslije kupila.

poslano sa mog Samsung Galaxy S5 mini
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 03:16   #925
Quote:
prilika kaže: Pogledaj post
Je li netko vidio u Zagrebu Nike Air Sculpt tenisice, sive ili crne? Jako mi se sviđaju ove tenisice i rado bi ih prvo isprobala, pa poslije kupila.

poslano sa mog Samsung Galaxy S5 mini
Ove?

Nike u Ilici.


Btw, šta ne bi trebali ovo imati svi Nike dućani... ILi ih je teško pronaći?
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 14:33   #926
Nema. Bila sam u nedjelju u Nike u Ilici i rekli su mi da je to prošlogodišnji model i da su ga i imali samo prošle godine. Inače to je taj model koji si stavio.

poslano sa mog Samsung Galaxy S5 mini
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 17:02   #927
guglaj

mislim da je ovo jako dostupan i jeftin model i to bi se mogao naći na sportsdirect i sličnim shopovima
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 21:51   #928
Pa naručila sam sa Sports Directa i čekam da dođe pošiljka.

poslano sa mog Samsung Galaxy S5 mini
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 23:29   #929
Trebam neke kožne tenisice tipa Stan Smith ili Superstar, a da su ipak malo jeftinije pa ako zna netko možda gdje kupiti takve, bila bih mu zahvalna da mi napiše
CocoChan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 11:38   #930
kako se zove ovaj model Najkica?

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:40   #931
hahaha dobro da sam ušao ovdje, ja imam identične i taman sam ih oprao danas

https://www.instagram.com/p/wytWPnAUVp/?taken-by=1oxide

nike lunaracer
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 10:15   #932


Nike Free Hypervenom 2 F.C. Black

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 12:22   #933
Nike Roshe One

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 15:22   #934
Pozdrav, da li netko naručivao Fabric tenisice sa Sportsdirect/Fatcool/Strops stranice? Kakva su iskustva?
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 16:35   #935
Morrissey u Converse All Star



Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 21:12   #936
Je li mogu naći ove Puma negdje jeftinije, ali da budu nešto ovako

https://shoebedo.com/hr/brand/puma/s...ti-puma-black/

znači tamne, crno bijelu kombinaciju Puma sam ima već dosta puta, sad bi
baš ovako nešto, ali stvarno cijena mi je too much pogotovo za proljetnu tenisicu toliko dati .. zadnje Puma Smash na sniženju
sam platio samo 250 kn i ništa im ne fali .. ove suede su mi već dugo želja i evo napokon dobili nekoliko modela u shoebedo ..
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 22:04   #937
Zna li tko gdje ima za kupiti/naruciti (moze i izvana) ove tenisice?

Rijec je o Adidas Zx flux nps updt



U outletu su 500 kn + danas je bilo 25% popusta na sav muski asortiman znaci 375 kn bi ispale.
Ali za pola broja mi nisu odgovarale.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 16:32   #938
Pozdrav ljudi,

Molim za pomoć ako nije problem. Kupila bih Pumine platform tenisice sa stranice JD sports. Budući da mi je to prvi put da kupujem obuću preko web shopa, teško mi se odlučiti za veličinu. Inače sam broj uvijek između 38 i 39, tj moj broj tenisica (adidas superstar, stan smith) je uvijek 38,5 tj. 5.5 i na njihovom vodiču za veličine piše 24 cm točno koliko mi je dugo stopalo. E sad, vidim da kod Pume piše 5,5 ali u cm je to 24.5 cm. njihov broj 5 tj. 38 je 24 cm. Inače ne volim osjećaj veće obuće () No zanima me ako ih netko ima kakav je kalup? Trebam li uzeti broj 5 ili 5.5?

Hvala na bilo kakvoj pomoći.
__________________
You never know what people have to go home to. Always be kind.
Dreamie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 08:43   #939
Nike Air Odyssey





Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 15:04   #940












Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:11.