Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2009., 17:06   #1
Idealizacija umjetnika

Moglo bi se reći da sam ja umjetnik, budući da se u neku ruku bavim kreativnim radom koji je dostupan ljudima. Javila mi se nedavno jedna djevojka koja je rekla kako je ona moj fan (da ne ulazim sad u detalje), na što je djevojka s kojom sam već par mjeseci u intimnom odnosu rekla kako joj se sigurno sviđam. Pitao sam ju znači li to da bi se sve žene koje su "fanovi" nekog umjetnika zapravo jebale s njim, na što je ona odgovorila potvrdno i dala primjer Nicka Cavea i sličnih nelijepih ljudi za kojima žene vrište, dok muškarci baš ne prate opsesivno svaki korak npr. Beyonce

Proširivši taj stav na nju, pitao sam ju što onda s određenim hrvatskim glazbenikom kojeg je fan (njegove glazbe), znači li to da bi se jebala s njim, na što je ona rekla, citiram, "ne bih se mogla pojebat s njim jer ga previše idealiziram", što sam ja shvatio još gorim nego da je rekla da bi se pojebala s njim.

Nakon toga se ispravila u to da naravno da bi se pojebala s njim da on nema ženu i djecu i da nema mene. Što je najbolje, koncert tog glazbenika je uskoro i ona je pozvala mene. Nakon sveg ispričanog, rekao sam joj da jednostavno ne želim ići, pa je onda ispalo da radim problem i dramu ni iz čega. Zanima me koje je vaše mišljenje o svemu tome i jesam li zbilja toliko nenormalan koliko mi je rečeno nakon što sam izrekao svoj stav, za kojeg zapravo mislim da je zdravorazumski?
opanakzg is offline  
Old 07.05.2009., 17:09   #2
Sorry, al seres..
Nenori1 is offline  
Old 07.05.2009., 17:10   #3
Oboje radite probleme iz ničega.
__________________
U životu samo želim u miru sjediti i čitati. Zar je to previše?
Vjera iz "4-te sestre"
haralampije is offline  
Old 07.05.2009., 17:11   #4
Quote:
opanakzg kaže: Pogledaj post
Moglo bi se reći da sam ja umjetnik, budući da se u neku ruku bavim kreativnim radom koji je dostupan ljudima. Javila mi se nedavno jedna djevojka koja je rekla kako je ona moj fan (da ne ulazim sad u detalje), na što je djevojka s kojom sam već par mjeseci u intimnom odnosu rekla kako joj se sigurno sviđam. Pitao sam ju znači li to da bi se sve žene koje su "fanovi" nekog umjetnika zapravo jebale s njim, na što je ona odgovorila potvrdno i dala primjer Nicka Cavea i sličnih nelijepih ljudi za kojima žene vrište, dok muškarci baš ne prate opsesivno svaki korak npr. Beyonce

Proširivši taj stav na nju, pitao sam ju što onda s određenim hrvatskim glazbenikom kojeg je fan (njegove glazbe), znači li to da bi se jebala s njim, na što je ona rekla, citiram, "ne bih se mogla pojebat s njim jer ga previše idealiziram", što sam ja shvatio još gorim nego da je rekla da bi se pojebala s njim.

Nakon toga se ispravila u to da naravno da bi se pojebala s njim da on nema ženu i djecu i da nema mene. Što je najbolje, koncert tog glazbenika je uskoro i ona je pozvala mene. Nakon sveg ispričanog, rekao sam joj da jednostavno ne želim ići, pa je onda ispalo da radim problem i dramu ni iz čega. Zanima me koje je vaše mišljenje o svemu tome i jesam li zbilja toliko nenormalan koliko mi je rečeno nakon što sam izrekao svoj stav, za kojeg zapravo mislim da je zdravorazumski?
Radiš problem oko ničega, a ovo boldano iz tvog posta ti to dokazuje.

