Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2004., 13:10   #21
Quote:
Cro Fag kaže:
to što se tebi povraća ako ljudi iskazuju ljubav je pomalo slučaj za psihijatra..
i zapitaj se.. zašto ti se ne povraća od agresivaca koji se služe biblijom i zagovaraju istovremeno ubijanja?
zašto ti se ne povraća od psovanja? ponižavanja i vrijeđanja?

i.. zašto se ne zapitaš- zašto emocionalno reagiraš na homiće?


pravi heteri ne reagiraju nikako na homiće..
jer ne osjećaju ništa prema njima..

ti osjećaš




gdje da se sklone? u konc logore?
tako bih i ja isto mogao reći, da sve primitivce treba strpati na vlak i odvest u rusiju, u sibir gdje i pripadaju

odakle tebi pravo da obilježavaš svoj teritorij i uklanjaš osobe koje ti niti na jedini način ne smetaju niti te ometaju??!



što je onda sa heterima koji nisu plodni, koji ne mogu imati djece?

zašto na njih ne povraćaš i vrijeđaš i napadaš?!!

kakve su oni pripadnici vrste??!

molim te odgovori mi?

ili ti je samo svrha da iznosiš svoju neobrazovanost i zatucanost?

i potpuno nepoznavanje svijeta oko sebe..


zasto za psihijatra?

znaci li to da se tebi nista ne gadi?
npr...ako ljudi jedu govna,trebam li ici psihijatru da mi propise nesto protiv gadjenja ili da jednostavno ne gledam.

pa ok,ja pokusavam da sam sebe ''izljecim'' i da ne gledam kako se pederi negdje na ulici ljube,ali tad ih ignorisem.
i opet ce se osjecati ugrozeni...
kako takao obrazovana i nezatucana osoba to ne moze razumiti,nego spominje bolesne (neplodne)trazeci nesto sa cim bi se poredili,a istovremeno se ogradjuju od pedofila...




fino sam ti napisao da ih ne zelim zatvarati i napadati(pogotovo fizicki)...



a ovo mi je najbolje: pravi heteri ne reagiraju nikako na homiće..
jer ne osjećaju ništa prema njima...

sto ti znas sto pravi heter osjeca...


o drugoj drzavi sam mislio nesto kao o ...npr,vatikanu,da mi glupi mozemo doci i diviti se pametnima...
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;), ja se vise ne potpisujem.
Krkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 13:15   #22
Quote:
[i]



što je onda sa heterima koji nisu plodni, koji ne mogu imati djece?

zašto na njih ne povraćaš i vrijeđaš i napadaš?!!

kakve su oni pripadnici vrste??!

molim te odgovori mi?



[/B]
pomoci im prvo ljecenjem...a ako ne ide dozvoliti da usvoje dijecu,ako pruzaju uvjete(ali samo ako su tu musko i zensko)...
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;), ja se vise ne potpisujem.
Krkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 13:30   #23
Re: Re: pederi, lezbjke, feministkinje, legalizacija promiskuiteta, ratovanja, iluzija...

Quote:
Blaise kaže:
Rat je najogavniji od svega
Rat je najmanje zlo od svega. On je zadnji nacin i sredstvo kojeg treba rabiti kad se ostala iscrpe. Ali kad dodje do ovakvog opadanja morala, pederastije, promiskuliteta, feminizma isl. on je legitimno stredstvo da se takve demonske pojave ociste iz tkiva ljudskog drustva. Problem najveci je kad takvo bolesno tkivo prevlada. Ostaje samo potop
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 13:32   #24
Exclamation

Quote:
Krkan kaže:
zasluzio si ban
zašto?

mogu lako objasniti vrlo detaljno da govorim istinu:


mrzitelji pedera su - ili latentni pederi sami (kako je istraživanje na homofobima pokazalo).. ili su ubojice, nekršćani i ološ


Latentni pederi-
ja sam sam bio homofob, imao sam homofobnu fazu.. svaki homić ima to.. povijest pokazuje da ljudi koji su bili protiv homića - su na kraju ispali sami homići - poput američkog odvjetnika koji je predvodio 'lov na vještice' 1950tih


ubojice -
afganistan, irak , hitler, nacisti, itd itd

nekršćani -
razne sekte su protiv homića-- i niti jedna se ne ponaša kršćanski -- sjetimo se one naci časne sestre na paradi prije 2 godine koja je dizala ruke zeig heil, a u drugoj ruci držala kip Marije

ološ -
vandali, huligani... i verbalni zlostavljači...
Biblija zabranjuje to, zdrav razum ne dopušta to, zdrav odgoj ne odgaja to..
znači ti radi samo ološ
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 13:34   #25
Exclamation

