Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2011., 22:36   #41
pronašla nešto detaljnije o serije pa čitajte što je Google preveo


1.bölüm summary

"North South"; paths separate, different goals, different methods to achieve the objectives pursued, with contrasting characters, the only common point with Cemre love, I have two brothers survived to become the story of their difficult struggle.

Melek Ece Yörenç and they wrote the screenplay Gençoğlu'nun, construction Month Yapım'ın, produced in the first section of the directory Kerem Çatay'ın undertaken as follows;

North and South, such as pusuladaki two different directions, different from the characters and their dreams of two brothers. The only common except for their commitment to each other noktalarıysa, Sami's father operated bagel oven is too big to fit their dreams. North, a military school examinations win, a soldier will be successful in the future, the South is a good read at a university, firm steps towards a career move to target. However, for realizing the dreams of two brothers also have to change their fate.

North and South to the transportation of their neighborhood and the mother of Cemre Gülten'in also opens a new page in his life. Cemre'nin existence, brings a new breath to the life of two brothers.
Three close friends, "love" also met during this period. Gülten'in approve the bond of his daughter's Tekinoğlu Ailesi'yle the Cemre'nin has different dreams about the future.

Over the years with the unhappy and loveless marriage Sami ongoing alışan Handan, who live their dreams for the future in the South the only son of kişiyse. Both the hard-working, quiet and the structure of the South, but also cools down the storms of the North in the family, the bitten person. A day before the university exams, which faces North and the Sami's event, that would upset the whole family's life "that night" entails. Tekinoğlu family to live the real reason behind the disaster, the North over the years will have to keep it a secret in the heart.

North and South, black and white even though the characters are separated, the two brothers tied to each other ... Tekinoğlu Family, which upset "that night" after yaşandıktan, their share of the fate of two brothers, life will carry on their backs.
__________________
...I'm not master of my sences, so I can't be guilty...
bihterica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 10:48   #42
nove slike sa snimanja serije

http://i53.tinypic.com/10z7bd4.jpg

http://i54.tinypic.com/okv2n8.jpg
__________________
...I'm not master of my sences, so I can't be guilty...

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 06.09.2011. at 16:42.
bihterica is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 07.09.2011., 21:31   #43
danasnja epizoda je

ne zalim sto sam sjedila 2 sata za laptopom
__________________
Najbolji test karaktera nije u tome koliko toga znamo kad treba nešto učiniti, već kako se ponašamo kad ne znamo što treba učiniti.
~ John Holt
Fernada is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 21:40   #44
Quote:
Fernada kaže: Pogledaj post
danasnja epizoda je

ne zalim sto sam sjedila 2 sata za laptopom
ma daj stavi link molim te..di si gledala....
__________________
Ima stvari koje ne možemo vratiti: izrečene riječi, proteklo vrijeme i propuštene prilike.
skvikic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 21:49   #46
Ovo je bilo
I bez da razumiješ jezik, uz one osnovne informacije koje su išle uz najavu, sve je jasno...
Jedino mi je za prvu epizodu strašno nabijeno, ima drame za dva filma, nadam se da poslije neće izgubiti intenzitet
Ne znam kako oni emitiraju epizode, vjerojatno jednom tjedno?
__________________
Earth is the insane asylum for the universe.
trnoruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 21:57   #47
axa jednom tjednom,znaci ko ce cekati sledecu srijedu

meni ja danas epika bila odlicno,zao mo je bilo Kive sto ispasta zbog brata,al sam se i posteno ismijala na neke djelove

