Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2010., 14:05   #41
evo mene zvali za solaris šibenik na razgovor,jesu još nekog???
jura_19 is offline  
Old 25.03.2010., 20:27   #42
Može preporuke za neki hotel u Rijeci i okolici?
misti is offline  
Old 12.04.2010., 19:03   #43
Ako ste zainteresirani za rad u konobi na otoku Pašmanu,javite se..Traži se poznavanje jednog stranog jezika. Početak rada 1.06.
Bracera1 is offline  
Old 18.04.2010., 13:40   #44
posao u novalisu

Quote:
jura_19 kaže: Pogledaj post
ima već mnogo oglasa po internetu za sezonu,jel netko bio na razgovoru,jel netko primljen,možete ovdje pisati.....
Ćao Jura, daj mi molim te reci kako je raditi u Hipernovalisu jer ja sam se nedavno prijavio i rekli su mi da sam dobio posao kao skladištar i da trebam uskoro ići ali neznam kad ako nije problem da mi detaljnije opišeš posao tamo , hvala ti unaprijed
toma84 is offline  
Old 18.04.2010., 14:05   #45
pa nije loše ako voliš teglit robu...hehe...imaš više vrsta poslova,u trgovini-slagat ćeš robu u police,u dostavi-kombijem razvozit i istovarat robu u kombiju,i na katu gdje je namještaj i tehnička roba-tu te mogu staviti da sastavljaš namještaj ili da prodaješ tehničku opremu.....smještaj ti je u sklopu hipera,vas 3-4 budu u apartmanu,750 kn ti uzme mjesečno za to,hranu plaćaš posebno,plaća ti je oko 6000 kn.....
jura_19 is offline  
Old 19.04.2010., 00:44   #46
ja radim već par godina kao sezonski konobar po restoranima, a i student sam i imam ispite sve do nekih par dana prije 15.7. i sad me zanima kako naći tad a da bude uredan posao. prošlo ljeto katastrofalno mjesto i bio sam primoran raditi u jako jako lošim uvjetima upravo iz razloga šta ništa ne bi našao da sam dao otkaz nakon 15 dana kad sam u biti saznao šta se dešava.
lovačkagozba is offline  
Old 19.04.2010., 11:04   #47
pozdrav

Meni je bitno da su šefovi ok nadam se da neće biti puno iskorištavanja, samo neznam kad bi trebao ići, rekli da će javiti a još ništa a neželim im dosađivati, sretno i tebi za posao.
toma84 is offline  
Old 19.04.2010., 12:08   #48
meni je najbitnija radna okolina, pa onda šef, pa sve ostalo, s gostima mi je još najlakše, oni nikad nisu problem.
ovo prošle godine hahaha bilo je kao u zatvoru, a uvijek zna se desit....
lovačkagozba is offline  
Old 19.04.2010., 21:41   #49
Jel zna neko za neki sezonski poslić u Trogiru, Segetu, Kaštelima?
Imam iskustva u čišćenju i radu u restoranu... a po struci sam kozmetičar...
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Old 19.04.2010., 23:49   #50
vidi na oglasnike, posao.hr i onaj drugi, onda na rent a konobar i tako ne znam koja je priča s njima, baš bi se reg kroz par dana, ima le neko ovdje poseban topic samo nek posta link, thx
lovačkagozba is offline  
Old 20.04.2010., 16:11   #51
ćao

Da sam na tvojem mjestu malo bih razmislio za sunčani hvar jer oni su u problemima, istina je da smještaj je pristojan inače u Hotel Bodul stavljaju sezonce i imaš tri obroka a plaća zavisi u koji te hotel stave ako je to Adriana i Amfora ili Palace plaća je oko 5000 ali si dosta pod nadzorom tamo, a za ove druge hotele neznam dal rade sada al oni su ti plaćeni oko 3000 možda, bolje si nađi u hvaru nešto privatno ili konobariti ili u kuhinji mislim na restorane privatne jer tamo ti je bolje , istina da ćeš se naraditi ali će ti oni i platiti
toma84 is offline  
Old 23.04.2010., 16:38   #52
Cool Pozdrav!

