Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2009., 07:09   #1
Zaštita od geopatogenih, elektromagnetskih i inih zračenja

Zdravlje je jedna od najosjetljivijih tema, pa ako ne prije, kad se nešto dogodili i netko razboli, počinje potraga za metodom - kako spriječiti...

Našu kuću je u posljednjih 20-tak godina posjetila sasvim solidna količina raznih "stručnjaka" koji su nam objasnili da:
- je na krivom mjestu
- je krivo postavljena
- je opasno boraviti na većini mjesta u njoj
- je čitsta katastrofa i da kad se zbroje svi njihovi nalazi, nema čega nema

Da ne duljim, rijetko čiji nalaz se poklapao s onima prethodnih. Bilo je dodirnih točaka, ali kome vjerovati?
Naplaćali smo se raznih pokušaja zaštite....
Zadnji pokušaj zaštite prostora gdje su ležajevi, završio je katastrofalno.
Nabavili smo bezobrazno skupe prostirke koje su nas trebale štititi od svih vrsta štetnih zračenja, od jedne razvikane firme.
Njihov "stručnjak" izmjerio je sve uzduž i poprijeko, demonstrirao i naplatio. Na pitanja poput: Zašto vam ova dva uređaja pokazuju svaki drugačiju sliku i time pobijaju jedan drugoga, nismo dobili suvisli odgovor.
No kako se ljudi pogube s logikom kad je zdravlje u pitanju (čak i kad su seznbilni i sve im zvoni na uzbunu) i spremni su na gotovo sve, a osobito kad su djeca u pitanju, zanemarili smo gomilu alrmnih zvona i - prostirke su kupljene.

Nakon cca 2 godine spavanja na njima, slučajno smo otkrili da te famozne magnetne trake, zapravo komadaju tijelo na više sjever-jug načina. A povod je bila dječja igra u trenutku presvlačenja kreveta.
U igru je bio uključen kompas, koji je pokazivao sasvim čudne promjene polova pomicanjem po krevetu i to nas je navelo da krenemo istraživati.

Završilo je uklanjanjem tih bezobrazno skupih komada pamuka s trakama u pokušaju spašavanja gole glave.
Naravno da sam nazvala i predstavnika koji nam ih je prodao i direktora firme koji je odgovoran i pitala ih znaju li uopće što prodaju i kako to djeluje.... mimo ona njihova dva uređajčića koji služe kako bi zadivili potencijalnog kupca i uvjerili ga u stručnost osobe koja mu je u stanu, kao i u djelotvornost i kvalitetu proizvoda koji vam upravo uvaljuju.
Ali vidim da se i danas reklamiraju i vjerojatno uspješno prodaju svoju čarobnu prostirku nedužnim i očajnim ljudima.

Mi smo se u međuvremenu okrenuli prirodnim načinima zaštite.
Poznate su priče o djelovanju pahulja snijega, koji kad prekrije područje svojom kristaličnom strukturom zaustavlja doslovce sva štetna zračenja.
Postoje i priče o slami, lupinkama jaja, češerima, štapovima i sl.
I o koži nekih životinja.

Kao veliki ljubitelji životinja i štovatelji života, bili smo na prvu protiv zadnjeg riješenja. Ali kako se uvijek vrijedi informirati, krenuli smo u istraživanje.
Pokazalo se, naravno, da znanstvenih dokaza nema, ali postoje brojne narodske priče.

Nakon duge potrage za čim više informacija ispostavilo se da očito dlaka nekih životinja djeluje na jednak način pahuljama snijega i da zbog svoje strukture na isti način zaustavlja štetna zračenja na određenoj visini.
Nakon toga je krenula potraga za kožom, koja se pokazala kao sizifov posao, jer je u nekim krugovima vrlo popularna kao ukrasni predmet na podu ili zidu. Pa su to i trgovci s veseljem prihvatili... ali i proizvođači i dizajneri...
Naravno, cijene su prestrašne iako su takvi proizvodi oduvijek bili skupi.
Uglavnom... napokon smo pronašli kožu po normalnijoj cijeni, za koju smo dobili garanciju da je nastala kao nusprodukt, a ne kao cilj.
I usprkos osjećaju grozne krivice da smo se odlučili za tu opciju, koža je nabavljena.
Usput smo dobili i praktična iskustva, poput onih da takve kože koriste npr. varioci. Dlaka mora biti prema tijelu, a prema istraživanjima, kod mladih ljudi koji je nisu koristili, neplodnost nastupa obično u roku od 6 mjeseci.
Tješili smo se i vukući paralele s indijancima i tibetanskim mudracima...

