Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2007., 13:13   #201
Quote:
kem kaže: Pogledaj post

ako ti odjeca nicim izazavana postaje velika, dobro je.
moguce je i da se kilaza povisi, zato jer su misici specificno tezi od sala.

nisi mene pitala, ali to nije razlog da ne kazem sta mislim.
prevelik ti je interval izmedju obroka od 5 popodne do sljedeceg jutra imho. pojedi jos nesto navecer.
oke, gle stvar je navike. jednostavno više nisam gladna navečer, a brijala sam da bih, u slučaju da je ta navika loša, umirala od gladi ujutro. a ja niš. živim na jabuci do podneva.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 19:04   #202
Quote:
plavva kaže: Pogledaj post
oke, gle stvar je navike. jednostavno više nisam gladna navečer, a brijala sam da bih, u slučaju da je ta navika loša, umirala od gladi ujutro. a ja niš. živim na jabuci do podneva.
znam, ali time usporavas metabolizam.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 19:48   #203
Quote:
plavva kaže: Pogledaj post
nakon 10 minuta mislila da ću dušu ispustit, sad već hvatam kondu. al brijem da nije dosta.
Ako ti to nije dosta, ti slobodno odi jos nakon toga i napravi mali HIIT ili odvozi jednim dobrim solidnim tempom.

Quote:
u teretani vježbam kako si opisao (bum malo poslije pitala, sam da ti objasnim) jer sam davno, prije trudnoće, išla u teretanu koju je vodila ex rukometašica pa mi je pokazala kako vježbati, a ne bildati, isti princip njeguju ovi moji, s time da mi savjetuju kombiniranje vježbi sa minimumom odmora: tipa serija ruke pa odmah serija leđa i tak mijenjati.
Tesko mi je ovak reci jer ne znam kak izgledas ni koji ti je ideal. Aj nabaci neku fotku neke koke koja ti ima zgodno tijelo.

Uglavnom, ako se ne zelis nabildati, vec samo utegnuti tijelo, onda se drzi intervala ponavljanja 1-3 (tezina mora biti takva da mozes napraviti taman 3 ponavljanja). To je treniranje za relativnu snagu, ono ce ti pomoci da zategnes tijelo, povecat ce inzulinsku osjetljivost i povecat ce razinu testosterona, a osjecat ces se snazno i poletno, a neces imati vidljive misice jer je miofibrilna hipertrofija spora i slabije izrazena. Kada radis vjezbe u intervalu 1-3, pauza izmedu serija mora biti 3-5 minuta. Ako radis antagonisticki trening, a radit ces , onda za vrijeme pauze mozes odraditi seriju antagonistickog misica, npr. radis zgibove, i zatim odmah bench s bucicama isto 1-3 i pauza nakon toga 3-5 minuta. Tempo ti mora biti kod negativnog pokreta barem 4 s, kontrakcija, tj. pozitivni pokret moze biti sto brzi, a serija sve skup traje do 20 s. Uvijek pazi na tempo kod svih vjezbi, posebno na negativna pokret.

I intervala od 15-20, gdje tezine moraju biti takve da 20 ponavljanje jedva izvedes. To je trening za izdrzljivost, iako ces i tu dobivati na hipertrofiji, ali slabo. Takoder, za guzu mozes raditi od 1-20, jer ti valjda ne smeta da dupe bude malo misicavije, tj. vece.

E da, kaj se tice smaih vjezbi, kada radis veliki broj ponavljanja, pauza fakat moze biti mala, ali treba paziti na kombinaciju vjezbi, npr. ja nikad ne bih radio ruke, pa leda, u biti, tebi uopce ne bih preporucio da se zamaras rukama i malim misicnim skupinama, buduci da treniras 2 puta tjedno. Umjesto toga, usredotoci se na compound vjezbe, vjezbe koje obuhvacaju cim vise misica (zgibovi, pressovi, veslanja, mrtva dizanja, power clean, cucnjevi itd.), jer ces vise profitirati:
1. radit ce ti vise misica odjednom
2. trosit ces vise energije
3. ne mrem se sada sjetit kaj sam htio reci, ali ima i 3.

Ova cura ima podosta misica, ali ona takoder ima masnih naslaga pa se misici ne vide. Uglavnom, meni je njeno tijelo jebenica.

http://img252.imageshack.us/img252/7...oeppe05yu6.jpg

Quote:
sad me zanima da li da kombiniram teretanu prije cyclinga (jebiga u 9 je grupa pa ne mogu poslije jer teretana radi do 10)?
Prvo utezi, pa cycling, obavezno tak.

