Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2016., 21:41   #1901
bivsi..zapravo dvojica..iz neba pa u rebra...
vipovka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 01:38   #1902
Pretužno je biti star i biti sam.

Upoznajte Keli, našu novu štićenicu, i pročitajte njezinu priču.
10 godina je provela u svome dvorištu. Nikad nije išla u šetnju. Danas je iskopana jama za nju. Zvali su veterinara da ju eutanazira

babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 01:44   #1903
a joj babunovichu, i puno previše je ovakvih slučajeva oko nas

i moj susjed je danas okončao svoj život zbog usamljenosti i izoliranosti
kim deal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 01:55   #1904
Spoznaja da sam nekako usamljena. I sve obaveze i moja djeca i muž su tu svaki dan, zajedno smo pa se pitam kako je moguće odakle ta silna usamljenost?
Giorgia 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 22:34   #1905
utakmica
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 17:53   #1906
Spoznaja da sam budala koja si umišlja nepostojeće stvari.
__________________
I ja bih neku nagradu!
balalayka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 19:54   #1907
Ovaj umor, nemoć, kolotečina koja me snašla.
Radim ko konj a imam osjećaj da stojim u mjestu i da mi to ništa ne vrijedi.
Loš neki period, jedva čekam da prođe
__________________
No pasaran!
pomidora is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 00:34   #1908
This little dogs owner passed away and they are looking for a rescue/forever home for him. He's so scared and doesn't understand what's happened to him or his owner. Please help and if you can't, please repost this for him, the little scared dog. He's about 5 years old. He's located in Louisanna


https://www.facebook.com/BCACadoptab...9/?pnref=story
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 18:07   #1909
preteško i smotano gradivo koje trebam naučit
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 04:24   #1910
Ova prva prica je o djevojci Esmini Husarkic iz Srebrenika, 29 godina, koja je pala u komu prije 5 godina
Esmina je nekada bila zdrava, mlada djevojka a danas su je nazalost zaboravili gotovo svi, od skolskih drugara o nasim institucijama da i ne govorimo.


https://www.facebook.com/81820107164...type=3&theater
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 10:52   #1911
..jer cu pola godisnjeg bit u bolnici..
Al cu koristit da vidim Zg..popijem kavice s dragima..
..jer nema vjesti od tebe i pitaj Boga sta se dogadja..
A trebala bih budala ne misliti..
Jer muz he nesretan zbog mog ne zdravlja..
Jer vise ne znam kako si pomoci da bude bolhe..nisam cudotvorac..

A jos sam pozitivac..
Zivot je raj
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 06:56   #1912
Nije danas, nego se sjetih jedne scene otprije...znate vrapce? Male fticice koje imaju dozivotne partnere i skupljaju hranu od zore do sumraka sa svojih 120 otkucaja srca u minuti? E pa, hodao sam jednim dijelom grada, pored neke ceste i velikog krizanja, a jedan vrabac se svom snagom, umjesto da skuplja hranu, zabijao u automobile koji su prolazili. Pomislio sam, sto je ovo, i zivotinje poludile, a onda sam spazio jos jednog, vjerojatno mrtvog vrapca na cesti, pored komadica hrane, kako lezi nepomicno. Ti automobili u koje se ovaj drugi zabijao su prolazili preko nje. Enviej, dok sam prolazio ovaj se svom snagom zaletio u jedan automobil, odbio se i pao i on na cestu. Ja sam samo pognuo glavu i sutke nastavio dalje...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 17:36   #1913
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
Pretužno je biti star i biti sam.

Upoznajte Keli, našu novu štićenicu, i pročitajte njezinu priču.
10 godina je provela u svome dvorištu. Nikad nije išla u šetnju. Danas je iskopana jama za nju. Zvali su veterinara da ju eutanazira

Meanwhile, worldwide, 1.5 milijardi ljudi je pretilo,
dok svaki dan 30ak tisuca dusa umire od gladi.
Istodobno po vrloj nam domaji nicu frizeraji za pse ko gljive poslije kise
(ovo pisem kao vlasnik psa, da ne bi netko mislio da imam nesto protiv pesova)


