Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2008., 18:07   #1
Horarna astrologija - pitaj konkretno

Otvaram ovu temu u namjeri afirmacije astrologije kako znanosti, i isticanja njezine egzaknte komponente koja prečesto trpi na račun one - psihološke.

Horarna astrologija je iskonski korijen astrologije same u cjelini. Prije nego što su uopće nastale natalne karte u Babilonu i u Egiptu počeo je paralelni razvoj astrologije 2000 godina prije Krista. Prve karte su se bazirale na predviđanju povoljnog trenutka za događaj a kasnije se iz toga razvila i horarna astrologija.

Što je horarna astrologija ?

Grana astrologije koja odgovora na trenutno postavljeno pitanje. Tu nije bitno ni vrijeme rođenja ni sat nego samo trenutak postavljanja pitanja.

Pitanje mora biti koncipirano sa DA i NE. Međutim to je samo radi jasnoće gledanja, ali u samoj karti se još mnogo toga može vidjeti.

prema tome, u ime egzaktnosti i "fatalizma" nudim se za tumačenje horarnih karata.

Dakle postavite pitanje, i počnimo slagati statistiku.
Suspirium is offline  
Old 18.06.2008., 18:51   #2
ipak neću nogometno, nego:

hoćemo li imati u RH do kraja godine prijevremene parlamentarne izbore?
manaus is offline  
Old 18.06.2008., 18:51   #3
evo ja cu postavit jedno pitanjce Dali cu se uskoro zaposliti?
__________________
nikad ne raspravljaj sa budalom, ljudi mozda nece uociti razliku
aleksandra is offline  
Old 18.06.2008., 18:55   #4
radio mojeg HSP-a bi to bilo super

Ovako, odgovor na pitanje je NE, Sunce kao simbol vlasti stoji stabilno, i venera kao vladar je ušla u raka, što umrtljuje stvari.

Međutim, iz ove karte vidim nešto drugo,

u sljedeća 2 , dana 2 tjedna ili 2 mjeseca slijedi ogromno razočaranje od strane naroda koje može biti potaknuto sa više razloga.

Jedna od mogućnosti je također da će neka osoba moćna i na poziciji vlasti doživjeti veliku sramotu, ne mora sada biti nužno predsjednik ili premijerr, može biti ministar, ali u svakom slučaju osoba koja je na poziciji.

ovo ne isključuje mogućnost fizičkog stradavanja ili jače elementarne nepogode !

ja se samo MOLIM BOGU da se ovo ne odnosi na Euro.
Suspirium is offline  
Old 19.06.2008., 12:11   #5
Ovako dragi moji vidim da mi je netko obrisao točno napisane prognoze, iako ne znam baš zašto.

naime "damir" je pitao da li će dobiti hrvatsko državljanstvo i "aleksandra je pitala da li će se zaposliti.

Oboje su vrlo pozitivno komentirali moju analizu i složili se sa time da sam sve pogodio. Nekima to baš ne odgovara pa su i njihove komentare obrisali....

Dakle -

aleksandra je imala razgovor prije 3 tjedna koji nije prošao dobro i sad slijedi još jedna ponuda i to je ovih dana, ali je već bila ako nije najkasnije sutra - što je ona potvrdila , međutim ona ju odbija. rekao sam da će se zaposliti za 2mjeseca.

astrološki: u horaru Mjesec u Strijelcu ide prema opoziciji sa Suncem u Bliznacima - odbijanje, nakon toga ide u prazni hod i ne čini ništa, to su ova dva Mjeseca. Nakon toga ulazi u Jarca i pitanja karijere postaju aktualna i ide aplikacijom prema Jupiteru čini mi se, da, u međuvremenu Merkur iz retro kretanja kreće naprijed a s obzirom da je on njoj vezan za sam posao i polje posla to najavljuje zapošljavanje.

"damir" je pitao za državljanstvo. On je predstavljen Jupiterom u Jaru retro dakle teško stanje borbe ništa se ne događa, Jupiter mora krenuti direktno i napraviti aspekat. Mjesec je otišao od opozicije sa Merkurom i govori o problemima sa administracijom, papiri koji ne stižu - što mi je i on potvrdio.

Mjesec je išao u izravnu opoziciju sa Suncem što bi ukazivalo na odbijanje , međutim Jupiter to ne povrđuje kao njegov vladar jer je oštećen ali i spor nema aspekata. Ipak sam uzeo kompromis - ako ga ne odbiju danas ili sutra dobiva državljanstvo do jeseni. A to se događa upravo kada Mjesec dosegne Jupitera u konjukciji, za nekih 27 stupnjeva.
Suspirium is offline  
Old 19.06.2008., 16:08   #6
Suspiriume,

Ništa od toga nije izbrisano, dobio si još jučer obavijest s obrazloženjem na PM o premještanju postova (21 kom) na topic Pričalica.


Dakle, općenito napomena vezana uz ovaj topic:

Budući da je ovo topic horarne astrologije potrebno je uz odgovor na konkretno pitanje staviti astrološko obrazloženje. U protivnom takav odgovor može imati bilo kakvu podlogu.
Fish 1968 is offline  
Old 19.06.2008., 16:12   #7
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
radio mojeg HSP-a bi to bilo super


Međutim, iz ove karte vidim nešto drugo,

u sljedeća 2 , dana 2 tjedna ili 2 mjeseca slijedi ogromno razočaranje od strane naroda koje može biti potaknuto sa više razloga.

Jedna od mogućnosti je također da će neka osoba moćna i na poziciji vlasti doživjeti veliku sramotu, ne mora sada biti nužno predsjednik ili premijerr, može biti ministar, ali u svakom slučaju osoba koja je na poziciji.

ovo ne isključuje mogućnost fizičkog stradavanja ili jače elementarne nepogode !

ja se samo MOLIM BOGU da se ovo ne odnosi na Euro.

HE, he igraš na sigurno LOL... Pa svaki tjedan osobe na pozicijama vlasti dožive veliku sramotu i razočaraju narod
LunarConspiracy is offline  
Old 19.06.2008., 16:23   #8
ne ovo će biti drastično
Suspirium is offline  
Old 22.06.2008., 19:20   #9
Zadnjh tjedana vecina astrologa sigurno radi predikacije na pitanje pobjednika u nogometnim utakmicama.Evo jedno iskustvo ;
Hrvatska-Njemacka
..dan postavljanja pitanja,12.06.08 vrijeme 17:32.
Asc 26 skorpiona,Des 26 bika.Na vrhu kuce koja vlada protivnikom nalazi se algol(priroda zelje,u pocetku strast i zasljepljenost posle tjera u ambis) Vrh 10 kuce u kojoj gledamo pobjedu nalazi se na 12 djevice(Hrvatska je pod vladarstvom djevice). Znaci bitni su Mars,Venera i Merkur,naravno i Mjesec.Da skratimo pricu,Venera je spaljena od Sunca. Mjesec radi aplikaciju ka Marsu.
Vrh 10 kuce na 12 djeve,to bi bilo 1:2 ili 1+2 to je 3 gola sve ukupno.
Ovo su razmatranja prije utakmice.Poslije pobjede sa olaksanjem razvija se sljedeca prica:Sunce na 22 Blizanaca u kuci br:8(protivnikova imovina) znaci 2 gola(
Sunce okruglo poput lopte,u|| Blizancima.cisto zbog sporosti,malog Merkura(retrogradan) mislim da je to bio Niko Kranjcar nije se desila pobjeda kao jednom prije(retrogradni Merkur).I taj mjesec u Vagi nije nesto naklonjen Njemackoj kojom vecim dijelom vlada Ovan.
Koristene Regiomontanus tabele kuca.
__________________
Vi ste vazni.Ljudi vas ne razumiju u potpunosti.Vasi poroci su u biti vrlo dragi.
AnsticiaGrande is offline  
Old 22.06.2008., 21:15   #10
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post

u sljedeća 2 , dana slijedi ogromno razočaranje od strane naroda koje može biti potaknuto sa više razloga.
Bi li se ovo moglo odnositi na zgubu naših nogometaša??
Meni to nekako najreprezentativnije izgleda u ovom trenutku.
Veće depresije sigurno neće biti naredna dva mjeseca
__________________
Toleriram sve osim gluposti i nepravde. Zovite me netolerantnom.
Ewa11 is offline  
Old 23.06.2008., 11:36   #11
zanima me da li ću ove godine promijeniti posao?
Kama is offline  
Old 23.06.2008., 12:07   #12
Quote:
Ewa11 kaže: Pogledaj post
Bi li se ovo moglo odnositi na zgubu naših nogometaša??
Meni to nekako najreprezentativnije izgleda u ovom trenutku.
Veće depresije sigurno neće biti naredna dva mjeseca
upravo tako na osnovu toga sam i izveo onaj zaključak,

ps. hvala za rousossa jučer
Suspirium is offline  
Old 23.06.2008., 12:31   #13
Quote:
Kama kaže: Pogledaj post
zanima me da li ću ove godine promijeniti posao?
Horarna karta postavljena 23.06.08. 11:56h

6.kuća koja simbolizira posao nalazi se u znaku Riba čiji se vladar retro Jupiter nalazi u Jarcu, mjestu svog pada, neaspektiran je, odgovor dakle ove godine ne.
Saradonija is offline  
Old 23.06.2008., 12:37   #14
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Horarna karta postavljena 23.06.08. 11:56h

6.kuća koja simbolizira posao nalazi se u znaku Riba čiji se vladar retro Jupiter nalazi u Jarcu, mjestu svog pada, neaspektiran je, odgovor dakle ove godine ne.
hvala ti puno!
Kama is offline  
Old 24.06.2008., 06:44   #15
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
Ovako dragi moji vidim da mi je netko obrisao točno napisane prognoze, iako ne znam baš zašto.

naime "damir" je pitao da li će dobiti hrvatsko državljanstvo i "aleksandra je pitala da li će se zaposliti.

