Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2007., 11:18   #1001
Quote:
prikolica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Ja sam mama djevojčice od 5 mj. (sada 6) koju Tija spominje (bile smo u Puli zajedno).

dobro nam došla
poljubi mi tu malu slatkicu
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 14:29   #1002
Hvala lijepa, velika pusa Kori i tebi,a i svim ostalim mama. Došle smo s kontrole i pedijatar je PRVI PUT normalno pričao sa mnom, čak se obratio i bebici. Još uvijek sam šokirana - ten-kre.
prikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 14:43   #1003
Kol'ko nas ima! oooo kol' ko nas ima!!!

Dobro dosle Gospicanke...

Nema plakanja ! Sto si isplakala, isplakala si... dalje samo vedro i veselo... tenkrea posalji u onu stvar ili ga uputi na nas forum pa cemo ga mi... tj. mwm - a i uputi nas u stvar, jerbo kako vidim - vi sad Pulezanski klan imate neke svoje spike

Slike su :klap:
__________________
The face of a child can say it all, especially the mouth part of the face.
Babanroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 15:06   #1004
Quote:
Babanroga kaže: Pogledaj post
jerbo kako vidim - vi sad Pulezanski klan imate neke svoje spike
vid' ljubomore moje
Jesan te zvala a? Prvu sam te zvala da idemo u Pulu mamicutitvoju

Prikolica da, uputi nas u stvar s pedijatrom , ne znam to, al i mi smo prošle svašta s pedijatrima pa da vidimo čiji je bolji
Meni je moj rekao da ću završit na psihijatriji, ha, beat that!

p.s. mogu stavit sliku Prikoličice? Neću onu tvoju di ti se vide sise obečajem
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 15:08   #1005
Quote:
prikolica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Ja sam mama djevojčice od 5 mj. (sada 6) koju Tija spominje (bile smo u Puli zajedno). Pa eto da se i ja malo uključim i družim sa vama.
dobro nam došle
suza27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 15:21   #1006
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
vid' ljubomore moje
Jesan te zvala a? Prvu sam te zvala da idemo u Pulu mamicutitvoju
Sta jes, jes... ali neko mora i radit' u ovoj drzavi...

vis' moja peda je cist u redu... ja dodjem i kazem sto bi i kako bi i ona samo pise uputnice... a i ima jos jednog malo veceg daunica pa joj nismo SF...
__________________
The face of a child can say it all, especially the mouth part of the face.
Babanroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 15:44   #1007
Quote:
Babanroga kaže: Pogledaj post
Sta jes, jes... ali neko mora i radit' u ovoj drzavi...

.
ol' će proizvodnja stati ako ti uzmeš par dana slobodno?

daj koju sliku, nisam ga odavno vidila
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 15:49   #1008
cim obavim najfriskiji fotosesn... jerbo su mi zadnje s Borninog rockasa + iz bolnice (evo nekoliko) ...
http://i24.photobucket.com/albums/c3...a/DSC00360.jpg

http://i24.photobucket.com/albums/c3...a/DSC00364.jpg

http://i24.photobucket.com/albums/c3.../Dominik-1.jpg

http://i24.photobucket.com/albums/c3...icture2207.jpg

http://i24.photobucket.com/albums/c3...Picture004.jpg
__________________
The face of a child can say it all, especially the mouth part of the face.
Babanroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 15:54   #1009
ajoj
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 16:56   #1010
Prikolice dobrodoslica i od nas.

Ne znam sto mi je s kompom al niti jednu sliku ne mogu otvorit pa ne vidim nista smrc,smrc. Ma sigurno ste svi prekrasni.
Lulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 19:10   #1011
p.s. mogu stavit sliku Prikoličice? Neću onu tvoju di ti se vide sise obečajem[/QUOTE]

