Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2009., 16:54   #1001
Quote:
deflinic kaže: Pogledaj post
jer zna netko kad ce oni tocno biti u italiji?? znam da je 5. mjesec...
kad su vec tako blizu, zasto ih fulati??
ja i frendice smo odlucile ici pa malo se zezati u italiji...
od 25.tog do 30.tog će biti u Italiji, a šuška se da će trg ipak snimiti u Volterri, a ostatak u onom Monte nešto.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 17:49   #1002
Talking

meni naj scena ona u Bellinoj sobi kad se Edward sprema ju poljubit,pa ga Bella zaskoči...pa se pograbe a kad ono nist...Bella je izgledala ko da bi rado...odalamila,znam da je meni došlo da ga čusnem,kak joj to more delati(ovoga meni) i scena poslije kad mu se Bella u snu složi preko prsju,izgledao je kak da je gotov....hahaha koja provala,al svejedno ga volim gledati
pinky007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 18:11   #1003
sama sebisam zlobna kad vidim koliko imam prigovora a ipak ću opet pogledati

a uostalom- gotovo svaki film koji je snimljen po knjizi koju sam već prije pročitala mi je slabiji od knjige , vjerojatno je nemoguće sve to stisnuti u sat i pol ili dva, pa nam zbog toga sve izgleda razvodnjeno i pusto

još su dobri -prema drugim filmovima koje su još gore unakaznili
mirekk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 18:34   #1004
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
Što je mene najviše pogodilo dok sam gledala film jest to što ja nikakvu kemiju među njima nisam primjetila.
Nažalost. a možda je i radnja tome kriva, jer nema nikakvih emocija, razgovora, sve ono što je činilo knjigu.
Ljubav buknula niotkud u filmu
daaaa. i mene je najviše pogodilo što nema te ljubavi iz knjige
i da,"radnja je tome kriva, jer nema nikakvih emocija, razgovora, sve ono što je činilo knjigu",jer Kristen i Rob imaju kemiju koja pršti sve do mene
no iako ima toliko nedostataka, ja također volim film,i jedva čekam nastavke,i fan sam u svakom pogledu,koliko knjiga toliko i filma.
__________________
Don't get me upset.
Matea učiteljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 18:36   #1005
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
od 25.tog do 30.tog će biti u Italiji, a šuška se da će trg ipak snimiti u Volterri, a ostatak u onom Monte nešto.
ima forksf neki fond da plati put i smještaj najvećim hrvatskim fanovima?
__________________
Don't get me upset.
Matea učiteljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 18:52   #1006
Quote:
Matea učiteljka kaže: Pogledaj post
ima forksf neki fond da plati put i smještaj najvećim hrvatskim fanovima?

