Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2014., 18:35   #1
Ženska zloba nema kraja

Nema veze što je uspio prizemljiti sondu na komet, jalne femi kokoši digle dreku zbog njegove "seksističke majice".
Ili je u pitanju ljubomora što ne znaju parkirati kako se spada.
http://www.avoiceformen.com/feminism...e-from-shirts/
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 18:37   #2
pa pogle bibliju. adam je najebo zbog eve. povijest se ponavlja i all det šit
koker spanijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 19:03   #3
Ne samo on, već i Josip.
Nije htio pojebati faraonovu ženu, pa ga optužila za silovanje.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 11:04   #4
Pazi ovog šta je komentirao da to nije uredu ako "brineš" o ženama u STEM-u.
Da manje završavaju studije dizajna, ženskih studija i sličnih gluposti ne bi se trebalo brinuti o njima.
ecc01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 11:31   #5
Majica mu je za seljove, a pridavanje pažnje femi blebetanjima mi je gore od samog blebetanja.
7 minutes is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 12:39   #6
Ma uvijek ce se naci neke budale u daljini interneta kojima ce negdje nesto smetati.
To je danasnja zalost i nema veze sa zenskom zlobom, nego s time da nema IQ testa ili nesto kao vozacka da imas pristup internetu.

Uspjelo se nakon 10 godina putovanja spustiti tu gdje se htjelo, a oni jebu covjeka zbog fucking kosulje.
on je spavao zadnji dana po 3-4 sata dnevno jer je to sada cilj na kojem je radio koliko godina. Vidi se odmah da nije "normalan" znanstvenik nego malo drugaciji, koliko mu to sve znaci se vidi i po tetovazi koju ima
http://media0.faz.net/ppmedia/video/...tta-tattoo.jpg

Ali koliko budala imas na mrezi koji nemaju 5% mozga najbolje mozes viditi na
http://www.news-bar.hr/, procitaj komentare na njihove satiricke artikle na Facebooko pa neznas hoces li plakati ili se smijati kada vidis sta to hoda zemljon!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 15:45   #7
A najbolje od svega, tu majicu mu je dizajnirala i poklonila prijateljica, dakle, osoba ženskog spola da napomenem još jedanput.

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/...cc&oe=54E72CB0
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 16:48   #8
Jebo me pas, da sam milijarder, sljedeca sonda koja bi isla bilo gdje bi posadila gigantski, reflektirajuci kurac koji se vidi sa Zemlje na nebesko tijelo na koje se spusti.
Pa nek vriste.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 16:56   #9
zene su vrazi
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 21:26   #10
sve to stoji, al kad ih ja volin jebat
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 13:52   #11
Neki dan naišao na video Top 10 Quentin Tarantino Scenes. I ono kad Selma pleše gola sa zmijom i svi ju volu je "objectifying women" ali kad ovaj u Reservoir Dogs pleše i reže lika je "unbeatable". To su ti bre standardi
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 13:58   #12
salma.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 14:00   #13
Već par dana šiljim tamo u kokošinjcu u topiku o feministkinjama i neki white knight se loži ali kakve su to izjave od tog lika i njegove kamarile tamo, prijateljica valjda što li, da to vidite kakvih sve beta tragedija ima na ovom svijetu.

Neki dan velike inteligentne žene stale pred vatikan i nabijale si križ u dupe. Ne znam kako ne shvaćaju da u dupe jedino ide falus, nije mi jasno kako ih to u tim frigidnim organizacijama nisu naučile. Ali mudre su nema šta, u Vatikanu to radit, šteta da ne idu malo protestirati ispred džamije u Kairo, gdje je represija žena realni problem.

Drago mi je samo da je taj otrov i mržnja koju šire te frustrirane kompleksašice toliko očit, da će ih koštat legitimiteta, postat će sprdačian svima, bez obzira šta sad i taj gamergate furaju glupače i plaču o seksizmu, o #rapeculture i sličnim debilanama.

To je samo rezultat šta se dogodi kad daješ polu-funkcionirajućim budalama državni novac, ništa više.

Ima na libeli neka jadnica koja je odgledala sve epizode Baltazara, brojala koliko se puta pojavi žena, i zaključila "nedovoljno i neadekvatno" i Balzatar je seksistički crtić.

To je kad ispodprosječni ljudi koji nisu kadri ništa u životu postić, uhvate neki cilj i smisao, kao feminizam koji ima smisao pljuvanje, vrijeđanje i fašističku ideologiju "ja mogu reć šta je ispravno, ti ne možeš".

Jadno. Ali neće dugo, dopizdit će ljudima to.
MacAnony is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 14:10   #14
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
salma.
Neka si ti mene, zaslužio sam to.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 14:14   #15
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
sve to stoji, al kad ih ja volin jebat
neke treba posebno izbjegavat, baš zbog tog kaj se i one vole (puno) jebat
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 15:10   #16
Quote:
MacAnony kaže: Pogledaj post
Već par dana šiljim tamo u kokošinjcu u topiku o feministkinjama i neki white knight se loži
A šta drugo možeš očekivat od tipova koji dane provode na kokošinjcu? Mislim... ja znam da živimo u vremenima gdje je sve okej i ništa ne treba osuđivat, ali da bi se shvatila dubina problematike potrebno je zamisliti da imaš sina kojem su ti tipovi idoli.

- Sine šta želiš radit kad odrasteš?
- Provodit dane na kokošinjcu tata!


Sad više i nije tako okej

Što se tiče ženske zlobe, ja uvijek branim žene i nedam da se sere po njiman, al moram priznat da moja lajavija polovica pokaziva zabrinjavajuću količinu zlobe na sve pripadnice lajavijeg spola koje imaju više pari cipela od nje

Zadnje uređivanje Samo jako! 1994 : 16.11.2014. at 15:18.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 16:39   #17
Žene su vrazi. Treba nad njima primjeniti egzorcizam! Istjerati iz njih zlo i utjerati im (ga) dobro!
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 18:19   #18
Quote:
div kaže: Pogledaj post
neke treba posebno izbjegavat, baš zbog tog kaj se i one vole (puno) jebat
cijenjeni kolega dive, ni ne znaš koliko si u pravu
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 22:05   #19
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
cijenjeni kolega dive, ni ne znaš koliko si u pravu
o znam znam..
sasvim su stvarne, ima ih i ovuda oko nas
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 09:35   #20
Oglasila se i autorica košulje:
http://avivi.tumblr.com/post/1027211...-land-i-felt-i
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger