Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2004., 15:56   #41
Quote:
-Shevchenko- kaže:
ccccccc..... Čekaj da te se Baklja dohvati....
A tko je on? I što se zadnjih mjeseci skriva? Znam da posjećuje forum jer sam ga par puta vidio da je ulogiran. Ono jučer nije bilo navijanje već sramota za HNL i Dinamo. BBB su se jučer sjetili glumiti neke ustaše i borce za pravdu. Dok Dinamo nije primio gol, pjevali su "Srbe na vrbe", "Francetić Jure", te novu njima izgleda nogometno vrlo blisku "Ubi tovara, ubi Srbina, ubi janeza, ubi cigana, ubi drotove... itd.". A nakon gola su krenuli sa vrijeđanjem igrača. Možda je Tony Soprano našao krivoga za prodavanje demagogije jer očito sam jučer nije bio na utakmici. Ja ću se dobro zapitati kad ću sljedeći put na Dinamo jer ovo nema smisla. Bilo je dana kada sam išao na sve Dinamove utakmice, ali nema nekih razloga da se vratim na to.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 30.08.2004., 16:08   #42
Quote:
robybaggio kaže:
BBB su se jučer sjetili glumiti neke ustaše i borce za pravdu. Dok Dinamo nije primio gol, pjevali su "Srbe na vrbe", "Francetić Jure", te novu njima izgleda nogometno vrlo blisku "Ubi tovara, ubi Srbina, ubi janeza, ubi cigana, ubi drotove... itd
A znači ti si na temelju grupe ljudi odlučio proglasit cijelu skupinu ustašama, fašistima itd?

Svaka ti dala, sad sam siguran da nemaš pojma o čemu pišeš...
__________________
---
Sinnovac is offline  
Old 30.08.2004., 16:20   #43
Quote:
Torcida_ZG kaže:
E, di je Baklja? Šta je s njim?
Ne znam...
-Shevchenko- is offline  
Old 30.08.2004., 16:28   #44
Quote:
-Shevchenko- kaže:
Gdje si ti pročitao da sam ja napisao riješ "retardirani"?
Čitam između redaka.
__________________
Pravila o potpisima
Tony Soprano is offline  
Old 30.08.2004., 16:49   #45
Kao navijač Hajduka, radujem se svakom porazu Dinama u HNL - u pa tako i ovom od Intera.


Ali batine i lomljavu po ulici ne odobravam niti joj se radujem.

BBBoysi kako možete tući curice?
__________________
ode ivo prvi
slavka is offline  
Old 30.08.2004., 18:15   #46
Ljudi su pričali poslije Superkupa i poraza od Hajduka sa igračima, jel se išta promjenilo, nije. Jel pomoglo konstantno navijanje, nije. Klin se klinom izbija. Oš se borit za Dinamo? Nauči trpit udarce onda.

Možda je ovo primitivan način, ali kaos se u red može provesti u Dinamu samo sa rezovima ala ovaj.
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 30.08.2004., 18:27   #47
Ma pobite ih sve to su i zaslužili...

A onda im još uništite auta, jer će ih to više pogodit nego razbijena glava...

Jebiga, mi smo zajebali posao, pa smo im najavili da će mo ih nabit i razbit auto... pa nema sad ni njih ni auta

GAZI

Pozdrav s juga
MEP is offline  
Old 30.08.2004., 18:28   #48
Quote:
Tony Soprano kaže:
Neki ljudi očito ne razumiju da klub i momčad nisu ista stvar.Ako će igrači ovako igrati,uvijek ću pljuvati po njima,jer drugo ni ne zaslužuju.
Ja volim Dinamo,a ne Kranjčara,Pranjića ili Ljubojevića.I ako ta govna sramote dres mog kluba jebat ću im mater i hvatati ih po gradu...
A ti,koji na tekme ideš svake prestupne,uzimaš si za pravo vrijeđati ljude koji daju zadnju kunu da prate Dinamo kuda god on išao i troše svoje slobodno vrijeme na koreografije koje ti gledaš doma na telki i misliš si:"Baš lijepo izgleda".
Svaka čast za ovo
MEP is offline  
Old 30.08.2004., 18:55   #49
A što reći o vama ?!?!! Da sam ja premijer (a srećom nisam ) ja bi vas sve pozatvarao. I iznajmio 100 crnčuga (obdarenih). Pa onda Prošla bi vas volja za glupiranjem. Ili još bolje: sve što razlupate ćete platiti i to odbijanjem od vaše plaće. Ako nemate plaću onda ćete imati jednog dana pa će se onda automatski odbiti. S kamatama naravno Lihvarskim naravno
Zorro is offline  
Old 30.08.2004., 19:06   #50
Quote:
Torcida_ZG kaže:
Mene se ovo baš i ne tiče, ali, sve je to s boysima krenulo prije par godina, kad su se skinsi "infiltrirali" u njihove redove. Od onda briju na ustaštvo i rasizam. Neka mi netko objasni kakve veze Inter Zaprešić ima sa Janezima, Srbima, Ciganima, drotovima i Jurom Francetićem. Ne bih sada o politici, ali sam siguran da 90% tih debila koji su to vikali niti ne zna tko je bio Francetić... Ma, lajbeki, ko ih jebe!
Dok to viču (a u zadnje vrijeme samo to i viču) ne može mi nitko govoriti o smislu navijanja ili zadnjim kunama koje se daju da bi se pratilo Dinamo. Kad su "vođe" odlučile napustiti stadion u Zaprešiću, to je učinilo više od pola te tribine i to u vrlo pravilnom potezu. Ta ista "grupica", tj. poveća grupa je i "navijala" to što je navijala, a kasnije su ostali navijači Dinama iz Zaprešića koji su do kraja bodrili Dinamo kako i treba. Udruga BBB je opasno skrenula u posve nejasne vode koje nemaju veze s nogometom.

