Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2013., 11:22   #41
Otkuda da ja znam što su oni utihnuli
Ja ti kažem, gdje ima dima ima i vatre.

Čisto sumnjam da bi DORH išao bzv istraživati nešto.
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 12:20   #42
DORH postupa po prijavi....

Zanimljivo,ima dima,ima vatre,a drva za potpalu,tj. stroja,nigdje...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 15:15   #43
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Ti njemu vjeruješ?
Daj nemoj biti naivan.

Posjeduje bolnica tu opremu vrlo vjerojatno, ali samo za "posebne" slučajeve.

Pa što da kaže pijun SDP-a drugo, nego će braniti svoju šeficu

Uostalom, neka rade što žele samo žalosno što je to sve opet preko leđa sirotinje.
Bolnica nema taj aparat. Prijatelj radi u bolnici, nisam siguran jel kirurgija ili šok s obzirom da je tamo promjena odjela svako malo izgleda normalna stvar. U svakom slučaju kaže da takav aparat nemaju.

Takvi zahvati se inače rade u privatnim aranžmanima u specijaliziranim klinikama za ljepotu i plastičnu kirurgiju. Sisačka bolnica nema pedijatre a zapošljavat će i specijalizirat plastičnu kirurgiju za koju nema novaca ni opreme.

Daj ljudi, mislim vjerujte u što hoćete i kome hoćete ali bar malo mozga da uključite i ova zemlja bi bila divno mjesto za živjeti. Bolnica koja nema novaca ni za plaće, vuče kraj s krajem, planira se čak i restrukturiranje, gdje su redovi za čekanje veliki, pedijatrija u rasulu ali zato će se kupovati skupe sprave za plastičnu kirurgiju? Govorimo o Sisku. Gradu u kojem ljudi rade jedino u bolnici, policiji, školama ili vatrogasnim postajama. Ljudi nemaju novca za takve tretmane. Isplativost je nikakva. Uza sve debile koji žive u lijepoj našoj (neki čak i vladaju istom) mislim da se ne bi našao genij koji bi ulagao u takvo što.
Rendolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 14:59   #44
Najbogatija županica najsiromašnije županije
Quote:
DORH, USKOK, MUP, ali i premijer Milanović, dobili su dokumentirane dokaze o bajoslovnom, više nego sumnjivom bogatstvu sisačko-moslavačke županice. No skrivaju glavu u pijesku. Hoće li se napokon porezna uprava pozabaviti omjerom primitaka i vrijednosti imovine SDP-ovih političara ili je bitno imati za vjenčanog kuma ministra financija Slavka Linića, kao što je to slučaj s Marinom Lovrić Merzel?
Quote:
Imovina koja glasi na Marinu Lovrić Merzel:

1. stan u središtu Zagreba u neposrednoj blizini Hotela Sheraton vrijedan 170 000 eura
2. kuća s okućnicom u Strmenu kod Sunje vijedna 100 000 eura
3. ušteđevina u iznosu od 30 000 eura
4. od prodaje stana u Sisku od 80m2 450 000kuna
5. osobni automobil Citroen C4 iz 2004. godine

-----------------------------------------------------------------------------
400 000 eura

Imovina koja glasi na Mladena Merzela, muža županice: (koji u poreznoj upravi nema evidentiran prihod, ali ima mnoštvo nekretnina)

1. trosobni stan u Ulici Borisa Brnada s garažom
2. četverosobni stan od 154 četvorna metra u Ulici A.Starčevića broj 5
3. luksuzno uređena vikendica u Petrinji od 80 četvornih metara
4. 3 dvorišne zgrade od 39, 46 i 22 četvorna metra te gotovo 300 kvadrata dvorišta
5. automobil Dacia Logan iz 2009. godine
6. ušteđevina u iznosu od 20 000 eura

------------------------------------------------------------------------------
350 000 eura


Imovina koja glasi na županičinu majku, inače umirovljenicu:

1. kuća u Odri od 130 kvadrata s dvorištem i tisućama kvadrata livada i oranica
2. stan u Sisku na Trgu hrv. branitelja 75 četvornih metara kupljen 2011. god i nije pod hipotekom, znači kupljen za gotovinu
3. kuća u Sisku u vrijednosti 200 000 eura (u kojoj Marina živi i u imovinskoj kartici ju navodi kao svoju)

------------------------------------------------------------------------------
300 000 eura

Imovina koju posjeduje županičin nećak Dalibor Rožanković, inače vozač hitne pomoć:

1. 4-osobni stan od 85 četvornih metara u Diklu (elitni dio Zadra) - kupljen 2012. godine za gotovinu

-------------------------------------------------------------------------------
2 000 000 kuna
Pošteno, ako ne može drugačije...
SVZH is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 16:28   #45
Sad će te napast obrambena fronta da ti dokažu da to HDZ-ovci podvaljuju
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 20:44   #46
Quote:
SVZH kaže: Pogledaj post
Najbogatija županica najsiromašnije županije




Pošteno, ako ne može drugačije...
Smanjila žena izlaske pa uštedila.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 21:26   #47
U nalazu Državne revizije piše da je na večere i darove potrošeno oko 820 tisuća kuna, na račune za mobitele 200 tisuća, za benzin 140 tisuća, vanjske suradnike 200 tisuća kuna, piše hrt.hr. Županica ima i cijelu vojsku savjetnika, njih 12, na čije je plaće u prošloj godini utrošeno 532 tisuće kuna.

Županica odbacuje optužbe, kaže kako je riječ o predizbornom podmetanju HDZ-a te kako je na ručkove i večere utrošeno tek nešto više od 17 tisuća kuna, a ostatak tj, 800 tisuća kuna na prezentaciju same županije i manifestacija.

Županica ima tim od 12 savjetnika. Kaže kako su to vanjski suradnici, no ne rade volonterski kao savjetnici u drugim županijama. Neki od župana potvrdili su za HTV da i nemaju savjetnike. Državna revizija utvrdila je i to je da kroz javne nabave prošlo oko 16 milijuna kuna bez propisanih postupaka.
fulcrum is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 21:30   #48
Tipična partijska osoba.Nesposobna,samoljubiva i tašta.Najlošiji kadar SDP,ako govorimo o županijskoj razini.Ona je željna vlasti,ima ambiciju trošiti tuđi novac i živjeti na državnom budžetu.
Kada joj se otkrije lopovluk(nadam se da hoće)bit će slična onoj vještici Šuici,samo županioca Merzel još uvijek može snimiti granny film..
Sekula Pilat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 23:40   #49
Upravo joj Dnevnik 3 HRT dao malo prostora... malo oko te nepostojeće estetske operacije..

Quote:
Tipična partijska osoba.Nesposobna,samoljubiva i tašta.Najlošiji kadar SDP,ako govorimo o županijskoj razini.
Obrnuto, idealna za milanovićevsku bahatluk-partiju
Samwell Tarly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 23:50   #50
Quote:
Samwell Tarly kaže: Pogledaj post
Upravo joj Dnevnik 3 HRT dao malo prostora... malo oko te nepostojeće estetske operacije..


Obrnuto, idealna za milanovićevsku bahatluk-partiju
samo sam slušao i kad sam uspio pogledat završio je prilog ,
da li je u kutu pisalo PLAĆENI OGLAS?????

pa koliko košta reklama za izbore usred dnevnika 3,na txt nema cijenika
CHUPACABRAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 23:58   #51
Quote:
CHUPACABRAS kaže: Pogledaj post
samo sam slušao i kad sam uspio pogledat završio je prilog ,
da li je u kutu pisalo PLAĆENI OGLAS?????

pa koliko košta reklama za izbore usred dnevnika 3,na txt nema cijenika
da, u doljnjem lijevom kutu.... najbolji dio je kad je glupava Čeljuska zahvalila "gospođi Županici"
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 00:31   #52
Za bit korektan prilog je o odluci DORH-a kojim odbacuje prijavu protiv županice glede spominjanje plastične operacije na teret poreznih obveznika.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 08:44   #53
Ide i tužba županice, a baš me zanima da li će doći to brdo svjedoka koje je HDZ-ovac koji ju je optužio naveo da postoje i da svi pričaju istu priču.
Ne samo da je napravila tu operaciju nego je imala zatvoren komad bolnice samo za nju.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 15:08   #54
hdz si je zabio autogol ovime.
Tuvixer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 16:15   #55
Quote:
SVZH kaže: Pogledaj post
Najbogatija županica najsiromašnije županije




Pošteno, ako ne može drugačije...
Stan u ZG-u 170k eura?Možda,ali gdje je kvadratura da se barem neka procijena može napraviti...da ne govorimo o današnjoj situaciji s nekretninama...no dobro...

A sada kreće provala...kuća u selu kod Sunje 100k eura...u kojem paralelnom svemiru?

No,osvrnimo se na konačni zbroj od 400k eura...

170+100+30+60=360k eura...

I na popisu stane C4 iz 2004.g....kaj on dođe 40k eura?

Za tu lovu kupim A4 s pun kufer opreme,skoro pa A6...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 23:35   #56
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Stan u ZG-u 170k eura?Možda,ali gdje je kvadratura da se barem neka procijena može napraviti...da ne govorimo o današnjoj situaciji s nekretninama...no dobro...
Da je riječ o stanu od 85m2 (nije malen, ali nije ni osobito velik) i cijeni od 2.000 eura/m2 (nije mala, ali nije ni posebno visoka) to ti je 170 000 eura. Kaj je tu čudno?
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 01:54   #57
Quote:
Tuvixer kaže: Pogledaj post
hdz si je zabio autogol ovime.
Zeznula ih je brzinom raspleta jerbo su mislili jahati po tome do izbora.

Nego sto ta HDZ-ova postena njuska nije umocena u muljazu s HAC-om ?
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 10:47   #58
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Da je riječ o stanu od 85m2 (nije malen, ali nije ni osobito velik) i cijeni od 2.000 eura/m2 (nije mala, ali nije ni posebno visoka) to ti je 170 000 eura. Kaj je tu čudno?
Čudno je,uzmeđu ostaloga,kako si mi srezala cijeli post...

Čudno je da 9 godina star auto u procijeni iznosi 40k eura...

Čudno je to što ti pogađaš koliko kvadrata ima stan...

Posao se tako ne radi ako se nekoga ide napadati...ispada nesposobno i traljavo...

Ni zbroj nisu u stanju izvesti kako treba...

A ako skoro 10 puta pretjeraju u procijeni auta,a kužu u selu procijene na 100k eura,zašto bi im išta drugo vjerovao?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 11:00   #59
Ja ne znam kakvu županica ima kuću u Sisku, sjećam se jedne davne emisije kad je bila doma i bilo je sve u cvijeću.

Uglavnom, ako ona ima kuću u Sisku koja vrijedi 200 000 eura pa da je za zlatnim špinama moja je onda brat bratu 400 000

A agencije me uvjeravaju da bi u slučaju prodaje koje je vrlo neizvjesna mogla biti presretna sa 150 000.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 11:10   #60
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post

A ako skoro 10 puta pretjeraju u procijeni auta,a kužu u selu procijene na 100k eura,zašto bi im išta drugo vjerovao?
Ma Dnevno.hr inače ima dosta problematičnu matematiku.
Primjerice kod izračuna mirovina
http://www.dnevno.hr/vijesti/novac/8...ukradenog.html
Quote:
O kojem se iznosu radi ilustrira podatak da primjerice braniteljske mirovine mjesečno državni budžet koštaju oko 500 milijuna kuna. Sa sedamnaest milijuna kuna, koje je Sanader, kako kaže Fiolić, iz njegove kutije prebacio u svoj sef moglo se ljudima koji su riskirali život kako bi obranili ovu zemlju isplaćivati mirovine čak 8 mjeseci i još bi novca i ostalo.
...500 mjesečno, 17 za 8 mjeseci.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.