Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2007., 19:40   #261
Ne bi vas htjela obeshrabrit, ali prilično sam uvjerena da će te nakon samo mjesec dana studiranja nećete imati tako romantične poglede na taj faks. Kažete da su ljudi na prijavi bili ljubazi , e kad sam ja bila skoro me nisu izbacili kolko su bili svi nadrkani... Čekajte samo da se upoznate s tetama u referadi... Profesori- pa ima ih svakakvih, ali moram naglasiti da svi znaju svoj posao pa da tako tu nema nikakve zamjerke. Mali savjet, ako se ipak odlučite za ovaj faks, ovo je jaaako bitno, nemojte nipošto, ni pod cijenu života uzimati pravo kod Padjena, bježite od toga ako vam je život mio! Ozbiljno, znam što govorim. Iz iskustva faks je previkan, ništa posebno, pa nemojte previše žaliti ako ne upadnete. (mislim da ako upadnete da će većini vas nakon godinu dana biti žao što ste se upisali... eto tako barem misli moja generacija...). No, sretno s učenjem i puno uspjeha na prijamnom (ali ako ikako možete preporučujem da studirate nešto drugo)
Potterica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 21:28   #262
Quote:
femalee kaže: Pogledaj post
crna, kad si ti dosla? u koliko sati?
došla sam oko 10 sati
crna555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 22:48   #263
Quote:
Potterica kaže: Pogledaj post
Ne bi vas htjela obeshrabrit, ali prilično sam uvjerena da će te nakon samo mjesec dana studiranja nećete imati tako romantične poglede na taj faks. Kažete da su ljudi na prijavi bili ljubazi , e kad sam ja bila skoro me nisu izbacili kolko su bili svi nadrkani... Čekajte samo da se upoznate s tetama u referadi... Profesori- pa ima ih svakakvih, ali moram naglasiti da svi znaju svoj posao pa da tako tu nema nikakve zamjerke. Mali savjet, ako se ipak odlučite za ovaj faks, ovo je jaaako bitno, nemojte nipošto, ni pod cijenu života uzimati pravo kod Padjena, bježite od toga ako vam je život mio! Ozbiljno, znam što govorim. Iz iskustva faks je previkan, ništa posebno, pa nemojte previše žaliti ako ne upadnete. (mislim da ako upadnete da će većini vas nakon godinu dana biti žao što ste se upisali... eto tako barem misli moja generacija...). No, sretno s učenjem i puno uspjeha na prijamnom (ali ako ikako možete preporučujem da studirate nešto drugo)
al cure su zgodne...
Josip633 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 23:47   #264
Čuo sam za tog Padjena i tete u referadi, pa zar su stvarno tako grozne? Mislim, zar nije cilj i njima i nama da nam tih nekoliko sati dnevno pod istim krovom prođe što ugodnije i bolje nego da moraš bit u strahu, mi od njih i oni od nas
Hugo Boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 08:43   #265
Da..

Jao,meni je onal tip što prima prijave skiroz simpa,kao: "A jesi 101% posto sigurna da želiš doći k nama" itd....
A šta ljudi,nemojte se bedirat,pa na svakom faxu ima par picajzli od profesora i osoblja,pa nikad i nisu bili svi ni u srednjoj bajni i krasni,je tak?
Btw imam frendicu koja tam studira pa će mi ako upadnem(dao bog) preporučiti profesore,pa mogu s vama podijelit. Btw u tzk možete birat ili aerobik jednom tjedno ili Sljeme...
__________________
Love like you've never been hurt!
PinkButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 12:45   #266
drv0, ja ću najesen bit treća,,,je1 t0 pr0b1em?
a fakat bi treba1a nešt0 p0četi raditi,,,

ispričavam se na nu1ama i jedinicama, šteka mi tastatura,,,
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 12:46   #267
svi na p1ivanje!!!

najb01ja ekipa i najjača zayebancija,,,!!!!