OT: Vijest o pogibiji momka na brodu od Jadroplova
Prvi ukrcaj, prvi vijadj, i zaglavija je... :/
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 20:51   #1914
Šetnja pustim rodnim gradom
__________________
Go ahead, destroy Armenia. See if you can do it. Send them into the desert without bread or water. Burn their homes and churches. Then see if they will not laugh, sing, and pray again. For when two of them meet anywhere in the world, see if they will not create a New Armenia.
malavida19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 11:51   #1915
Sanjala sam da je tata umro. Zatim sam se probudila i kad sam ponovno uspjela zaspati, sanjala sam kako nekome pričam da je umro.
I steže me u grlu i teže pričam iz drugih razloga.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 13:57   #1916
što nisam dovoljno velik stoik i što sam zapravo slaba
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 18:06   #1917
Zgažena maca na ulici.
__________________
I'd love to have the whole place swimming in roses.
OnlyIKnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 08:41   #1918
imamo radove na dvorištu pa mi peso mora cijele dane biti u boksu, a nije navikao na to
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 14:41   #1919
Odem juče u prodavnicu. Ispred mene, neki starac od preko 80 godina. Dva paradajza, tikvica, kilo brašna, kilo šećera i poneka sitnica. Ništa luksuzno, ništa previše vredno ili samo za sladokusce.

Kasirka sve izračuna, račun oko 1200 dinara.

Starac izvrne ceo novčanik, sa sve par metalnih novčića. Kasirka prebroji i dođe na skoro 1000 dinara. NIje dovoljno. Pita starca da li da nešto ostavi sa strane, dok on donese ostatak novca, ili da odbije nešto sa računa. On joj kaže da ne ostavlja ništa, jer on i baba ionako više nemaju novca kod kuće, nego neka skine nešto. Odguruje rukom, nesigurno, ona dva paradajza i tikvicu i pita šta još od svojih skromnih potreba da ostavi.

Ja dajem kasirki 200 dinara i kažem da vrati gospodinu u kesu njegove namirnice. Starac još prebira po džepovima, u nadi da će naći neki zagubljeni dinar. Vraća pogled i kaže "Nemam stvarno ništa više u džepu, uzmite nešto od toga što sam hteo da kupim".

Kasirka mu kaže da sam ja dodao onoliko koliko je nedostajalo.

Starac me pogleda, zbunjeno, a onda obori pogled i kaže, "A šta ja sad da radim?"

"Ništa", ja mu odgovaram, "Uzmite Vaš bakaluk i idite kući, sve je u redu."

"Ali, meni se ovo nije nikada desilo", kaže starac, i dalje zbunjen. "Stvarno ne znam šta da radim?" i gleda zbunjeno u kasirku.

"Pa eto, ima još dobrih ljudi", kaže kasirka, a i ona obara pogled.

"Dajte mi makar Vaš broj telefona i adresu, pa ću Vam doneti 200 dinara, kad budem imao", kaže deda.

"Taman posla, sve ste Vi to odradili i zaradili još pre mnogo godina", pokušavam da uz osmeh razbijem njegovu muku.

"Ali meni se stvarno ovo nije nikada desilo, da mi neko toliko pomogne..." kaže starac i počinje da se trese i plače u svojoj bedi, kao da sam mu dao grumen zlata a ne zgužvanu novčanicu. Kasirka mu pakuje ostatak stvari u kese, a i njoj je teško. Ona radi verovatno za 25 ili 30'000 i zna sigurno i sama šta znači nemati.

"Dođite makar na kafu, ja moram da Vam se odužim", jeca starac.

"Ne morate Vi ništa, osim da se smirite i odete kući, spremite ručak i odmarate", pokušavam da ga uz osmeh nekako smirim.



Pruža mi ruku, "Kako se Vi zovete?". "Marko", odgovaram. "Ja sam Milan i pamtiću Vas dok sam živ."



Pa jebem ti ja i tu zemlju i tu vlast i vlasti koje su ljude, starce koji su preko leđa preturili i onaj veliki rat i čitav život, dovele do toga da se, ne samo zaplaču za 200 dinara, nego da tih jebenih 200 dinara uopšte nemaju.
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 17:32   #1920
dečko je već duže vremena bolestan
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:46.