Quote:
i koji je nekakav optimum za oblikovanje mišića, a da ih ne bildam (ne znam se izrazit, al kužiš kaj mislim).
Tesko je to reci. U pravilu, misici se tesko dobivaju, bilo kod muskih, bilo kod zenskih. Jedino ako imas takvu genetiku da ti je salo nepravilno rasporedeno, pa negdje imas previse, a negdje malo, onda kada krenis vjezbati i gubiti na salo, tamo gdje ga ima malo sve izgleda jako misicavo, a nije. Gornjim treninzima stvarno nema sanse da se nabildas.

Quote:
kaj se prehrane tiče, to je poseban problem jer sam razvila meni ok naviku jesti voće ujutro i skoro ništa ne jedem poslije 5 popodne (eventualno kava). brijem na montignaca. what say you?
E, ovo je jako, jako, jakojakojako losa navika hranjena. Uopce me cudi kak imas energije za bilo kaj. Al fakat. Prvo, dorucak je jako los, voce je nedovoljan izvor nutrijenata za najbitniji obrok u danu. Tu bi trebala ubaciti neke zitarice (zob) i neke masti koje sadrze omegu 3 (riblje ulje, laneno ulje, orasi, bademi, spinat, kikiriki...) i malo proteina, bilo kakvih.

Drugo, takvim nacinom hranjenja tvoje je tijelo non stop u stanju gladovanja, a kada je tijelo u stanju gladovanja, tada ne da neces gubiti salo, vec ces ga dobivati u svakom od tih malobrojnih obroka jer tijelo u stanu gladovanja misli da ce i dalje gladovati i samo sve trpa u zalihe (salo ), jer je nauceno raditi na minimumu energije i nikada mu nisu potrebne "silne" kcal koji uneses u tim popodnevnim obrocima. Metabolizam ti je naravno spor, nemas energije, inzulinska osjetljivost ti je minimalna (sto je lose iz stotinu razloga), itd. Probaj na neki odredeni rok jesti 6 puta dnevno minimalno, po manjim obrocima, gdje svaki od obroka sadrzi sve potrebne nutrijente (spori UH, dobre masti i proteini), na aj ces nacin ubrzati metabolizam, nauciti tijelo da trosi energiju jer je ima dovoljno, bit ces poletnija i bolje ces se osjecati, trosit ces mnogo vose kcal samo na probavljanje i naucit ces tijelo da ne skuplja u salo, vec da trosi salo. Probaj. Mislim, to je jedini nacin da izgubis kilograme.

Malo je post kaotican, ne mogu bas sve napsiait kaj bih htio u jednom jer previse toga ima.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 19:56   #204
Nego, Medo, aj nam stavi fotkovni dokaz da si cijepao drva.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 20:03   #205
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Nego, Medo, aj nam stavi fotkovni dokaz da si cijepao drva.
Ozlijedio sam prst. Imat cu crni hematom ispod nokta.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 20:07   #206
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ozlijedio sam prst. Imat cu crni hematom ispod nokta.
:ljubi prstic:
A bebo mala, ne pakati.
Nije sjekira za svakoga. :tjesi:

stavi crni lak na nokte, nitko ti nece skuziti

__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 20:15   #207
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
:ljubi prstic:
A bebo mala, ne pakati.
Utjesit cu se sada dvjema porcijama cevapa. Oh.

Quote:
Nije sjekira za svakoga. :tjesi:
Ja sam dijete sa sela. (glupi su ovi novi-stari smajlici)

Quote:
stavi crni lak na nokte, nitko ti nece skuziti
Mda, obrijan, poveci lik, sa crnim nalakiranim noktima.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 20:24   #208
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Utjesit cu se sada dvjema porcijama cevapa. Oh.
:gleda na sat:
Citala sam u Oprah da sve pojedeno nakon 18 sati ide u guzu i bokove.

Ozbiljno, zar ne bi cevapi trebali biti rucak?
Ok, jasno mi je da ti sad za gust "krsis pravila", samo pitam za nas obicne smrtnike.

Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ja sam dijete sa sela. (glupi su ovi novi-stari smajlici)
Vidi se (slazem se za neke od njih)

Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Mda, obrijan, poveci lik, sa crnim nalakiranim noktima.
Do testisa
Fotkaj se takav (po mogucnosti odjecoless) i nalijepi na forum.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 20:36   #209
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
:gleda na sat:
Citala sam u Oprah da sve pojedeno nakon 18 sati ide u guzu i bokove.
Pa ako pojedes kitovo mlado onda ide.

Inace, ja jedem 2 sata prije spavanja normalno i jos taman prije spavanja posni sirek s bucinim uljem.