Quote:
ravana kaže:
Rat je najmanje zlo od svega. On je zadnji nacin i sredstvo kojeg treba rabiti kad se ostala iscrpe. Ali kad dodje do ovakvog opadanja morala, pederastije, promiskuliteta, feminizma isl. on je legitimno stredstvo da se takve demonske pojave ociste iz tkiva ljudskog drustva. Problem najveci je kad takvo bolesno tkivo prevlada. Ostaje samo potop
a kako onda da realni svijet ne ide baš uz te tvoje nastrane fantazije...

ratovi, potopi i potresi se događaju upravo u primitivnim dijelovima svijeta gdje nasilni primitivci i zatucani ološ vodi glavnu riječ totalirizmom i zlostavljanjem svih oko njih

__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 13:36   #26
Re: Re: Re: pederi, lezbjke, feministkinje, legalizacija promiskuiteta, ratovanja, iluzija...

Quote:
ravana kaže:
On je zadnji nacin i sredstvo kojeg treba rabiti kad se ostala iscrpe.
Aha. Kao što je i "nastavak politike drugim borbenim sredstvima".


Povijest ljudskog roda sve do dana današnjega demantira ovu tvrdnju.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 13:37   #27
Exclamation

Quote:
Krkan kaže:
pomoci im prvo ljecenjem...a ako ne ide dozvoliti da usvoje dijecu,ako pruzaju uvjete(ali samo ako su tu musko i zensko)...
da..
ali oni se ne mogu razmnožavati...

zašto ti oni ne smetaju??!
i oni parovi koji su odlučili ne imati djece..

zašto ne povraćaš na njih i zašto se ne šepuriš pred njima i prigovaraš im??!!


reći ću ti zašto - zato što bi završio na liječenju u ludnici,,
normalna osoba ne izjavljuje takve notorne i zatucane gluposti

statistički gledano , takvih osoba ima više od homića
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 13:42   #28
normalna osoba ne moze napisat ovakav post, kao ovaj iznad...
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;), ja se vise ne potpisujem.
Krkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 13:42   #29
Quote:
Cro Fag kaže:
a kako onda da realni svijet ne ide baš uz te tvoje nastrane fantazije...

ratovi, potopi i potresi se događaju upravo u primitivnim dijelovima svijeta gdje nasilni primitivci i zatucani ološ vodi glavnu riječ totalirizmom i zlostavljanjem svih oko njih

A po cemu mislis da su primitivni djelovi jako moralni? Vidjeh vise pedera u iniji nego ovdje. Jes da ima i vise yogina. Puno kontrasta.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 13:45   #30
Re: Re: Re: Re: pederi, lezbjke, feministkinje, legalizacija promiskuiteta, ratovanja, iluzija...

Quote:
Blaise kaže:
Aha. Kao što je i "nastavak politike drugim borbenim sredstvima".


Povijest ljudskog roda sve do dana današnjega demantira ovu tvrdnju.
Znaci odbaci vojsku i pogni glavu? Prva barbarska nacija ce te osvojit.

Sukob treba (ratni) maksimalno izbjegavat. No ako se ne moze drugacije rjesit i izvjesno je da ce se dobronamernost iskoristit treba postajat mogucnost ratnog rjesavanja sukoba.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 13:46   #31
Exclamation

Quote:
Krkan kaže:

znaci li to da se tebi nista ne gadi?
npr...ako ljudi jedu govna,trebam li ici psihijatru da mi propise nesto protiv gadjenja ili da jednostavno ne gledam.
2 odrasle osobe koje su odlučile se dobrovoljno prepustiti jedni drugima - - se ne mogu uspoređivati sa govnima..


kako se ne gadi normalnim odraslim osobama u normalnim razvijenim zemljama?
nego samo kod nas, na ovim sodomskim (negostoljubivim) područjima se ljudi gade jedni drugima,.,,

i da onda ratovi dolaze sami od sebe i naravno , nitko nije kriv za njih..
pogotovo ne narcistički mentalitet nekih verbalno/fizički nasilnih građana ovih prostora
yeah right..

jednostavno ti ne vjerujem da ti se gadi..
to je tvoja izmišljotina i iluzija..

pročitaj ovaj link kako su prošle osobe koje su također izjavile da im se 'gadi' homosex--
http://www.apa.org/releases/homophob.html
na kraju experimenta , njihovim malima na kojima je šizofrenično 'ovisilo čitavo čovječanstvo' , malome se nije gadilo uopće..


