Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: kada idete pedikeru?
kada dođe proljeće i sandalice 11 78.57%
kada kurje oči počnu "namigivati" 3 21.43%
kada kurje oči bole negdje u mozgu 0 0%
kada je potrebno praviti društvo frendici 0 0%
Glasovatelji: 14. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2008., 00:36   #641
Tako nesto sam vidjela u novom DM katalogu.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2008., 22:04   #642
SAICARA FIZZY GEL-pucketajući hladni gel za hlađenje umornih i nateknutih stopala

hey,

otvaram ovu temu jer sam na badnjak prvi put ušla u kozmo inače idem u dm i to onaj u jurišićevoj bivši dm kada tamo neka promotorica pukazuje fizzy gel( ima je oni 15 -ak proizvoda za stopala ,turpije ,peeling,dezić itd nisam sve slušala ) inače ne staje promotoricama jer nemam vremena ali stanem i cura pokazuje jednoj ženi na dlanu pošprica a onu pucketa kao pjenica na dlanu isprva mi se činilo zanimljivim i odlučim se na kupnju ajde badnjak je pa da se počastim, dođem doma umorna od shoppinga i rada na badnjak do 15 ...odlučim stavim novi proizvod na stopala kada da onu moje umorne i nateknute noge kao da su otišle u raj hehe.
probajte tko god ima problema sa stopalima preporučujem
uglavnom do sada sam čitala sam postove sa foruma jer nemam vremena za komentara ali sad sam si odlučila za sebe imati više vremena
uspavana ljepotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 14:47   #643
Studio DI u Splitu!!!

Najbolji studio za manikuru u Splitu STUDIO DI, TONČIĆEVA 4.
__________________
Život nije generalna proba
Anev is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 12:06   #644
U Zagrebu su ok saloni za pedikuru od Estetic Uveme. Ne preporučujem ići u Ružu K. u Vlaškoj jer sam za 170kn dobila- masažu cca 2min, rašpanje pete kamenom jer oni ne rade s nožićima i sl., lakiranje bezbojnim lakom. Mislim tako mi i treba kad nasjedam na pričice o razvikanim salonima.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 08:58   #645
Po meni najbolji salon za pedikuru u Splitu je studio Nina. Cure su izuzetno ljubazne i definitivno znaju svoj posao a prosla sam podosta salona.
agnus girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 12:45   #646
Pa da i ja doprinesem savjetima za kucnu radinost...
Najvise problema imam sa petama koje se dosta `okoze` i stvrdnu vrlo brzo.
Pedikerke su mi UVIJEK govorile da tu nema spasa i uzele bi zilet u ruke i kidale. I onda bi mi nakon njih ostala peta osakacena. Mojoj mami su cak toliko duboko ziletom zarezali posred pete, da joj je rana zarastala 6 mjeseci

I onda vam je meni moja mama otkrila tajnu. Turpija za pete...
Imate kupiti u DMa za kojih mozda 15ak kn.
Recept je sljedeci:
namoci noge 20ak minuta, izvadi jednu nogicu iz vode, posupaj vodu rucnikom i pusti 15ak sekundi da se voda jos malo osusi, oboruzaj se snagom i navali turpijat pete.
Jel vas ikad preprzilo sunce, pa bi vam se koza pocela gulit? I onda kad bi se malo protrljali, koza bi vam se u bijelim komadicima gulila? E pa upravo tako vam se pocme gulit koza sa pete kad turpijate. Turpijat mozete sve dok vam se dosta smanji to guljenje koze.
Isto to mozete napraviti i na palcu i na svim ostalim dijelovima stopala.

Ako vam se npr. koza vise ne pocme gulit, a pod prstima osjetite da vam je jos tvrdo tu di turpijate ili vas pocme malo bolit, vratite nogu u vodu, bez obzira sto s njom niste zavrsili, navalite na drugu, pa se posli vratite opet na nju.

Ja svaku petu tj. stopalo turpija cca. 10 minuta, sa mozda 2-3 ponovna mocenja svakog stopala.

Nakon toga namazem stopala bilo kojom MASNOM kremom, najbolja je nevenova mast, i obucem carape. Obicno nakon toga idem spavat pa lipo cijelu noc tako.

I stopala su vam sljedecih min. mjesec dana lijepa, glatka.. ko bonboncic!

NAPOMENA: Ne idite s tom turpijom na ostali dio tijela, kao npr. gornji dio stopala ili gleznjevi tj. zglobovi!