Oboje su vrlo pozitivno komentirali moju analizu i složili se sa time da sam sve pogodio. Nekima to baš ne odgovara pa su i njihove komentare obrisali....

Dakle -

aleksandra je imala razgovor prije 3 tjedna koji nije prošao dobro i sad slijedi još jedna ponuda i to je ovih dana, ali je već bila ako nije najkasnije sutra - što je ona potvrdila , međutim ona ju odbija. rekao sam da će se zaposliti za 2mjeseca.

astrološki: u horaru Mjesec u Strijelcu ide prema opoziciji sa Suncem u Bliznacima - odbijanje, nakon toga ide u prazni hod i ne čini ništa, to su ova dva Mjeseca. Nakon toga ulazi u Jarca i pitanja karijere postaju aktualna i ide aplikacijom prema Jupiteru čini mi se, da, u međuvremenu Merkur iz retro kretanja kreće naprijed a s obzirom da je on njoj vezan za sam posao i polje posla to najavljuje zapošljavanje.

"damir" je pitao za državljanstvo. On je predstavljen Jupiterom u Jaru retro dakle teško stanje borbe ništa se ne događa, Jupiter mora krenuti direktno i napraviti aspekat. Mjesec je otišao od opozicije sa Merkurom i govori o problemima sa administracijom, papiri koji ne stižu - što mi je i on potvrdio.

Mjesec je išao u izravnu opoziciju sa Suncem što bi ukazivalo na odbijanje , međutim Jupiter to ne povrđuje kao njegov vladar jer je oštećen ali i spor nema aspekata. Ipak sam uzeo kompromis - ako ga ne odbiju danas ili sutra dobiva državljanstvo do jeseni. A to se događa upravo kada Mjesec dosegne Jupitera u konjukciji, za nekih 27 stupnjeva.

Bok
samo da javim da nisam nikakve novosti do danas primio vezano uz drzavljanstvo
damir1976 is offline  
Old 24.06.2008., 10:50   #16
ODLIČNO.

to znači da stvari idu prema planu, preživio si ova kritična 3 dana.
Suspirium is offline  
Old 24.06.2008., 13:23   #17
Da li cu uskoro promjeniti posao?


--------------------------
http://i26.tinypic.com/35jbar6.gif
creditico is offline  
Old 24.06.2008., 13:39   #18
daj mi creditico reci jel bila neka unazad 1 tjedan ili 1 mjesec promjena vezana za posao, mislim da je čak možda ostvaren i mali napredak, vidi se da duže planiraš i stremiš prema nečemu. no moje je mišljenje da se to uskoro neće dogoditi, bare ne tako brzo kako bi ti to želio. ne znam da li si sad zaljubljen ili je bilo neko ugodno emotivno iskustvo pa je na trenutak potisnulo pitanja posla.

ista situacija kako kad je Saradonija rekla - Jupiter vladar 6 retro, dok nek rene direktno promjene nema, ali ni ovo mi ne izgleda sad nešto jako loše.
Suspirium is offline  
Old 24.06.2008., 13:59   #19
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
daj mi creditico reci jel bila neka unazad 1 tjedan ili 1 mjesec promjena vezana za posao, mislim da je čak možda ostvaren i mali napredak, vidi se da duže planiraš i stremiš prema nečemu. no moje je mišljenje da se to uskoro neće dogoditi, bare ne tako brzo kako bi ti to želio. ne znam da li si sad zaljubljen ili je bilo neko ugodno emotivno iskustvo pa je na trenutak potisnulo pitanja posla.

ista situacija kako kad je Saradonija rekla - Jupiter vladar 6 retro, dok nek rene direktno promjene nema, ali ni ovo mi ne izgleda sad nešto jako loše.
nista slicno...vec 6 mjeseci hodam po raznoraznim razgovorima, dodjem u uzi krug i puska
ukoliko do rujna ne nadjem nesto prikladno, imam namjeru promjenit grad (iako se dosta neckam oko toga)
btw. zensko sam

eh da, emotivno stanje je katastrofalno vec duze vremena, al to me ne tangira
creditico is offline  
Old 24.06.2008., 14:15   #20
u tom slučaju moraš čekati da jupiter krene direktno dakle to je negdje oko jeseni čini mi se.
Suspirium is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:18.