Neopisiv je osjećaj razlike zračenja u sobi kada smo je rasprostrli.
Kao da je zavladao energetski mir. Ispitivali smo se međusobno i svi zaključili da osjećamo promjenu.

Ima li netko od vas kakvih informacija ili iskustava o djelovanju teleće (iako bih ja to prije proglasila nečim većim od malog micija Sad ) kože?
Meri Poppinsica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 08:48   #2
Draga Meri, što da ti kažem? I mene su pokušali oženiti za takve nekakve deke pa sam ih poslao gdje im je i mjesto. Jesi li se ikad zapitala kakvo je to dobro a kakvo loše zračenje i kako zračenje zna je li ono dobro ili loše? Ljudi su skloni pod bilo koju cijenu objasniti ono što ne shvaćaju. Nekada su se bolesti i, općenito, loš osjećaj i raspoloženje objašnjavalo voljom božjom i djelovanjem vraga a nakon razvoja fizike početkom 20.stoljeća u tu su priču uvukli zračenja kao nevidljive i neopipljive uzročnike svega lošeg što te strefi a nije virusni ili bakterijsko. U stvari, po tom konceptu ni virusi niti bakterije nemaju šanse ako te zračenje ne ozrači i prana ne oprani, a zračene o kome govore je zlo i nevidljivo, neuhvatljivo znanstvenim instrumentima i može ga zatuč samo osoba upućena u Tajnu. Ništa novo pod kapom nebeskom, stari koncept zlih demona sa novim imenom zračenja. Dobro si zaključila da ni proizvođači a ni trgovci magnetskih i inih deka nemaju pojma što prodaju niti od čega to štiti. Vode se samo jednom maksimom, starom dubrovačkom izrekom: nije sramota budalu od para odvojiti. Možda je riječ budala preteška (citirao sam izreku u originalu) i trebalo bi ju zamijeniti rječju neznalica, jer takvi se u svojim operacijama i oslanjaju na neznanje širokih narodnih masa, poglavito neznanje fizike.
Varioci nose zaštitne pregače iz istog razloga zašto nose radne cipele i rukavice. Pri varenju frcaju iskre na sve strane i vrlo je neugodno kad ti rastaljena troska frcne na trbuh, prsa, nogu, ruku, bilo gdje. Električni luk je izvor širokog spektra elektromagnetskog zračenja a infracrveni dio ne djeluje blagotvorno na plodnost. Kožna pregača zaustavlja dio tog zračenja (nikakvo zlo geopatogeno i slično) no puno bi ga bolje zaustavila metalna ploča. Uostalom, zbog infracrvenog zračenja vrele smole probleme sa plodnošću imaju i radnici na asvaltiranju puteva a jedna od metoda studentske kontracepcije (nisam provjerio i ne znam koja je efikasnost) je bila i vožnja češkim tramvajem (onaj sa grijanim stolcima, mora se sjediti inače ne radi) od Save do Mihaljvca i natrag. Jaja se pregriju i spermići riknu na neko vrijeme. Uostalo, zato muške spolne žljezde i vise kako bi se mogle efikasno hladiti. No dosta digresija, kožna pregača u varioca je prvenstveno mehanička i toplinska zaštita. Mir koji je nastupio u sobi sa kožom je možda posljedica akustičkog umrtvljivanja sobe jer krzno efikasno prigušuje zvuk.
mukotrpak is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 02:55   #3
Najbolja zaštita od elektromagnetskog zračenja (trenutno najštetnijeg zračenja na čovjeka) je bakrena mreža (faradayev kavez), sve ostalo je cijeđenje para iz novčanika lakovjernih ljudi.
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 10:29   #4