Ali važno je da nema tko što njima pričati o navijanju...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 30.08.2004., 19:35   #51
Quote:
robybaggio kaže:
Dok to viču (a u zadnje vrijeme samo to i viču) ne može mi nitko govoriti o smislu navijanja ili zadnjim kunama koje se daju da bi se pratilo Dinamo. Kad su "vođe" odlučile napustiti stadion u Zaprešiću, to je učinilo više od pola te tribine i to u vrlo pravilnom potezu. Ta ista "grupica", tj. poveća grupa je i "navijala" to što je navijala, a kasnije su ostali navijači Dinama iz Zaprešića koji su do kraja bodrili Dinamo kako i treba. Udruga BBB je opasno skrenula u posve nejasne vode koje nemaju veze s nogometom.

Ali važno je da nema tko što njima pričati o navijanju...
Ček, jesi ti pročito moj post zadnji...

Kako možeš izjednačavat jednu grupu, a i sam vrlo dobro znaš da je bila manja grupica, sa cijelom tribinom...

O ČEMU TI ČOVJEČE PRIČAŠ...
__________________
---
Sinnovac is offline  
Old 30.08.2004., 19:39   #52
Budalastine.
Neizivljeni,iskompleksirani kreteni.
Jeremijajooj is offline  
Old 30.08.2004., 19:40   #53
Quote:
Sinnovac kaže:
Ček, jesi ti pročito moj post zadnji...

Kako možeš izjednačavat jednu grupu, a i sam vrlo dobro znaš da je bila manja grupica, sa cijelom tribinom...

O ČEMU TI ČOVJEČE PRIČAŠ...
To ti obično tako ide....
MEP is offline  
Old 30.08.2004., 20:15   #54
bolje bi vam bilo da nadete neku pametniju zanimaciju umjesto sta se ovdje prepucavate vec godinama oko iste stvari
vlado007 is offline  
Old 30.08.2004., 20:19   #55
Quote:
vlado007 kaže:
bolje bi vam bilo da nadete neku pametniju zanimaciju umjesto sta se ovdje prepucavate vec godinama oko iste stvari
A eto ti imaš 4 posta i već znaš oko čega se mi prepucajemo...
MEP is offline  
Old 30.08.2004., 20:43   #56
Quote:
Sinnovac kaže:
Ček, jesi ti pročito moj post zadnji...

Kako možeš izjednačavat jednu grupu, a i sam vrlo dobro znaš da je bila manja grupica, sa cijelom tribinom...

O ČEMU TI ČOVJEČE PRIČAŠ...
Pa jel ti trebam crtati? 70% ljudi s te tribine je otišlo. To nije grupica već grupetina.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 30.08.2004., 21:06   #57
Bio sam jučer na toj utakmici i mogu reći da svaka čast Zaprešćanima . Vučem se za "Dinamom" još od 82. i mogu reći da takve skupine bezprizornih likova nikada nije bilo u Maksimiru . Tako će vjerojatno biti i dalje dok god konjski trgovci dominiraju klubom . Za nerede su krivi dobrim dijelom domaćini jer nisu BBB pustili na tribinu do 15. minute a sve što je slijedilo je bilo više smiješno nego žalosno kad vidiš gomilu adolescenata kako velićaju nešto o čemu ja sa 40 imam veoma malo pojma . Jedini pravi potez je bio napuštanje utakmice prije završetka . Bojim se da iz sigurnosnih razloga neću moći sa sinom skoro pa na nijednu tekmu uz ovakvo organizirano navijanje .
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Old 30.08.2004., 21:07   #58
Vidim robyju se zalomilo da ode na Dinamovu tekmu. Iako pretpostavljam da je to dobrim dijelom i zbog Inkera al nema veze, lijepo da se čovjek sjetio. A kak čujem i mene se nešt spominje.. Teško je čovjeku doć do informacija kad se skriva po šumama gornje Dubrave..

Quote:
robybaggio kaže:
BBB su pokazali da su skupina pijanih, fašistoidnih, neodgojenih budala koje Dinamo ne treba.
Dobro je, sva sreća pa ne generalizira.

Nisu, roby, svi koji dođu na navijačku tribinu BBB. Da si pratio prvu ekipu (ak znaš koja je prva ekipa) skužio bi da glavnina nije pjevala ustaške pjesme. Nije pjevao nitko od viđenijih ljudi koje sam ja vidio..

I čist me zanima zakaj si vođe stavio pod navodnike?
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 30.08.2004., 21:16   #59
Ma ja bi to poslao kopat auto-put prema Dubrovniku.Ako im se razbija ima kamenja koliko hoćeš.Šta ti kvazi navijači umišljaju,da mogu radit što hoće?Koji je idući korak?Silovat će im žene?Palit kuće?Ubijat ih kao u Kolumbiji?
Imperator is offline  
Old 30.08.2004., 21:54   #60
Quote:
Baklja kaže:

Nisu, roby, svi koji dođu na navijačku tribinu BBB. Da si pratio prvu ekipu (ak znaš koja je prva ekipa) skužio bi da glavnina nije pjevala ustaške pjesme. Nije pjevao nitko od viđenijih ljudi koje sam ja vidio..

I čist me zanima zakaj si vođe stavio pod navodnike?
Onda su te vođe trebale nešto poduzet, jer ovako se baca ljaga na cijelu grupu
MEP is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:07.