Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2016., 10:58   #1261
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Kao da si mene opisivala.
Obožavam zimu.
Ova južina me ubija. Jedva čekam novu turu snijega da zbrišemo u Zagorje, okupimo djecu,uživamo u snijegu i sanjkanju.
A onda kamin i kuhano vino...
Jooj kuhano vino sam zaboravila! Naravno i to!
Mene je glava za vikend opako rasturala, ne pijem tablete inace, ali morala sam sada. Ove sad tmpt nisu normalne za ovaj dio godine
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 22:37   #1262
Quote:
agathos kaže: Pogledaj post
Volim snijeg, toplinu doma, bliske ljude na okupu... cijeli taj zimski ambijent mi totalno odgovara i da se mene pita zima bi trajala cijelu godinu! bolje ju podnosim, a i imam polarnu beštiju koja obožava snijeg pa i to nešto govori o meni i mojem doživljaju snijega/zime osim toga sviđaju mi se kraći dani, tmurno vrijeme jer češće nego rijeđe na mene djeluju upravo suprotno nego kod većine - motivirajuće i inspirativno tako da mi to odlično dođe kako god da okrenem! Produktivnija sam u ovom dijelu godine!
ovo sam ja!

obozavam zimu, temperature, mirise, boje (od prirodnih do "umjetnih" u obliku lampica i co.),obozavam gledati kada snijeg pada, pa kad se svjetluca, jako volim bor i drzim ga uvijek dok god ne pocne jako opadati (ove godine se dosta dobro drzi :kuca o drvo: ), uzivam sto se mogu normalno oblaciti (kombinirati, nositi nakit,a da ne curim kao ljeti..), sto mogu experimentirati sa sminkom a da se ne pretvori u vodicu cim izadem van....obozavam miris cajeva, svijeca, kuhanog vina, caja sa rumom...obozavam zimske tusiralice i mazalice!
zima mi daje energiju i to pozitivnu, produktivnu, imam onaj divni mir u sebi, i bas sam ono zadovoljna, sretna (ljeto, sunce mi daje uzasnu, nervoznu, depresivnu energiju).
da mogu zivjeti negdje gdje je zima bar 9 mjeseci godisnje (ostala 3 proljece/jesen) odmah bi isla!
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 19:32   #1263
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
ovo sam ja!

obozavam zimu, temperature, mirise, boje (od prirodnih do "umjetnih" u obliku lampica i co.),obozavam gledati kada snijeg pada, pa kad se svjetluca, jako volim bor i drzim ga uvijek dok god ne pocne jako opadati (ove godine se dosta dobro drzi :kuca o drvo: ), uzivam sto se mogu normalno oblaciti (kombinirati, nositi nakit,a da ne curim kao ljeti..), sto mogu experimentirati sa sminkom a da se ne pretvori u vodicu cim izadem van....obozavam miris cajeva, svijeca, kuhanog vina, caja sa rumom...obozavam zimske tusiralice i mazalice!
zima mi daje energiju i to pozitivnu, produktivnu, imam onaj divni mir u sebi, i bas sam ono zadovoljna, sretna (ljeto, sunce mi daje uzasnu, nervoznu, depresivnu energiju).
da mogu zivjeti negdje gdje je zima bar 9 mjeseci godisnje (ostala 3 proljece/jesen) odmah bi isla!
Ajme.. SESTRO pa ovo ko da sam ja pisala.
nadopunjujem; volim lopatati po snijegu, volim šetnju po snijegu, volim se smrznuti i disati čisti zrak, obožavam čaj, mandarine, šipak, prokulice i svo to voće i povrće koje dolazi zimi.
rođena sam u zimi (uskoro je taj dan) i jednostavno ja volim zimu
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 11:48   #1264
Svud pahulje lete, lete
Veseo si cijeli svijete.....


Znam da nece dugo ali ipak...
aneri1008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 16:47   #1265
Ne volim zimu,hladnoću niti snijeg ali mi snijeg jedino paše pred Božić i blagdane kad je sve vani okićeno onda mi daje poseban ugođaj i tad mi je gušt kad pada snijeg.

Asocijacije su mi uglavnom kuhano vino,cimet,miris vanilije, miris bora.

Božićne pjesme,(pogotovo driving home for Christmas na repeat),gledanje kroz prozor ,okićene kuće i prozori,čarape do koljena nakon tuširanja,šetanje po gradu i gledanje u uređene izloge i divljenje svim ljepotama
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 16:52   #1266
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Ne volim zimu,hladnoću niti snijeg ali mi snijeg jedino paše pred Božić i blagdane kad je sve vani okićeno onda mi daje poseban ugođaj i tad mi je gušt kad pada snijeg.
Što se nije desilo u zadnjih... koliko godina?
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 17:10   #1267
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Što se nije desilo u zadnjih... koliko godina?
Misliš snijeg za Božić?

Koliko se sjećam bilo ga je pretprošle godne. Mislim da prošle uopće nije bio baš za Božić,osim fejk snijega na trgu u Zagrebu.

No ok,da skroz sam to smetnula s uma. No nećemo kvarit. Za Božić je bar malo pozitivnije i ljepše u gradu,pa onda imaš volje za izići van i popravit si raspoloženje.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 01:40   #1268


imagur
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 07:54   #1269
Još malo







FleurDelacour is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 09:05   #1270
Obožavam zimu i jako me danas veseli pogled na Sljeme pod snijegom.
Blagdane bih najradije preskočila, ali odradim i to.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 15:07   #1271
Vise sam ljetni tip, pase mi toplina i zujanje po prirodi (zapravo su mi kasno proljece i rana jesen idealni), ali isto tako obozavam i cisti zimski zrak. Voljela bih vise snijega, ali kod mene 'oce samo kisa

Jucer obavili prvi ovogodisnji shopping sto se tice Bozicnih ukrasa, uzivamo u uredivanju doma i cijeloj toj atmosferi (nadoknadujemo sto smo kao klinci bili zakinuti pa sada gustamo maksimalno)
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 14:37   #1272
Obožavam ovo vrijeme. Polagano izrađujem ukrase, imam puno više energije nego ljeti, baš sam smirenija i sretnija. Sve je ljepše uz božićne ukrase i hladnije vrijeme. Snijeg je bonus samo ga ne volim čistiti.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 20:57   #1273
Volim zimu, najviše zbog prvog snijega (i onih sati prije nego padne, tzv. iščekivanja snijega). Shopping u Ikei koji završi kupovinom mirisnih svijeća Lampice. Visibabe kad snijeg počne kopniti.
Great Shape is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 09:43   #1274
Jucer u setnji, sisaju ljudi borove pred kucom, a miris se siri, siri...
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 15:11   #1275
volem zimu jer se ne moram hladiti ledenim tušem , dovoljno je samo rastvoriti prozore i upaliti ventilator
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 20:33   #1276
Božić, snijeg, zima, blagdani, Nova godina, došašće..............
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 22:21   #1277
Mirisne svijeće...stalno ih palim...
Miris zime...božićnih kolačića..
Proizd is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 17:57   #1278
Zbog svega navedenog. I zato jer imam osjecaj da je obitelj jos bliza u ovo doba godine. Meni nije samo ugodjaj i idila, vec promisljanje o vjeri, duhovnosti, jubavi.
MKay is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 00:29   #1279
Quote:
FleurDelacour kaže: Pogledaj post

ovo: mir, tišina i snijeg.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 16:38   #1280
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ovo: mir, tišina i snijeg.
Predivno.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.