Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2005., 19:45   #21
Quote:
Icepick kaže:
Ajd' fala Bogu da su dečki dobili ovaj meč. Kako bi izgledalo sutra da Mario mora dobiti svoj strah me i pomisliti.

A Mićo se danas nasrao gluposti...ajme...pa kaj taj lik ne sluša sebe što priča.


Najbolje su mi one priče kad Mario nakon 10 loših servisa napokon pogodi jedan pravi, i to 2. servis, a Mićo kaže: "To je odlika velikih igrača...imati dobar 2. servis"

WTF???
Najbolje je bilo kad je ustvrdio da naši puno češće osvoje bod nakon ubačenog prvog servisa nego nakon ubačenog drugog. Ma nemoj srat!
__________________
1. Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim
2. Eden Golan - Hurricane
3. Kaleen - We Will Rave
Homer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 19:47   #22
Quote:
Feuerfuchs kaže:
Jos njemu fali malo iskustva i bit ce on pravi igrac, i jos da ne mora igrati pod pritiskom.
I jos da reket sam leti i jos da mu donesu neko pice, koktel mozda, i jos da od neke dobre plavuse dobije ples u krilu, i bice igrac od njega
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 19:53   #23
Quote:
Icepick kaže:
Ajd' fala Bogu da su dečki dobili ovaj meč. Kako bi izgledalo sutra da Mario mora dobiti svoj strah me i pomisliti.

A Mićo se danas nasrao gluposti...ajme...pa kaj taj lik ne sluša sebe što priča.


Najbolje su mi one priče kad Mario nakon 10 loših servisa napokon pogodi jedan pravi, i to 2. servis, a Mićo kaže: "To je odlika velikih igrača...imati dobar 2. servis"

WTF???
Ma garant mu stari Ančić daje lovu da sere po TV-u gluposti.
Jer ako nije tako ostaje da je Mićo šizofrenik koji vidi nešto što mi svi ne vidimo u Marijevoj igri.
__________________
Oholost, Škrtost, Bludnost, interista/romanista, Neumjerenost u jelu i piću, Srditost, Lijenost
2004/05 Juventus, 2005/06 Juventus, 2006/07 nije odigrano, 2007/08 Juventus, 2008/09 AC Milan, 2009/10 ?
EnzoGiovanni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 19:54   #24
Quote:
Homer kaže:
Najbolje je bilo kad je ustvrdio da naši puno češće osvoje bod nakon ubačenog prvog servisa nego nakon ubačenog drugog. Ma nemoj srat!
Micu i ne vrijedi komentirati, s godinama njegovi komentari meceva postaju sve gluplji.
Vazno da smo dobili parove i nadam se da ce to Ljubo sutra zavrsiti, ne zelim da razmisljam o drugom scenariju i odlucujucem petom mecu.
Hajde Ljubo legendo pobjedi sutra za nas.
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 20:46   #25
Hvala bogu...

Samo da peti meč ne bude odlučujući...
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 21:42   #26
Bojao sam se danas kod 2-1 da ne ode sve kvragu, ali dobro je bilo. Bez nervoze (osim ono malo na kraju, posve opravdano jer je ono očajna odluka) su došli do zalužene pobjede. Mislim da bi sutra prvi meč mogao sve riješiti.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 21:47   #27
previše se muče s ovim nesposobnim rumunjima, trebo je karlo veliki umjesto malog tovara igrat i već bi bilo 3:0
očito mali nije za pritisak rođen
s3v3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2005., 21:53   #28
Ajde, kaj sad tu pljujete po malom...
Pavel je bio bolji, pobjedio je i to je cijela filozofija.....
Zato su dečki danas maznuli cigojnere u parovima i eto nas u 1/2finalu
Nemojte jest govna kad je burek samo 7 kn
__________________
Šokirani korisnik
doondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 00:14   #29
Da, zbilja šta ste se sad nadovezali Maria, šta loše mu je krenulo i slažem se s tvrdnjom da je pod pritiskom u Splitu--mislim da će daleko dogurat u tenisu, tek mu je 21--a pogle nekih prdonja još skaču za lopticama( dobro, više ne)

AJMO MARIO !Baš si zgoodan--nije ni čudo da si osvojio Orljavu
annabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 00:33   #30
Quote:
doondo kaže:
Ajde, kaj sad tu pljujete po malom...
Pavel je bio bolji, pobjedio je i to je cijela filozofija.....
Fora je u tome kaj je Mario dobio prvi set sa 6:1, u drugom odmah napravio break i imao šansu za dvostruki break i onda čudesno izgubi meč.

