Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2011., 14:53   #1001
Nema problema, govorim opcenito o pjevanju u crkvi, vodjen osobnim iskustvom.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 15:27   #1002
evo sad kad je moje vjenčanje prošlo moram pohvaliti cure iz Harmony-a!!!!
prekrasno i hvala vam
Ana St-Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 16:25   #1003
Hvala Ana!

Nama je bilo zadovoljstvo pjevati na vašem vjenčanju
Harmony Music is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 11:22   #1004
Quote:
Harmony Music kaže: Pogledaj post
Hvala Ana!

Nama je bilo zadovoljstvo pjevati na vašem vjenčanju
Harmony, jel pivat isključivo u ZG ili znate doletit na jug, imam par upita za ženski zbor (sto je blizu ženskoj klapi) pa da vas znam preporucit.
Ako ste ženski zbor, bar sam tako skuzio?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
chunky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 17:45   #1005
Nama je naša klapa pjevala: Ovo je dan, Ave Maria, Ja znam da Bog za mene ima put, Krist na žalu.... iako sam bila toliko uzbuđena da ih dosta nisam ni doživila i sve mi je u magli, svi koji su ih čuli su zaista bili preprepreoduševljeni.
Pusa dečki
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 01:55   #1006
ja sam nakon opsezne potrage uspjela doci do svoje omiljene klape Kampanel (obooozavam njihovu aj ća volin te)

http://www.kampanel.com/video/index-16

i sta da kazem, decki su bili predivni!
rasplakali su valjda najcudnijeg svecenika u zagrebu .. i naveli ga da sa njima otpjeva psalam , poslije se jos pol sata sam sebi cudio i prekidao obred jedno 5 puta da bi ih iznova pohvalio .. bili smo u cudu mi i oni

pjevali su ulaznu: ju te san se zajubija
psalam (to nije bilo u planu, bili su primorani)
ave mariu
krist na zalu
moja posljednja i prva ljubavi (ovo je bilo savrsenstvo)

Uglavnom.. divota! presretna sam sto sam ih odabrala jer su stvarno nas dan ucinili posebnim ..sto u crkvi, sto poslije na koktelu
neka sretna ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 10:42   #1007
koliko naplacuje klapa kampanel?? da li ima netko nekoga za preporucit ko bi svirao i pjevao na svadbi 3.9 u zagrebu, na jarunu? pliz pomoc
smjesko13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 01:33   #1008
Mene isto zanima koliko naplaćuju Kampaneli? Rekao bih ne baš malo...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 09:24   #1009
pa cuj, sigurno ne kao neka "no name" klapa, sto je po meni u redu....
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
chunky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 09:46   #1010
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Mene isto zanima koliko naplaćuju Kampaneli? Rekao bih ne baš malo...

malo vise od nekih klapa za koje nikad cula nisam ..

mislim da sam dobila od njih i tebe podjednaku pocetnu ponudu za crkvu, samo smo poslije produzili dosta njihovo djelovanje na svadbi a samim tim i malo povecali cijenu, dakle

ne volim javno iznositi cijene.. niti njihove, niti od Deedyja .. jer mi smo sjeli sa njima, dogovarali sta i kako, vidjeli do koje cijene se mozemo protegnuti .. sve se da dogovoriti, tako da cijene nikako nisu neke fiksne kao u ducanu!

na kraju smo im utrpali u kovertu jos i vise nego je dogovor bio jer su divni bili (zao mi je sto nismo pri ruci imali jos i vise, al bili smo u sred svadbe)

ne znam da li sam vec napisala, moze ih se jednom mjesecno poslusati u Zapcu na bazenima mladosti , mi smo to napravili nakon kapare.. tek tolko da vidimo kako zvuce, i mogu reci da gore lom naprave, ne bi vjerovali da to cujete

da nismo vec imali mrak band uzeli bi ih za cijelu svadbu!

Zadnje uređivanje neka sretna ja : 12.07.2011. at 09:51.
neka sretna ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 09:47   #1011
@chunky: Imaš pravo, ko ima, nek plati.

Uostalom, uvijek sam govorio da bih prije kao mladoženja uzeo nekoga ko košta više, ali je super- nego nekog ko svira orgulje s dva prsta i neke koji pjevaju... prosječno.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 10:59   #1012
Iz osobnog iskustva ne preporučam Ave Mariu.. naime, na vjenčanju moje najljubljenije frendice, sjedim ja u nekom redu blizu orgulja, na samom rubu klupe..lapim od dosade.. malko suzim gledajući kak su mi njih dvoje lepi..ti, kad je iza mog desnog ramena nekakva Banshee koja se stvorila niotkuda zaurlikala AVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! A ja, koja se trzam na nenadane zvukove i mrzim ih iz dna duše, skočim 2 metra u zrak i automatski, potpuno nesvjesno i gromoglasno dreknem "Jebote koji ti je kurac????"

Svadba stane..pop zašuti.. Banshee počne drhtati bradom.. orgulje utihnu.. mladenci se okrenu prema meni.. cijela se crkva okrene prema meni..svekrva pada u nesvijest, a ja stojim ko posran golub i ne znam kud bi sad...

Na kraju sam rekla "Gospodin s mirom" (ili tak neš..kao što možete zaključit,ne idem baš u crkvu.. pa kad mi počnu pružat ruke, ja uredno ili "sve najbolje" ili "drago mi je, " ) i sjednem..upila sam se u onu klupu ko lokva sramote..

