Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2009., 21:56   #2001
Quote:
88E7IW kaže: Pogledaj post
Pa u proslom postu si napisao da nisi zivcan...
pa de citaj post jebo ga ti...sjebes sam sebe....ma zaboravi..vidim ja da je vama sam do zajebancije..niceg vise...Dobre stolice u bazi il patrole po kvartovima i zajebacije baba i klinaca...al neka...to je vaš odabir i ja ništ negovorim u vezi tog.Ja znam što je najbolje za mene i nema priče o tom....
Dobermann1991 is offline  
Old 31.08.2009., 21:57   #2002
Quote:
dolly-masa kaže: Pogledaj post
al jbg..ne treba mi za taj natječaj ljepota..xD
netreba da al btw ima dosta ljepih kolegica tamo koe mogu bit komotno manekenke a i u uniformama odlicno izgledaju
marac1988 is offline  
Old 31.08.2009., 22:00   #2003
Quote:
marac1988 kaže: Pogledaj post
netreba da al btw ima dosta ljepih kolegica tamo koe mogu bit komotno manekenke a i u uniformama odlicno izgledaju
e jbg..očito ja neću proći...

a i ja se prdružujem željama..da vas što više prođe..
__________________
Good girls go to heaven, bad girls go everywhere!!
dolly-masa is offline  
Old 31.08.2009., 22:04   #2004
Mene živcira što je ovdje puno njih umišljeno-ja ovo,ja ono,ja mogu ovo,ja mogu ono,ja sam ovakav,ja sam onakav!!
Ma koga briga što netko može,nismo valjda zato ovdje...
U biti ja ni ne trebam biti ovdje,ali ajde...
Ali te priče za malo djecu;ja sam jak,snažan,moćan,mogu ovo mogu ono....Uhm, riga mi se...
anngel is offline  
Old 31.08.2009., 22:07   #2005
Quote:
anngel kaže: Pogledaj post
Mene živcira što je ovdje puno njih umišljeno-ja ovo,ja ono,ja mogu ovo,ja mogu ono,ja sam ovakav,ja sam onakav!!
Ma koga briga što netko može,nismo valjda zato ovdje...
U biti ja ni ne trebam biti ovdje,ali ajde...
Ali te priče za malo djecu;ja sam jak,snažan,moćan,mogu ovo mogu ono....Uhm, riga mi se...
potpisujem totalno..
__________________
Good girls go to heaven, bad girls go everywhere!!
dolly-masa is offline  
Old 31.08.2009., 22:08   #2006
Quote:
anngel kaže: Pogledaj post
Mene živcira što je ovdje puno njih umišljeno-ja ovo,ja ono,ja mogu ovo,ja mogu ono,ja sam ovakav,ja sam onakav!!
Sad ti hoćeš reći da sam ja umišljen zato što se smatram jakim, brzim, inteligentnim i najbitnije od svega uniforma će mi jebeno stajati budući da sam zgodan i visok 1,90m
josip8519 is offline  
Old 31.08.2009., 22:13   #2007
Quote:
Dobermann1991 kaže: Pogledaj post
pa de citaj post jebo ga ti...sjebes sam sebe....ma zaboravi..vidim ja da je vama sam do zajebancije..niceg vise...Dobre stolice u bazi il patrole po kvartovima i zajebacije baba i klinaca...al neka...to je vaš odabir i ja ništ negovorim u vezi tog.Ja znam što je najbolje za mene i nema priče o tom....
Najbolje da ti dok te prime na akademiju (a naravno da budu, posto si najbolji, najjaci, najpametniji, i sve ostalo naj, naj...) njima odma na pocetku kazes da se tebi neda zajebavat s tim obukama i svim time nego da oni tebe odma stave u specijalnu policiju ili ATJ Lucko, siguran sam da takvog tipa kao sto si ti nece odbit jer samo cekaju da im jedan takav kao ti padne s neba.
88E7IW is offline  
Old 31.08.2009., 22:18   #2008
Quote:
josip8519 kaže: Pogledaj post
Sad ti hoćeš reći da sam ja umišljen zato što se smatram jakim, brzim, inteligentnim i najbitnije od svega uniforma će mi jebeno stajati budući da sam zgodan i visok 1,90m