Jel ima neko iskustva u radu u Dubrovniku u hotelu Lapad..dobila sam tamo posao sobarice i krecem u utorak pa me zanima kakvi su uvjeti...

hvala unaprijed!!
__________________
Cinderella don't you go to sleep, it's such a bitter form of refuge,don't you know the kingdom's under siege and everybody needs you...
thekillersfan is offline  
Old 23.04.2010., 18:00   #53
Quote:
thekillersfan kaže: Pogledaj post
Jel ima neko iskustva u radu u Dubrovniku u hotelu Lapad..dobila sam tamo posao sobarice i krecem u utorak pa me zanima kakvi su uvjeti...

hvala unaprijed!!
Valjda se to pita poslodavca kakvi su ti uvjeti...ili se makar raspita prije nego li se dobije posao.
Webeto is offline  
Old 24.04.2010., 01:00   #54
evo ja sam jučer poslala nekoliko prijava na oglase s mojposao.hr
sad mi preostaje samo čeakti ili?

ne znam koliko se uopće čeka, ako je npr. natječaj otovren do 30.4., hoću li dobiti odgovor u svakom slučaju ili samo ako me odaberu za posao?
prvi put mi je pa sam glupa
ferrolucem is offline  
Old 24.04.2010., 02:33   #55
ja sam dobila posao na recepciji u jednom hotelu 4*. placa 3800, smjestaj osiguran i 1 topli obrok. 6 dana u tjednu se radi. kao na 7 dana 1 dan slobodan, ili na 10 dana 1 dan slobodan - po potrebi. prekovremeni se ne placaju.
evo to je moj ''slucaj''. komentari su dobrodosli.
bas me zanima da li je netko tu sa foruma radio preko ljeta kao recepcioner i kakve je imao uvjete.
__________________
Mejor sola, que mal acompanada
malena1981 is offline  
Old 24.04.2010., 22:58   #56
Quote:
ferrolucem kaže: Pogledaj post
evo ja sam jučer poslala nekoliko prijava na oglase s mojposao.hr
sad mi preostaje samo čeakti ili?

ne znam koliko se uopće čeka, ako je npr. natječaj otovren do 30.4., hoću li dobiti odgovor u svakom slučaju ili samo ako me odaberu za posao?
prvi put mi je pa sam glupa
Ne znam što da ti kažem, ja šaljem molbe ima 2 mjeseca, pa se nitko ne javi.
Tako da sam sad odlučila promijeniti taktiku pa ide molba+zivkanje na telefon.
Inače iz nekih restorana, hotela načuh da dobijaju brdo prijva, npr jedan restoran u St za mjesto kuhara 1200 , ostali negdje 300-500 po radnom mjestu, tako da nije čudno ako se ne jave
Ruralna is offline  
Old 26.04.2010., 19:49   #57
www.rent-a-konobar.com

preporučujem svima.Em šta paze na ljude koje zaposle em šta ljudi dobivaju ocjene i ako ste dobar radnik svako novo radno mjesto/sezona vam je veća plaća.Ekipa je napravila pravu stvar.Svaki sat koji prekovremeno odradite bude vam plaćen, imaju svoje agente koji vas posjete par puta mjesečno da vide jeli sve u redu....... MA SUPER
tomislav1 is offline  
Old 02.05.2010., 16:34   #58
Thumbs up trazimo sezonski posao

ej..imam molbu...trazim sezonski posao za dvoje...za mene i curu...ako neko zna di bi mogli raditi, a da je na jadranu, da su osigurani placa, smjestaj i prehrana..nek javi na ovaj [email protected]
radili bi kao serviseri ili nešto slično,pričamo dva jezika
tnx
kovacic002 is offline  
Old 03.05.2010., 11:46   #59
Tražim sezonski posao u Crikvenici ili Rijeci sa smjestajem
__________________
..jednu kavu s mlijekom, molim...
emmica is offline  
Old 03.05.2010., 12:27   #60
Quote:
tomislav1 kaže: Pogledaj post
preporučujem svima.Em šta paze na ljude koje zaposle em šta ljudi dobivaju ocjene i ako ste dobar radnik svako novo radno mjesto/sezona vam je veća plaća.Ekipa je napravila pravu stvar.Svaki sat koji prekovremeno odradite bude vam plaćen, imaju svoje agente koji vas posjete par puta mjesečno da vide jeli sve u redu....... MA SUPER

daj aj malo detljanije napiši o tome, ako imaš vremena otvori posebni topic o ovome, izgleda jako zanimljivo, mislim da će bit korisno svima, kad si već upućen. di se vide ocijene? kakvi agenti? prekovremeni sati? to im ništa ne piše u info dijelu, ili bar nije na vidljivom mjestu. thx
lovačkagozba is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:32.