sad si me prepala..prije nekih 8 mjeseci sam kupila takvu deku MAGNOFLEX, nadam se da nije ista fima..kako da provjerim "stanje" sjever-jug i da li mogu znat da je štetno na osnovu nečeg..osjećam se ok, nema nikakve "nuspojave"..joooooooooj zašto sam sad vidjela sve šta si napisala, živjelo neznanje
__________________
poželi mi sreću i ništa drugo..
masha28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 10:44   #5
Quote:
masha28 kaže: Pogledaj post
sad si me prepala..prije nekih 8 mjeseci sam kupila takvu deku MAGNOFLEX, nadam se da nije ista fima..kako da provjerim "stanje" sjever-jug i da li mogu znat da je štetno na osnovu nečeg..osjećam se ok, nema nikakve "nuspojave"..joooooooooj zašto sam sad vidjela sve šta si napisala, živjelo neznanje
Zato si i dala lovu bezveze. Živjelo neznanje!
mukotrpak is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 12:28   #6
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Zato si i dala lovu bezveze. Živjelo neznanje!
Potpisujem ovo kao korisnik magnofleksa već evo 4 godine....
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 18:24   #7
ne kužim, zašto onda imaš deku 4 godine ako ti šteti i ako smatraš da ne valja???
može mi netko pomoći kako da provjerim jel deka "ispravna", ako već ne pomaže da ne bi slučajno štetilo..hvala
__________________
poželi mi sreću i ništa drugo..
masha28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 21:33   #8
Quote:
masha28 kaže: Pogledaj post
ne kužim, zašto onda imaš deku 4 godine ako ti šteti i ako smatraš da ne valja???
može mi netko pomoći kako da provjerim jel deka "ispravna", ako već ne pomaže da ne bi slučajno štetilo..hvala
Deka ti nemože naštetiti,ja imam magnetne navlake za stolac,rade na istom principu kao i deka,ali,moje navlake,kao i tvoja deka,zahtjevaju redovito održavanje,u smislu da ih moramo svaka 2-3 dana tuširati i ostaviti sušiti na suncu.
Što se tiće magnetnih navlaka,deka i sl.,to je skoro pa uzaludno bačen novac.
Istraživao sam neke vrste zaštita od zračenja i do sada mi se najboljom zaštitom pokazao tepih od bambusa i tepisi od kineske slame.
Odlična je zaštita od negativnih zračenja,a služi i kao lijepa dekoracija u stanu-sobi!
drazen-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 07:54   #9
ma najvažnije mi je da mi ne škodi )) malo me šokirala ta činjenica poremećenih sjever-jug polova..ne zvuči mi dobro..
__________________
poželi mi sreću i ništa drugo..
masha28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 19:02   #10
Quote:
masha28 kaže: Pogledaj post
ma najvažnije mi je da mi ne škodi )) malo me šokirala ta činjenica poremećenih sjever-jug polova..ne zvuči mi dobro..
Neće ti škoditi,samo je moraš redovito održavati(kao što sam napisao u gornjem postu),u protivnom,zračenja probijaju deku i tada smo u potpunosti nezaštićeni.
drazen-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 23:34   #11
"Nakon cca 2 godine spavanja na njima, slučajno smo otkrili da te famozne magnetne trake, zapravo komadaju tijelo na više sjever-jug načina. A povod je bila dječja igra u trenutku presvlačenja kreveta.
U igru je bio uključen kompas, koji je pokazivao sasvim čudne promjene polova pomicanjem po krevetu i to nas je navelo da krenemo istraživati."

wtf.....

kako kompas radi? pa zar nije normalno da će ga magnetne trake svakih 15cm ometati?
ajde ti to malo pojasni o istraživanju i rezanju tijela na više sjever-jug načina ?


malo činjenica, provjerenih stvari a ne lupetanja o vješticama i zlim demonima....

magnetni komad 7×15cm star 10 godina blokira el.mag zračenje na mjestu na kojem postoji već 25 godina, lociran od više ljudi

onaj kome magnetne deke ne trebaju ili im smetaju po zdravlje nek ju daruje u dobrotvorne svrhe bolje nego da skuplja prašinu....

slažem se za kravlju kožu, nisam provjerio ali veći znalci tako kažu, kao i za slamu, bambus a sljedećeg ću i isprobati pa pišem rezultate.....
Izgleda da je mery ovdje došla na 24h , napisala ovaj tekst i bannirana iz ko zna kojih razloga pa nećemo saznati odgovore na moja ali i druga pitanja ovdje gore.....
angel freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 00:08   #12
Magnet su koristili i Kinezi...a spominje se i u feng shui-u. Osobno se bavim radiestezijom par godina (onom koja mjeri zračenja <en.wikipedia.org/wiki/Earth_radiation> ,a ne onom kojom se liječi,prorica, traže nestale osobe....). Istina da ne djeluju sve zaštite kako treba,ali sam našao na terenu par koje su odlične...
Ljudi moji...pa ti proizvodi moraju imati kakav-takav certifikat, neku potvrdu ili garanciju da djeluju , ili bar da su eko proizvodi i da ne štete... a što se tiče informacija , pa bar danas u vrijeme interneta je lako doći do njih .

Što se tiče magnetnih deka ,certifikaciju radi Institut za bioelektromagnetizam i novu biologiju BION u Ljubljani ( www.bion.si ) .
Oni vrše istraživanja ( bio-polje ) i objavljuju rezultate na svojim stranicama ( http://www.bion.si/Nove_strani/Stori...redstavijo.htm) . Možete skinuti kompletno istraživanje za pojedini proizvod i ocjenu njegove kvalitete. Problem nastaje kad se ljudi sjete sami raditi zaštite , kupe magnete , stave ih u štep deku ili na kakvu spužvu i to dobro zacjene. Niti oni sami nemaju pojma da li to djeluje i kako se ponaša organizam kad se to koristi. Istraživanje na Bionu košta cca 5000 € , i oni uzmu novac bez obzira da li će proizvod dobiti certifikat ili ne. Imao sam priliku na terenu naići na par proizvoda koji su certificirani na Bion-u i stvarno imaju dobru zaštitu.

Druga vrsta zaštite koja djeluje je štep deka sa Ortho-magonima (posebna vrsta magneta , njemački izum) . Imate ih u svakoj apoteci u Njemačkoj i po priči stranaka jako su zadovoljni i samom magnetnom terapijom. U Njemačkoj ih je čak moguće dobiti na lječnički recept. Upišite u google orthomagon pa pogledajte. Naišao sam na jednu štep deku sa orthomagonima nekog proizvođača iz Njemačke ( Lowolf ) i stvarno je imala efekt zaštite od geopatogenih zračenja.

Treća vrsta zaštite na koju sam nailazio jesu madraci od medicinske pjene . Neznam niti sam na kom principu radi ,ali stvarno blokira ,odnosno preusmjerava zračenja. Treba paziti da li je to stvarno orginal(naime za ovakve madrace licencu imaju tek par proizvođača u svijetu , a samo vlasništvo izuma ima NASA ). U Europi ovu pjenu radi Eurofoam , a njihov kupac u Hrvatskoj je Eurospužva , a prodaju vrši Antiallergic . Za druge neznam. Dobra stvar kod ovih madraca je da su dobri za spavanje zbog pravilnog položaja kralježnice. Ovi madraci bi tebali biti oslobođeni PDV-a i trebali bi se moći koristiti kod povrata poreza jer spadaju u ortopedsko pomagalo.

Što se tiče zaštita sa bakrenom mrežom , ono što sam našao kod stranaka...niti jedan ne djeluje kao zaštita od geopatogenih zračenja( ili jako malo ),ali sam našao par proizvoda koji imaju super zaštitu od tehničkih zračenja.

Što se tiče Magnoflexa meni se pokazalo da ima osrednju zaštitu od geopatogenih zračenja,ali u Njemačkoj se pokazalo da ima jako dobru magnetnu terapiju.

Prirodni materijali koji štite od zračenja ( nažalost samo djelomično , zbog samog pojačanog zračenja usljed uništavanja ozonskog omotača i uništavanja same Zemlje) su vuna, slama, koža i bambus. Pa,nisu naši stari bili ludi kad su spavali na vuni i slami. Međutim, zračenja su sve jača i jača,i ove zaštite nisu kompletno rješenje.

