Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2007., 20:07   #2001
Quote:
satter kaže: Pogledaj post
Ma ne brini se oko toga. Mi imamo hrpetinu tog oruzja, ako dodjes i bez iceg, svejedno cemo nac nesto za tebe.
Vjerujem ti da imate. Vec posto ja i prijatelj volimo oko drveta raditi(a on je ujedno i kipar) rekli smo da cemo(vjerojatno) napravit sebi bo, hanbo i tanto.

Nadam se da cemo moci doci. To bi bio prejako !!!

Asuriell ja nemam pojam o ninjutsu(tek nesto malo iz knjiga i net-a.), ali volja me goni.
Jednimo me ispit moze sprijeciti.

Pozdrav!
__________________
Promotri svaki i najmanji djelic, jer nekad i onaj najnevaznji moze biti najopasnji!!!
Moontaylor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 17:19   #2002
Seminare

Quote:
satter kaže: Pogledaj post
U nas jeftinije nego vani.
Evo se javim malo iz Kanade. Bio samo prije par tjedna na jedan Bujinkan Seminaru. Platio sam $125 za jedan dan. To je normalno za seminare ovdje. Imate dobre ucitelje, pametni i kvalitetni. Iskoristite priliku!!! Kad dolazim ovaj ljetos na odmor malo cu probati trenirati s'nim, uciti iuzivati u dobro drustvo i uskustvo.

Nevin Zeljko Broz
Shidoshi-ho
Bujinkan Seishin Ninpo Ronin Dojo

Jos jedna stvar, pisam Casopisa za Bujinkanovi. Bez platno je ali se mora poslati sliku od Bujinkan iskaznica.

Pozdrav svima.
nindja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 19:16   #2003
bok nevin
ja ti posaljem moju cim se Dean vrati iz Japana i donese nam za ovu godinu
maximiliancervantes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 21:16   #2004
Bok!

Nema frke. Znam tko ste. Javi se na moj e-mail i poslat cu ti.
__________________
Peace man!
nindja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 22:28   #2005
Pitanje za nindju. Zasto ste tamo negdje oko 94-95 birali ljude kod Rostohara koji mogu vjezbati kod vas. Zasto niste svima pruzili tu mogucnost kada ste vjezbali na nasipu? Zar je Ninjutsu samo za odabrane ?
Tengu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 22:34   #2006
necu uopce komentirati tengu tvoj post.
maximiliancervantes is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 22:00   #2007
Odgovor za Tengu!

Da odgoaram na vasoj pitanja. Prvo nemogu ti dati tocan odgovor jer neznam skim bas pricam. Ninjutsu je za svaki osoba, ali jesu svi osobi za ninjutsu? Kako ja biram nema smisla sa bilo tkoj drugi (no outside influence at all).

Ako imam pistolj i jedan dolaze i pitaj me, "Imas li pistolj?"
Reci cu, "da". Uzet vani, pokazat ga, uzeti ga na streljanu, gadjat...itd.

Dolaze drugi pita isti. Kazem da, izvadim, uzem okvir vani, pokazem ga, pricamo u gadjanje.

Treci pita isti. Recem da, izvadim, pokazem pistolj.

Cetvrti isto pita. Kazem da imam.

Peti osoba pita isto, mozda kazem da nemam.

I to ide tako. Sada pitanja za tebe, zasto sam pokazao i nudio sve prvi osoba? Kad to svatis, pitaj se ovo, "Zasto je to to?"

Nije bas pravo da se pita,"Sto on ima da ja nemam?" Bolje se pita, "Sto meni fali, sto njega ne fali?"

One godine su bili 93-94 kad sam dolazio u Hrv. Garda. Bilo je neobicne vrijeme. Zivot je prekratko. Zive se! Ako ni si bilo odabran, zabravi! Ako to te jos smeta, da trebas me pitati to, sada, vec 13 god. kasnije, onda mozda sam dobro mislio te ne primiti.