A mala bi Cetinskog ha?
__________________
Vatra,voda,kralj,žena,glupan i zmija kobni su po čovjeka ako ih izazove.
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.
Čovjek je jedina greška prirode.
pikica mala is offline  
Old 07.05.2009., 17:15   #5
to je tipično stvaranje božanstava od običnih smrtnika.
nikad tome nisam bila podložna, čak ni u pubertetu, pa ti nemam što reći na to.
ali mediji vjerojatno imaju veliki utjecaj na takvo stanje, jer oni su na slikama tako savršeni, kao da nikad ne prde, ne smrde i ne idu na wc.
i onda još uz to objave nekakav totalno stupidni tekst.
pa ona mužjaci popizde i govore svojim ženama - vidiš i demi ima 50 godina, pa pogle kako izgleda ona, a kako ti.
pa daj mi pare koje ona ima, pa budem i ja pička i pol s 50 godina.
kažem ti, stvaranje božanstva od čovjeka.
idoli.
kako ti idol može biti osoba koja je ovakva ili onakva medijima, a tko zna kakva u stvarnom životu?
kako ti idol može biti netko koga ne znaš?
fino, jer je presudan fizički izgled.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 07.05.2009., 17:19   #6
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
to je tipično stvaranje božanstava od običnih smrtnika.
nikad tome nisam bila podložna, čak ni u pubertetu, pa ti nemam što reći na to.
ali mediji vjerojatno imaju veliki utjecaj na takvo stanje, jer oni su na slikama tako savršeni, kao da nikad ne prde, ne smrde i ne idu na wc.
i onda još uz to objave nekakav totalno stupidni tekst.
pa ona mužjaci popizde i govore svojim ženama - vidiš i demi ima 50 godina, pa pogle kako izgleda ona, a kako ti.
pa daj mi pare koje ona ima, pa budem i ja pička i pol s 50 godina.
kažem ti, stvaranje božanstva od čovjeka.
idoli.
kako ti idol može biti osoba koja je ovakva ili onakva medijima, a tko zna kakva u stvarnom životu?
kako ti idol može biti netko koga ne znaš?
fino, jer je presudan fizički izgled.
Nije riječ o medijsko eksponiranoj osobi, već osobi koju cijeni određena subkultura i koju je ona upoznala.
opanakzg is offline  
Old 07.05.2009., 17:21   #7
Quote:
Nenori1 kaže: Pogledaj post
Sorry, al seres..
nevanevičicaa is offline  
Received Warning
Old 07.05.2009., 17:24   #8
Quote:
opanakzg kaže: Pogledaj post
Nije riječ o medijsko eksponiranoj osobi, već osobi koju cijeni određena subkultura i koju je ona upoznala.
Tim gore...

Autosugestivno idoliziranje
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 07.05.2009., 17:25   #9
Svašta...
tina88 is offline  
Old 07.05.2009., 17:29   #10
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Tim gore...

Autosugestivno idoliziranje
ili debela nejebica.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 07.05.2009., 17:29   #11
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Tim gore...

Autosugestivno idoliziranje
i još bi dodao autoru
de ne kenjaj
writesomething1 is offline  
Old 07.05.2009., 17:34   #12
Idealizacija umjetnika ili idiotizam
devil86 is offline  
Old 07.05.2009., 17:35   #13
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Tim gore...

Autosugestivno idoliziranje
U kojem smislu gore? U smislu da mi stav ima više smisla?
opanakzg is offline  
Old 07.05.2009., 17:38   #14
Quote:
opanakzg kaže: Pogledaj post
U kojem smislu gore? U smislu da mi stav ima više smisla?
Mozda i da, iako ja takve ljude/zene ne razumijem.
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 07.05.2009., 17:39   #15
Što jednostavno kad može komplikovano
mala vatra is offline  
Old 07.05.2009., 17:39   #16
Quote:
opanakzg kaže: Pogledaj post
U kojem smislu gore? U smislu da mi stav ima više smisla?
u smislu da si stavio ovu temu idealizacija umjetnika, čitaj: ja sam jebeni umjetnik idealiziraj me i štuj me
writesomething1 is offline  
Old 07.05.2009., 17:43   #17
Quote:
opanakzg kaže: Pogledaj post
U kojem smislu gore? U smislu da mi stav ima više smisla?
A koji je sad točno tvoj stav? Da je glupo idealizirati umjetnika, da je glupo željeti ga zbog toga potrošiti? Šta?

I ne razumijem baš zašto sad ne želiš ići na taj koncert. Misliš da bi s odlaskom podržavao njezino idealiziranje i skrivenu želju za njim?
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Old 07.05.2009., 17:47   #18
gluposti. da vidis kako (u vecini slucajeva) prodje ta zelja za jebanjem kad ljudi upoznaju te 'idealizirane zvijezde'
ja cijenim puno ljudi (i cavea, izmedju ostalog) pa ne bih skocila u krevet s njima
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 07.05.2009., 17:54   #19
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
gluposti. da vidis kako (u vecini slucajeva) prodje ta zelja za jebanjem kad ljudi upoznaju te 'idealizirane zvijezde'
ja cijenim puno ljudi (i cavea, izmedju ostalog) pa ne bih skocila u krevet s njima
Nije riječ o tome, ne čitate pažljivo topic.

Ona je upoznala tu osobu i to je razlog (idealizacija) iz kojeg se NE BI jebala s njim. (ali da nema ženu i djecu, i da nema mene te da postoji prislika - napravila bi to)
opanakzg is offline  
Old 07.05.2009., 17:54   #20
Svatko tko idealizira nekoga koga ne poznaje zato što taj pripada određenoj branši i u isto vrijeme mu pridaje određene osobine (vrline) i stavlja ga u određeni „štuj me“ kontekst, je ne-malo trknut u glavu.
Posve_nova is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger