Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2008., 22:10   #1
Question YouTube i slični video servisi

Evo, pošto do sad ima na desetke otvorenih tema povezanih sa YouTube-om, da ne bi nasta kaos, od sada sve šta je povezano sa njim ide u ovaj topic.
Chat, komentiranje clipova, te "preporučivanje" istih su zabranjeni!

Eventualni prijedlozi i komentari na PM.
RaZZoR is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 11:16   #2
Quote:
RaZZoR kaže: Pogledaj post
Evo, pošto do sad ima na desetke otvorenih tema povezanih sa YouTube-om, da ne bi nasta kaos, od sada sve šta je povezano sa njim ide u ovaj topic.
Chat, komentiranje clipova, te "preporučivanje" istih su zabranjeni!

Eventualni prijedlozi i komentari na PM.
Nadam se da će ovo biti korisno: Svako malo možete doživjeti da vam se player pokrene, ali nakon par sekundi jednostavno stane (dok zvuka uopće nema). Riješenje je instalacija najnovijeg flash playera (10). To je barem meni bilo riješilo stvar.

Ovo nisam ja izmislio nego jedan forumaš, ali zaboravio sam njegovo ime i koja je tema.
Zallman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 20:48   #3
Question Koje video formate YouTube podržava ?

Za sada sam za JUBITO koristio samo FLV video format, no zanima me može li se koristiti i avi ili koji drugi format?

Kad komprimiram video, veličina fileova mi je poprilično ista, ali mi se čini da je avi vizualno kvalietniji?

Thnx
Multiverzum is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 11:19   #4
Bok.

Vise o tome imas na ovom linku

http://www.squidoo.com/youtuberight
zmikic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 12:12   #5
Thumbs up

Quote:
zmikic kaže: Pogledaj post
Bok.

Vise o tome imas na ovom linku

http://www.squidoo.com/youtuberight
Ej, baš ti hvala. Link koji si dao je super !
Multiverzum is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 15:59   #6
youtube - This video is not available in your country. ???

danas sam ovo prvi put primjetio . . htio sam pustiti spot od eminema without me i ne mogu . .jer mi javlja gresku iz naslova? ma jel ovo moguce da je youtube uveo neke ovakve stvari za pojedine drzave? jel zna neko nes o tome? pa ja ne mogu vjerovat .. . ???
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 27.01.2009., 16:02   #7
mislim da je stvar u nečem drugom. reci mi prvo koji internet pretraživač koristiš? Opera, Optima, Mozilla Firefox, Explorer...?
ja mislim da je stvar u onom Adobe Flash Playeru, jer imam i Operu i Mozillu. na Operi ne mogu nikoji video gledat na YouTube-u, a na Mozilli mogu...
 
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 16:03   #8
Istina postoji hrpa spotova za koju youtube ima prava da ih prikazuje isključivo u SAD-u ili kojoj već zemlji, pa stoga ova ograničenja.....

Zadnje uređivanje BaaRe : 27.01.2009. at 16:12.
BaaRe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 16:11   #9
ma nije do pretrazivaca koristim firefox . .. najnoviji . .. ma to su sad uveli nedavno .jer se moglo ovo gledat .. do nedavno . .osobno taj njegov spot mi je jedna od najboljih spotova opcenito i pogledao sam ga jako puno puta. . i do nedavno je radilo sve. . . vidim ja morat ce neki proxy radit uskoro . .svemu se nadje rjesenje
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 16:16   #10
ma neće ti nikaj pomoći, jedino ak nisi negdje u SAD-u, sad u zadnje vrijeme i WMG radi sranja po Youtube-u i brišu sve video uratke koji u sebi imaju neku pjesmu koja je u vlasništvu WMG-a. Youtube je otišao u ku...
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 11:35   #11
Quote:
mr. No kaže: Pogledaj post
danas sam ovo prvi put primjetio . . htio sam pustiti spot od eminema without me i ne mogu . .jer mi javlja gresku iz naslova? ma jel ovo moguce da je youtube uveo neke ovakve stvari za pojedine drzave? jel zna neko nes o tome? pa ja ne mogu vjerovat .. . ???
You tube to vec ima od kad je stranica nastala al vecinu videa mozete gledat bez obzira iz koje drzave . A administratori naprimjer iz engleske su napravili da odredjene vrste videa mi tu u hrvatskoj ne mozemo gledat neznam ni ja zasto ali evo tako sam i ja prije nekih godinu dana doznao!
__________________
Komparacija:1)lijep
2)ljepši
3)vidi mene
mateo2602 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 13:33   #12
"Ovaj video nije dostupan u vašoj zemlji"

