Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2007., 19:43   #1
Hipp natal sokić

Trudnice moje drage, konzumirate li vi ovo umjesto Prenatala?

meni je moj gin preporučio ovaj sokić al čini mi se da ga ima u jednom pakiranju samo za 20 dana... a ako kupim Prenatal unutra ima 100 tabletica.

Molim cure koje konzumiraju hipp natal sok s vitaminima da mi kažu kakvog je okusa i koja mu je cijena. Zbunjena sam jer ne znam što da kupim, ovo po preporuci ginekologa ili prenatal.

hvala puno svima!
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 19:46   #2
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
Trudnice moje drage, konzumirate li vi ovo umjesto Prenatala?

meni je moj gin preporučio ovaj sokić al čini mi se da ga ima u jednom pakiranju samo za 20 dana... a ako kupim Prenatal unutra ima 100 tabletica.

Molim cure koje konzumiraju hipp natal sok s vitaminima da mi kažu kakvog je okusa i koja mu je cijena. Zbunjena sam jer ne znam što da kupim, ovo po preporuci ginekologa ili prenatal.

hvala puno svima!
ja ga iman i stvarno je ok. imas osjecaj da sve vitamine uzimas na prirodan nacin! mislim da kosta oko 60 kuna. malo baca na multivitaminski sok u kojem je odlezala brokva 2 dana (zeljezo) .)
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 19:49   #3
Quote:
njasa kaže: Pogledaj post
ja ga iman i stvarno je ok. imas osjecaj da sve vitamine uzimas na prirodan nacin! mislim da kosta oko 60 kuna. malo baca na multivitaminski sok u kojem je odlezala brokva 2 dana (zeljezo) .)
i koliko dugo ti traje jedno pakiranje?
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 20:10   #4
Ja ga pijem uz Prenatal....rekli su mi da je to ok, jer što ti je višak to izpiškiš...kupujem ga u DM-u po 61 kn i to ti je za 20 dana
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 15:38   #5
uh, meni je ovaj sok bio
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 15:59   #6
Meni je bio dobar sokić i pila sam ga u nekoliko navrata po dvadesetak dana.
I stvarno ima okus po multivitamiskom soku s metalnim dodatkom.
abilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 16:06   #7
Ja sam ga pila prije trudnoce, a odkad sam trudna nikako Iako mi je bio bas ukusan, jedino ono nekad mi je zasmetao onaj okus zeljeza na kraju....
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 16:42   #8
da,okus mu je grozan kad progutaš....kaj ga ja jedina pijem u kombinaciji sa Prenatalom??
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 16:52   #9
ja prenatal opce ne pijem, niti sam pila, niti znam sto je to tocno
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 16:53   #10
uh ako ovaj sok ima grozan okus bolje da kupim prenatal.... jako sam osjetljiva i za svako malo povraćam.

čiji prenatal je najbolji, natural wealth ili neki drugi? koja mu je otprilike cijena?
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 16:59   #11
Ja sam koristila Nature Welthow i mislim da je koštao prije tri god. kad sam ga koristila nekih 150 kuna, s tim da unutra ti je 100 tableta ( mislim da ti je dovoljno do kraja trudnoće ).
__________________
Curica ili dečko??? Pitanje je sad!
good girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 16:59   #12
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
uh ako ovaj sok ima grozan okus bolje da kupim prenatal.... jako sam osjetljiva i za svako malo povraćam.

čiji prenatal je najbolji, natural wealth ili neki drugi? koja mu je otprilike cijena?
Ja pijem od Natural Wealtha - 100 tableta = 102,48 KN, koliko se sjećam od Dietpharma ima 150 tableta za cca. 250 kn, ali se pije dva puta dnevno.
ixi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 17:00   #13
hvala cure ma MRAAAK ste!!!
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 17:58   #14
Nisam imala mučnine ...poslije 3 mj. trudnoće sam počela piti hipp sokić jer mi je bio lagan, ukusan i cijena ok..
Prenatal od TWINLABA mi je pretežak, muka mi je od njega, zato mi je Hippov natal super nadomjestak.
ksena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 18:07   #15
ja sam probala hipp sok za dojilje (krivo sam kupila mada vjerujem da je isto) i super je okusa....cak razmisljam da time zamjenim prenatal jer je prenatal sintetika, a ovo prirodni sokici.....vjerojatno je pretjerano i nepotrebno piti i jedno i drugo
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 18:25   #16
Cijelu trudnoću pijem Prenatal. Sada, u zadnjih mjesec dana uzela sam si i taj Hipp jer ne može štetiti, a bebica sad skuplja i masne naslage i gradi imunitet, pa bolje da ima od čega - iz mojih zaliha. Pijem i Noni sok koji je suuuper za imunitet. Okus mi nije važan, niti jedan preparat željeza nije ukusan. Važno je da beba ima svega!
ixi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 19:56   #17
ja sam pila taj sokić umjesto prenatala
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 21:46   #18
Ja sam nedavno popila jedan Hipp bebi sokić koji sam našla kod mame u frižideru. Baš je bio fini.
Lelija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 22:11   #19
Pijem hipp sokić već neko vrijeme no, ja sam shvatila da je jedno pakiranje (u kojem su 2 bočice) traje 40 dana...pijem pola one mjerice koju s tim dobiješ tj. do crte....pa bi to bilo 60-ak kn za 40 dana.Nije loš.
redskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 10:31   #20
ja ću baša danas opet otići po taj sokć da malo podebljam vitamine...
abilan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:16.