Jesam se tebi možda obratila?
Vidim da se osjećaš prozvanim...
anngel is offline  
Old 31.08.2009., 22:21   #2009
Quote:
88E7IW kaže: Pogledaj post
Najbolje da ti dok te prime na akademiju (a naravno da budu, posto si najbolji, najjaci, najpametniji, i sve ostalo naj, naj...) njima odma na pocetku kazes da se tebi neda zajebavat s tim obukama i svim time nego da oni tebe odma stave u specijalnu policiju ili ATJ Lucko, siguran sam da takvog tipa kao sto si ti nece odbit jer samo cekaju da im jedan takav kao ti padne s neba.
nisam najpametniji(to nije nitko)...najjači nisam(uvjek postoji jači)...nisam ja ništa najjjj...sve srednje kvalitete spram konkurencije...al JEBENO MI SMETA te vaše fore i cake..."de dosta mi je foliranja ovog onog"...vi bi da vam se sve servira..da nemorate ništa radit..pa nije vam PA FAX skužite to već jednom.Idite u kadete ak vam nešt nije pravo.I da...imate svi velike oči a mala usta i uši...Bog je stvorio 2 uha i jedna usta...mislim da znate zašto.
Dobermann1991 is offline  
Old 31.08.2009., 22:25   #2010
Quote:
Dobermann1991 kaže: Pogledaj post
nisam najpametniji(to nije nitko)...najjači nisam(uvjek postoji jači)...nisam ja ništa najjjj...sve srednje kvalitete spram konkurencije...al JEBENO MI SMETA te vaše fore i cake..."de dosta mi je foliranja ovog onog"...vi bi da vam se sve servira..da nemorate ništa radit..pa nije vam PA FAX skužite to već jednom.Idite u kadete ak vam nešt nije pravo.I da...imate svi velike oči a mala usta i uši...Bog je stvorio 2 uha i jedna usta...mislim da znate zašto.
Ma jel? Ti znaš šta je akademija,a nisi joj ni primirisao,a ja koja sam ju završila i znam što je policijski posao,pojma nemam...
anngel is offline  
Old 31.08.2009., 22:26   #2011
Quote:
anngel kaže: Pogledaj post
Jesam se tebi možda obratila?
Vidim da se osjećaš prozvanim...
Samo sam se našalio, majke ti ovo sve nabrijano. Narode pozdrav, nema ova tema više nikakvog smisla...
josip8519 is offline  
Old 31.08.2009., 22:27   #2012
Quote:
dolly-masa kaže: Pogledaj post
sad pljuni..koju to prednost imaš oću znat..
haha.. ne smijem reci ... ma nadam se ako nebudem prosao da cu uspjeti u 3. grupi.. jer planiram na operaciju ociju.. sam mi je problem sto sam (barem tako kazu) jos mlad za to.. jbg, budemo vidjeli na pretragama sad

A jebote da me samo zbog dioptrije ruse je shit.. ima posebnih naocala.. koje se daju nositi po svakakvim uvjetima.. a i leca postoje, jbg nekad se desi da ispadnu.. no ima toliko npr. sportasa (kao ivanisevic sto je) koji ih nose.. pa im ne smetaju
Croshadow123 is offline  
Old 31.08.2009., 22:28   #2013
Večer svima,

a nemoj te zafrkavati malog dobermana, takav je kakav. Svi smo mi različiti, a opet slični, jer želimo ući u PA. A što je, tu je! Tko ušao preko veze ili ne, ušao je - možete se ljutiti, žaliti koliko god hoćete, a ništa vam od toga neće pomoći.
Ja sam bila u takvom slučaju, pa sam opet prešla preko toga - nema smisla.

A angel nemoj tako, josip sebe smatra zgodnim i pametnih pa prozvala ga ti ili ne.
ivana23du is offline  
Old 31.08.2009., 22:34   #2014
Quote:
Croshadow123 kaže: Pogledaj post
haha.. ne smijem reci ... ma nadam se ako nebudem prosao da cu uspjeti u 3. grupi.. jer planiram na operaciju ociju.. sam mi je problem sto sam (barem tako kazu) jos mlad za to.. jbg, budemo vidjeli na pretragama sad