Quote:
mr. No kaže: Pogledaj post
danas sam ovo prvi put primjetio . . htio sam pustiti spot od eminema without me i ne mogu . .jer mi javlja gresku iz naslova? ma jel ovo moguce da je youtube uveo neke ovakve stvari za pojedine drzave? jel zna neko nes o tome? pa ja ne mogu vjerovat .. . ???
Baš kako ti i sama njihova obavijest kaže "ovaj video nije dostupan u vašoj zemlji", a razlog toga su ti kompanije kao što je npr. Warner Brothers koji svoje izvođače i sav svoj sadržaj dopušta da se gledaju samo u SAD-u....kreteni!!!!
Tu je sada VEVO-youtube kanal koji okuplja veliki broj glazbenih video spotova ćije su se Izdavačke kuće zajedno nastupile prema youtube-u i tako sada radi njihovog dogovora večinu video klipova koje isto nismo mogli pogledati-gledamo

Pozdrav!!!
dobre ideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 17:53   #13
Youtube - This video is not available in your country

Danas cijeli dan vec sam poludio , hocu gledati music spot i non stop mi izbacuje
This video is not available in your country
zar nebi svi trebali biti isti ?
svi imati neka ista prava ?
...
trebali bi neku peticiju pisati ili ih tuziti europskom sudu za ljudska prava
__________________
Dog Is Out
dxdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 17:59   #14
ah, šta jednostavno nemože, možda zbog servera, ali nije sad da savki 2 tak ili svaki desti i sl.
dosta je rijetko to. možda negdje u afirici nemogu pol videa gledat, nemojmo se i mi žalit koji nemožemo i ne tako velik broj...
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 18:16   #15
Quote:
zviko kaže: Pogledaj post
ah, šta jednostavno nemože, možda zbog servera, ali nije sad da savki 2 tak ili svaki desti i sl.
dosta je rijetko to. možda negdje u afirici nemogu pol videa gledat, nemojmo se i mi žalit koji nemožemo i ne tako velik broj...
od 15 videa mogao sam samo 3 pogledati u toj playlisti
--ali nisu fer kako bi htjeo onaj amer tako bi i ja htjeo pogledati taj video
sva sreca pa googlevideo nema problema sa tim
__________________
Dog Is Out
dxdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 06:00   #16
Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.
Size of a request header field exceeds server limit.




Ova mi poruka dodje kad hocu udjem na youtube! Molim vas pomagajte... !!!
__________________
"Oteti nekog muslimanskog političara ili muftiju i tražiti razmjenu. Sa kabadahijama treba na njihov način." by Ben Quick.
KAKO JE LEPO BITI GLUP!
MurgaDrot is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 18:01   #17
Ako ti je toliko važno da to pogledaš koristi neki proxy, ali pripremi na na dugi loading. Što se tiče jednakih prava, slažem se, ali opet moraš i kompanije shvatiti, njima ti ne donosiš profit, a samo trošiš bandwith potencijalnih mušterija (amerikanaca).
cartman682 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 18:03   #18
Quote:
cartman682 kaže: Pogledaj post
Ako ti je toliko važno da to pogledaš koristi neki proxy, ali pripremi na na dugi loading. Što se tiče jednakih prava, slažem se, ali opet moraš i kompanije shvatiti, njima ti ne donosiš profit, a samo trošiš bandwith potencijalnih mušterija (amerikanaca).
Potpisujem ovo.
__________________
Come to the dark side, we have cookies.
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 18:02   #19
Pa ak nedana Youtube-u, da nedgje drugdje. Imaš video servisa kolko hoćeš...

Najbolje na GoogleVideo, upišeš pojam koji tražiš i izlista ti rezultate sa svih većih video servisa.
__________________
Come to the dark side, we have cookies.
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 00:36   #20
Youtube je postao korporativni šit- reklame, povlačenje službenih spotova i sl. Pljuc
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:13.