Zato, oprezno s glazbom u crkvi.. nikad ne znate kog ste pozvali na posvećeno tlo..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 11:05   #1013
mozda bi trebali biti oprezniji sa odabirom uzvanika, pa one koji ni inace ne idu u crkvu i imaju tendenciju psovati po njoj zamoliti da dodju ravno u salu

jer stvarno ne kuzim sta bi oni radili u crkvi

btw. nama su pjevali Ave Mariu No Morro i bilo je predivno!
neka sretna ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 11:11   #1014
Quote:
neka sretna ja kaže: Pogledaj post
mozda bi trebali biti oprezniji sa odabirom uzvanika, pa one koji ni inace ne idu u crkvu i imaju tendenciju psovati po njoj zamoliti da dodju ravno u salu

jer stvarno ne kuzim sta bi oni radili u crkvi

btw. nama su pjevali Ave Mariu No Morro i bilo je predivno!
to sam i ja rekla..

ma lako za crkvu, nego kud mi se prišulja ko zla sudbina i drekne ko pavijan u ljubavnom zanosu! ja se fakat užasavam tih iznenadnih zvukova, trebaš me vidjet u vrijeme petardi..i od 200 ljudi ravno meni iza leđa! Sabotage!
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 11:18   #1015
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
@chunky: Imaš pravo, ko ima, nek plati.

Uostalom, uvijek sam govorio da bih prije kao mladoženja uzeo nekoga ko košta više, ali je super- nego nekog ko svira orgulje s dva prsta i neke koji pjevaju... prosječno.
Dobro, nisam bas mislio tako "ko ima nek plati", jer po tome ispada da bi i ja koji se bavim gaziranjem s klapama trebao imati razlicitu cijenu za istu uslugu, znaci ako osjetim da su malo bolje platezne moci da vise naplatim.
Boze sacuvaj, ne bavim se time, oni koji me znaju, znaju da su mi cijene zadnjih dvije godine iste bez obzira kome pjevao.

Jednostavno smatram da su poznatije klape poznatije uglavnom radi kvalitete, uglavnom....
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
chunky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 11:38   #1016
Quote:
chunky kaže: Pogledaj post
Dobro, nisam bas mislio tako "ko ima nek plati", jer po tome ispada da bi i ja koji se bavim gaziranjem s klapama trebao imati razlicitu cijenu za istu uslugu, znaci ako osjetim da su malo bolje platezne moci da vise naplatim.
Boze sacuvaj, ne bavim se time, oni koji me znaju, znaju da su mi cijene zadnjih dvije godine iste bez obzira kome pjevao.

Jednostavno smatram da su poznatije klape poznatije uglavnom radi kvalitete, uglavnom....
ja mislim da je sa klapama bas ista situacija kao i sa svim ostalim povezanim za svadbu .. svatko trazi onoliko koliko moze dobiti, i oko tih cijena se nema sta razgovarati

vama je to posao, niste dobrotvorna ustanova pa kao ono, jadni ljudi , necu dizati cijenu 100 godina! tak bi mi mogla onda i cvjecarka npr napraviti cvijece gratis da ispadne fer

na kraju trziste odlucuje tko koliko vrijedi!
neka sretna ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 11:59   #1017
Joj, Striksi!
Na ulazu te crkve ce, uz prekrizeni sladoled, dodati i prekrizenu Strikalicu.


Sto se tice pjevanja, znam da nije jeftino, isto znam da ima milijun troskova, od cvijeca nadalje, ali da moram odluciti gdje cu prisparati, a gdje bas i ne, odluka ne bi bila teska- glazba mi znaci puno, emotivna uspomena bi mi u tome bila daleko najsnaznija. S Ave Mariom, ili bez.

Zadnje uređivanje Deedy : 12.07.2011. at 12:05.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 12:09   #1018
Ja bi se nadovezala na cijelu priču...za početak mislim da uopće nije bitno koliko je klapa/bend poznati ili nije, nego kako zvuče i na koji način izvode pjesme... Iskreno, do prije godinu i pol nikad nisam čula za klapu Levandu..a onda sam jednu večer bila na večeri u Bota Šari i čula dečke i opala sa stolice...a jedan jako bitan podatak je da sam ja s mora i da je meni klapa cijeli život u ušima...
Dečki su se cjenovno dosta prilagodili nama, zatim su ostali do 2h ujutro umjesto da su u 20,30h napustili restoran i to sve uz pjesmu ( na licu mjesta smo vidili da je super atmosfera i dogovorili smo se s njima da ostanu i dečki bez problema su ostali), smijeh i zeku peku..pjevali su na kraju sve što smo mi poželili, ne strogo klapsku glazbu.. u Crkvi ih iskren pola nisam doživila od uzbuđenja ali znam da kad je počela pjesma Ja znam da Bog za mene ima put sam se okrenula i nisam mogla se ne naježit....
Zato iskreno vjerujem da će što više ljudi moći si priuštiti glazbu kakvu želi!
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 12:29   #1019
Aurorice, potpuno si u pravu. Uvijek dajem prijedlog da se poslusaju oni koje se misli uzeti za pjevanje na vjencanju. Doci na pol sata na nastup, ili probu nikad onima koji se vjencavaju ne bi smio biti problem.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 12:31   #1020
Ljudi, samo nemojte Da te mogu pismom zvati..

To je najnoviji hit sprovoda! Nemreš zakopat čoeka bez da te ovi pismom ne zovu.. Drapali su po Fali 150 godina, a sad se primili ovog pa ko Maksim po diviziji..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:34.