A jebote da me samo zbog dioptrije ruse je shit.. ima posebnih naocala.. koje se daju nositi po svakakvim uvjetima.. a i leca postoje, jbg nekad se desi da ispadnu.. no ima toliko npr. sportasa (kao ivanisevic sto je) koji ih nose.. pa im ne smetaju
da znam za operaciju...kao do 25 se treba cekat..da oci budu potpuno razvijene...ali da jadno je to da te ruše zbog toga..a ne npr. zbog nekog psih. poremećaja..
__________________
Good girls go to heaven, bad girls go everywhere!!
dolly-masa is offline  
Old 31.08.2009., 22:38   #2015
Quote:
dolly-masa kaže: Pogledaj post
da znam za operaciju...kao do 25 se treba cekat..da oci budu potpuno razvijene...ali da jadno je to da te ruše zbog toga..a ne npr. zbog nekog psih. poremećaja..
Pa nije da bas moras do 25.. ovisi od osobe do osobe.. znam ih par koje su sa 20-22 god operirali.. al kao sto i ti kazes.. jadno je zbog takve stvari da nas ruse.. sta onda kasnije koji su vec zaposleni u policiji kojima vid oslabi tokom godina.. i moraju naocale nositi.. to im ne pravi problem.. bas su gamad -.-

Al boli me briga.. dat cu sve od sebe.. pa makar mi noga otpala.. imam jos tjedan dana do testiranja i to cu vrijeme dobro iskoristiti vjezbajuci

Zadnje uređivanje Croshadow123 : 31.08.2009. at 22:45.
Croshadow123 is offline  
Old 31.08.2009., 22:42   #2016
Jeli se trbušnjaci prave na strunjači, netko vam drži noge ili kako...?
A što je to poligon unatrag? Prvi put čujem.
ivana23du is offline  
Old 31.08.2009., 22:48   #2017
Quote:
Croshadow123 kaže: Pogledaj post
Pa nije da bas moras do 25.. ovisi od osobe do osobe.. znam ih par koje su sa 20-22 god operirali.. al kao sto i ti kazes.. jadno je zbog takve stvari da nas ruse.. sta onda kasnije koji su vec zaposleni u policiji kojima vid oslabi tokom godina.. i moraju naocale nositi.. to im ne pravi problem.. bas su gamad -.-

Al boli me briga.. dat cu sve od sebe.. pa makar mi noga otpala.. imam jos tjedan dana do testiranja i to cu vrijeme dobro iskoristiti vjezbajuci
Istina,ali vas je toliko puno da nekoga moraju izbaciti...
Policajac može biti dobar policajac i s naočalama,pogotovo danas kad se koriste i leće...
anngel is offline  
Old 31.08.2009., 22:49   #2018
Quote:
Croshadow123 kaže: Pogledaj post
Pa nije da bas moras do 25.. ovisi od osobe do osobe.. znam ih par koje su sa 20-22 god operirali.. al kao sto i ti kazes.. jadno je zbog takve stvari da nas ruse.. sta onda kasnije koji su vec zaposleni u policiji kojima vid oslabi tokom godina.. i moraju naocale nositi.. to im ne pravi problem.. bas su gamad -.-

Al boli me briga.. dat cu sve od sebe.. pa makar mi noga otpala.. imam jos tjedan dana do testiranja i to cu vrijeme dobro iskoristiti vjezbajuci
ma stoka...bez uvrede svima (koji će se naći uvrijeđenima)
ajd sretno..i kak se kaže break a leg
i javi šta je bilo..može??
__________________
Good girls go to heaven, bad girls go everywhere!!
dolly-masa is offline  
Old 31.08.2009., 22:49   #2019
Quote:
ivana23du kaže: Pogledaj post
Jeli se trbušnjaci prave na strunjači, netko vam drži noge ili kako...?
A što je to poligon unatrag? Prvi put čujem.

Da. Točno tako. U biti,to ti je kao da sjedneš na rub klupice,netko ti drži noge,a ti se spuštaš u razini klupice. Teži su nego obični jer nemaš oslonac...
anngel is offline  
Old 31.08.2009., 22:51   #2020
Quote:
anngel kaže: Pogledaj post
Istina,ali vas je toliko puno da nekoga moraju izbaciti...
Policajac može biti dobar policajac i s naočalama,pogotovo danas kad se koriste i leće...
Naravno da moze biti dobar i s naocalama... jbg, dat cu sve od sebe.. pa sta bude bude.. nema mi druge
Croshadow123 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.