Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2008., 01:54   #81
Quote:
bicbic kaže: Pogledaj post
Ima li netko da je isao na kemijski piling lica? Kakva su iskustva? Isplati li se otici na to?
Ja sam bila kod dr.Glumičića,i jako sam zadovoljna...
__________________
..puna sočnih detalja na sebi
Rosa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 15:18   #82
Jedno glupo pitanje... Malo mi je neugodno, ali čemu služi taj piling? To je samo malo jači piling ili skida ožiljke i te gluposti?
nemorinad.d. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 16:23   #83
Quote:
nemorinad.d. kaže: Pogledaj post
Jedno glupo pitanje... Malo mi je neugodno, ali čemu služi taj piling? To je samo malo jači piling ili skida ožiljke i te gluposti?
Mojoj sestri je sve ožiljke uklonio!Bila je kod dr.Glumičića..Ja jednom godišnje odem jer mi lice izgleda puno lijepše,blistavije,otkad to svake godine prakticiram!!
__________________
..puna sočnih detalja na sebi
Rosa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 16:30   #84
Ma daj! Koliko to košta?
nemorinad.d. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 16:35   #85
Quote:
nemorinad.d. kaže: Pogledaj post
Ma daj! Koliko to košta?
Kod dr.Glumičića oko 250.eura!!No rezultati se vide već nakon par dana...sad ti je idealno otići na kemijski piling!!
__________________
..puna sočnih detalja na sebi
Rosa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 16:39   #86
Zašto baš sad? Misliš da bi mi to riješilo flekice koje imam po licu? Ne znam od čega su, možda od solarija u kojem se sunčam jednom mjesečno... Jbg, druge žene se prže ko pilići unutra i ništa!
nemorinad.d. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 16:44   #87
Quote:
nemorinad.d. kaže: Pogledaj post
Zašto baš sad? Misliš da bi mi to riješilo flekice koje imam po licu? Ne znam od čega su, možda od solarija u kojem se sunčam jednom mjesečno... Jbg, druge žene se prže ko pilići unutra i ništa!
Kemijski piling se radi u ovo doba godine!!Mislim da bi,moja sestra je imala i ožiljke,i flekice,i sad joj je lice bez svega navedenog!!Znam par cura koje su bile u nekim kozmetičkim salonima na kemijskom pilingu,al' njima nije tako dobro napravljen kemijski piling,jer nisu svi nedostaci nestali...
__________________
..puna sočnih detalja na sebi
Rosa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 16:46   #88
Dakle, misliš da je dr. Glumi najbolji. Hvala ti, opskrbila si me svim potrebnim info.
nemorinad.d. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 16:54   #89
Quote:
nemorinad.d. kaže: Pogledaj post
Dakle, misliš da je dr. Glumi najbolji. Hvala ti, opskrbila si me svim potrebnim info.
Čuj ja sam zadovoljna,nemam nikakvih nedostataka na licu,moja sestra je zadovoljna...Naruči se,porazgovaraj s njim,obavi to,i uvjeri se sama...By the way,drago mi je ako sam ti pomogla,znam kako je mojoj sestri bilo teško zbog tih nedostataka!!
__________________
..puna sočnih detalja na sebi
Rosa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 14:23   #90
mikrodermoabrazija ili kemijski pilinzi-u trudnoći

Ima li netko iskustva ili je možda obrazovan na tom području, da mi kaže jeli opasno/zabranjeno raditi bilo koji od navedenih postupaka u trudnoći?
I ako da, zbog čega?
Misilm, znam da su se spominjale opasnosti pri bojanju kose, pa imam debeli izrast...sad već mogu, kad sam u 5.mj...budući da je koža ipak bliža cirkulaciji i svemu od kose, kakav je utjecaj ovoga?


zahvaljujem na relokaciji
kupusichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 15:37   #91
Ja sam jednom ,tako usputno pitala kozmetičarku dali trudnice mogu ići na kem.pilinge.Ona mi je odgovorila,da je bolje ne ići,ali mi ništa detaljno objasnila,samo je nešto spominjala hormone i trudničke fleke koje izlaze.Više se i ne sjećam.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 09:25   #92
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Ja sam jednom ,tako usputno pitala kozmetičarku dali trudnice mogu ići na kem.pilinge.Ona mi je odgovorila,da je bolje ne ići,ali mi ništa detaljno objasnila,samo je nešto spominjala hormone i trudničke fleke koje izlaze.Više se i ne sjećam.
hvala ti, neću riskirat
kupusichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 00:08   #93
Quote:
Rosa7 kaže: Pogledaj post
Kod dr.Glumičića oko 250.eura!!No rezultati se vide već nakon par dana...sad ti je idealno otići na kemijski piling!!
Dali se treba vise puta ponavljat ili je dovoljno jedamput napravit tretman???
Naime ja imam stare oziljke od akni samo na bradi, pa bi se rado rjedila toga
HNB is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 15:56   #94
Quote:
Rosa7 kaže: Pogledaj post
Čuj ja sam zadovoljna,nemam nikakvih nedostataka na licu,moja sestra je zadovoljna...Naruči se,porazgovaraj s njim,obavi to,i uvjeri se sama...By the way,drago mi je ako sam ti pomogla,znam kako je mojoj sestri bilo teško zbog tih nedostataka!!
Koliko imaš godina?
yatta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 14:29   #95
Quote:
yatta kaže: Pogledaj post
Koliko imaš godina?
25godina imam,tek sam sada vidjela tvoje pitanje..By the way,ja idem u 10mj opet pa sam onda dvije godine opet mirna,samo mazanje hidratantnim kremicama..
__________________
..puna sočnih detalja na sebi
Rosa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 14:32   #96
Quote:
HNB kaže: Pogledaj post
Dali se treba vise puta ponavljat ili je dovoljno jedamput napravit tretman???
Naime ja imam stare oziljke od akni samo na bradi, pa bi se rado rjedila toga
Napraviš taj kemijski piling i dvije godine si mirna,moja sestra ima 35 godina i taj piling kod dr Glumičića joj je i bore uklonio,pore sve suzio i ožiljke koji su ohoho godina stari uklonio..
__________________
..puna sočnih detalja na sebi
Rosa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 15:11   #97
Quote:
Rosa7 kaže: Pogledaj post
Napraviš taj kemijski piling i dvije godine si mirna,moja sestra ima 35 godina i taj piling kod dr Glumičića joj je i bore uklonio,pore sve suzio i ožiljke koji su ohoho godina stari uklonio..
Rosa radi li i Glumičić TCA pilinge ili samo glikolne?
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 22:36   #98
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Rosa radi li i Glumičić TCA pilinge ili samo glikolne?
Jojj draga nisam sigurna,no nakon konzultacije i pregleda kod njega on individualno koliko ja znam odredi koji i koliko jak..no evo npr.mojoj sestri je preobrazio kožu..ja idem opet pa sam mirna dvije godine,samo nakon toga se mazati kremicama i to je to..
__________________
..puna sočnih detalja na sebi
Rosa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 00:15   #99
Quote:
Rosa7 kaže: Pogledaj post
Jojj draga nisam sigurna,no nakon konzultacije i pregleda kod njega on individualno koliko ja znam odredi koji i koliko jak..no evo npr.mojoj sestri je preobrazio kožu..ja idem opet pa sam mirna dvije godine,samo nakon toga se mazati kremicama i to je to..
Baš ga pitaj radi li TCA piling. Nije to glikolni, to je još jači. U Americi ga rade plastični kirurzi.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 08:03   #100
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Baš ga pitaj radi li TCA piling. Nije to glikolni, to je još jači. U Americi ga rade plastični kirurzi.
ako si zainteresirana, dam ti na pm podatke o poliklinici gdje sam ja radila.. ako vec nisam link stavila i ranije kad sam pisala o mom odlasku

u svakom slucaju, nekoliko puta je jeftinije nego kod glumicica..
pa ako se vec zbog toga putuje iz grada u grad, usteda je znatna (sto nije za zanemariti)..
zuba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:31.