Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2011., 22:23   #61
Quote:
Lindissima kaže: Pogledaj post
možeš raditi s 18 godina, zašto ne
vjerojatno nisi nikada radio pa bi bilo dobro da te preko neke stranke netko ubaci, jer stranke predlažu članove, a predsjednike i zamjenike postavlja grad/općina
Hvala na odgovoru. Ako ide preko stranaka onda mislim da je to vec zauzeto, sigurno ce opet raditi babe i stricevi.
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 23:01   #62
Mene još nisu zvali, ali sam čula da će ponovno bit isto plaćeni svi, što ipak nije pošteno jer predsjednik i potpredsjednik imaju znatno više obaveza i odgovornosti nego ostali, ali eto..
Loreanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 09:02   #63
Quote:
Lindissima kaže: Pogledaj post
isplata je u kešu, a ne na žiroraču. Kada se zbroje glasovi i birački odbor ide predati rezultate i izborno povjerensvo predsjednik članovima biračkog odbora daje u kovertama novce koje je dobio na obuci.
bzvz. jučer sam produživala karticu na brzinu jer sam skužila da istiće ovaj mjesec, išla sve kopirati, da na kraju to uopće ne treba? tko je lud u ovoj državi?doduše, ja idem preko stranke, jedino ako nas oni neće platiti ekstra . čisto sumnjam
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 09:51   #64
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
bzvz. jučer sam produživala karticu na brzinu jer sam skužila da istiće ovaj mjesec, išla sve kopirati, da na kraju to uopće ne treba? tko je lud u ovoj državi?doduše, ja idem preko stranke, jedino ako nas oni neće platiti ekstra . čisto sumnjam
hahaha, samo se ti nadaj
Lindissima is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 18:18   #65
Quote:
Loreanna kaže: Pogledaj post
Mene još nisu zvali, ali sam čula da će ponovno bit isto plaćeni svi, što ipak nije pošteno jer predsjednik i potpredsjednik imaju znatno više obaveza i odgovornosti nego ostali, ali eto..
mene samo zanima di si se ti prijavila jer ovde niko nista negovori...nigdi nista nema di se prijavit.......
do sad sam radia na svim izborima...a nisam ima nikakve veze.....a sad izgleda nista kad niko ne govori di se prijavit
a dobro bi doslo tih 200 KN....jos sam na zadnjim izborima bia predsjednik

Zadnje uređivanje icarusST : 17.11.2011. at 18:28.
icarusST is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 23:05   #66
Quote:
icarusST kaže: Pogledaj post
mene samo zanima di si se ti prijavila jer ovde niko nista negovori...nigdi nista nema di se prijavit.......
do sad sam radia na svim izborima...a nisam ima nikakve veze.....a sad izgleda nista kad niko ne govori di se prijavit
a dobro bi doslo tih 200 KN....jos sam na zadnjim izborima bia predsjednik
350 KN
Nazovi DIP i pitaj tko je nadležan za sastavljanje liste članove biračkog odbora u tvom gradu. Oni ti daju ime osobe i broj, ti nazoveš i prijaviš se.
Loreanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 23:08   #67
Jel' vama itko išta javio za seminar?
Nisam članica biračkog odbora već zamjenica predsjednika. Čula sam da su članovima biračkih odbora stranke javile kad je taj seminar. Ali nama(meni) iz DIPa nitko nije javio ništa
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 23:09   #68
Seminar???
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 23:15   #69
Da. Iako ne vidim čemu seminar,ali rekli su mi da moram na seminar kad sam se prijavljivala. Možda jer prvi put ovo radim
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 00:44   #70
traje od 28.-30.11. to je moj muž dobio u poglavarstvu kada se išao potpisati.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 00:50   #71
meni ntiko ništa nie rekao za seminar...al još ni ne znam na koje sam biračko mjesto raspoređena....što se tiče plaćanja, rekli su mi 340 kn...i to ide na tekući račun, morala sam kopirati karticu....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 01:32   #72
ipak...eto.valjda će vam reći na kojem ste izbornom mjestu, a onda i za sastanak. muž i ja znamo svoja mjesta, a on i za sastanak, ima papirić koji su mu dali sa obavijesti.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 03:50   #73
Quote:
Loreanna kaže: Pogledaj post
Mene još nisu zvali, ali sam čula da će ponovno bit isto plaćeni svi, što ipak nije pošteno jer predsjednik i potpredsjednik imaju znatno više obaveza i odgovornosti nego ostali, ali eto..
Placa se svugdje isto! Evo i mi sta obavljamo taj posao u konzulatima u diaspori dobivamo taj novac, sve jedno koliki je standart ili placa veca nego u HR ili mozda manja. Samo evo mi to dobivamo cak za 2 dana! jer u Konzulatima i Ambsadama su izbori u subotu i nedilju jer je prostor ogranicen a izvan toga nije moguce provoditi izbore bez dozvole njemacke vlade odnosno bi se trebal nabaviti i plaiti prostorije.