Quote:
Ozbiljno, zar ne bi cevapi trebali biti rucak?
Ne. Cevapi ne bi trebali biti nikad, ali jednom kada se uhodas u treninge i dobru prehranu onda nema frke s junk foodom s vremena na vrijeme. Ja bar svaki tjedan krkam pizzu s vrhnjem ili cevape.

Quote:
Do testisa
Fotkaj se takav (po mogucnosti odjecoless) i nalijepi na forum.
Mislim da se ne bih znao nalakirati. Nekam mi to izgleda prevelika tlaka poslic.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 20:42   #210
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Pa ako pojedes kitovo mlado onda ide.

Inace, ja jedem 2 sata prije spavanja normalno i jos taman prije spavanja posni sirek s bucinim uljem.
Hm, ti ne vidis ironiju u mojim slovima?
Cak ni kad se referenciram na Oprah?

Dobro, ja ne jedem par sati prije spavanja, ali to je zato sto meni to ne odgovara.
Kitovo mlado nisam nikad probala

Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ne. Cevapi ne bi trebali biti nikad, ali jednom kada se uhodas u treninge i dobru prehranu onda nema frke s junk foodom s vremena na vrijeme. Ja bar svaki tjedan krkam pizzu s vrhnjem ili cevape.
Ma nikad nemas frke sa junk foodom ako si umjeren
Ali brijem da je onda najbolje to maznuti za rucak, zar ne?

Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Mislim da se ne bih znao nalakirati. Nekam mi to izgleda prevelika tlaka poslic.
Ma pis of kejk.
Evo, za dobru placu te ja nalakiram.
Nokte na nogama gratis.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 20:50   #211
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Hm, ti ne vidis ironiju u mojim slovima?
Cak ni kad se referenciram na Oprah?
Nisam retaj, bokte. Netko ce to procitat i misliti da je istina. Ionak ljudi generalno misle da navecer ne smijes nis krknut ni za boga miloga.


Quote:
Ma nikad nemas frke sa junk foodom ako si umjeren
Ali brijem da je onda najbolje to maznuti za rucak, zar ne?
Dobro brijes.

Quote:
Ma pis of kejk.
Evo, za dobru placu te ja nalakiram.
Nokte na nogama gratis.
Ti bi trebala platiti meni.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 20:57   #212
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Nisam retaj, bokte.
: sumnjicava : : pogled ispod obrva :

Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ionak ljudi generalno misle da navecer ne smijes nis krknut ni za boga miloga.
Ma na ovom podforumu svi znamo da je to notorna laz.
: posni sir :
: oooommmm :

Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ti bi trebala platiti meni.
Najs traj

Nego.
Moja gornja granica je 4 obroka dnevno.
Nemrem vise pa da se ubijem.
Koliko god mi obroci bili mali.
Jednostavno, dan mi je prekratak za toliko obroka
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 21:06   #213
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
: sumnjicava : : pogled ispod obrva :
Tisina tamo, losa programerko.

Quote:
Nego.
Moja gornja granica je 4 obroka dnevno.
Kak? Jedi svakih 2-3 sata. Nosi si hranu na posao. Nemoj jesti na poslu sendvice i peciva jer je to nes najgore. Prisili se jesti svakih 2-3 sata. Dok ti se ne ubrze metabolizam.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 21:12   #214
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Tisina tamo, losa programerko.
Ju vis :vrhunski placena:

Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Kak? Jedi svakih 2-3 sata. Nosi si hranu na posao. Nemoj jesti na poslu sendvice i peciva jer je to nes najgore. Prisili se jesti svakih 2-3 sata. Dok ti se ne ubrze metabolizam.

Ma da, znam ja teoriju.
I jedem svakih dva, tri sata.
Do nekoliko sati popodne.
A onda mi dosadi. Pa vise ne jedem
Nemrem pa da mi guras nasilu
Pooonekad uguram i peti obrok, ali fakat rijetko.

Rucam ili u restacu ili donesem od doma. Sendvice jedem vrlo vrlo rijetko. Npr danas sam klopala sendvic.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 21:30   #215
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Ju vis :vrhunski placena:
Ak nemas vise od 10 000 kn, onda je to slabo. Ja se ne dizem iz kreveta ako za dvije godine nemam toliko, kao ona manekenkica koje se ne dize ako poslic nije 10k eura.