Nisam gledao meč ali mogu se kladiti da ga je izgubio više zbog svoje loše igre i pacerskih pogreški nego zato što je Pavel odigrao sjajno.


s3v3n je dobro rekao. Previše se mučimo sa ovim rumunjima...svaka i njima čast na dobroj igri ali ne izgledaju mi kao neka klasa koja bi stvarala veće probleme jačoj repki. Da su izvukli francuze, australce ili ruse već bi bilo 3:0, a mi tek imamo 2:1 i to sa puno muke u parovima.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 04:34   #31
Quote:
Icepick kaže:

s3v3n je dobro rekao. Previše se mučimo sa ovim rumunjima...svaka i njima čast na dobroj igri ali ne izgledaju mi kao neka klasa koja bi stvarala veće probleme jačoj repki. Da su izvukli francuze, australce ili ruse već bi bilo 3:0, a mi tek imamo 2:1 i to sa puno muke u parovima.
Ma sta si misle ovi Rumunji? Umjesto da napune gace kad vide nase majstore s druge strane mreze, ono igraju na pobjedu! Pa tko je to vidio?

Upravo o tome je pricao Pilic nakon meca parova. Mnogi su ocekivali da ce Rumunji biti lak zalogaj, ali Pilic je previse iskusan da bi nasjeo na taj trik.
Croatian captain Niki Pilic is happy but not over the moon:
" A difficult match as we expected. Great win, but we are not still there. We have to win the third point, but now we are closer".


A evo i Pavelove izjave u svezi zadnjeg gema:
Andrei Pavel did not praise the linesman:
"I served two aces in the 10th game of the final set that were called out. Two clear aces. This was a great match and it's sad it finished this way. The atmosphere was like in Brasil".


Na korak smo do polufinala, ali jos nije gotovo. Cudne stvari se znaju dogoditi u Davis Cupu. Evo Nalbandian upravo sprasio Hewitta usred Australije, na travi 3:0 i Argentinci idu dalje
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 04:43   #32
Možda je rano za to, ali gledavši raspored eventualnog polufinala i finala ne mogu pobjeći od dojma da imamo ZLATNU PRILIKU za doći do kraja. Priliku koju Hrvatska možda nikad više neće imati. Ne mislim da smo favoriti za Davis Cup, ali ako se sve poklopi...uf...bilo bi to predobro!

Evo o čemu govorim...

U polufinalu bi smo igrali protiv pobjednika dvoboja Rusija - Francuska. I to u HRVATSKOJ! Mislim da na domaćem terenu možemo pobjediti i jedne i druge

A u velikom finalu postoje 3 opcije:

HRVATSKA - ARGENTINA
SLOVAČKA - HRVATSKA
NIZOZEMSKA - HRVATSKA

Znači samo sa Argentinom bi igrali kod kuće to eventualno finale. Ali niti gostovanja u Slovačkoj ili Nizozemskoj nisu bauk, i to se može dobiti. Jedina opcija koje sam se pribojavao je bila Australija u gostima. Ali ta prijetnja više ne postoji nakon ispadanja Australije

Daj bože da bude finale HRVATSKA - ARGENTINA. Gdje ćeš bolje prilike za osvetu za onaj poraz u Argentini pred 3 sezone

Ok, možda previše tražim...ali možda i ne

P.S. Više o završnici na ovom LINKU!
__________________
1. Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim
2. Eden Golan - Hurricane
3. Kaleen - We Will Rave
Homer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 05:09   #33
Quote:
Typhoone kaže:
Evo Mario i Ivan gube 2:1 u setovima i odmah na početku 4. seta su izgubili servis. Ali, mora li se onaj Mićov sukomentator svako malo kesit ko idiot dok govori??? Mislim, isprva je bilo OK, ali postaje iritantno.
baš sam se i ja to pitao...mislim, koji kuratz, je li lik konstatno natripan, ili kojih problema ima???...


uglavnom, pobjeđujemo...


nedo bog da mario mora odlučivat, unaprijed smo odnijeli gaće na štapu...

al zato će to sutra ljubo sredit kao što sam i predvidio...
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 12:54   #34
Još malo i počinje odlučujući dan



AJMO DEČKI!
__________________
1. Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim
2. Eden Golan - Hurricane
3. Kaleen - We Will Rave
Homer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 14:50   #35
Prvi set je tu.
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 15:19   #36
Quote:
Feuerfuchs kaže:
Prvi set je tu.
drugi ode u kuratz
ako spljugamo ovo treba malo tovara za bovu neku zavezat
no ljubo će to sredit, prejak je za ovog mulca
s3v3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 15:23   #37
Quote:
Feuerfuchs kaže:
Prvi set je tu.
A i drugi je sve bliže...
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 15:44   #38
Evo ga...

Još samo jedan set...
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 15:50   #39
Pavel puca..

Break...


Ljubo stvarno igra dobro do jaja...
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 16:20   #40
POLUFINALE!!!



Zbogom Rumunji, sad čekamo Ruse
__________________
1. Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim
2. Eden Golan - Hurricane
3. Kaleen - We Will Rave
Homer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.