Nindja
__________________
Peace man!
nindja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 22:18   #2008
Quote:
maximiliancervantes kaže: Pogledaj post
necu uopce komentirati tengu tvoj post.
upravo si ga komentirao
zbrajalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 00:48   #2009
zbrajalica citaj izmedju redova....
maximiliancervantes is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 13:08   #2010
Quote:
maximiliancervantes kaže: Pogledaj post
zbrajalica citaj izmedju redova....
zbrajalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 16:59   #2011
Nisam ni ja bio u igri da me se moglo izabrati. Moji frendovi jesu. Ma nije to neka kritika , vise znatizelja. Jel kazu da ste pogledali trening, posjeli ih u seizu i onda isli redom i pokazivali ti mozes, a ti nemozes. Jako su se trudili , ali ih niste zapazili, mozda da su imali priliku bolje pokazati sta znaju bi imali sanse. Zbog toga sam napisao da nije uredu da se tako bira ... Svi koji su bili na Vasem treningu iznjeli su samo pohvale na trening
Tengu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 17:15   #2012
dodji pa pogledaj trening i povedi frendove... treningu se uvijek moze pridruziti...eto ja te pozivam...trening je danas od 2000 u bogisicevoj 13 osnovna skola Silvije strahimir kranjcevic

ako nista drugo dodji pogledat trening i vidi kakva atmosfera vlada u nasem klubu
maximiliancervantes is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 18:16   #2013
Quote:
maximiliancervantes kaže: Pogledaj post
dodji pa pogledaj trening i povedi frendove... treningu se uvijek moze pridruziti...eto ja te pozivam...trening je danas od 2000 u bogisicevoj 13 osnovna skola Silvije strahimir kranjcevic

ako nista drugo dodji pogledat trening i vidi kakva atmosfera vlada u nasem klubu
Ja bi isto rado dosao, ali zivim podlje
Nadam se da cu sljedeci tjedna dobit rokove pa da vidim hocu li moci doci na seminar.
bio bih presretan!!!

Pozdrav ekipi!!!
__________________
Promotri svaki i najmanji djelic, jer nekad i onaj najnevaznji moze biti najopasnji!!!
Moontaylor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 18:22   #2014
Quote:
Tengu kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja bio u igri da me se moglo izabrati. Moji frendovi jesu. Ma nije to neka kritika , vise znatizelja. Jel kazu da ste pogledali trening, posjeli ih u seizu i onda isli redom i pokazivali ti mozes, a ti nemozes. Jako su se trudili , ali ih niste zapazili, mozda da su imali priliku bolje pokazati sta znaju bi imali sanse. Zbog toga sam napisao da nije uredu da se tako bira ... Svi koji su bili na Vasem treningu iznjeli su samo pohvale na trening
Hm, e ovo jos nisam cuo.
Treneri su u japanu, bas cemo ih pitat kad se vrate.
__________________
Imaj vjere u Boga, ali zaključavaj svoj auto!
satter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 22:13   #2015
Onda vjerojatno nisi ni znao da je bilo treninga kada su Rostohar,Broz,Majhen i Tesic vodili isti trening u Bogisicevoj 13. Trening je bio koncipiran tako da je svako pokazao tehniku koja se radila, a svi su majstori zajedno pomagali ucenicima ...
Tengu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 23:09   #2016
Quote:
Tengu kaže: Pogledaj post
Onda vjerojatno nisi ni znao da je bilo treninga kada su Rostohar,Broz,Majhen i Tesic vodili isti trening u Bogisicevoj 13. Trening je bio koncipiran tako da je svako pokazao tehniku koja se radila, a svi su majstori zajedno pomagali ucenicima ...
Znam za to.
__________________
Imaj vjere u Boga, ali zaključavaj svoj auto!
satter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 17:46   #2017
Ej zna li tko od vas od koje se sve vrste drveta rade: Bo, Hanbo, tanto...
__________________
Promotri svaki i najmanji djelic, jer nekad i onaj najnevaznji moze biti najopasnji!!!
Moontaylor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 15:36   #2018
Evo suštine ninjutsua.... Ovo je mali offtopic, ali fakat je smijesno pa pogledajte.
http://www.youtube.com/watch?v=mhB0j...elated&search=

Zadnje uređivanje Asuriell : 29.05.2007. at 19:10.
Asuriell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 21:10   #2019
Boze moj!

Nije je to uopce ninja. Samo gluposti na ecranu. Idite gledajte pravo ninjutsu u ZG gdje ima U Bujinkanu Skolu kod Sensei Rostohar i Sensei Gasparovic!

Gambatte ne!

Nindja.

Pozdrav svima tamo. Vidimo se za dva mjeseci. Nadjemo se na kavu ili pivu, pogotovo ti Marko.

__________________
Peace man!
nindja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 21:48   #2020
dogovoreno
maximiliancervantes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:36.