Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2015., 19:40   #241
Hvala ti na detaljnom objašnjenju, nije se za zaje.avat s tim očito
Sanjo00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 20:42   #242
Quote:
zeljka170496 kaže: Pogledaj post
Ovako molila bih lijepo ako bi mi netko mogao pomoci s kakvom informacijom...moj djed u kuci ima pusku...sad mene zanima jel ,tj jel potrebno nesto posebno pod kljucem (tipa posebni ormaric) gdje bi se drzala puska i jel protiv zakona ako se ona drzi u kuci bez kakvog ormarica gdje je pod kljucem a i da ima malu djecu u kuci....jel to kaznjivo?
Ako ti je stalo do djece onda bi ti zadnja stvar na pameti trebala biti -jel to kažnjivo!!!

Je kažnjivo je, a iznad svega je glupo i povlaćenje vraga za rep. Klincima je oružje strašno interesantno, ako "nanjuše" da postoji u kuči/stanu počet če prije ili kasnije petljat po njemu...


Sef za oružje, nekakav niš posebno ali da udovoljava i svrsi i propisima u Bauhasu je do 1.000,00 kn, a znaju biti i na popustima. Ima mjesta za 5 komada dugog oružja i gore policu za streljivo ili ako nemaš poseban sef za kratko oružje možeš i njega gore staviti u kutiju da bude odvojeno od streljiva. I mirno sapvaš, jasno pod uvijetom da klinci nemogu doči do ključa.

Na žalost , kultura držanja oružja kod nas ne postoji, ne pomaže ni država koja samo šiba restriktivne zakone a ne radi ništa po pitanju edukacije...
Tacuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 19:44   #243
Quote:
Tacuma kaže: Pogledaj post
Na žalost , kultura držanja oružja kod nas ne postoji, ne pomaže ni država koja samo šiba restriktivne zakone a ne radi ništa po pitanju edukacije...
Hajde, hajde, pa lijepo nam je pokazao Dan Blitzerian kako se drzi oruzje u kuci


Quote:
Tacuma kaže: Pogledaj post
I mirno sapvaš, jasno pod uvijetom da klinci nemogu doči do ključa.
A ako nema djece u kuci? Misilim, ako netko zivi sam u kuci zasto bi morao skrivati oruzje od sebe samoga?

Adelholzener is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:15.