i da, NIKAK0, NIP0ŠT0 k0d Kursara,,,ja sam mudr0 izbjeg1a i sad imam čir manje na že1ucu
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 13:55   #268
što se tiče teta iz referade, ja moram dat pohvalu danas sam ih zvala da ih pitam nešto i teta koja se javila je bila čisto podnošljiva i čisto pristojna možda jer sam zvala pred kraj radnog vremena pa je znala da ide doma
ljudi, jel vi puno učite? mene laganini puca paranoja i već se vidim da neću upasti ... a glava mi ko balon on učenja
__________________
ormar
Moja mala trgovina nakita
shedevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 14:39   #269
joj tip je full ok, al ona neka treba je bas bahata i bezobrazna........
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 15:06   #270
imamo tipa u referadi?
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 19:44   #271
Quote:
themoment kaže: Pogledaj post
drv0, ja ću najesen bit treća,,,je1 t0 pr0b1em?
a fakat bi treba1a nešt0 p0četi raditi,,,

ispričavam se na nu1ama i jedinicama, šteka mi tastatura,,,
Možda bi mogli pokušati honorarno, ne znam da li ćeš uspjeti uskladiti posao sa studiranjem ako te primim za stalno. Ako misliš da možeš možemo se i to dogovoriti. Mogu ti poslati jedan tekst (koji izgleda srednješkolski) da ga pokušaš obraditi da izgleda kao što treba izgledati u novinama.
Ako si to sposobna vrlo lako ćemo se dogovoriti ostalo.
Ne trebaš mjenjati smisao teksta već ga ispreslagati i napraviti po svom stilu pisanja te upotrijebit možda neke svoje izraze.
drvo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 20:22   #272
nisam mislila u referadi vec na prijavama
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:12   #273
Koja je procedura s plaćanjem onih 200 kn za prijemni? jel se to obavlja na faksu ili mora u banci? hvala
Josip633 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:25   #274
ne, moras u banci ili posto, 200kn ti je ako ides samo na jedno (npr.samo na novinarstvo redovni, a ako hoces i politologiju ili neki izvanredni onda dajes jos po 100kn)

prvo to uplatis, dodjes na fax, na porti uzmes prijavnicu-5kn jedna, ako uzimas vise smjerova, toliko i prijavnica, odes u dvoriste u red i to je to...

naravno prije svega, prijava prek interneta, opet za svaki smijer posebno...

uf, kak sam pametna
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 00:42   #275
Quote:
Klaun kaže: Pogledaj post
imamo tipa u referadi?
to ni meni nije jasno
kako odjednom?
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 01:39   #276
Exclamation

Ja sam isto bila u utorak i bila je strašna gužva.. Fax je katastrofa, (po izgledu), mislim da sam ga trazila cca 30min i kad sam skuzila da je ta najobičnija zgrada fax, zaprepastila sam se, no to nije bitno!! bilo je gro ljudi i tak mi je nekak samopouzdanje palo, al nije bed. Ucim danas za prijemni i tak me vec glava boli od tih svih podataka!

pitanje: kak glasi neko pitanje iz pig-a? vezano za ustav?? kaj moram znat koji je broj članka il kaj točno, to mi baš i nije previše jasno..
mana87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 01:44   #277
Ne znam, meni je super ta domaća atmosfera na našem faksu...

I ne samo da su okolo stambene zgrade i da je faks smješten MEĐU njih...

Naš faks je bivša preuređena stambena zgrada
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 01:45   #278
Quote:
mana87 kaže: Pogledaj post
Ja sam isto bila u utorak i bila je strašna gužva.. Fax je katastrofa, (po izgledu), mislim da sam ga trazila cca 30min i kad sam skuzila da je ta najobičnija zgrada fax, zaprepastila sam se, no to nije bitno!! bilo je gro ljudi i tak mi je nekak samopouzdanje palo, al nije bed. Ucim danas za prijemni i tak me vec glava boli od tih svih podataka!

pitanje: kak glasi neko pitanje iz pig-a? vezano za ustav?? kaj moram znat koji je broj članka il kaj točno, to mi baš i nije previše jasno..
Zna biti pitanja tipa "koji članak govori o autonomiji sveučilišta"? -63., još se sjećam

Naštrebaj Ustav što bolje, mislim da bar 50% pitanja na njega iz pig-a ode...
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 01:49   #279
Quote:
howyesno kaže: Pogledaj post
Ne znam, meni je super ta domaća atmosfera na našem faksu...

I ne samo da su okolo stambene zgrade i da je faks smješten MEĐU njih...

Naš faks je bivša preuređena stambena zgrada
joooj pa mi i na isti fax idemo! a zato si ti tak pametna
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 10:33   #280
Quote:
howyesno kaže: Pogledaj post
Zna biti pitanja tipa "koji članak govori o autonomiji sveučilišta"? -63., još se sjećam

Naštrebaj Ustav što bolje, mislim da bar 50% pitanja na njega iz pig-a ode...
Upravo citam Ustav i nema nista takvog pod člankom 63.

EDIT: evo ga sad vidim pod člankom 67. Jamči se autonomija sveučilišta.
banky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:19.