ona glumica me toliko lici na krpelja
__________________
Najbolji test karaktera nije u tome koliko toga znamo kad treba nešto učiniti, već kako se ponašamo kad ne znamo što treba učiniti.
~ John Holt
Fernada is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 22:04   #48
Nisam očekivala ovako nešto, mislila sam da je Kuzey problematične naravi i ponašanja, ali ne i da je žrtveno janje A zatvor ga je dobro dotukao, ubio u pojam, strašno
Ta mala solidno glumi, ali nije mi tip neodoljive, i da, previše je nalik onoj...
__________________
Earth is the insane asylum for the universe.
trnoruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 22:09   #49
Je da ima gadnu narav ponekad,al meni ga je bilo zao kad ga je otac tuko,dusa moja,jedva cekam sledecu epizodu,jos kako je onoj kupio onu haljinu i na kraju je nadje kako se ljubi sa bratom njegovim,al zadnjoj sceni on je reko
"Sve si mi u životu uzeo, sve.... sad je red na mene!"
to je sonbahar prevela
__________________
Najbolji test karaktera nije u tome koliko toga znamo kad treba nešto učiniti, već kako se ponašamo kad ne znamo što treba učiniti.
~ John Holt
Fernada is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 22:30   #50
Meni je najtužnija bila ona suzica kad je policija kucala na vrata, ne kužim što je tko rekao, ali izgleda da je shvatio da će majčica lakše podnijeti ako joj se zlatni sinek izvuče pa se podmetnuo umjesto njega... Užas. A on je staroga zviznuo ne zbog šamara koje je on sam dobio, nego tek kad je udario nju ...
__________________
Earth is the insane asylum for the universe.
trnoruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 22:36   #51
Ne znam ni ja sta je tu rekla,al garant je nesto sto ga je pogodilo,bilo mi ga zao kad je sisao i reko ja sam to ucinio,a bato umjesto da kaze ne ja sam,zasutio je ko zaliven i kad ona cura pita,a njegova mama rece Kuzey je to ucinio,a jadnicak prosao je kroz pakao u zatvoru,otud mu onoliki oziljci,sve da bi mamin sincek bio kod kuce
__________________
Najbolji test karaktera nije u tome koliko toga znamo kad treba nešto učiniti, već kako se ponašamo kad ne znamo što treba učiniti.
~ John Holt
Fernada is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 23:31   #52
Odlicna 1. epizoda.
Promo za sledecu epizodo...
http://www.youtube.com/watch?v=rK3_Y...layer_embedded
__________________
Bitti mi hikayemiz? Bu ne biçim son böyle?
KitTatli is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 23:52   #53
Quote:
Fernada kaže: Pogledaj post
Je da ima gadnu narav ponekad,al meni ga je bilo zao kad ga je otac tuko,dusa moja,jedva cekam sledecu epizodu,jos kako je onoj kupio onu haljinu i na kraju je nadje kako se ljubi sa bratom njegovim,al zadnjoj sceni on je reko
"Sve si mi u životu uzeo, sve.... sad je red na mene!"
to je sonbahar prevela
Ili je rekao "sve si mi iz ruku uzeo, sad je red na mene" ali to je to.

Majka mu je rekla "Da li ti se sviđa šta si uradio?!" pa je onda on izletio i predo se policiji. A prvo je majka kukala kako je Guneyu zbog njega život upropašten, sve zbog njega zato što se on napio pa je brat morao da vozi. A on je kao eto perspektivan i školovan pa je šteta, a Kuzey je propalica ionako pa za njega i nije neka šteta.

I kad mu majka kasnije kad se vraća sa džoginga kaže
"sine, što se umaraš toliko",
on njoj kaže
"od kad se ti brineš za mene?"

Radila sam po sjećanju, ali mislim da je to-to.

Jedino u cijeloj epizodi nisam razumjela konkretno zašto ga odbijaju iz vojske, možda zato što je "odležao" 4 godine.
sonbahar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 09:59   #54
Evo, mene je ovo dotuklo suzica

__________________
Earth is the insane asylum for the universe.
trnoruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 11:18   #55
http://sr.viki.com/channels/4762-kuz...videos/51754/1

Za prevod klik na EN u desnom uglu videa pa izaberite jezik!!!

Pozz

i mene ta suzica mnogo zabolela!!
KlinkaNis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 20:41   #56
nisam stigla gledat uživo, čekam prijevod. klinka - nije moguće da su sve preveli??? (ovaj link na viki.com što si dala)
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 20:45   #57
Preveli su nekih 20% od svega što se kaže, isto je i s engleskim...
__________________
Earth is the insane asylum for the universe.
trnoruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 23:04   #58
Jaooo ja cu umrijeti od srece...i ovu seriju prevode Sve nove serije nam prevode... juhuuuuuu ...im so happy....
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 11:45   #59
BOLUM 1

donosim rejtinge!
(izdvojila sam samo top5)

target grupa - total


target grupa - A/B


------





__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 12:09   #60
bolum 1










__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.