Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2008., 00:18   #81
Dakle, probadajuća iznenadna bol na desnoj i lijevoj strani tijela u području srca kao da vas netko probode nožem, kada hoću udahnuti bol je još intenzivnija i prestane sve nakon otprilike dvadesetak sekundi..

Da li netko zna o čemu je riječ?[/QUOTE]


To imam i ja, kao da me uvati grc u lijevoj strani i na sredini prsnog kosa, imam osjecaj kao da se srce grci.... i traje par sekundi...... moze li to bit od stresa? il ipak doktor je najbolje rjesenje...... Svi mi govore da srce nemoze bolit kao misic, jer kad zaboli onda je kraj......
diya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 08:50   #82
ma joj koja glupost to da je kraj..meni se toi zna povremeno dogoditi, uglavnom bila sam kod kardiologa i na par pretraga, srce mi je normalno
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 08:51   #83
ma joj koja glupost to da je kraj..meni se toi zna povremeno dogoditi, uglavnom bila sam kod kardiologa i na par pretraga, srce mi je normalno
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 10:34   #84
inace samo da kazem...
bila sam na dijeti, smrsala kojih 7 kila do sad, pocele se zdravije hraniti i trcati saki dan..barem 15 minuta...i netsalo je sve...neznam do kad ce trajati....al od mojeg zadnjeg posta se nije vise to pojavilo...
i nadam se da nece jer je zaista neugodno....i kako god ne zelim, uvijek imam neke crne milsi pa se bojim da nebi zavrsila najgore....
al sad je ok..vidjet cemo do kad....
Zvjezdica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 17:52   #85
Quote:
T<e>a kaže: Pogledaj post
i ja imam slične bolove! i svako toliko me to zna stisnut!

bila sam baš prestrašena da nemam srčani ili tako nešto!

baš ste me smirili! sad mogu mirno spavati!
HM I MENE SU MALO SMIRILI, ALI SVEJEDNO MISLIM DA SVI VI KOJI IMATE PROBLEME OVAKVE KO I JA BI TREBALI OTIĆI NA EKG I OSTALO JER PROČITAJTE SI SIMPTOME ANGINE PECTORIS
anchi19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 18:08   #86
I meni se to zna dešavati već godinama. Uhvati me tako pola minute do minutu da mogu samo površinski disati, jer normaln disanje bi mi se manifestiralo bolovima oko srca. Nisam radi toga nikad išla kod dr.-a , ali kad god mi je rađen EKG - bilo je sve o.k. Čini mi se da je to povezano sa nervozom i to ne odmah kada imam nekakve probleme , nego nakon opuštanja .
hm00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 11:09   #87
Quote:
sinkpink kaže: Pogledaj post
Ne pij Knavon, izaziva jaku ovisnost, akod iznenadnog skidanja ima slučajeva samoubojstva- treba se skidati postupno. Udara na živce....
Biti će tebe žestoko udarilo...nešto

Knavon je ketoprofen - drugo zaštićeno ime mu je Ketonal.
Spada u kategoriju NSAID ili nesteroidnih protuupalnih lijekova, i baš kao i aspirin inhibitor je prostaglandin sintetaze, nije opijat... NE IZAZIVA OVISNOST.
__________________
sweet, tender & lethal
MilaMalaPlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 20:46   #88
Quote:
MilaMalaPlava kaže: Pogledaj post
Biti će tebe žestoko udarilo...nešto

Knavon je ketoprofen - drugo zaštićeno ime mu je Ketonal.
Spada u kategoriju NSAID ili nesteroidnih protuupalnih lijekova, i baš kao i aspirin inhibitor je prostaglandin sintetaze, nije opijat... NE IZAZIVA OVISNOST.
Dogada mi se isto,i jedino sto mogu dok ne prode je plitko disat. Imam artritis i u tom periodu sam dosta dugo pila ketonale,doktor mi je reko da prestanem jer bas oni znaju to uzrokovat. Ne znam dal je istina al moglo bi bit,jak je to otrov.
mariah-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 20:50   #89
Quote:
MilaMalaPlava kaže: Pogledaj post
Biti će tebe žestoko udarilo...nešto

Knavon je ketoprofen - drugo zaštićeno ime mu je Ketonal.
Spada u kategoriju NSAID ili nesteroidnih protuupalnih lijekova, i baš kao i aspirin inhibitor je prostaglandin sintetaze, nije opijat... NE IZAZIVA OVISNOST.
Dogadalo mi se isto,i jedino sto mogu dok ne prode je plitko disat. Imam artritis i u tom periodu sam dosta dugo pila ketonale,doktor mi je reko da prestanem jer bas oni znaju to uzrokovat. Ne znam dal je istina al moglo bi bit,jak je to otrov.
mariah-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 00:20   #90
Bolovi u srcu :(

E ovak.. Pls ako netko zna zasto bi to moglo bit neka mi kaze..

