Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2022., 09:27   #381
e da...u 4. epizodi saznasmo da tommy ima opasan tumor na mozgu i da ce zivjeti jos godinu, godinu i pol dana...sta ce biti dalje...

1. tommy ce bit jos odlucniji da istjera ciljeve koje si je zadao
2. gledat cemo kako tommy ima halucinacije i kako se gubi, trazi bijeg na dnu flase viskija...i svejedno ce uspjeti.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2022., 11:52   #382
Meni djeluje da Esme zavlači Tommya i s cigankom i s novootkrivenim sinom. Dosta spora sezona, al najavili su da će finale trajat 81 minutu pa bi trebali stić zatvorit priču ove 2 epizode i film.
Ne vjerujem da će Tommy na kraju umrijet, smislit će već nešto kao rješenje.
FoRuMaSh77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2022., 09:12   #383
ajme jedva sam izdržala pola epizode , sve ovo oko smrti Ruby je stvarno preteško bilo
Tomica pa kaj su ti sve natovarili

uvijek sam imala filing da će se koknuti na kraju, bolesti se nisam nadala ... sad pogotovo to mislim, al neće prije nego završi posao- zato se i obraća Polly na kraju da mu da još malo vremena

od one večere pa nadalje krenula je serija kakvu želim, nisam znala da će finale tak dugo trajati ko što pišete, sad tek imam dobar filing da će biti bolje

taman kritiziram za muziku i onda uleti Nick Cave i to još meni njegova najbolja pjesma - sjajno se uklopilo

sviđalo mi se kak su prikazali odnos između Tommya i Arthura, nadam se da će se trgnut sada i pomoći mu , jer treba ih sve opet na okupu ...
MaliCvele is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2022., 10:24   #384
Jos dvije epizode i film za kraj..nisam zadovoljan ako se razvija zadnja sezona serije..Arthura su uništili,sveli ga na narkica sa par rečenica..
valensvk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2022., 11:28   #385
Nisam mogla zamislit uopće niti jednu ep bez Polly, no toliko volim ovu seriju da mi je zbilja uvijek jednako fokus od prve do zadnje minute kad krenem gledati novu ep. Uopće ne mogu skuzit kaj ce bit do kraja, sve je nekako usporeno. Konačno se više nigdje ne vrte Tomijeva sjećanja na Grace, tog mi je bilo pun k. Lizzie odlična, Ada također, a da de Arthura svelo na narkića, također netočno, svelo ga se na prototip razočarana i oštećena čovjeka koji traži izlaz, što se i suprotstavlja cijeloj priči s opijumom, pa možemo vidjeti stvarnu stranu tog velikog posla.
__________________
Ti si bio pogrešan kad si mi stavio ruku na rame, tamo je držao dugo i govorio riječi..
Amorevirginali is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2022., 00:21   #386
Gina i Mosley moglo se i očekivati nakon one izmjene pogleda prošle sezone i još je Gina ispravila Michaela kako je ovaj baronet a ne lord.

ajd, od scene večere ritam se pokrenuo napokon izgleda. napokon nema više dosadne Grace i halucinacija tog tipa. Amber Anderson dosta dobra kao Diana Mitford.
__________________
This time next year we'll be millionaires!
ZOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2022., 16:24   #387
Ova sezona mi je tako jebeno beznačajna, nisam bila ni fan prošle sezone doduše, znači izgubili smo 3 epizode na podzaplet oko umiranja lika za kojeg ne marimo, tužno je da je kćerka od glavnog lika i mala curica, ali iskreno nije me baš briga.
Imaš u seriji jednu Anyu Taylor Joy koja apsolutno ništa ne radi, samo je tamo da bude zgodna valjda?
A tek ovaj Arthur koliko je nebitan lik postao, strašno...
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2022., 15:04   #388
ovo za sada nigdje ne vodi, presporo je. mozda se scenarist razbolio
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2022., 22:22   #389
Ma dajte, oni stvarno neće snimat sedmu sezonu?

Ova zadnja epizoda mi je bila odlična, par scena koje su na razini prvih Peaky Blindersa....

Duke pun pogodak, Arthur se vratio na put stare slave, Tommy isto u zadnjoj sceni...

Ne mogu vjerovat da nećemo vidjet kako će sredit Mosleyja i onu mu odurnu ženu i Ginu...

I da Ada rasturi, baš je ostala neiskorištena ove sezone

Ovo mi je preloš kraj...
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2022., 11:40   #390
Ne znam zašto su Finna kao lika toliko uništili.

Imam osjećaj da im je smrt Helen McCrory poremetila planove i da su jednostavno htjeli završiti Peaky Blinders priču.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2022., 23:35   #391
Quote:
Garfieldica 007 kaže: Pogledaj post
Ma dajte, oni stvarno neće snimat sedmu sezonu?

Ova zadnja epizoda mi je bila odlična, par scena koje su na razini prvih Peaky Blindersa....

Duke pun pogodak, Arthur se vratio na put stare slave, Tommy isto u zadnjoj sceni...

Ne mogu vjerovat da nećemo vidjet kako će sredit Mosleyja i onu mu odurnu ženu i Ginu...

I da Ada rasturi, baš je ostala neiskorištena ove sezone

Ovo mi je preloš kraj...
Vrhunska zadnja epizoda
Meni je doduše cijela sezona odlična

Nema sezone, ali bit će film, pa ćemo valjda bar nešto od ovog vidit u filmu
PeP is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2022., 00:45   #392
Isprali su gorak okus zadnje sezone fenomenalnim finalom
Tommy prema očekivanjima preživio. Kad sam vidio da je prošlo sat vremena i fašista nigdje ni za lijek, postalo je jasno da ih čuvaju za film
Kako je Tomu Hardyu sjela uloga Alfiea
Finn me iritira zadnjih par sezona, šteta što se nije pridružio Billyu
Duke dobitak sezone, Steven Knight je najavio već da radi na spin-offu i mislim da je jasno na kog će se fokusirat
FoRuMaSh77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2022., 00:54   #393
slazem se, dobra bijase zavrsna epizoda.

jedino mi nije jasno zasto je tommy odjebao finna ...jbt ovaj duke se jucer pojavi, a tommy mu da sve.

i zasto su zapalili kucu?
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2022., 01:03   #394
Finn je pokrivao cinkaroša koji je trebo rješit Arthura, zbog kojeg Oswald nije pobro metak posred čela u finalu 5. sezone i znog kojeg je IRA ubila Polly i Tommyevig pajdaša. Što mu je Tommy trebo zahvalit?

Duke se iskazao što je Tommyu očito bilo dovoljno. Dodaj u priču da je Tommy mislio da umire i kontekst drugog vremena i Tommyevi potezi imaju više smisla. Al da je djelovalo zbrzano, je.

Mislim da su stanovi trebali bit izgrađeni na lokaciji kuće.
FoRuMaSh77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2022., 17:56   #395
ovo san pogleda sve. prva liga
kopernik.nikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2022., 23:41   #396
Sesta, ujedno i zadnja sezona je suhoparna uz izuzetak zadnje epizode koja traje kao film. Vidjet cemo sto su sacuvali za pravi film koji je najavljen za 2024.
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2023., 12:23   #397
Nedavno odgledao seriju koja je nakog godina odgađanja došla na red. I nisam se razočarao, stvarno je vrlo zanimljiva priča i likovi

Čudi me relativno malo postova u ovom topicu, ako zbog ničeg drugoga onda zbog vrhunske glume Hardyja, Murphyja i Andersona
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.