Quote:
Krkan kaže:

a ovo mi je najbolje: pravi heteri ne reagiraju nikako na homiće..
jer ne osjećaju ništa prema njima...
sto ti znas sto pravi heter osjeca...
kako znam?
okružen sam njima

i proveo sam godinu dana na ovom forumu... tako su sami oni rekli..

i chatam s njima..
i znam da pretjeruješ...
to gađenje koje si spomenuo - je izjava osobe koja želi dokazati svoju muževnost i muškost tako da pljuje po pederima..
vrlo prozirno, kukavički i djetinjasto..

odrasle osobe se ne gade seksa..
tome se gade samo djeca.. i to je normalno za djecu..
za odrasle nije... ili si možda ti krhka mimoza koja se gadi na sve živo?

sve u svemu,
odrastao si možda fizički ali nisi i mentalno odrasla osoba


Quote:
Krkan kaže:

o drugoj drzavi sam mislio nesto kao o ...npr,vatikanu,da mi glupi mozemo doci i diviti se pametnima...
taj tvoj remark o drugoj državi je nacistički i narcistički poremećaj ličnosti..
tipičan za nerazvijene krajeve, nasilne i bezobrazne osobe kojima fali srca i duše, suosjećanja i zdravog razuma
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 13:52   #32
Exclamation

Quote:
ravana kaže:
Znaci odbaci vojsku i pogni glavu? Prva barbarska nacija ce te osvojit.

Sukob treba (ratni) maksimalno izbjegavat. No ako se ne moze drugacije rjesit i izvjesno je da ce se dobronamernost iskoristit treba postajat mogucnost ratnog rjesavanja sukoba.

rat ne koristi ničemu..

donosi samo razaranja, bol i gubitke..
profit donosi samo vođama ratova koji lako manipuliraju osobama koje ne znaju razmišljati svojom glavom i koje je lako verglati tako da im se spomenu 'viši ciljevi'..
naravno ti viši ciljevi su ustvari ratno profiterstvo i bogaćenje lidera, te iscrpljivanje i zlostavljanje nacije koja tupavo i bez razmišljanja podržava iste


pitaj svoje nazi djedove
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 13:58   #33
Re: Re: Re: Re: Re: pederi, lezbjke, feministkinje, legalizacija promiskuiteta, ratovanja, iluzija..

Quote:
ravana kaže:
Znaci odbaci vojsku i pogni glavu? Prva barbarska nacija ce te osvojit.

Sukob treba (ratni) maksimalno izbjegavat. No ako se ne moze drugacije rjesit i izvjesno je da ce se dobronamernost iskoristit treba postajat mogucnost ratnog rjesavanja sukoba.
Ma kakvi! Ratuj, pokolji sve živo, prvo žene i djecu da se ne pate.
Onda starce, oni nikad nisu prioritet.


Dobronamjernost se uvijek iskorištava. I za ratovanje ako treba.
To je tako.

Tko odlučuje o tome može li se nešto (drugačije) riješit? Obično nasilnici koji bi ratovali.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 13:59   #34
Exclamation

Quote:
ravana kaže:
A po cemu mislis da su primitivni djelovi jako moralni? Vidjeh vise pedera u iniji nego ovdje. Jes da ima i vise yogina. Puno kontrasta.
pa , Indija je primitivna.. ali zato imaju bogatu duhovnost za razliku od ostalih bogom prokletih područja..

hmm

si upoznao kojeg indijca tamo?
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:00   #35
Quote:
Cro Fag kaže:
2 odrasle osobe koje su odlučile se dobrovoljno prepustiti jedni drugima - - se ne mogu uspoređivati sa govnima..

Slazem se. Govno je prirodno. Homoseksualci su gnjusna djeca svog oca sotone.

Quote:
Cro Fag kaže:

kako se ne gadi normalnim odraslim osobama u normalnim razvijenim zemljama?
nego samo kod nas, na ovim sodomskim (negostoljubivim) područjima se ljudi gade jedni drugima,.,,
Zbog politicke korektnosti. Nemoralna gamad se tolko prosirila da coek koji ima normalna i zdrava svacanja biva proglasen ludjakom i moze imat ozbiljnih problema u svojoj sredini, na poslu isl.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:03   #36
Exclamation

ja sam bio kod psihijatra.. i ne , nisam poremećen niti bolestan..

a ti?

Quote:
Krkan kaže:
normalna osoba ne moze napisat ovakav post, kao ovaj iznad...

i kakvi su ti to argumenti?

nemaš ništa za odgovoriti .. ti slobodno možeš pljuvati i vrijeđati gayeve..
ali kad dobiješ svoju porciju (u blažem izdanju), kad i osjetiš svoje zlo i zloću.. onda ja nisam normalan i to ti je sav tvoj argument?



pa čovječće, ti povraćaš na nešto što ti se ne gadi..
i ti potičeš masovne deportacije osoba prema kojima osjećaš nešto čega se plašiš..
pa to samo hitler radi..


i onda se još na(r)cistički zapitaj - 'čemu one parade'


~ ~ ~
Davnih dana su Stayton i Freud smatrali da se radi o normalnoj pojavi, te da se svi rađamo s nedefiniranim erotskim potencijalom. Iako je kroz razvoj različitih znanosti i seksologije biseksualnost bila označavana kao devijacija,zajedno s homosekualnom orijentacijom, zadnjih 30 godina o njoj se govori isključivo u terminima seksualnih varijacija.
Teško je govoriti o posebnim karakteristikama biseksualnih osoba ili bilo kojih drugih pripadnika seksualnih varijacija, jer su istraživanja ukazala da oni nemaju nikakve specifične karakteristike, bilo pozitivne ili negativne.