Ponekad me samo odjednom pocne boliti srce... Boli me na taj nacin da kao da me sjece.. Jednostavno, ne smijem previse zraka udahnuti jer imam osjecaj da ce me prejako presjeci srce sto mi se dogodi svaki put kad osjetim te bolove i jako uzasno boli..
Ne smijem uzimati previse zraka bas zbog toga.. i onda odjednom osjetim da mi je preskocilo nesto.. ili mi se samo tako cini.. ali stvarno jako boli.. A gledala sam nesto na internetu i isto mislim da imam astmu ali nisam sigurna.. i ugl. neki ljudi su isli doktoru za srce... a on im reko da imaju astmu.. a ja ne kuzim kak je to povezano.. al molim nekog da mi kaze
marina_14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 01:03   #91
to nije srce srce ne moze bolit moguce da je problem sa plucima....jesi podlozna bronhitisu il tako nekoj bolesti.....koliko imas godina moguce je da se razivijas
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 07:43   #92
Ja sam isto godinama imao povremeno slične bolove, kada bih udahnuo, prerezalo bi me na lijevoj strani, malo iznad srca. Jednom sam zbog toga otišao doktoru i kada me je preslušao, rekao je da ne čuje da je išta loše sa srcem i da je vjerojatno u pitanju nekakva opna koja se očigledno ponekad napne kad udahnem, pa zaboli. Sada mi se rijetko isto događa.
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 10:34   #93
a imam 14 god...... i mislila sam da je nesto s plucima..

A ne znam za bronhitis, iskreno da kazem mozda bi znala da znam simptome.. ali ja sam sebe prepoznala u astmi bas po simtomima..
citala sma na internetu nesto o periodnoj astmi.. ne znam tocno kada i se dogada negdje oko jeseni ili zime... stvarno ne znam.. ali svaki dan prije nego odem u krevet mi se zna dogadati da mi pluća škripe, kašljem, i tako neke stvari.. ali mama mi kaze da sam hipohondar... haha
mislim, šalila se, al oke, ici cu ja doktoru..

da... i jel bi mozda netko znao...
zasto kada svaki put udahem zrak onak u cjelosti, mi nesto preskoci u plucima.. tocno osjetim da nesto škljocne.. gledala sam po internetu.. ali nista nisam nasla.. i živcira me to škljocanje.. užasno je..
marina_14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 22:50   #94
marina, najbolje je da odes svome doktoru sto prije nego da po internetu trazis simptome i bolesti..samo ces se bezpotrebno uplasiti a to ti nece mnogo pomoci..
bolovi u prsima mogu svasta znaciti...vidim da si mlada i razvijas se, i dosta toga ti tijelo porucuje u toj dobi ...zaista bilo najbolje da odes kod doktora...ne vjerujem da je nesto ozbiljnije, ali moras otici! sretno
 
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 23:24   #95
idi doktoru a onda cemo re mi saslusat pa raspravit sta ti bude nejasno
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 00:20   #96
hehe.. ocu valjda.. jednog dana..
marina_14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 00:21   #97
ovako...to ti je kontrakcija misica tj misicni impuls na prsnom kosu::nista oko ceg bi se trebala uzbudjivat.kad ti se to desi stavi dlanove na vrat straga te digni ruke gore sto vise i probaj ih zategnut prema iza..mani je puno puta pomoglo.tad mogu normalno udahnut bez bolova...ali opet svatko je drukciji pa ti radje otidji doktoru.al bez straha.to je normalna pojava..
wolf881 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 00:30   #98
Quote:
wolf881 kaže: Pogledaj post
ovako...to ti je kontrakcija misica tj misicni impuls na prsnom kosu::nista oko ceg bi se trebala uzbudjivat.kad ti se to desi stavi dlanove na vrat straga te digni ruke gore sto vise i probaj ih zategnut prema iza..mani je puno puta pomoglo.tad mogu normalno udahnut bez bolova...ali opet svatko je drukciji pa ti radje otidji doktoru.al bez straha.to je normalna pojava..
ne mora znaciti da je normalna pojava... ja sam imala slicne bolove i otisla sam na pretrage...imam sum na srcu!

marina, idi doktoru bar se posavjetovati i bolje mu objasniti simptome, sta mozes izgubiti..
 
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 01:08   #99
ma curica se razvija ima 14 godina potpuno normalne stvari .....koliko si visoka??
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 10:58   #100
Omg! Pa od ne znam kolko ljudi u mojoj školi, to se samo meni dogada, pa kaj se samo ja razvijam bokte.. mislim sve je to oke kaj kazes al svejedno..

I da.. probacu to sa rukama al brijem da će mi onda preskocit a to previse boli da bi mi se dalo to radit.. skuzila sam da mi prestane ako se legnem na trbuh...


Tenks svima =)
marina_14 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:49.