Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2006., 22:00   #201
Quote:
tough_cookie kaže:
ja bih rekla da si apsolvirala, samo ispusti istiskivanje

... al nek vivienne veli, ona voli mesarit
al ak necu istisnut sta ce mi onda cinkova mast?
a i ne mesarim one potkozne i "neistikivne" ( ) ali kad se bas vidi onako bijelo i lako istisne to mi ruzno ne dirat
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 22:25   #202
Quote:
hana kaže:
al ak necu istisnut sta ce mi onda cinkova mast?
a i ne mesarim one potkozne i "neistikivne" ( ) ali kad se bas vidi onako bijelo i lako istisne to mi ruzno ne dirat
ak se dobro sjecam, dok sam bila cura i koristila cinkovu mast, trebala ga je posusit, pa bi onda trebao nestat ... nekad je, nekad nije al mislim da ne bi bilo bas ugodno stavljat cink na rupicu od istiskivanja, a pogotovo skidat s nje; naime, cinkovu pastu je jako tesko poslije skidat (ja sam koristila razne masne kreme)
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 22:26   #203
hmm dobro kad se onda stavi cinkova pasta a kad Chlo...mast????
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 23:05   #204
Hana,na potkozni ili kad je on onak krenuo, al imas dojam da ima toga jos stavi Chlo,a kad sve izide stavi Cinkovu,onak kad ides na spavanje.Cink ce posusit stvar,i kad krenes skidat cink bude i pristis se obriso.Na to komotno mozes opet cink stavit.Malcice ce se gulit,al sve ok
 
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 02:00   #205
Cinkova mast, to se kupuje u ljekarni, samo pitaš cinkovu mast?
Čisto da zam, nikad ne znaš kad će ti zatrebat, bolje biti spreman
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 02:11   #206
i ja sam danas kupila, ali mi je dala cinkovu pastu, a ne mast. je li to isto?
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 12:07   #207
Je Res to je to,to je pasta,a iz ne znam kojeg razloga zovemo je mast.hahahahah

To je to
 
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 14:47   #208
evo ja jucer namazala potkozni mali pristic zapravo ga ni bilo bas ca vidjet sa chlo i jutros je bio spreman za istisnut, stisla sam ga (nisam mogla odoljet) i onda stavila cinkovu pastu i evo nakon 2 sata cinkova pasta se vise ne vidi, koda je koza upila stavila sam je malo to je istina pa cu sad stavit malo vise ali sam malo iznenadjena jer se tu pisalo kako se ta cinkova tesko skida hmm
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 14:52   #209
Quote:
tough_cookie kaže:
ma kuzim ja tebe samo onda sam ko "gola" bez kreme cijelu noc, to je ono sto mene muci
pa ne stavljaš gel za lokalni tretman prišta na cijelo lice već samo na priš
kako ti je onda lice bez kreme cijelu noć?!?!?!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 16:14   #210
Pa ja stavim malo vise,a i nije meni to tako tesko za skinut.Moj cink su bas napravili u apoteci.

Hana,drago mi je da je izvucen
 
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 21:21   #211
Quote:
Lali Puna kaže:
pa ne stavljaš gel za lokalni tretman prišta na cijelo lice već samo na priš
kako ti je onda lice bez kreme cijelu noć?!?!?!
pa to sam i pitala, kaj da radim s ostatkom lica, da li da kremu mazem oko gela na pristevima, ili ispod ili iznad ili kako ... moram priznati, trenutno ih je toliko da ih je malo tesko zaobilazit

enivej, kupila sam kremu koja bi trebala rijesit pristice i starenje i hranjenje koze po noci (apsolutno svemoguca, he he) pa cemo vidjet sto ce ona napravit. sinoc sam nju stavila, pa gore ipak za svaki slucaj gel na svaki pojedini pristic. nocas cu probat chlo..., malo za promjenu

@viv, jel ima neki rok koliko moze chlo... stajat otvorena (znam da kapi za oci npr. iako imaju rok trajanja, kazu da je najbolje bacit ako su otvorene 90+ dana, znas li za ovu kremicu ima li takva neka preporuka, ja bas ne znam citat te upute (ili sam se vec zasitila?) )
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 21:33   #212
benzoil peroxid!!!!
akneroxid ili benzaknen gel s 5% ben peroxida i ode vam pristic za dva dana. bez prtljanja s kapima i pastama/mastima. taj gel ubrzava sazrijevanje prista i onda ga isusi. znaci 2 muhe jednim udarcem

cijena 30kuna prava sitnica
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 23:25   #213
Ha nemam pojma Cookie,to ti je ko sa svakim lijekom,pise na svakoj kutijici do kad je rok trajanja...
 
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 23:38   #214
moja cinkova je kupljena, made by jadran galenski... i bijele je boje i nit se skrutne nit ista, dapace nesmim dirat di namazem da se ne skine
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 00:41   #215
Samo bih napomenula da makoliko jeftina bila i bezazleno djelovala, Kloramfenikol je antibiotska mast. Pa vjerovatno baš nije uputno stalno se mazuckati
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 00:43   #216
@ Lapulapu
a jel? hmm a cinkova?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 02:05   #217
Quote:
hana kaže:
moja cinkova je kupljena, made by jadran galenski... i bijele je boje i nit se skrutne nit ista, dapace nesmim dirat di namazem da se ne skine
ni moja se ne stvrdne i ako je taknem ostaje po prstima. sinoć sam je stavila prije spavanja i ujutro nije bilo problema sa skidanjem kako su gore pisali, skinula se sama , ali je otišao i prištić.

kupila danas i chloramphenicol.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 14:40   #218
Quote:
Lapulapu kaže:
Samo bih napomenula da makoliko jeftina bila i bezazleno djelovala, Kloramfenikol je antibiotska mast. Pa vjerovatno baš nije uputno stalno se mazuckati

meni ju je dermatologica prepisala pa valjda ona zna

nista hana ne brini,i cinkova i chloram se komotno mogu koristiti kad god imas problem,nisam ja to sama izmislila
 
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 15:53   #219
ja sam tu chlo mast dobila u apoteci kad mi je bila ispucana koza na kapku i podocnjacima...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 16:26   #220
Ja ju mazem i kad me svrbe oci pri alergiji,a kad sam imala pristice derm.prepisala nju takode.Bilo kako bilo,ja sam dala savjet,a sad ko hoce ko ne...
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.