Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2011., 12:16   #201
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Bobice, bas sam neki dan isla vidjet koliko dode taj stolac jer baka joj hoce uzeti neki da moze sjediti na terasi kad dodemo kod njih, ali stvarno 300 kn!

Iako je stolac super! Ideja je
ali daj ga pogledaj!?!?! mislim da bi to vaš dedek složio za 3 dana!! i puno manje kunica!

ne moraju ove stranice biti tako izdubljene - imam negdje sliku i jednostavnijeg a sličnog stolčeka!
mogao bi se napraviti kao kištra za igračke sa naslonom?!?


jel deda računao koliko je koštao trofast -lookalike ormar? nama koji se ne kužimo u stolariju se sve čini jednostavno i jeftino ali bome kad vidiš koliko vremena se utroši u izradu nekda je jeftinije kupiti skupo!
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:25   #202
evo to su drvene fotelje hespo - ali ne mogu naći cijenu?!?

__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:58   #203
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
nama koji se ne kužimo u stolariju se sve čini jednostavno i jeftino ali bome kad vidiš koliko vremena se utroši u izradu nekda je jeftinije kupiti skupo!
Cak nije problem u vremenu, nego u materijalu! Npr. iveral se kupuje na ploce i za manje stvari uvijek ostane pola ploce za pospremiti u garazu i nikada iskoristiti. Na kraju, zato i neki centri imaju povoljan namjestaj - velika proizvodnja, jako malo otpada i to je forumula.
Avilu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 14:13   #204
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
ali daj ga pogledaj!?!?! mislim da bi to vaš dedek složio za 3 dana!! i puno manje kunica!

ne moraju ove stranice biti tako izdubljene - imam negdje sliku i jednostavnijeg a sličnog stolčeka!
mogao bi se napraviti kao kištra za igračke sa naslonom?!?


jel deda računao koliko je koštao trofast -lookalike ormar? nama koji se ne kužimo u stolariju se sve čini jednostavno i jeftino ali bome kad vidiš koliko vremena se utroši u izradu nekda je jeftinije kupiti skupo!
Ala Trofast nas je dosao sa kutijama cca 300 kn!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 14:28   #205
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
evo to su drvene fotelje hespo - ali ne mogu naći cijenu?!?
kol'ka god da je cijena ne samo da djeluje neudobno nego je i ružno
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 15:13   #206
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
kol'ka god da je cijena ne samo da djeluje neudobno nego je i ružno
tražila sam nešto slično hlapićevom stolcu - misliš da je on udobniji?

a o ukusima nećemo raspravljati! -


meni su npr te tzv drvene fotelje ljepše od onih spužvenih foteljica što svaki drugi klinac kojeg poznajem ima - ali opet - nisam ja neki modni mačak za sobice pa da im savjetujem! -
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 15:34   #207
trebamo savjete...imamo dijete od 7 mj, na putu je drugo...kako opremiti sobu za njih dvoje, sad je u sobi kinderbet ormar i razbacane igračke, komoda i tv...pošto je druga beba na putu neznamo dal uzimati još jedan kindač ili kupiti starijem krevet, dolazi ljeto pa s time bi krenuli i sa uređivanjem sobe...za igračke je vidim najbolja investicija trofast, a u što staviti plišance kojih je puna soba(tata je lud za igračkama) i kupuje bez granice....dal ima netko sa sličnom razlikom u godinama djece i kako ste vi opremili sobu?!?
benjamin10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 15:49   #208
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post

meni su npr te tzv drvene fotelje ljepše od onih spužvenih foteljica što svaki drugi klinac kojeg poznajem ima - ali opet - nisam ja neki modni mačak za sobice pa da im savjetujem! -
ma i te spužvaste su ružne
možda ima drvenih ljepših, al ove čiju si fotku stavila baš izgledaju k'o police s natandrčenim jastukom/naslonom. brijem da se išlo na multufunkcionalnost proizvoda nauštrb estetike. a još ta pink boja samo odmaže.

mi nemamo nikakve foteljice
obične stolice s naslonom, drvene. i mamuticu posvudušu.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 22:48   #209
Ovako sam ja iskombinirala našu dječju sobu. Sve je iz Ikee
Pikabou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 08:21   #210
ovo je naša fotelja - tj. nije naša nego njena - ali izgleda mi udobno i sjatko da mi često guza krene unutra!
super je što se navlaka skida i pere



prije toga se ljuljuškala u babybyorn viperu (do 2 godine ili 13kg) , kad se skine ova zaštita koja malu bebu drži da ne ispadne, veliko dijete ulazi samo unutra i uvaljuje se u još jednu ležaljku na koju mi roditelji možemo biti ljubomorni!

