Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2016., 16:01   #1
Pisanje na forumu preko mobitela

Inače uvijek pišem na forumu preko kompjutera ili laptopa, ali nedavno sam to pokušao činiti preko mobitela, Samsung Galaxy S2. Pri tome sam naišao na velike probleme. Od trenutka pritiska nekog slova do pojavljivanja slova na ekranu prođe nekoliko sekundi, mnoga slova mi se ispišu sa nekim čudnim kvačicama iznad slova, itd. Napominjem da sličnih problema nemam kad npr. preko mobitela pišem e-mail preko gmail.com. Jel problem u tome da forum.hr nije prilagođen nekim operativnim sistemima na mobitelima? Ili ima neki trik koji ne znam?
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 16:56   #2
Vjerojatnost da postoji trik kojeg ne znaš i da nije problem u forumu ekstremno je minijaturna da je zanemariva. Štoviše, iako je forum na aparatima otkad postoji, nedavno su se pojavili (ne)očekivani problemi i s mobilnom verzijom o čemu se već pisali neki forumaši. Tapatalk je i više od alternative.
Grimble Gromble is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 02:52   #3
Imam problem oko Tapatalka.

Naime, pobrisao sam sve aplikacije s mobitela i ponovno skinuo. Prije mi je kad otvorim temu 'Televizija' bile navedene sve teme koje su oznacene kao top teme i na vrhu, no iz nekog nepoznatog razloga toga vise nema, a te teme nisu vidljive u popisu nego samo 'ostale' koje nisu top teme. Jel se to moze kako u postavkama odabrati da se prikaze?

mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 08:25   #4
inače se uvijek navede koji os koristiš, koja verzija aplikacije i tako to
odjavi se s foruma i ponovno prijavi.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 21:18   #5
To ovi nesposobnjakovići od developera na Tapatalku u svakoj verziji nešto mjenjaju.
Pa u jednoj verziji imaš sticky teme povrh svih ostalih, a onda u slijedećoj stave recimo da ih imaš u posebnom padajućem izborniku...

Btw, ovaj free tapatalk sa google trgovine ne vrijedi apsolutno ništa. Neupotrebljiv je.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:27.