Samo da pojasnim jos nednom, mi dobivam ti 40 i nesto Eura za Subotu i nedilju skupa ne 40 po danu!
Ali evo ja to radim vise cisto kao neku obavezu, ako se ne prijavu svi sa strane stranaka bit ce mi ovo 5 izbori i do sada smo evo osim na zadnjima uvik donirali taj novac nekoj uduzi ili djecijem domu! Samo svo prezadnji put je izgleda ta novac (Ca. 500 Eura) bio jedno vrime nestao i nastala je takva frka da se jednostalno prislo na to, da ko hoce neka donira privatno, ali ne zeli konzulat vise da se to u njihovim prostorijama radi i da se prica okolo "novac u konzulatu skupljen nestao" a oni nisu nista imali s tim nego samo su ga izplaitili!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 00:07   #74
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
traje od 28.-30.11. to je moj muž dobio u poglavarstvu kada se išao potpisati.
Između tih dana će biti jedan dan edukacija za predsjednika i zamjenike
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 09:36   #75
prvi glas da ima edukacija... što znači za predsjednika i zamjenike... znači članovi i zamjenik predsjednika ne trebaju ići na edukaciju??? ili si se malo krivo iztazio?
hcerinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 14:06   #76
piše na papiru ovako:

Edukacija za predsjednike i zamjenike predsjednika biračkih odbora odžrati će se od 28. do 30. studenog 2011. O mjestu i vremenu održavanja edukacije biti ćete obaviješteni smsom. Ako do 26. studenoga 2011. ne primite obavijest o edukaciji, molimo vas da se javite izbornom povjerenstvu na telefone 616-6051 ili 616-6055
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 12:57   #77
ovako, ja jedino sto znam znam da cu biti predsjednica izbornog povjerenstva, zar se stvarno to ne placa vise? a obuka? bude li to placeno? ipak cu trositi svoje vrijeme tamo.
__________________
Lost in a roman, wilderness of pain, and all the children are insane, all the children are insane waiting for the summer rain, yeah.
meemoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 13:16   #78
Quote:
meemoo kaže: Pogledaj post
ovako, ja jedino sto znam znam da cu biti predsjednica izbornog povjerenstva, zar se stvarno to ne placa vise? a obuka? bude li to placeno? ipak cu trositi svoje vrijeme tamo.
Vise od 350 kuna za sto?!?!?! Ovo bi trebala ekipa volonterski raditi, a ne za nofce. Ako svoje vrijeme mozes bolje prodati, cemu si se uopce prijavila za taj posao?!??!
marlasr is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 14:47   #79
Danas su zvali mene i moju frendicu.. Obe smo predsjednice odbora
Loreanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 14:49   #80
Quote:
marlasr kaže: Pogledaj post
Vise od 350 kuna za sto?!?!?! Ovo bi trebala ekipa volonterski raditi, a ne za nofce. Ako svoje vrijeme mozes bolje prodati, cemu si se uopce prijavila za taj posao?!??!
Hahahaaha, daaa sigurno bi bila navala
Loreanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.