Sve ostale vrste zaštita koje sam nalazio na terenu ( huh...svega i svačega) meni se nisu pokazale djelotvornim - bar što se tiče zaštite od geopatogenih zračenja . Tu ubrajam ploče za zaštitu, piramide , štokakvi privjesci, narukvice...

Mislim da je prvenstveno najbolje naći "čistu" zonu od zračenja , što ja nalazim u cca 40 % slučajeva. Tek kad ne postoji mogućnost nalaska tih zona,treba pribjegnuti kupovanju zaštita . Nažalost,same zaštite nisu tako jeftine ( od onih koje djeluju raspon cijena je od cca 4000 do 10 000 kn za bračni krevet, već u zavisnosti šta se kupuje). Ali je bolje i to nego da nastane ozbiljan zdravstveni problem. Često sam nailazio na ozbiljne zdravstvene probleme nastale od zračenja...ali za poboljšanje zdravlja je bilo kasno.

Još samo jedna stvar...
Što se tiče deka na struju istraživanja vani i moje iskustvo je pokazalo da djeluju jako štetno na organizam.


dario

Napomena: ovdje sam naveo samo zaštite koje sam imao prilike susresti na terenu, što ne znači da postoje i druge koje djeluju. Ja mogu stojati samo iza onoga u što sam se osobno uvjerio...
__________________
Posjetite moje stranice: PRODAJNE TAJNE ... stranice o prodaji i još puno toga

Zadnje uređivanje dario71 : 26.04.2009. at 00:18.
dario71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 16:32   #13
Zaštita od geopatogenih i elektromagnetskih zračenja

Dario 71,

da li si se imao prilike upoznati s proizvodom Biodispozitiv od poduzeća Full-Point? Ako da, volio bih čuti Tvoje mišljenje.
herc100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 22:49   #14
ovak, imam par tih prostirki, moji se služe njima. onak, osjetio pozitivnu promjenu ali nije kao spavanje na mjestu bez geotatogenaca. što se tiče mjerenja, dvije različite firme, dobile rezultate, ali sam mogao i sam provjeriti preko viska. međutim, nisu im bili isto kapacitirani aparati

ja znam za 4 vrste zračenja

- hartmannova mreža
- curryjeva mreža
- podzemne vode
- zračenja minerala, ruda, stijena...

hartmannova mreža je u ovim podnebiljima gusta cca 1,8x2,5 m, što će reći da je na bračnom krevetu teško izbjeći čvor (ne i nemoguće). čvor je izuzetno opasan, očitava se na području 10x10 cm, hartmannove pruge su nekoliko cm široke samo, smjer im je sjever-jug i istok-zapad

curryjeva mreža su silnice mislim svakih 4-5 m u smjeru sjeverozapad-jugoistok i sjeveroistok-jugozapad, čvorovi su 20x20 cm otprilike, pruge su deblje, manje opasna al svejedno neugodna

podzemne vode su opasne, obično neke pruge

zračenja minerala su manje opasna al svejedno neugodna, i totalno nepravilna, manje ili veće zone

aparat br. 1 mjerio je hartmannove zrake i podzemne vode. aparat br. 2 mjerio je uz to dvoje i curryjeve zrake, na moje oduševljenje nađena je jedna lipa pravo preko čitavog mog kreveta mineralna zračenja nije mjerio nijedan, njih otkriva otkriva visak, ili rašlje

moja osobna preporuka: kupite si umjesto prostirke biogen ploču. guglajte pa ćete saznati tko to prodaje. pokriva bračni krevet, košta cca 10xmanje od prostirke, a spava se bolje, iz iskustva. visak pokazuje da u potpunosti eliminira zračenja, potrebno ju je samo 'usjeveriti' kompasom i prilijepiti i to je to. ne isplati se caltati za prostirke jer u najmanju ruku nisu ništa bolje, precijenjene su. ja bi uzeo odma biogen ploču da sam znao, iskustvo uči

i slažem se s dariom, čista zona je čista zona
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 04:50   #15
Quote:
herc100 kaže: Pogledaj post
Dario 71,

da li si se imao prilike upoznati s proizvodom Biodispozitiv od poduzeća Full-Point? Ako da, volio bih čuti Tvoje mišljenje.