NEDJELJNI JUTARNJI
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:08   #37
Re: Re: Re: Re: Re: Re: pederi, lezbjke, feministkinje, legalizacija promiskuiteta, ratovanja, iluzi

Quote:
Blaise kaže:
Ma kakvi! Ratuj, pokolji sve živo, prvo žene i djecu da se ne pate.
Onda starce, oni nikad nisu prioritet.


Dobronamjernost se uvijek iskorištava. I za ratovanje ako treba.
To je tako.

Tko odlučuje o tome može li se nešto (drugačije) riješit? Obično nasilnici koji bi ratovali.
A sta mislis da nema vojne, policijske isl snage da bi i svi ti feministi, pederi isl koji se zale na ratove i "machizme" imali ovolka prava?

Za pravima kukaju slabici koji se ne mogu sami za njih izborit i traze zastitu drzave.

Mene bili k da t pravo kazem za smrt i da sutra svijet ode k vragu i raspadne se sistem sa ovom masom ludjaka koju znam siguran sam da bi se snaso, organiziro u nekom divljem plemenskom okruzenju. Naravno vremenom bi se ratovima i osvajanjima opet uspostavile drzave, red isl.

Ali prvi bi stradali zene i beskicmenjaci poput pedera.

Vojska je ode zbog vas, a ne zbog mene. Ovaj udobni i komodni svjet gdje zaboravljate da postoji glad, bolest itd i kukate nad ovakvim glupostima kao sto su prava homoseksualaca je nastao na osvajanjima i pravu jaceg nad slabijima koji su potomo organizirali zajednice-opet radi zastite od neprijatelja- i dosli do danasnjeg nacina organizacije zivotnog prostora. Svoje bjedne zivote i sigurnost sugujete ratovima i vojskama. Da vojne i redarstvene sile nema koja vas stiti, cak iako ponekad i gnjavi, bili bi prve zrtve ljudi bez skrupola i savjesti a sa dovoljno svireposti i fizicke sile da se nametnu u svijetu bez ogranicenja opet nke sile koja je jaca od njih ali koja radi po pravilima.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:09   #38
Quote:
Cro Fag kaže:

si upoznao kojeg indijca tamo?
Da i ne svidjaju mi se. Osim sannyasina koji znaju bit face prilicno su pizdasti i zenskasti. Zato i ima tolko pedera.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:09   #39
Exclamation

Quote:
ravana kaže:
Slazem se. Govno je prirodno. Homoseksualci su gnjusna djeca svog oca sotone.


što hoćeš reći?

da se nastrano pališ na izmet? što je i za očekivat-
baš kao i svaka nasilna osoba koja je izgubila dodir sa stvarnosti- imaš sexualne devijacije..

te da osoba koje su se rodile takve kakve jesu i koje nemaju nikakva utjecaja na to kako su se rodile, te koje nisu nasilne i koje te ne zlostavljaju (iako ti zlostavljaš njih) -- su sotone??!


a ti nisi?


Quote:
ravana kaže:

Zbog politicke korektnosti. Nemoralna gamad se tolko prosirila da coek koji ima normalna i zdrava svacanja biva proglasen ludjakom i moze imat ozbiljnih problema u svojoj sredini, na poslu isl.
ravana,
luđak je osoba koja bi ubijala osobe koje joj na nijedan način ne škode..
luđak je osoba koja potiče ubijanja, i nasilje,,
luđak je osobe koja vidi sotone u osobama oko sebe..

se prepoznaješ


nitko te ne tjera da razmišljaš o tome..
to ti svu tu zloću i negostoljubivost sam prozvodiš - nitko te ne sili na to da budeš nasilna, opasna, neugodna, ogavna i bezobrazna osoba- to si sve sam radiš sam sebi
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:13   #40
Exclamation

Quote:
ravana kaže:
Da i ne svidjaju mi se. Osim sannyasina koji znaju bit face prilicno su pizdasti i zenskasti. Zato i ima tolko pedera.
ne kužim..
kakve veze ima to što je netko ženskast sa homićima?


ti stvarno mrziš žene iz dna duše


jel da?
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.