Quote:
A onda mi dosadi. Pa vise ne jedem
Ne moze ti dosaditi. ajde napisi kaj si danas jela
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 23:32   #216
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ak nemas vise od 10 000 kn, onda je to slabo. Ja se ne dizem iz kreveta ako za dvije godine nemam toliko, kao ona manekenkica koje se ne dize ako poslic nije 10k eura.
Imas male prohtjeve

Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ne moze ti dosaditi. ajde napisi kaj si danas jela
Danas mi bas i nije reprezentativan dan.
Inace to ide otprilike ovako:
oko 7 - jogurat sa zobenim i inim pahuljicama (ovisno koje su mi u tom trenu u kuci) i lanenim sjemenkama
oko 10 - voce
oko 13 - rucak, imam nekoliko kucnih varijanti (kad nosim od doma) ili ono sto je taj dan u menzi, obicno ili pileca prsa ili tuna/riba ili kuhana junetina (rjedje) sa povrcem
oko 16 - nekakvi jogurt ili voce

E sad, ono sto mi predstavlja problem je to sto su moji "treninzi" obicno u razdoblju izmedju 18 - 20.30. Sto ce reci da ne mogu jesti vise prije treninga jer bi mi u suprotnom pozlilo.
Doma dodjem oko 21.30, 22, a onda mi je prekasno za jesti s obzirom da skoro odmah idem spavati. A hrana i ja neposredno prije spavanja si bas i nismo najfrendovi. Eventualno kad se sjetim pojedem par zlica posnog sira ili nekoliko prutica obicnog sira (volim ga rezati na tanke prutice, a ne na fete).

I tako ostanem na 4 obroka. Kazem ti, dan je prekratak
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 23:47   #217
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Imas male prohtjeve
Imam realne prohtjeve, kao dipling to je fakat ok prohtjev. Racunaj da moram kupiti stan, auto, i zivjeti lijepo. Inace, moze se bez beda imati 10k, vec sam ja pikirao mjesto.

Quote:
Danas mi bas i nije reprezentativan dan.
Inace to ide otprilike ovako:
oko 7 - jogurat sa zobenim i inim pahuljicama (ovisno koje su mi u tom trenu u kuci) i lanenim sjemenkama
oko 10 - voce
oko 13 - rucak, imam nekoliko kucnih varijanti (kad nosim od doma) ili ono sto je taj dan u menzi, obicno ili pileca prsa ili tuna/riba ili kuhana junetina (rjedje) sa povrcem
oko 16 - nekakvi jogurt ili voce
I tako ostanem na 4 obroka. Kazem ti, dan je prekratak
Jebate, sva si naopak. Inace, fakat ne jedes puno. A i ti obroci s vocem su juju. Jebo te, ja kada gledam te tvoje obroke ukupno, meni to dode u dva. :-)
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 23:51   #218
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Imam realne prohtjeve, kao dipling to je fakat ok prohtjev. Racunaj da moram kupiti stan, auto, i zivjeti lijepo. Inace, moze se bez beda imati 10k, vec sam ja pikirao mjesto.
Kad sam rekla da imas male prohtjeve, bila sam realna a ne ironicna.

Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Jebate, sva si naopak. Inace, fakat ne jedes puno. A i ti obroci s vocem su juju. Jebo te, ja kada gledam te tvoje obroke ukupno, meni to dode u dva. :-)
Kak sam naopak?
I koji penis ti znaci juju?

Inace, imam ja i nestandardne dane (kao danas)
A onda JEDEM ko malo veci pticosaurus
Srecom, nema ih puno.
A u prosjeku da, imam dosta male obroke
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 23:55   #219
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Kak sam naopak?
Pa ne mres jest prije, ne mres poslije.

Quote:
I koji penis ti znaci juju?
Nema znacenja. Juju, lila, simtetamte.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 11:09   #220
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ako ti to nije dosta, ti slobodno odi jos nakon toga i napravi mali HIIT ili odvozi jednim dobrim solidnim tempom.



Tesko mi je ovak reci jer ne znam kak izgledas ni koji ti je ideal. Aj nabaci neku fotku neke koke koja ti ima zgodno tijelo.

Uglavnom, ako se ne zelis nabildati, vec samo utegnuti tijelo, onda se drzi intervala ponavljanja 1-3 (tezina mora biti takva da mozes napraviti taman 3 ponavljanja). To je treniranje za relativnu snagu, ono ce ti pomoci da zategnes tijelo, povecat ce inzulinsku osjetljivost i povecat ce razinu testosterona, a osjecat ces se snazno i poletno, a neces imati vidljive misice jer je miofibrilna hipertrofija spora i slabije izrazena. Kada radis vjezbe u intervalu 1-3, pauza izmedu serija mora biti 3-5 minuta. Ako radis antagonisticki trening, a radit ces , onda za vrijeme pauze mozes odraditi seriju antagonistickog misica, npr. radis zgibove, i zatim odmah bench s bucicama isto 1-3 i pauza nakon toga 3-5 minuta. Tempo ti mora biti kod negativnog pokreta barem 4 s, kontrakcija, tj. pozitivni pokret moze biti sto brzi, a serija sve skup traje do 20 s. Uvijek pazi na tempo kod svih vjezbi, posebno na negativna pokret.