ja radim na području rijeke i istre i često naiđem na proizvode full pointa i iskreno ,jako su se dobro pokazali

biodispozitiv ima i certifikat za biopolje na bionu
http://www.bion.si/Nove_strani/Stori...redstavijo.htm
__________________
Posjetite moje stranice: PRODAJNE TAJNE ... stranice o prodaji i još puno toga
dario71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 00:22   #16
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Živjelo neznanje!
Tako je! Živjelo ne znanje nadobudnih fizičara koji misle da su s ono malo fakultetskog obrazovanja ubrali svu pamet svijeta!
Svojevremeno su nadobudni u zanosu spoznaje vikali:"Dajte mi polugu, pomaknut ću Zemlju!" Znamo koliko treba jednoj ljudskoj snazi da pomakne Zemlju za jedan cm, kada bi i našli čvrsto uporište za nju na drugoj strani put poluge trajao bi mnogo dulje nego li je jedan ljudski život. Tako da ako nešto i znaš, ne znaš sve pa se suzdrži komentara o stvarima koje ne razumiješ niti želiš razumjeti jer te, eto, nisu o tome naučili u školi. A kako i bi?-kad niti sami ne znaju!?
__________________
Ako znanost ne služi općem dobru onda je to zloupotreba znanosti ili nije znanost uopće!-Tesla
Nucleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 00:27   #17
Quote:
masha28 kaže: Pogledaj post
ne kužim, zašto onda imaš deku 4 godine ako ti šteti i ako smatraš da ne valja???
To nitko ne kuži......
Quote:
masha28 kaže: Pogledaj post
može mi netko pomoći kako da provjerim jel deka "ispravna", ako već ne pomaže da ne bi slučajno štetilo..hvala
Nema mjesta panici. Kad bi deke stvarno radile štetu već bi osječala posljedice.
Treba samo paziti na polove muške i ženske jer nisu isti. To su vam prodavači deka trebali objasniti.
__________________
Ako znanost ne služi općem dobru onda je to zloupotreba znanosti ili nije znanost uopće!-Tesla
Nucleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 13:58   #18
.......istraživajući prirodne zaštite gore navedenih zračenja čitao sam i da divlji kesten štiti od istih. nakon što sam ih nabavio, a što nije teško jer ih ima svugdje oko nas, u mojem slučaju meni preko ceste u školskom dvorištu, iste sam i isprobao. Danas, dva mjeseca nakon stavljanja istih ispod hart.linije , nema nikakvih zračenja, tj visak se ne vrti, kao na dva metra daljem položaju. Dakle za one koji nemaju love za deke magnetne, ovo je jeftino, to vam je dakle ono bodljikavo sa dugom petiljkom šta smo kao klinci frcali okolo.....

....magnetna traka koju imam i koja se koristi kao narukvica i dalje odbija zračenje kad ju stavim na hart.liniju ili čvor, to je moje iskustvo, deku nemam pa nisam probao , a onaj tko hoće a netko je gore pitao , nek si kupi visak, nije skup a pouzdan

.....forumašica koja je otvorila ovaj thread u prvom postu je navela kolebanje kompasa kad prelazi preko magneta koji su u deci.....
nadam se da su svi shvatili zašto je to tako, nevjerojatno da to neko piše, al eto omaklo joj se ...
angel freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 11:02   #19
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Najbolja zaštita od elektromagnetskog zračenja (trenutno najštetnijeg zračenja na čovjeka) je bakrena mreža (faradayev kavez), sve ostalo je cijeđenje para iz novčanika lakovjernih ljudi.
Bok,

kako se radi ta bakrena mreža? Prijateljica od moje mame joj stavi jedan kraj u bocu vode od litre a ostatak pruži od zida do zida? Je li to to?

Hvala na odgovoru.
hotos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 13:07   #20
Quote:
hotos kaže: Pogledaj post
Bok,

kako se radi ta bakrena mreža? Prijateljica od moje mame joj stavi jedan kraj u bocu vode od litre a ostatak pruži od zida do zida? Je li to to?

Hvala na odgovoru.
Nije. Štićeni prostor treba skroz obuhvatiti mježom i onda ju dobro uzemljiti.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:52.