Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2011., 20:47   #281
Zagreb - Cedevita u 8 i 15 na SPTV. Jedva čekam.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 22:00   #282
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Ne. Prenose ukupno deset utakmica. U prvoj fazi prenose četiri utakmice (NZL-TGA, AUS-IRL, NZL-FRA, ENG-SCO), prenose dva četvrtfinala (A1 v B2, B1 v A2), oba polufinala, utakmicu za treće mjesto, finale.

S obzirom da je prava za prijenose kupio HRS, u svrhu populariziranja ragbija, a financijska situacija nije bajna, ovo sa 10 utakmica je odlično. Vidjet će se neki derbiji u skupinama, i glavni dio završnice. Osobno mi neće smetati što se neće vidjeti preostala dva kvorterfajnala.

Mitch hvala na prenošenju točnih informacija te protekciji Sportske TV i forum.haer publike od obmana i laži.

Poruka falsifikatorima istine: Nećete razbojnici!

Već je napisano na pdf-u Televizija, i na ragbiju, pa evo i ovdje... Dakle dobili smo dodatnih 5 prijenosa (sada je to ukupno 15 na cijelom SP-u ). Prenosit ćemo i dva preostala četvrtfinala (cijeli play-off sada prenosimo, uključujući i 3. mjesto) i još tri utakmice iz skupina.

Prva od tih "novih" utakmica iz skupina je već u nedjelju: Argentina - Škotska.

Dvije tako drage mi nacije. Za koga navijati...?
SPTV is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 22:16   #283
Razbojnici, kaj niste danas trebali prenositi Metz, koji ste vi provokatori to nema nigdje, tužit ću vas za duševne boli....
Darkhero is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 00:29   #284
Quote:
Darkhero kaže: Pogledaj post
Razbojnici, kaj niste danas trebali prenositi Metz, koji ste vi provokatori to nema nigdje, tužit ću vas za duševne boli....
Prenose od četvrtfinala - dakle od sutra.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 02:06   #285
Evo, dvije godine nitko nije ništa napisao o SPTV. Toliko o tome.

Quote:
Na Pavićevo pitanje o eventualnom nenamjenskom trošenju sredstava namijenjenih sportašima Mateša je odgovorio da “SPTV promovira sport, što je jedna od glavnih zadaća HOO-a”. Predsjednik Kluba olimpijaca Zoran Primorac podsjetio je skupštinu da je Vlada, a vjerojatno će isto napraviti i Sabor, odbila izješće HOO-a za 2012. godinu te pitao tko će odgovarati za tu sramotu.

- Izvješće je besprijekorno, sve inspekcije su to potvrdile. Ni lipa nije potrošena nenamjenski. Vi nazočni uvijek možete opozvati predsjednika, ali neću dozvoliti da se nešto dobro predstavlja lošim.

Kada se u raspravu predstavnika Kluba i Mateše uključio Luciano Sušanj, retorika se naglo zaoštrila.

- Jako je loše da se nakon 10 godina trauma politika želi ubaciti u HOO. Nadam se da će članovi Kluba početi razmišljati svojom glavom, a ne tuđom.

Ova je Sušnjeva rečenica izazvala salvu ljutnje kod olimpijaca, ali i pljesak velikog dijela skupštinara.
http://www.jutarnji.hr/vrdoljak-se-o...once-/1142621/

Ova zadnja rečenica mi je simptomatična za naše društvo. Kad se skupi grupa ljudi koja počne postavljati prava pitanja, odmah ih se optuži da iza njih stoji politika, a to rade ljudi koji su upravo već godinama u politici. I onda još Sušanj dobije pljesak što samo pokazuje profil ljudi koji su članovi ovakvih tijela i koji onemogućavaju bilo kakve promjene.

A tek Vrdaljakovo omalovažavanje Primorca. Strašno...

Isprika što sam malo skrenuo s teme, ali nema nikakve teme na forumu o Hrvatskom olimpijskom odboru, a morao sam nešto napisati.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 12:21   #286
Dobro si se sjetio, i ja sam jučer negdje htio popljuvati Vrdoljaka jer je onako nešto izjavio za Zokija. Koja guba od čovjeka.

Inače, SPTV ima svoju temu i na pdf-u televizija.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 19:30   #287
ja sam čuo za drukčiju priču
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 22:29   #288
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
ja sam čuo za drukčiju priču
Ne vjerujem da je to istina...danas intenetski portali mogu pisati što žele.
Ako izađe video klip, onda ću povjerovat.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 01:24   #289
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da je to istina...danas intenetski portali mogu pisati što žele.
Ako izađe video klip, onda ću povjerovat.
Ta stranica je zadužena da piše lažne informacije, zanemari to
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 01:54   #290
To je stranica koja objavljuju satiru, samo i isključivo to, bar ne treba veliki napor da se to shvati.
Gubitak SPTV je preko 100 milijuna kuna, suludo je uopće branit spašavanje tog neuspjelog projekta (javnim novcem).
jpm is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 16:38   #291
komercijalna televizija s nekomercijalnim sadržajem. osuđeno na propast i prije pokretanja.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 01:28   #292
O Boze,zar jos postoje ljudi koji ne kuze news-bar
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 13:15   #293
Sportašima ne pokrivaju pripreme, a na račun SPTV-a uplatili 610.000 kuna

http://www.jutarnji.hr/skandal-u-hoo...-kuna/1180350/

Šou mast go on
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 14:48   #294
Što mislite da dio ne ide u rikverc mateši i čopu?
jpm is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 01:08   #295
Ovi uhljebi su ogavni, da ogavniji ne mogu biti.

http://www.jutarnji.hr/matesa-odbio-...tinu-/1180803/

http://gol.dnevnik.hr/clanak/ostali_...---330778.html
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.