I intervala od 15-20, gdje tezine moraju biti takve da 20 ponavljanje jedva izvedes. To je trening za izdrzljivost, iako ces i tu dobivati na hipertrofiji, ali slabo. Takoder, za guzu mozes raditi od 1-20, jer ti valjda ne smeta da dupe bude malo misicavije, tj. vece.

E da, kaj se tice smaih vjezbi, kada radis veliki broj ponavljanja, pauza fakat moze biti mala, ali treba paziti na kombinaciju vjezbi, npr. ja nikad ne bih radio ruke, pa leda, u biti, tebi uopce ne bih preporucio da se zamaras rukama i malim misicnim skupinama, buduci da treniras 2 puta tjedno. Umjesto toga, usredotoci se na compound vjezbe, vjezbe koje obuhvacaju cim vise misica (zgibovi, pressovi, veslanja, mrtva dizanja, power clean, cucnjevi itd.), jer ces vise profitirati:
1. radit ce ti vise misica odjednom
2. trosit ces vise energije
3. ne mrem se sada sjetit kaj sam htio reci, ali ima i 3.

Ova cura ima podosta misica, ali ona takoder ima masnih naslaga pa se misici ne vide. Uglavnom, meni je njeno tijelo jebenica.

http://img252.imageshack.us/img252/7...oeppe05yu6.jpg



Prvo utezi, pa cycling, obavezno tak.



Tesko je to reci. U pravilu, misici se tesko dobivaju, bilo kod muskih, bilo kod zenskih. Jedino ako imas takvu genetiku da ti je salo nepravilno rasporedeno, pa negdje imas previse, a negdje malo, onda kada krenis vjezbati i gubiti na salo, tamo gdje ga ima malo sve izgleda jako misicavo, a nije. Gornjim treninzima stvarno nema sanse da se nabildas.



E, ovo je jako, jako, jakojakojako losa navika hranjena. Uopce me cudi kak imas energije za bilo kaj. Al fakat. Prvo, dorucak je jako los, voce je nedovoljan izvor nutrijenata za najbitniji obrok u danu. Tu bi trebala ubaciti neke zitarice (zob) i neke masti koje sadrze omegu 3 (riblje ulje, laneno ulje, orasi, bademi, spinat, kikiriki...) i malo proteina, bilo kakvih.

Drugo, takvim nacinom hranjenja tvoje je tijelo non stop u stanju gladovanja, a kada je tijelo u stanju gladovanja, tada ne da neces gubiti salo, vec ces ga dobivati u svakom od tih malobrojnih obroka jer tijelo u stanu gladovanja misli da ce i dalje gladovati i samo sve trpa u zalihe (salo ), jer je nauceno raditi na minimumu energije i nikada mu nisu potrebne "silne" kcal koji uneses u tim popodnevnim obrocima. Metabolizam ti je naravno spor, nemas energije, inzulinska osjetljivost ti je minimalna (sto je lose iz stotinu razloga), itd. Probaj na neki odredeni rok jesti 6 puta dnevno minimalno, po manjim obrocima, gdje svaki od obroka sadrzi sve potrebne nutrijente (spori UH, dobre masti i proteini), na aj ces nacin ubrzati metabolizam, nauciti tijelo da trosi energiju jer je ima dovoljno, bit ces poletnija i bolje ces se osjecati, trosit ces mnogo vose kcal samo na probavljanje i naucit ces tijelo da ne skuplja u salo, vec da trosi salo. Probaj. Mislim, to je jedini nacin da izgubis kilograme.

Malo je post kaotican, ne mogu bas sve napsiait kaj bih htio u jednom jer previse toga ima.
vidiš, nekak sam si kontala da je u mom polugladovanju problem jer fakat ne jedem puno, a u godinu i pol sam dobila - džizus, meri end džozef, 15 kg. a krenula sam kao skinut 5 viška
oke, dobro, ajmo reć da sam shvatila samo da ponovim:
u teretani radim s puno tereta? velike kilaže? kaj je negativni pokret?
i onda kombiniram s intenzivnijim vježbama?
e da, ovo s mišićima: imam genetiku slavonske guzice, ali fakat užasno lako dobivam mišiće, stvarno mi treba malo truda.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:14.