P.S. Naravno da prije turpijanja mozete odrezat nokte, pogurat kozicu i sve ostalo za uredit stopala...
Jedini bed je sto onda tu vecer ne mozete nalakirat noktice
Ali isplati se! Pete su zakon nakon toga, cijelo stopalo fino mekano... mmmm...njam njam
tate is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 12:49   #647
Ako netko ne zna kako to izgleda, evo slikica...

http://img117.imageshack.us/img117/1...retoolsfd3.png

Turpija se nalazi prva s lijeva u drugom redu.

Ova iz DMa je bijele boje (rucka, brus papir je crni) i sa obe strane imate turpiju, jedna je malo njeznija, druga malo grublja.
tate is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 12:50   #648
Hm...

mozda ona crvena turpija u sredini u drugom redu vise lici na onu moju iz DMa...
tate is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 13:02   #649
tate, dobar savjet, ali mislim da si upravo otkrila toplu vodu
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 16:08   #650
Quote:
Kya kaže: Pogledaj post
tate, dobar savjet, ali mislim da si upravo otkrila toplu vodu
Ohoho, Kya, ima ih i previse koje za to ne znaju! Pocevsi od mojih prija do ljudi preko posla... dosta ih je ostalo zaprepasteno da postoji alternativa za zilet...
Slazem se da bi takve stvari trebale biti topla voda, ali nazalost nekima nisu
tate is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 23:14   #651
PEDIKURA

Mrzim svoje palce na nogama, veliki su i strše. (ostatak prstića se dobro slaže)
Zanima me kakva iskustva imate sa pedikurom?
ivana0906 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 00:48   #652
saicara fizzy gel jepucketajući hladni gel za hlađenje umornih i nateknutih stopala i protiv gljivica - najbolja stvar za stopala koju sam kupila. Kupila sam još za badnjak i od tada sam se navukla..iako u toj linij ima i sol,kupka,peeling, probala sam još soft kremu koja je isto super.
uspavana ljepotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 19:26   #653
A gdje si kupila, ima toga u hr?
__________________
Ajmo crta, štrafta, prošetaj. Ovdi su veliki, mali ne smetaj..
vivien79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 10:13   #654
Hey ,
ima u hrvatskoj ja ti kupujem u kvartovskoj ljekarnici ali sam vidjela i u mulleru,bipi,kozmu i mislim nami.
ne znam di je jeftinije ali su mi proizvodi super pogotovo fizzy gel...preporučujem nećeš se razočarati,sve moje frendice su kupile i oduševljenje su..



Quote:
vivien79 kaže: Pogledaj post
A gdje si kupila, ima toga u hr?
uspavana ljepotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 13:15   #655
Pozdrav svima!

Nedavno sam primjetila da zadebljanje noktiju na noznim palcevima od sredine prema vrhu nokta. Nokti su od kroijena do sredine jedne debljine i na sredini vodoravno pocinje taj prijelaz, tj. zadebljanje.

Je li netko imao ili ima slican problem?

Hvala
tvornica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 23:28   #656
Quote:
tvornica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Nedavno sam primjetila da zadebljanje noktiju na noznim palcevima od sredine prema vrhu nokta. Nokti su od kroijena do sredine jedne debljine i na sredini vodoravno pocinje taj prijelaz, tj. zadebljanje.

Je li netko imao ili ima slican problem?

Hvala
mislim da bi morala dermatologu. ne znam, ali mogle bi biti gljive. ili oštećenje ploče nokte nastalo pritiskom cipele na nokat.
simple mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 10:08   #657
ja bih rekla da je ovo drugo
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 11:57   #658
bok

Quote:
simple mind kaže: Pogledaj post
mislim da bi morala dermatologu. ne znam, ali mogle bi biti gljive. ili oštećenje ploče nokte nastalo pritiskom cipele na nokat.
mislim da su to gljive, probaj u ljekarni zatražiti nekaj protiv toga. To ti je dugotrajno liječenje, dva put na dan mažeš, ali trebaš paziti, jer takvi nokti često imaju tendenciju prema uraslosti, a to ti je još veći problem.
pedikerka-Vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 22:45   #659
cure jel koristite sta protiv znojenja nogu sad kad dolaze topliji dani?
ono u nekim koznim tenkama, ili balerinkama?

ne znam jel vec netko to pitao, sorry...

uglavnom, ???
ketty blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 01:03   #660
stopala i žuti tabani

Koliko god da njegujem stopala, tabani nikako da budu lijepo bijeli ,već je koža uvijek suha i žućkasta. Nikad mi nije bilo teže da noge dovedem u red. Kada se tuširam uvijek ih stružem i bogato namažem, ali već su sutra suha i žućkasta. pomagajte..
BOZI 2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.