__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 08:24   #211
e sad - ono što nama treba je čvrsta stolica i stolić - a nemamo mjesta za preveliko!
ali nešto što sličnije vrtićkom sistemu - sjedni i jedi - jer mi je dijete preteško i preveliko za uvaljivanje u hranilicu - a još nije dosegla 'naš' stol
ona voli i crtati i mjesiti tijesto - pa je za sada sama osmislila svoj 'radni stol' od naših ljestvi za po kuhinji -



evo narode radnog stola mog djeteta - na donjoj stepenici sjedi a na gornjoj crta - s tim da joj jako smeta ova rupa za nošenje klupice! pa stavlja neku podlogu! i ne nemojte mi slati soc. službe -jer nisam je ja u to ugurala (bog zna kako stane unutra ) nego je to sama učinila i sve bi službe trebale primjetiti kreativnost i praktičnost mog djeteta!
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej

Zadnje uređivanje BobicaBo : 07.04.2011. at 08:42.
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 08:28   #212
Quote:
Pikabou kaže: Pogledaj post
Ovako sam ja iskombinirala našu dječju sobu. Sve je iz Ikee
super je iskombinirano!
baš je sjatko!
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 08:50   #213
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
super je iskombinirano!
baš je sjatko!
I meni je prekrasno! Prava curicasta sobica!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 10:32   #214
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
ovo je naša fotelja - tj. nije naša nego njena - ali izgleda mi udobno i sjatko da mi često guza krene unutra!
super je što se navlaka skida i pere

e, ova fotelja je meni NEODOLJIVA! u toj maloj verziji za klince...MM i ja joj se divimo svaki put kad ju vidimo, bilo uživo, bilo u katalogu....

inače, mi smo za klopu nakon hranilice duuuuuugo imali onu sjedalicu što se prišarafi za šank/stol..i to mi je bila stvar..čak smo dvije izraubali...super je jer iz nje dijete ne može samo van pa je zapravo praktično uvalit ju u tu sjedalicu i nemre van dok ju ti ne izvadiš a praktična je i za ponijet svuda sa sobom..nemaš brige kak ćeš na moru, kak ćeš kod bake...
(iako bi mi kod baka stavili na običnu stolicu jastučić pod guzicu, preko njega krpu da se ne zmaže i jedi, miško!)
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 11:40   #215
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
ashley - bravo za ideju a dedi bravo za izvedbu - a još je i brz!

mi imamo dedu koji kuži drvo ali niš koristi - spor je i mislim da bi mala krenula u školu dok joj izradi vrtićki stolac
ja si silno želim hlapićev stolac za kćer - ali mi je 300kn skupo (škrtica ja) - i tako cviiilim i kukam

evo slike, možda posluži nekome kao ideja - krositi se na više nivoa - kad je dijete manje onda je sjedalica niža na naslon višlji
kad djete poraste okreće se obratno pa je sjedalo višlje a naslon je niži (dijete je stabilnije već)
a može se koristiti i kao tabure kad je klinac puno veći ili kad mama navrati u dječju sobu a guza joj ne stane u stolček

super mi je ovaj stolac...frendovi ga imaju i može se koristtit na više načina..cijena mu je malo visoka al opet dobiješ stolicu/fotelju/stol koji je prilično čvrst i traje...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 12:01   #216
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
super mi je ovaj stolac...frendovi ga imaju i može se koristtit na više načina..cijena mu je malo visoka al opet dobiješ stolicu/fotelju/stol koji je prilično čvrst i traje...
to je i mene očaralo - stvarno je super zamišljen
ali mislim ako netko ima tatu/dedu/tetka/ujca koji bi to mogao napraviti - možda bi bilo jeftinije!
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 12:16   #217
i ne bi...ako kupi pravo drvo, boju...mislim da bi došlo na isto..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 10:30   #218
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
i ne bi...ako kupi pravo drvo, boju...mislim da bi došlo na isto..
znaš , toga se i ja bojim
ali nekak mislim - nije to stolček za trajanje do srednje škole pa možda može biti malo jeftinija izvedba!

ili da čekamo neki rođendan i skupimo kunice i usmjerimo ih u stolček!
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej

Zadnje uređivanje BobicaBo : 08.04.2011. at 10:49.
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 13:56   #219
Dječji krevet/podnica/madrac

Ja nisam uspjela naći temu, ako postoji isprika i modovi spajajte...
Dakle, kao što i sam naslov kaže...ne radi se o krevetiću-kinderbetu, već o 'pravom' krevetu...
Htjeli bi curu uskoro iz kinderbeta preseliti u krevet, i sad, našli smo nekoliko njih koji su nam ok, i dimenzijama i cijenom, ali smo sad u problemima koju podnicu i što je još važnije koji madrac izabrati...kakva su vaša iskustva?
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 15:54   #220
preporučam http://www.oriolik.hr/

vrlo povoljni, ok kvalitetom, imaju besplatnu dostavu. na stranici imaš broj tel. pa možeš nazvati i pitati sve što te zanima. inače njihove madrace preimenuju pa prodaju dosta skuplje po dućanima namještajem.
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.