Sise? Nema tog kod mene! Al budi dobra pa nemoj baš tu, neku lijepu izaberi.
Hvala na dobrodošlici.
Inače naš pedijatar je stari prdonja od 75 g., čim je vidio njenu dijagnozu - otpisao ju (vaganje, mjerenje, ajmo van). Danas sam mu nosila nalaze iz Pule, među ostalima je tu bio i nalaz psihologa u kojem piše da je u svojoj kronološkoj skupini i da radi sve što i druga djeca njene dobi. Pao na tur, kaže: "Znaš ima NJIH jako dobrih, a mislim da je ona među njima" (ma nemoj?!?). Tako da je danas bio jako ugodan, čak mi je crtao srce jer kao ne čuje nikakav šum, a piše da je foramen ovale u zatvaranju.
nisam još sigurna da li da se još više ljutim zbog te promjene ili da budem zadovoljna. Ma tko ga šiša!
prikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 22:46   #1012
Quote:
prikolica kaže: Pogledaj post
nisam još sigurna da li da se još više ljutim zbog te promjene ili da budem zadovoljna.
budi ljubazna, kako i dolikuje dami i budi lukava i pazi na njegov ego , ne vole niti da ga okrzneš i kreni ovako.....znate (trept trept) ja vaše mišljenje jaaako cijenim (lagani osmjeh, ne zavodnički), što mislite da napravimo to i to bla bla.......

evo nam prikolice juniorke, mama nije napisala ime pa ne znam jel ja smin



ovdje mi je preslatka
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 23:29   #1013
koji komad!
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 23:30   #1014
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
ovdje mi je preslatka
ajme, je, premedena je!

dobrodosle prikolicice
koji ludi nick
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 23:44   #1015
Preslatka su vam dječica!!!
__________________
If it weren’t for a good horse, a woman would be the sweetest thing in the world.
Virtuela
Virtuel@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 10:13   #1016
Dobro došle PRIKOLICA!!! Jako je zgodna mala!!!

I Domi je krasan, ma svi su oni lijepi, svaki na svoj način.

Što se tiće našeg iskustva sa pedijatricom, samo sve najbolje mogu reči, što god trebam i u bilo koje vrijeme stoji nam na usluzi. Uputnice se daju bez problema, zamislite, još me ona molila da joj ja sugeriram koje bi sve nalaze trebalo napraviti, sve ide svojim tokom, prema kronološkoj dobi Lene.

Treba biti uporan, svi se oni omekšaju. Boriti se za svoje dijete, jer ako nešto treba obaviti onda mi mame znamo da treba, a ne kao neki pedijatri, lupe dvaput oko djetetove glave, mali se okrene lijevo i desno , a pedijatar veli pa vidite da čuje. Bilo bi smiješno da nije tragično.

Puse svima, prekrasni ste!!!

Čekam da mi se javi soc. radnik, predala sam zahtjev za Pulu. Slutim nevolju jer smo prvi u Međimurju. Mislim da će Branka trebati urgirati.

Javit ću novosti.

mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 15:36   #1017
a joj slike su prekrasne
a vidiš ti Tije, je pametna žena... super su ti oni savjeti svaka čast,pravo imam sposobnu tajnicu
suza27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 15:41   #1018
Pozdrav i svima!
Ma nije to, uputnice mi dobijemo bez problema. Koliko želiš i kad želiš, samo reci. Za to je čovjek stvarno OK. Mene živcira to što se prema njoj ponaša kao da nije dijete kao i svako drugo. Ja ju stavljam na vagu, mjerim, a on to sve gleda iza stola kao da je zarazna, a pitat nešto - ne daj Bože. Alo, nije moje dijete čudovište, već pravi mali anđeo. Jučer ju je prvi put primio za ruku i pričao s njom. TO MENE SMETA!
prikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 15:44   #1019
Kad god dodjem na ovaj topik, shvatim da je cijeli ostatak foruma zapravo tupavo supljacenje....

Divno vas je vidjeti tu sve skupa, divna su vam djeca....
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 15:46   #1020
Quote:
prikolica kaže: Pogledaj post
Pozdrav i svima!
Ma nije to, uputnice mi dobijemo bez problema. Koliko želiš i kad želiš, samo reci. Za to je čovjek stvarno OK. Mene živcira to što se prema njoj ponaša kao da nije dijete kao i svako drugo. Ja ju stavljam na vagu, mjerim, a on to sve gleda iza stola kao da je zarazna, a pitat nešto - ne daj Bože. Alo, nije moje dijete čudovište, već pravi mali anđeo. Jučer ju je prvi put primio za ruku i pričao s njom. TO MENE SMETA!
Nije covjek, pa nije ni lijecnik, niti ce ikada biti pravi
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:58.