da bar
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 21:01   #1007
daaa...
slažem se s vama gore...ja npr dok čitam si sve zamislim (kako je on suzio oči, skupio usne, onaj njegov uvijeni osmjeh...), to se ništa ne vidi na filmu...
ali meni su sve knjige bolje nego filmovi (Da Vincijev kod, Potter...) tako da mi to ne smeta toliko... a sad čekam da dođe DVD u videoteke (bez obzira što imam film već doma) pa da pogledam i sve te dodatke...
no, čula sam nešto i da će biti drugi režiser za nastavak (ili možda treći dio??), jel to istina??? ako je, nadam se boljoj ekranizaciji...
Ninna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 21:04   #1008
Quote:
Ninna07 kaže: Pogledaj post
daaa...
slažem se s vama gore...ja npr dok čitam si sve zamislim (kako je on suzio oči, skupio usne, onaj njegov uvijeni osmjeh...), to se ništa ne vidi na filmu...
ali meni su sve knjige bolje nego filmovi (Da Vincijev kod, Potter...) tako da mi to ne smeta toliko... a sad čekam da dođe DVD u videoteke (bez obzira što imam film već doma) pa da pogledam i sve te dodatke...
no, čula sam nešto i da će biti drugi režiser za nastavak (ili možda treći dio??), jel to istina??? ako je, nadam se boljoj ekranizaciji...
Ninna, sve dodatke (njih ca. 8) već imaš na netu, na jubitou
I vjeruj, ništa ne vrijede, svaki od njih traje max. 30tak sekundi, i za većinu je bolje što su ih izbacili.
btw. da, bit će drugi redatelj, Chris Weitz, prolistaj malo u temi Twilight 2: New Moon
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 21:04   #1009
Quote:
Matea učiteljka kaže: Pogledaj post
ovo sve što si napisao ide pod topic književnost i tamo ćemo ti objasnit sve što te zanima. što se tiče seksualnih tenzija-kroz sagu ih hvala Bogu ima,na filmu postoji nevjerovatna kemija između Roba i Kristen.tako da to što je Štefica mormon ja aposlutno nisam osjetila kroz knjige,pa tako ni na filmu.
kako nisi osjetila?
mislim, vidi se da su na nekoj platonskoj ljubavi, onak, 17 godina i drže se za ruke.
pogotovo se to vidi u knjizi, prvo se ožene, pa se jednom sexaju i puf - dijete.
__________________
Evil needs candy too.
Pravim se da problem ne postoji.
lanya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 21:39   #1010
Quote:
lanya kaže: Pogledaj post
kako nisi osjetila?
mislim, vidi se da su na nekoj platonskoj ljubavi, onak, 17 godina i drže se za ruke.
pogotovo se to vidi u knjizi, prvo se ožene, pa se jednom sexaju i puf - dijete.
pdf književnost
__________________
Don't get me upset.
Matea učiteljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 13:20   #1011
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
a zakaj Eddie ima tako kraću kosicu ?
ma meni je on najbolji s onom svojom raščupanom 'frizurom' koju si sam onak stalno 'popravlja', a što se tiče ove filmske, kratke ili duge, sasvim mi je svejedno...
a u ovom klipiću, na samom kraju kad Rob kaže ono svoje šta treba reći, pa se onako počne smijati gledajući negdje u stranu...a joooj, upravo u takvim nekim svojim trenucima mi je najdraži...
Ninna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 14:03   #1012
Quote:
Ninna07 kaže: Pogledaj post
ma meni je on najbolji s onom svojom raščupanom 'frizurom' koju si sam onak stalno 'popravlja', a što se tiče ove filmske, kratke ili duge, sasvim mi je svejedno...
a u ovom klipiću, na samom kraju kad Rob kaže ono svoje šta treba reći, pa se onako počne smijati gledajući negdje u stranu...a joooj, upravo u takvim nekim svojim trenucima mi je najdraži...
smajl bejbe ma i ja kažem, da je Rob najbolji ko Rob, sam eto, baš se primjeti da u nastavku ima kraću kosu, a to em mu malkoc lošije stoji, em se neuklapa baš, al ma ko da je bitno uopće
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 20:27   #1013
odvratna mi malo gluma...npr ona scena pri kraju u bolnici kada joj mama otide iz sobe pa onda njih dvoje razgovaraju i onda dode njena rekacija na njegovu izjavu kako nemogu zivjet blizu jedno drugog odnosno da ona mora otic u jacksonville....nacin na koji ona to odbija i govori 'ne'...
Euronymous is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 22:17   #1014
Quote:
Euronymous kaže: Pogledaj post
odvratna mi malo gluma...npr ona scena pri kraju u bolnici kada joj mama otide iz sobe pa onda njih dvoje razgovaraju i onda dode njena rekacija na njegovu izjavu kako nemogu zivjet blizu jedno drugog odnosno da ona mora otic u jacksonville....nacin na koji ona to odbija i govori 'ne'...
da,već smo raspravljali o toj sceni. meni je to isto ful čudno,tako nerealno ... a opet-neki su rekli da im je obratno,da im se sviđa i da je dobra scena...pa aj ti rec. a u knjizi je to tako- ...definitivno je to u top 10 pogrešaka filma.
__________________
Don't get me upset.
Matea učiteljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 22:30   #1015
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
Što je mene najviše pogodilo dok sam gledala film jest to što ja nikakvu kemiju među njima nisam primjetila.
Nažalost. a možda je i radnja tome kriva, jer nema nikakvih emocija, razgovora, sve ono što je činilo knjigu.
Ljubav buknula niotkud u filmu
pogledala film neki dan
uglavnom, razocarana sam upravo zbog toga ste ne postoji neka napetost i kemija i bez obzira sto film traje 2 sata prebrzo mi je nekak proso, ne znam..previse detalja je tu izbaceno, alo dobro, nisam ni ocekivala puno vise od filma.
istina sto je netko rekao, mozda da nisam citala knjige, mozda bi mi film bio odlican. mojoj frendici koja je citala samo prvu knjigu je film savrsen, meni je bezveze, tj.ne bezveze vec nedostojan knjige
chikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 09:17   #1016
Quote:
Mireille22 kaže: Pogledaj post
Usprkos svim nedostacima, film mi se i dalje jako sviđa.
Slažem se 100%

Opet smo gledale film i definitivno najbolja scena mi je kad dolaze zajedno pred školu a svi bulje- njegov izraz lica nešto je najljepše u cijelom filmu (ponos,sreća,samodopadnost tipa- ja sam frajer,razdraganost ) Sve moguće pozitivne emocije izražene na jednoj faci koja govori- Ovaj tren na svijetu nemam briga- sve dok se ne lecne kad vidi svoje.

Film nema nekih didatnih razgranatih radnji, sano ravna crta..
Al nema veze ! Baš je coooooool i svi se dobro zabavljamo dok gledamo
mirekk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 09:18   #1017
Quote:
Mireille22 kaže: Pogledaj post
Usprkos svim nedostacima, film mi se i dalje jako sviđa.
Pardon! Mislila sam DODATNIH RADNJI- PARALELNIH

(lapsus)
mirekk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 11:44   #1018
Quote:
mirekk kaže: Pogledaj post
Slažem se 100%

Opet smo gledale film i definitivno najbolja scena mi je kad dolaze zajedno pred školu a svi bulje- njegov izraz lica nešto je najljepše u cijelom filmu (ponos,sreća,samodopadnost tipa- ja sam frajer,razdraganost ) Sve moguće pozitivne emocije izražene na jednoj faci koja govori- Ovaj tren na svijetu nemam briga- sve dok se ne lecne kad vidi svoje.
e meni je to isto mislim na kraju najbolje scena
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 11:47   #1019
men je tako gadan u toj sceni da se ne želim prisjećat.

al super je kad joj veli da mu je fascinantno gledat ju dok spava.
__________________
Evil needs candy too.
Pravim se da problem ne postoji.
lanya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 12:49   #1020
Quote:
lanya kaže: Pogledaj post

al super je kad joj veli da mu je fascinantno gledat ju dok spava.
ma bolesnik jedan, na psihijatriju s njim, zaključat ga i nepuštat nikad
...i mene skupa s njim
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.