Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2021., 23:55   #681
Meni je film dobar. Prvenstveno zato sto vise nema onih WTF trenutaka. Nazalost, bilo bi puno bolje da je to kao Marvel odradeno, buildup kroz vise filmova, ovako u 2 sata orginalnog filma nema sanse da pohvatas tko tu koga i zasto. 4 sata pomazu

Preporucam strip Injustice, meni je def najbolji iz tog svijeta.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2021., 05:47   #682
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Meni je film dobar. Prvenstveno zato sto vise nema onih WTF trenutaka. Nazalost, bilo bi puno bolje da je to kao Marvel odradeno, buildup kroz vise filmova, ovako u 2 sata orginalnog filma nema sanse da pohvatas tko tu koga i zasto. 4 sata pomazu

Preporucam strip Injustice, meni je def najbolji iz tog svijeta.
Ono na ceki je injustice 1 i 2 omnibus, ali koliko sam citao malo Snyder je imao malo tezi zadatak krenuti od samog kraja prema pocetku (i nusput malo pomalo razvijati neke likove tipa poput cyborga), i onda utrpatit jos likova di bi se prosjecan Dc fan mozda izgubio u filmovima, a hc fan svidio ili popizdio
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2021., 19:11   #683
Fanovi su poludili,stranice Warner Brosa i HBO MAX na društvenim mrežama,zatrpane su s #RestoreTheSnyderverse ispod svake njihove objave.
Vebster is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2021., 20:38   #684
Mogu fanovi trpati što god hoće ispod objava, ali ništa od toga. Sadašnja uprava WB-a ne voli Snydera i već su napravili planove za daljnji razvoj DCEU-a u vidu 5-6 filmova.
Vince Masuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2021., 21:18   #685
Za HBO Max bi bilo odlično da se drže Snydera jer fanovi ga vole, mnogo zaostaju za Disney+ i Netflix, a ova verzija JL im je donijela dosta novih korisnika i publiciteta.
Uz neki srednji budžet i pristanak glumaca, moglo bi se. Ali jako jako teško...
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2021., 21:53   #686
Možda bi Snyderverse mogao ostati u okvirima HBO MaXa,ako već WB ne želi kao svoj projekt,e sad,pitanje je,je li bi glumici na to pristali,te koliko bi to ekonomski bilo isplativo za HBO Max.
Vebster is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2021., 22:06   #687
Snyder je na Vero objavio "I don't think they can ignore". Radi se o 1.4 milijuna tweetova u 24 sata. Možda zna nešto što mi ne znamo, na kraju krajeva, pitanje je želi li AT&T ili ne.
FoRuMaSh77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2021., 06:11   #688
Koliko su neki prvi brojevi letjeli van za Hbo streamnje film je rusio sve rekorde, no neki su rekli da bi na kraju se moglo gledati samo Usa trziste a ne globalno premda se to trreba davno ignorirati
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2021., 20:53   #689
Money talks, ako procjene da postoji interes, snimit ce jos toga.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2021., 15:17   #690
Quote:
Vince Masuka kaže: Pogledaj post
Mogu fanovi trpati što god hoće ispod objava, ali ništa od toga. Sadašnja uprava WB-a ne voli Snydera i već su napravili planove za daljnji razvoj DCEU-a u vidu 5-6 filmova.
Na kraju je nevažno što WB hoće, AT&T je vlasnik WB i može odlučiti što oni hoće. Osim toga AT&T je i odlučio da se napravi Snyder Cut suprotno željama WB.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2021., 20:30   #691
https://open.spotify.com/episode/1pz...oijRA&t=0&nd=1

Navodno je izbio pravi građanski rat između WB i HBOMaX zbog Snydeversea a navodno se u cijelu priču uključio Dwayne Johnson koji se priključio #RestoreTheSnyderVerse pokretu,jer on vidi svoj Black Adam kao dio Snyderversa.
Za WB je to završena priča,međutim HBO misli kako je ovo njihov novi potencijal u rangu Igre Prijestolja.
Uglavnom,bit će zanimljivo kako će se stvari dalje razvijati,te ima li HBO taj kapacitet neovisno nastavit s ovim projektom.
Takođe sam negdje pročitao kako su u WB,navodno se pokajali što su uopće išli u relizaciju Snyder Cut,te da ih je sad ovo dovelo u neugodnu situaciju.
Vebster is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2021., 21:15   #692
Koji im je đava? Očito ih muči nešto ideološki jer inače od ovoga će bit love.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2021., 07:22   #693

Poslušao sve, zanimljivo.
Ali gotovo sve ide protiv Snyderversea.
Iako je glavni spiker pesimist, sam i to kaže za sebe
El Nino9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2021., 20:26   #694
Pogledao, i itekako se isplatilo.

Dosta sam kritizirao Snydera, pogotovo Man of Steel, ali ova verzija je po svemu bolja od kino verzije.

Sad sam pogledao i RedLetter recenziju, i uglavnom se slažem sa svime.

__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.